ניסור קיר בטון עם המומחים של Power

ניסור קיר בטון

מחפשים דרך לחתוך את הקיר בצורה מדוייקת ללא חריגות?

חברת power ניסור וקידוח בבטון היא מהמובילות בתחום הניסור והקידוח ותחת ידה פרויקטים רבים אשר התבצעו בשיתוף פעולה עם קבלני הבנייה הגדולים בארץ ועבודות תשתית רחבות, אשר התבצעו תוך שת"פ עם עיריות רבות.

חברת power צברה את הניסיון והידע ומינפה את שירותה עם ציוד מכני וטכנולוגי מהמתקדמים בעולם על מנת לבצע עבורכם כל עבודה הנקראת בדרכה.

מה צריך לדעת טרם ניסור קיר בטון?

בטרם אנו ניגשים לביצוע עבודת ניסור בקיר בטון (כדוגמת דלת וכדו') ישנם מספר פרמטרים שאנו צריכים לבצע, והם אלו אשר יקבעו את רמת גימור העבודה.
החל ברמת המדידות של הקיר ועד קיבוע נכון של המסילה המייצבת שעליה מכונת הניסור יושבת, חשוב לציין הקפדת הקיבוע של המסילה המייצבת תורמת גם לביטחונם של אנשי המקצוע אשר עוסקים במלאכה ולסובבים אותם, אך לא פחות חשוב מכך קיבוע נכון הוא הגורם המרכזי לדיוק הניסור אשר מתבצע על הקיר, שכן כשמה כן היא, תפקידה לייצב את המכונה ולשמור על עבודות ניסור מדויקת.
הגורם המרכזי לדיוק

סוף מעשה במחשבה תחילה

סוף מעשה במחשבה תחילה – בעת מדידת הנתונים של גודל הניסור, המומחים של power לוקחים בחשבון את תוצאת הניסור, שכן חלק לא פחות חשוב הוא השלמת הניסור המתבצע על ידי הכלים המיועדים לכך מדידה לא נכונה של ניסור גוררת אחריה עבודה משנית של הריסת הבטון שנותר, דבר הגורר אחריו לא רק עבודה מיותרת אלא גם פגיעה ברמת הדיוק, מדידה לא נכונה של עובי הקיר אותו אנו מנסרים גם היא גוררת אחריה נזקים שכן השימוש במסור הקטן למידות הקיר מעכבת את זמן העבודה ופוגעת ברמת גימור העבודה.

Power יהלום של ניסור

היהלום לניסור קיר בטון

שיטות רבות קיימות לניסור, אך בהתמודדות מול החומר הקשוח ביותר בתעשייה.

המומחים של power משתמשים בניסור בשיטת היהלום.

שיטת ניסור הבטון ביהלום מבטיחה את הדיוק המרבי ואת זמן העבודה המהיר ביותר, הניסור נעשה על ידי דיסק פלדה מיוחד שעליו מולחם סגמנט יהלום בפירוש מילולי אלה שבבי יהלומים אשר מולחמים על ידי לייזר על דיסק הפלדה, ובעת נוגע הדיסק בבטון החומר הקשוח ביותר בתעשייה הופך לחמאה ביד הסכין, כך אנו מקבלים מהירות, דיוק ומקצועיות.

לשיטה זו יתרונות רבים, לא רק במהירות העבודה. ניסור בשיטת היהלום מתבצע תוך כדי זרימת מים תמידית על המסור, האפקט של הפעולה הוא חיסכון באבק המתפזר בדרך כלל בעבודת בנייה, זה תורם גם לבטיחות המפעיל שנמצא תמיד בקשר עין עם המכונה וגם לרמת הניקיון שלאחר מכן שהיא פשוטה יותר משאר העבודות. נוסף על כך בשונה משיטות אחרות שיטת ניסור ביהלום היא שקטה יותר ביחס לכלים אחרים בתעשייה, כך שכמעט ואינכם מפריעים לסובבם אתכם בעת ניסור קיר בטון.

