כללי עבודה זהירה בניסור בטון

ניסור בטון

ניסור בטון היא עבודה שצריכה להתבצע בדיוק רב על מנת להבטיח את התוצאות המבוקשות בסופה. יחד עם זאת, עוד מעבר לעניין איכות העבודה, המדובר גם על עבודה שדורשת זהירות רבה על מנת להבטיח את שלומם של העוסקים במלאכה ושל הסובבים אותם.

בהתאם לכך ישנם מספר כללי עבודה זהירה בניסור בטון, שעליהם חייבים העוסקים במשימה להקפיד.

אי הקפדה על כללים אלה יכולה להוביל לא רק לפגיעה בגוף ובנפש אלא גם בפגיעה במבנה עצמו ובמערכות המותקנות בו.

מה כוללים כללי עבודה זהירה בניסור בטון?

ובכן, כללי הזהירות הרלוונטיים לעבודת ניסור בטון כוללים שורה של כללים הנוגעים למספר תחומים כמו אופן בדיקת הציוד לפני תחילת עבודה, לבוש בטיחות שעל הפועלים ללבוש לפני שמתחילים לעבודה, האופן בו יש לשמור על סטריליות שטח העבודה, בדיקת קיום אישורים לניסור מראש וכן הלאה.

ככלל, קבלן ניסור בטון אחראי יכין דף, לוח או פנקס קטן עם רשימה מקיפה של כללי עבודה זהירה בניסור בטון, אליה יוכלו לגשת העובדים בכל עת ולעיין בכללים שעליהם לשמור.

במידת הצורך ניתן להיעזר בגורם המתמחה בתחום של בטיחות בענף הבנייה ולהיעזר בו לצורך גיבוש הרשימה וכן לצורך הדרכת העובדים מעת לעת.

השלכות של אי עמידה בכללי הזהירות

כאמור, לאי עמידה בכללי הזהירות הנדרשים, יכולות להיות תוצאות לא נעימות עד קטסטרופליות. התוצאות הללו יכולות להתחיל בפצע קטן לאחד העובדים או בקו ניסור עקום מעט והן יכולות להגיע לכדי קריסה של מבנה שלם או אפילו פגיעה בקווי ביוב.

למעשה, פגיעה בקווי ביוב היא אחת הבעיות המרכזיות המתעוררות בפרויקטים של ניסור בטון בהם לא מקפידים על כללי הבטיחות והזהירות, ובהם מבוצע ניסור בטון של יסודות ובסיס המבנה.

במקרה של פגיעה כזאת, יש צורך להזמין גורם מקצועי המבצע צילום קווי ביוב על מנת לבחון את המיקום המדויק של הנזק שנגרם לקווי הביוב ואת מאפייני הנזק. הצילום מבוצע כמובן מעל פני האדמה ואין צורך להיכנס אל קו הביוב מלבד צינור גמיש אחד שבקצהו מצלמה וגוף תאורה שמספקים את התמונה אחורה אל מסך המוצב על פני האדמה. בצורה זו ניתן "לטייל" בכל משעולי הביוב, למצוא את התקלה ולהבין בדיוק את היקפה.

יחד עם זאת, פגיעה בקווי ביוב, עם כל הנזק הכלכלי המשמעותי שהיא יכולה לייצור היא לא הסיבה היחידה לצורך בהקפדה על כללי עבודה זהירה בניסור וקידוח בטון. כאמור, אי הקפדה על כללים אלה יכולה להוביל לקטסטרופות גדולות יותר ולכן חשוב מאוד שכל עובד וכל מנהל בתחום יכיר את כללי הזהירות הללו ויקפיד למלא אותם לא רק עבור עצמו, אלא גם עבור הפועלים העובדים סביבו, שכן ערבות הדדית ופיקוח הדדי הם שני אלמנטים חשובים בעבודה זהירה ובטוחה בכל תחום.

POWER ניסור וקידוח בטון לוגו

התוכן באתר נכתב על ידי חברת POWER​

אנו עושים הכל כדי לתת לכם הגולשים חווית משתמש יוצאת מין הכלל ותוכן רלוונטי שייתן לכם את המידע שאתם מחפשים, אם מצאתם טעות או דבר שאינו נכון אנו נשמח לקבל תגובה בנושא.

