ניסור קיר בטון

חיתוך קירות

מחפשים דרך לחתוך את הקיר בצורה מדוייקת ללא חריגות?

חברת power ניסור וקידוח בבטון היא מהמובילות בתחום הניסור והקידוח ותחת ידה פרויקטים רבים אשר התבצעו בשיתוף פעולה עם קבלני הבנייה הגדולים בארץ ועבודות תשתית רחבות, אשר התבצעו תוך שת"פ עם עיריות רבות.

את הניסיון והידע ומינפה את שירותה עם ציוד מכני וטכנולוגי מהמתקדמים בעולם על מנת לבצע עבורכם כל עבודה הנקראת בדרכה.

מה צריך לדעת טרם ניסור קיר בטון?

בטרם אנו ניגשים לביצוע עבודת ניסור בקיר בטון לדוגמה ניסור דלת בטון או פתיחת חלון בקיר חיצוני ישנם מספר פרמטרים שאנו צריכים לבצע, והם אלו אשר יקבעו את רמת גימור העבודה.

החל ברמת המדידות של הקיר ועד קיבוע נכון של המסילה המייצבת שעליה מכונת הניסור יושבת, חשוב לציין הקפדת הקיבוע של המסילה המייצבת תורמת גם לביטחונם של אנשי המקצוע אשר עוסקים במלאכה ולסובבים אותם, אך לא פחות חשוב מכך קיבוע נכון הוא הגורם המרכזי לדיוק הניסור אשר מתבצע על הקיר, שכן כשמה כן היא, תפקידה לייצב את המכונה ולשמור על עבודות ניסור מדויקת.

מחיר ניסור קיר בטון

כל המחירים הם החל מ…

מחיר ניסור בטון לפי מטר

 • ניסור למטר אורך החל מ- 170₪

  עובי קיר 20 ס"מ

 • ניסור למטר אורך החל מ- 190₪

  עובי קיר 30 ס"מ

 • ניסור למטר אורך החל מ- 280₪

  עובי קיר 40 ס"מ

 • ניסור למטר אורך החל מ- 400₪

  עובי קיר 50 ס"מ

*המחירים הם החל מ- (המחיר המצוין) המדד המרכזי בעלות המחיר לפי מטר היא: כמות המטרים שיש בפרויקט, וכמובן שהמחיר יכול להשתנות לפי תנאי העבודה וכדומה.

מחיר ניסור בטון לפי סוג פרויקט

 • פתיחת דלת החל מ- 1200₪

  מחיר עבור דלת סטנדרטית בעובי קיר 20 ס"מ

 • פתיחת חלון החל מ- 1000₪

  מחיר עבור חלון סטנדרטי בעובי קיר 20 ס"מ

 • ניסור רצפת בטון החל מ- 280₪

  מחיר למטר

 • ניסור גג בטון החל מ - 280₪

  מחיר למטר

 • ניסור קורות בטון החל מ- 500₪

  מחיר למטר

 • ניסור צינורות בטון החל מ- 500₪

  מחיר למטר

 • ניסור מדרגות בטון החל מ- 470₪

  מחיר למטר

 • ניסור קרניזים החל מ- 300₪

  מחיר למטר

למחירים נוספים והצעת מחיר צרו קשר בטלפון 077-804-8773

לקיחת מידות עבור פעולת הניסור

סוף מעשה במחשבה תחילה – בעת מדידת הנתונים של גודל הניסור, המומחים של power לוקחים בחשבון את תוצאת הניסור, שכן חלק לא פחות חשוב הוא השלמת הניסור המתבצע על ידי הכלים המיועדים לכך מדידה לא נכונה של ניסור גוררת אחריה עבודה משנית של הריסת הבטון שנותר, דבר הגורר אחריו לא רק עבודה מיותרת אלא גם פגיעה ברמת הדיוק, מדידה לא נכונה של עובי הקיר אותו אנו מנסרים גם היא גוררת אחריה נזקים שכן השימוש במסור הקטן למידות הקיר מעכבת את זמן העבודה ופוגעת ברמת גימור העבודה.

Power יהלום של ניסור

שיטות רבות קיימות לניסור, אך בהתמודדות מול החומר הקשוח ביותר בתעשייה. המומחים של power משתמשים בניסור בשיטת היהלום.

