ניסור קיר בטון

שירותי ניסור קירות בטון נצרכים מאוד בכל שלבי השיפוצים לצורך הסרת קירות. חיתוך קירות עשויות בטון חייב להיות ע״י מכונת ניסור בטון ביהלום, כדי להאפשר חיתוך מדויק של הקיר. כאן אנו נדבר על ניסור קיר בטון, מה צריך לדעת לפני הניסור? כמה זה עולה? ואיך מתבצע הניסור? המשיכו לקרוא.

מחפשים דרך לחתוך את הקיר בצורה מדויקת ללא חריגות?

חברת POWER ניסור בטון היא מהמובילות בתחום הניסור והקידוח ותחת ידה פרויקטים רבים אשר התבצעו בשיתוף פעולה עם קבלני הבנייה הגדולים בארץ ועבודות תשתית רחבות, אשר התבצעו תוך שת"פ עם עיריות רבות.

ניסור קיר בטון
להזמנות חייגו עכשיו – 077-804-8773

מה צריך לדעת טרם ניסור קיר בטון?

בטרם אנו ניגשים לביצוע עבודת ניסור בקיר בטון. לדוגמה: ניסור דלת בטון או פתיחת חלון בקיר חיצוני ישנם מספר פרמטרים שאנו צריכים לבצע. והם אלו אשר יקבעו את רמת גימור העבודה. החל ברמת המדידות של הקיר ועד קיבוע נכון של המסילה המייצבת שעליה מכונת הניסור יושבת.

  1. אישור קונסטרוקטור (מהנדס) – כדי שנוכל לבצע את ניסור הקיר בבטחה נדרש אישור קונסטרוקטור. שבודק שאין בקיר שאנו מנסרים תשתיות מים או חשמל, וגם שהקיר אינו קיר תומך של הבניין. עבודה ללא אישור זה מהווה סכנה לכל דיירי הבניין.
  2. מידות מסומנות על הקיר – בעת מדידת הנתונים של גודל הניסור, המומחים של POWER לוקחים בחשבון את תוצאת הניסור, שכן חלק לא פחות חשוב הוא השלמת הניסור המתבצע על ידי הכלים המיועדים לכך מדידה לא נכונה של ניסור גוררת אחריה עבודה משנית של הריסת הבטון שנותר. דבר הגורר אחריו לא רק עבודה מיותרת אלא גם פגיעה ברמת הדיוק. מדידה לא נכונה של עובי הקיר אותו אנו מנסרים גם היא גוררת אחריה נזקים. שכן השימוש במסור הקטן למידות הקיר מעכבת את זמן העבודה ופוגעת ברמת גימור העבודה.
  3. חשמל תלת פאזי – בכדי להפעיל את מכונת הניסור בטון נדרש נקודת חשמל תלת פאזי באתר בו מתבצע הניסור. במידה ואין לכם חשמל תלת פאזי אין מה לדאוג, אנו יכולים להביא איתנו גנרטור שמתאים למכונה (כמובן שזה בתוספת תשלום).
  4. נקודת מים – ניסור בטון פועל ע״י מסור עם דיסק יהלום שמחובר אל המכונה. הדיסק מסתובב במהירות עצומה ומגיע למעלות חום גבוהות מאוד. ולכן אל המכונה מחובר צינור מים שמקרר את הדיסק בכל מהלך הניסור. וגם המים מונעים את התפרצות האבק.

חשוב לציין! הקפדת הקיבוע של המסילה המייצבת תורמת גם לביטחונם של אנשי המקצוע. אשר עוסקים במלאכה ולסובבים אותם. אך לא פחות חשוב מכך קיבוע נכון הוא הגורם המרכזי לדיוק הניסור אשר מתבצע על הקיר. שכן כשמה כן היא, תפקידה לייצב את המכונה ולשמור על עבודות ניסור מדויקת.

 

מחירון לניסור קיר בטון לפי מטר רץ

עובי הבטון / כמות1 – 10 מטר11 – 25 מטר26 – 40 מטר
10 – 20 ס״מ320 ₪220 ₪150 ₪
21 – 25 ס״מ340 ₪240 ₪170 ₪
26 – 30 ס״מ360 ₪260 ₪190 ₪
31 – 35 ס״מ380 ₪290 ₪215 ₪
36 – 40 ס״מ440 ₪340 ₪280 ₪
41 – 45 ס״מ520 ₪400 ₪320 ₪
46 – 54 ס״מ660 ₪500 ₪400 ₪

* המחירים הם החל מ- (המחיר המצוין) המדד המרכזי בעלות המחיר לפי מטר היא: כמות המטרים שיש בפרויקט, וכמובן שהמחיר יכול להשתנות לפי תנאי העבודה וכדומה.