שתפו עם חברים

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב facebook
Facebook
הצעת מחיר עבור ניסור בטון
דיסק ניסור בטון

לקבלת הצעת מחיר
מלאו את הפרטים!

המלצות
Google ג גוגל
4.3
מבוסס על 9 ביקורות
Facebook ג גוגל
5.0
מבוסס על 3 ביקורות
השירותים שלנו
עוד בנושא
POWER בפייסבוק
הצעת מחיר לניסור בטון
לקבלת הצעת מחיר
חייגו עכשיו וקבלו הצעה ישירות לנייד
מאמרים בנושא

מאמרים ופוסטים שיתנו לכם הרבה ידע בנושא ניסור בטון

עבודה בטיחותית
חיתוך בטון
ציוד חובה לשמירה על בטיחות העובדים בעת ביצוע עבודות ניסור וקידוח בטון

אין זה מקרי שלפחות פעם בשבוע אנו שומעים או קוראים ידיעה אודות תאונת עבודה זו או אחרת והתוצאה הרת האסון שלה באתר הבנייה. נכון להיום אחד מהענפים החיוניים ביותר והמסוכנים ביותר הינו ענף הבנייה. הסיבה לכך היא חוסר זהירות, אי שימוש בציוד חובה המיועד לשמירה על בטיחות העובדים והעובדה שעבודות

ניסור בטון
ניסור וקידוח בטון
ניסור בטון כחלק משיפוץ והרחבה

אין ספק שמדובר בתהליך שצריך להיות מרגש ומהנה, ואם אתם לקראת שיפוץ בית, הרחבת בית או עבודות שיפוצים מכל סוג, כדאי לבדוק אילו אופציות עומדות בפניכם אם תשקלו לבצע ניסור בטון. ניסור פתח מבטון עשוי לתת לכם טוויסט עיצובי מרהיב בבית, בואו לקרוא על ניסור בטון כחלק משיפוץ דירה ובתים. 

איך מתכננים קידוח חור לקמין כחלק מתהליך התקנתו?

אם החלטתם שמגיע לכם ליהנות החורף הזה מקמין, הגיע הזמן להבין כיצד מתקינים אותו ואיך מתכננים את כל הקשור אל קידוח החור לקמין. התחילו לקרוא.. קמין – כרטיס ביקור קמין הוא אח ורבים מכנים אותו גם בשם תנור ארובה.  כלומר, מתקן סגור בו מדליקים אש אם למטרת חימום, בישול ותאורה

קידוח יהלום
ניסור וקידוח בטון
החשיבות של קידוחי בטון לתכנון והתקנת מערכות ביוב

ביוב הוא אחת התשתיות החיוניות ביותר למין האנושי. עד לפיתוח הרשת התת קרקעית שמאפשרת ניקוז יעיל ובטוח, השפכים היוו מטרד חמור מבחינת הריח ובלא מעט מקרים גם מפגע תברואתי שהוביל למחלות ומגיפות. קידוחי בטון הם חלק בלתי נפרד מתכנון המערכות החשובות, התקנתן ותחזוקתן. הכנת התשתית המתאימה להנחת הצינורות השלב הראשון

למה כדאי לשלב לוחות גבס בבנייה מבטון?

עמידות, פרקטיקה ויופי – הכל במוצר אחד כאשר אתם בוחרים לשפץ את הבית או לבנות אותו מהיסוד אתם מתחילים להתעניין במוצרים עמידים לאורך זמן שישיגו עבורכם את התוצאה הטובה ביותר גם מבחינת הנראות, אך גם מבחינת פרקטיקה. אנחנו רוצים יופי לצד איכות בכל דבר שאנחנו עושים, כך גם בבנייה. כאשר

ניסור יהלום בבטון
ניסור וקידוח בטון
ניסור בטון לצורך התקנת פרגולה

התהליך של התקנת פרגולה יכול להיראות שונה ממקרה למקרה, כשלרוב כל מה שצריך לעשות הוא להגיע עם הקונסטרוקציה ופשוט להקים אותה במקום המיועד לה בחצר הבית. במקרים אחרים, עשויות להידרש פעולות נוספות לפני שמתקינים את הפרגולה, ובכלל זה ניסור בטון לצורך התקנת פרגולה. מתי נדרש מהלך כזה ולמה? על כך

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.