מבטיחים לכם בטיחות:

לאחר ניסור קיר בטון במידה ואנו מבצעים ניסור בקיר חיצוני, ואין באפשרותנו להפילו לחוץ, אנו נשתמש בכננת אשר תיתן מענה גם לתפיסה של החתיכה (במקרים אלו החתיכות יהיו מבוקרות ולא כל גוף יחתך בשלמותו, אלא ייתכן שנצטרך לחלק קיר מסוים ל2 חתיכות מבוקרות) הכננת גם תסייע לנו במשיכה של חתיכת הבטון המנוסרת לפנים, ותשמור על בטיחות מרבית באתר

בטרם הזמנת הניסור, לקוח מתייעץ עם קונסטרוקטור (מהנדס) אשר בנה לו תוכנית הריסה, כולל תכנית מפורטת על מקומות הניסור ודרך הניסור.

לא כל חברת ניסור יודעת ומבינה לקרא את תוכניות המהנדס, תחילת עבודה ללא הבנה מעמיקה לתוכניות מהנדס יכולה לגרור אחריה נזק חסר תקדים. 

כאשר קונסטרוקטור מבקש בתוכנית שלא לבצע חריגות למשל, הוא עושה זאת תוך הבנה שבסביבת הניסור ישנם עמודים שפגיעה בהם היא קריטית מבחינה אדריכלית ויכולה לגרום לסיכון תושבי הבית. 

חברת power מתמחה העבודות הניסור, יחד עם הבנה מעמיקה בקריאת תוכניות הנדוס תוכלו להיות בטוחים יותר בעבודת הניסור.

כיצד מתבצע ניסור ללא חריגות?

לחברת power הניסיון והיכולת לביצוע כלל עבודות הניסור ובהם ניסור בעזרת כוסות קידוח. 

ניסור בעזרת כוסות קידוח נותן לנו את האפשרות לקדוח בפינות כיסי אוויר חלולים שכאשר יגיע המסור אל אותם כיסי אוויר, יפסיק את פעילותו וימנע מחריגות אל תוך הקיר. 

כמובן שכמות הכוסות שנייצר תלויות במספר החלקים שחתיכת הבטון תתחלק אליו. חתיכת בטון המנוסרת ל2 חלקים תצטרך 6 כוסות וכן הלאה. חברת power היא מהמובילות בתחום ומהנדסים רבים ממליצים על power כחברת הניסור הטובה ביותר, שכן ההבנה המעמיקה יחד עם הניסיון הרב, הפך את power לחברה המובילה בתחום.

טענות רבות נשמעות על עולם הבנייה, הסכנות האורבות בכל מטר מרובע גורמות לבהלה אצל חלק נכבד מהאוכלוסייה. 

אצל power אתם מוגנים. 

שיטת הניסור ביהלום היא השיטה הבטוחה ביותר, בנוסף לכללי הבטיחות של חברת power בעת כניסה לאתרי בנייה, הכוללות חבישת קסדה ולבוש מותאם, ניסור בטון בשיטת היהלום מתבצע על ידי מפעיל המוסמך לכך והניסור קיר בטון מתבצע על ידי שלט רחוק כאשר המפעיל נמצא במרחק בטיחות תוך כדי שימת לב שאין אף גורם אנושי שקרוב למכונה. 

כך אנו מבטיחים את שלומם של הסובבים אותנו ללא הצורך להיות קרובים לסביבת העבודה ולהינזק חלילה.

חברת power היא המקצועית והמובילה בתחום הניסור ברחבי הארץ.

מקצועיות וצוות עובדים אשר צבר ניסיון רב בתחום הניסור, מבטיחים לכם עבודה מדויקת ונכונה עבורכם. שירות עם חיוך והבנה מיטבית לצרכי הלקוח הם אלו אשר מנתבים את דרכה של החברה. הצטרפו אל מעגל לקוחות רחב ומרוצה ותהנו משירות ללא תחרות:
הכללים שלנו

אנו בחברת POWER ניסור בטון מקפידים על שלושה עיקרים

בטיחות בעבודה

הכלל החשוב ביותר עברנו היינו לשמור על כל כללי הבטיחות אנחנו מבינים את האחריות שיש לנו בידיים.

עמידה בזמנים וביעדים

אצלנו זמן זה זמן ואנחנו מודעים לעובדה שעיכוב מצידנו יכול לעכב פרויקט שלם.

שירות אדיב ומקצועי

אנחנו שואפים ליצור מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו ולתת את השירות על הצד הטוב ביותר.

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

אנחנו בחברת POWER ניסור וקידוח בטון, ממשיכים לתת שירות מקצועי ואישי, בעזרת צוות מיומן והקפדה יתרה על כללי הזהירות. כדי לדעת יותר לחצו על הקישור ניסור בטון בתקופת הקורונה