מחירון ניסור בטון המלא »

 

כיצד מתבצע ניסור בטון

שיטות רבות קיימות לניסור, אך בהתמודדות מול החומר הקשוח ביותר בתעשייה. המומחים של power משתמשים בניסור בשיטת היהלום.

שיטת ניסור הבטון ביהלום מבטיחה את הדיוק המרבי ואת זמן העבודה המהיר ביותר. הניסור נעשה על ידי דיסק פלדה מיוחד שעליו מולחם סגמנט יהלום. בפירוש מילולי אלה שבבי יהלומים אשר מולחמים על ידי לייזר על דיסק הפלדה. ובעת שנוגע הדיסק בבטון החומר הקשוח ביותר בתעשייה הופך לחמאה ביד הסכין, כך אנו מקבלים מהירות, דיוק ומקצועיות.

לשיטה זו יתרונות רבים, לא רק במהירות העבודה. ניסור בשיטת היהלום מתבצע תוך כדי זרימת מים תמידית על המסור. האפקט של הפעולה הוא חיסכון באבק המתפזר בדרך כלל בעבודת בנייה. זה תורם גם לבטיחות המפעיל שנמצא תמיד בקשר עין עם המכונה. ובעיקר למניעת התחממות המכונה והדיסק.

נוסף על כך בשונה משיטות אחרות שיטת ניסור ביהלום היא שקטה יותר, ביחס לכלים אחרים בתעשייה. כך שכמעט ואינכם מפריעים לסובבם אתכם בעת ניסור קיר בטון.

ניסור קירות בטון

ניסור קיר בטון – ללא חריגות!

עם הניסיון והיכולת לביצוע כלל עבודות הניסור ובהם ניסור בעזרת כוסות קידוח נותן לנו את האפשרות לקדוח בפינות כיסי אוויר חלולים. שכאשר יגיע המסור אליהם, יפסיק את פעילותו וימנע מחריגות אל תוך הקיר.

כמובן שכמות הכוסות שנייצר תלויות במספר החלקים, שחתיכת הבטון תתחלק אליו. חתיכת בטון המנוסרת ל 2 חלקים תצטרך 6 כוסות וכן הלאה. טענות רבות נשמעות על עולם הבנייה, הסכנות האורבות בכל מטר מרובע גורמות לבהלה אצל חלק נכבד מהאוכלוסייה.

שיטת הניסור ביהלום היא השיטה הבטוחה ביותר… בנוסף לכללי הבטיחות שלנו בעת כניסה לאתרי בנייה, הכוללות חבישת קסדה ולבוש מותאם, וכן מסיכות לשמירה על כללי הבטיחות. ניסור בטון בשיטת היהלום מתבצע על ידי מפעיל המוסמך לכך. והניסור קיר בטון מתבצע על ידי שלט רחוק, כאשר המפעיל נמצא במרחק בטיחות, תוך כדי שימת לב שאין אף גורם אנושי שקרוב למכונה.

כך אנו מבטיחים את שלומם של הסובבים אותנו ללא הצורך להיות קרובים לסביבת העבודה ולהינזק חלילה.

ניסור בטון
ניסור בטון במעלה אדומים

ביטוח צד ג' עד 2 מיליון ₪ – אצלנו תהיו בטוחים!

אנו בחברת POWER ניסור בטון עובדים עם כל הביטוחים הנדרשים לביצוע עבודות הריסה. כדי שאתם תוכלו לישון בראש שקט, כולל ביטוח צד ג' עד 2 מיליון.

לאחר ניסור קיר בטון במידה ואנו מבצעים ניסור בקיר חיצוני, ואין באפשרותנו להפילו לחוץ, אנו נשתמש בכננת אשר תיתן מענה גם לתפיסה של החתיכה. (במקרים אלו החתיכות יהיו מבוקרות ולא כל גוף ייחתך בשלמותו, אלא ייתכן שנצטרך לחלק קיר מסוים ל 2 חתיכות מבוקרות). הכננת גם תסייע לנו במשיכה של חתיכת הבטון המנוסרת לפנים. ותשמור על בטיחות מרבית באתר שלנו.

בטרם הזמנת הניסור, הלקוח מתייעץ עם קונסטרוקטור (מהנדס) אשר בנה לו תכנית הריסה. כולל תכנית מפורטת על מקומות הניסור ודרך הניסור. לא כל חברת ניסור יודעת ומבינה לקרוא את תכניות המהנדס. תחילת עבודה ללא הבנה מעמיקה לתכניות מהנדס יכולה לגרור אחריה נזק חסר תקדים.

כאשר קונסטרוקטור מבקש בתכנית שלא לבצע חריגות למשל. הוא עושה זאת תוך הבנה שבסביבת הניסור ישנם עמודים שפגיעה בהם היא קריטית מבחינה אדריכלית. ויכולה לגרום לסיכון תושבי הבית.