שיטת ניסור הבטון ביהלום מבטיחה את הדיוק המרבי ואת זמן העבודה המהיר ביותר, הניסור נעשה על ידי דיסק פלדה מיוחד שעליו מולחם סגמנט יהלום בפירוש מילולי אלה שבבי יהלומים אשר מולחמים על ידי לייזר על דיסק הפלדה, ובעת נוגע הדיסק בבטון החומר הקשוח ביותר בתעשייה הופך לחמאה ביד הסכין, כך אנו מקבלים מהירות, דיוק ומקצועיות.

לשיטה זו יתרונות רבים, לא רק במהירות העבודה. ניסור בשיטת היהלום מתבצע תוך כדי זרימת מים תמידית על המסור, האפקט של הפעולה הוא חיסכון באבק המתפזר בדרך כלל בעבודת בנייה, זה תורם גם לבטיחות המפעיל שנמצא תמיד בקשר עין עם המכונה וגם לרמת הניקיון שלאחר מכן שהיא פשוטה יותר משאר העבודות. נוסף על כך בשונה משיטות אחרות שיטת ניסור ביהלום היא שקטה יותר ביחס לכלים אחרים בתעשייה, כך שכמעט ואינכם מפריעים לסובבם אתכם בעת ניסור קיר בטון.

ביטוח צד ג' עד 2 מיליון ₪ – אצלנו תהיו בטוחים!

אנו בחברת POWER ניסור בטון עובדים עם כל הביטוחים הנדרשים לביצוע עבודות הריסה כדי שאתם תוכלו לישון בראש שקט, כולל ביטוח צד ג' עד 2 מיליון.

לאחר ניסור קיר בטון במידה ואנו מבצעים ניסור בקיר חיצוני, ואין באפשרותנו להפילו לחוץ, אנו נשתמש בכננת אשר תיתן מענה גם לתפיסה של החתיכה (במקרים אלו החתיכות יהיו מבוקרות ולא כל גוף ייחתך בשלמותו, אלא ייתכן שנצטרך לחלק קיר מסוים ל2 חתיכות מבוקרות) הכננת גם תסייע לנו במשיכה של חתיכת הבטון המנוסרת לפנים, ותשמור על בטיחות מרבית באתר

בטרם הזמנת הניסור, לקוח מתייעץ עם קונסטרוקטור (מהנדס) אשר בנה לו תכנית הריסה, כולל תכנית מפורטת על מקומות הניסור ודרך הניסור.

לא כל חברת ניסור יודעת ומבינה לקרוא את תכניות המהנדס, תחילת עבודה ללא הבנה מעמיקה לתכניות מהנדס יכולה לגרור אחריה נזק חסר תקדים. 

כאשר קונסטרוקטור מבקש בתכנית שלא לבצע חריגות למשל, הוא עושה זאת תוך הבנה שבסביבת הניסור ישנם עמודים שפגיעה בהם היא קריטית מבחינה אדריכלית ויכולה לגרום לסיכון תושבי הבית. 

אנו מתמחים בעבודות הניסור, יחד עם הבנה מעמיקה בקריאת תכניות הנדוס תוכלו להיות בטוחים יותר בעבודת הניסור.

כיצד מתבצע ניסור ללא חריגות?

עם הניסיון והיכולת לביצוע כלל עבודות הניסור ובהם ניסור בעזרת כוסות קידוח נותן לנו את האפשרות לקדוח בפינות כיסי אוויר חלולים שכאשר יגיע המסור אליהם, יפסיק את פעילותו וימנע מחריגות אל תוך הקיר. 

כמובן שכמות הכוסות שנייצר תלויות במספר החלקים שחתיכת הבטון תתחלק אליו. חתיכת בטון המנוסרת ל2 חלקים תצטרך 6 כוסות וכן הלאה. טענות רבות נשמעות על עולם הבנייה, הסכנות האורבות בכל מטר מרובע גורמות לבהלה אצל חלק נכבד מהאוכלוסייה. 

אצל power אתם מוגנים. 