אנו מתמחים בעבודות הניסור, יחד עם הבנה מעמיקה בקריאת תכניות הנדוס תוכלו להיות בטוחים יותר בעבודת הניסור.

ניסור קירות בטון
POWER ניסור וקידוח בבטון

 

שאלות ותשובות נפוצות בנושא ניסור קיר בטון

מה צריך לדעת טרם ניסור קיר בטון?
צריך להכין סימון של הקווים המדויקים אותם יש לנסר, לבדוק הימצאות של תשתיות חשמל, גז ומים בקיר, כדי למנוע פגיעה בתשתיות אלה, לבדוק שהקיר אינו קיר תומך ועוד.

מה המחיר לניסור קיר בטון?
המחיר משתנה לפי תנאי העבודה ולפי כמות מטר שיש לחתוך, המחיר למטר חיתוך קיר בעובי 20 ס"מ מתחיל מ- 170₪ למטר בכמות של לפחות 25 מטר לחיתוך בתנאים סטנדרטיים, למחירון יותר מפורט הקליקו על המודעה.

האם נדרש ביטוח למקרים של תביעות צד ג'?
לפי התנאים שהלקוח חותם על קבלת שירות ניסור בטון הוא מבין ומקבל את כל האחריות, רוב המנסרים בבטון לא מגדילים ראש בנושא, אנו בחברת POWER ניסור בטוח מבינים את הסיכון ולאחר שנים ארוכות של ניסיון בתחום, החלטנו שהלקוחות שלנו יהיה מבוטחים, ולכן אצלנו תקבלו ביטוח צד ג' עד 2 מיליון – אצלנו תהיו בטוחים.

כיצד מתבצע חיתוך קירות בטון ביהלום?
שיטת ניסור הבטון ביהלום מבטיחה את הדיוק המרבי ואת זמן העבודה המהיר ביותר, הניסור נעשה על ידי דיסק פלדה מיוחד שעליו מולחם סגמנט יהלום בפירוש מילולי אלה שבבי יהלומים אשר מולחמים על ידי לייזר על דיסק הפלדה, ובעת נוגע הדיסק בבטון החומר הקשוח ביותר בתעשייה הופך לחמאה ביד הסכין, כך אנו מקבלים מהירות, דיוק ומקצועיות.

כיצד מתבצע ניסור ללא חריגות?
עם הניסיון והיכולת לביצוע כלל עבודות הניסור ובהם ניסור בעזרת כוסות קידוח נותן לנו את האפשרות לקדוח בפינות כיסי אוויר חלולים שכאשר יגיע המסור אליהם, יפסיק את פעילותו וימנע מחריגות אל תוך הקיר.

פאוור ניסור בטון
פאוור ניסור בטון

חברת power היא המקצועית והמובילה בתחום הניסור ברחבי הארץ. מקצועיות וצוות עובדים אשר צבר ניסיון רב בתחום הניסור, מבטיחים לכם עבודה מדויקת ונכונה עבורכם. שירות עם חיוך והבנה מיטבית לצורכי הלקוח הם אלו אשר מנתבים את דרכה של החברה. הצטרפו אל מעגל לקוחות רחב ומרוצה ותיהנו משירות אדיב ומקצועי.

שירותי ניסור קירות שונים:

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
POWER ניסור בטון
על צוות 'POWER ניסור בטון'

חברת POWER מתמחה בכל שירותי ניסור בטון ביהלום. מה הופך אותה לחברה המובילה בתחום הניסור בטון בישראל? צוותים שעובדים בפריסה ארצית. ביטוח צד ג' עד 2 מיליון שח. עמידה בזמנים וביעדים ושמירה על כללי הבטיחות ועוד המון יתרונות.

לקבלת הצעת מחיר עבור ניסור קיר בטון

חייגו עכשיו 077-804-8773 או לחצו על הכפתור, ומלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

מאמרים בקטגוריית ניסור בטון
ניסור דלת בטון
ניסור דלת בקיר בטון – להרחבה או פתיחת דלת
ניסור צינורות בטון
חיתוך וניסור צינורות בטון – עבודה מקצועית ויעילה
ניסור תקרת בטון
ניסור גג ותקרת בטון – כך עושים זאת נכון
ניסור בטון בצפון
ניסור בטון בצפון – מחיר טוב ושירות מקצועי
ניסור בטון מחיר
ניסור בטון מחיר – בדיקה מקיפה לפני בחירה
ניסור בטון במרכז
ניסור בטון במרכז – טכניקה ודיוק לצד מקצועיות
הצעת מחיר לניסור בטון
לקבל הצעת מחיר ישירות לנייד

השאירו פרטים ונשלח לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד, בתוך זמן קצר.