שיטת הניסור ביהלום היא השיטה הבטוחה ביותר, בנוסף לכללי הבטיחות שלנו בעת כניסה לאתרי בנייה, הכוללות חבישת קסדה ולבוש מותאם, וכן מסיכות לשמירה על כללי עבודה בתקופת הקורונה ניסור בטון בשיטת היהלום מתבצע על ידי מפעיל המוסמך לכך והניסור קיר בטון מתבצע על ידי שלט רחוק כאשר המפעיל נמצא במרחק בטיחות תוך כדי שימת לב שאין אף גורם אנושי שקרוב למכונה. 

כך אנו מבטיחים את שלומם של הסובבים אותנו ללא הצורך להיות קרובים לסביבת העבודה ולהינזק חלילה.

כמה עולה שירות של ניסור בטון? בדקו ב- מחירון ניסור בטון שלנו.

שאלות ותשובות נפוצות בנושא ניסור בטון

מה צריך לדעת טרם ניסור קיר בטון?

צריך להכין סימון של הקווים המדויקים אותם יש לנסר, לבדוק הימצאות של תשתיות חשמל, גז ומים בקיר, כדי למנוע פגיעה בתשתיות אלה, לבדוק שהקיר אינו קיר תומך ועוד.

מה המחיר לניסור קיר בטון?

המחיר משתנה לפי תנאי העבודה ולפי כמות מטר שיש לחתוך, המחיר למטר חיתוך קיר בעובי 20 ס"מ מתחיל מ- 170₪ למטר בכמות של לפחות 25 מטר לחיתוך בתנאים סטנדרטיים, למחירון יותר מפורט הקליקו על המודעה.

האם נדרש ביטוח למקרים של תביעות צד ג'?

לפי התנאים שהלקוח חותם על קבלת שירות ניסור בטון הוא מבין ומקבל את כל האחריות, רוב המנסרים בבטון לא מגדילים ראש בנושא, אנו בחברת POWER ניסור בטוח מבינים את הסיכון ולאחר שנים ארוכות של ניסיון בתחום, החלטנו שהלקוחות שלנו יהיה מבוטחים, ולכן אצלנו תקבלו ביטוח צד ג' עד 2 מיליון – אצלנו תהיו בטוחים.

כיצד מתבצע חיתוך קירות בטון ביהלום?

שיטת ניסור הבטון ביהלום מבטיחה את הדיוק המרבי ואת זמן העבודה המהיר ביותר, הניסור נעשה על ידי דיסק פלדה מיוחד שעליו מולחם סגמנט יהלום בפירוש מילולי אלה שבבי יהלומים אשר מולחמים על ידי לייזר על דיסק הפלדה, ובעת נוגע הדיסק בבטון החומר הקשוח ביותר בתעשייה הופך לחמאה ביד הסכין, כך אנו מקבלים מהירות, דיוק ומקצועיות.

כיצד מתבצע ניסור ללא חריגות?

עם הניסיון והיכולת לביצוע כלל עבודות הניסור ובהם ניסור בעזרת כוסות קידוח נותן לנו את האפשרות לקדוח בפינות כיסי אוויר חלולים שכאשר יגיע המסור אליהם, יפסיק את פעילותו וימנע מחריגות אל תוך הקיר. 

חברת power היא המקצועית והמובילה בתחום הניסור ברחבי הארץ.

מקצועיות וצוות עובדים אשר צבר ניסיון רב בתחום הניסור, מבטיחים לכם עבודה מדויקת ונכונה עבורכם. שירות עם חיוך והבנה מיטבית לצורכי הלקוח הם אלו אשר מנתבים את דרכה של החברה. הצטרפו אל מעגל לקוחות רחב ומרוצה ותיהנו משירות אדיב ומקצועי.

שירותי ניסור קירות שונים:

הכללים שלנו

אנו בחברת POWER ניסור בטון מקפידים על שלושה עיקרים

בטיחות בעבודה

הכלל החשוב ביותר עברנו היינו לשמור על כל כללי הבטיחות אנחנו מבינים את האחריות שיש לנו בידיים.

עמידה בזמנים וביעדים

אצלנו זמן זה זמן ואנחנו מודעים לעובדה שעיכוב מצידנו יכול לעכב פרויקט שלם.

שירות אדיב ומקצועי

אנחנו שואפים ליצור מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו ולתת את השירות על הצד הטוב ביותר.

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.