ניסור חומת בטון

תפקידה של חומת בטון הוא ליצור הפרדה עמידה, חזקה וברורה בין מבנה. כמו בית, או מוסד כלשהו, לבין הסביבה בה הוא נמצא. זאת לצורך הגנה על הבטיחות כמו גם על הפרטיות כמובן. אז איך חותכים חומת בטון? הגעתם למקום הנכון לצורך ניסור בבטון.

מה צריך לדעת על ניסור חומת בטון

חומות בטון נבנות לרוב באמצעות בטון מזוין, שהופך אותן חזקות עד כמעט בלתי שבירות לחלוטין. ולכן, כאשר מתעורר הצורך לערוך שינויים בסביבת המבנה ובחומה עצמה – זה הזמן לקרוא לצוות המיומן שלנו בחברת פאוור ניסור בטון.

אז מה מייחד חומות בטון? מה צריך כדי לנסר אותן ואיך תבחרו חברה אמינה ניסור בטון? מה מיוחד בעבודות ניסור גדר בטון וחומת בטון?

ניסור חומת בטון הוא סוג של עבודה המצריכה דיוק מקצועי, כלי עבודה מיוחדים וצוות מיומן.

צוות כזה, כמו שתוכלו למצוא אצלנו בחברת פאוור. הוא צוות שיש לו הסמכה מתאימה לעבודה עם מסורים מיוחדים ניסור בטון. הבנה וידע בשמירה על כללי בטיחות נוקשים, כדי להגן על בטיחות האנשים, המבנה והסביבה.

ניסור בטון מאפשר להנמיך את החומה, ליצור בה פתחים, להסיר חלקים ממנה ואף את כולה – באופן מדויק, נקי וחלק.

כיצד מבצעים ניסור של חומר כה עמיד וחזק

ניסור חומת בטון עם כלים מתאימים

ניסור גדר בטון, או חומת בטון ניתן לביצוע באופן מדויק. נקי וחלק, רק כאשר אנחנו מבצעים אותו עם מסור יהלום.

זהו מסור בעל מנוע חשמלי חזק במיוחד, אשר מצויד בלהבים חזקים בגדלים שונים. בהתאם לצורך, אלא שאלה לא להבים רגילים. אלה להבים מכוסים בשבבי יהלום.

דבר זה מקנה להם את הכוח הדרוש לצורך חיתוך חלק, נקי, ישר ומדויק של משטחי בטון מסוגים שונים.

להבדיל ממסור יהלום, ניתן גם לחצוב בבטון, או לשבור אותו באמצעות כלי עבודה מתאימים, אבל אלה כלים המייצרים רעש חזק. לכלוך רב, כמויות עצומות של אבק ובעיקר – כלים אלה יוצרים שברים בבטון ולא חיתוכים. משמעות הדבר היא כי אין אפשרות לחיתוך מדויק וכן כי לאחר עבודת החציבה, או השבירה של הקיר, נותרת עבודה רבה של תיקון ויישור משטחי הבטון.

פרויקט עבור רכבת ישראל

סרטון לצפייה של ניסור חלק מחומת הבטון

יתרונות ניסור חומת בטון

החלופה ניסור גדר בטון, או חומת בטון היא ריסוק, או שבירה באמצעות כלים מתאימים. זוהי חלופה מקובלת, אך היא מייצרת לכלוך ורעש, היא פחות מדויקת והיא מאפשרת שליטה מאוד מוגבלת במתרחש.

לעומת זאת, ניסור באמצעות מסור יהלום מאפשר לצוות שלנו לשלוט באון מלא במתרחש, לשמור על סביבת עבודה נקיה ושקטה יחסית, להימנע מפגיעה במבנה ולהעניק לכם קווי חיתוך נקיים, אחידים וישרים, בהתאמה מושלמת למה שאתם צריכים.

כללים חשובים לעבודות ניסור חומת / גדר בטון

ניסור בטון עשוי להיות משימה מסוכנת ביותר אם היא מתבצעת ללא הקפדה על הכללים הנכונים. משום כך, אנחנו בחברת פאוור, מקפידים על כמה כללים חיוניים:

התייעצות עם מומחים

לעיתים קרובות אנחנו מערבים מומחים לפני תחילת עבודות ניסור חומת בטון, כדי להבטיח שעבודת הניסור לא תפגע ביציבות המבנה וכן כדי לבצע אותה על הצד הטוב ביותר.

עמידה בלו"ז

אנחנו מבינים כי עבודות בנייה ושיפוצים חייבות להתבצע לפי לו"ז נוקשה, כדי לתת לכם את המוצר המוגמר בזמן המובטח ולכן מקפידים על עבודה מדויקת, יעילה ומקצועית.

בעלי מקצוע מיומנים

כלי העבודה המשמשים אותנו לצורך ניסור גדר בטון הם כלים בעלי עוצמה רבה, שיכולים להפוך מסוכנים כאשר משתמשים בהם בצורה לא נכונה. לכן אנו מקפידים להעסיק בעלי מקצוע שעברו הסמכה מתאימה, שיש להם ניסיון, ידע ומיומנות גבוהה במיוחד בהפעלה של מסורי יהלום מסוגים שונים.

תכנון מקדים קפדני

התייעצות עם מומחים אינה מספיקה. יש צורך לערוך חישובים קפדניים לגבי אופן החיתוך, אורך ואף צורת החיתוך, עובי הקיר וכן לגבי נפילת חלקי בטון מנוסרים, כדי לשמור על הבטיחות.

תכנון קפדני מאפשר לנו להבטיח כי לא תתרחש פגיעה בתשתיות חשובות, בחלקים אחרים של המבנה וכן בסביבה ובבני אדם.

כלי עבודה איכותיים

כלי עבודה איכותיים הם אחד מהקווים המנחים אותנו בעבודתנו. אנחנו מקפידים על עבודה עם כלים מתקדמים וחדישים בלבד וכן על תחזוקה שוטפת וקפדנית שלהם. כלים אלה הם המפתח להצלחת הפרויקט ואנו מקפידים מאוד על האיכות הגבוהה שלהם.

5 תשובות לשאלות נפוצות על ניסור חומת / גדר בטון

כיצד מבצעים פינוי הפסולת לאחר הניסור?

פינוי הפסולת מתבצע על ידינו, לאתרים מורשים, באופן מסודר ובטוח. את גושי הבטון שאנחנו מסירים מן החומה, אנחנו מנסרים לחתיכות קטנות, כדי לנוכל להוביל אותן בקלות ובאופן בטוח אל אתר פסולת מתאים.

אילו שיקולים יש להביא בחשבון בעת תכנון ניסור חומת בטון?

ניסור גדר, או חומת בטון חייב להיות מלווה בתכנון קפדני כדי למנוע פגיעה בתשתיות חשמל ואינסטלציה, בחלקי מבנה אחרים ובסביבה בגלל.

האם צריך היתר בניה לצורך ניסור גדר בטון?

צורך בהיתר בניה לצורך ניסור גדר בטון תלוי ברשות המקומית ולכן כדאי לבדוק מבעוד מועד אם אתם צריכים להשיג אישור כזה לפני תחילת העבודה.

למה צריך מנוף בעת ניסור גדר בטון?

לעיתים קרובות יש צורך במנוף כאשר מנסרים חומת בטון, כדי לפנות את גושי הבטון באופן בטיחותי ובשליטה מלאה.

כיצד קובעים מחיר ניסור גדר בטון?

שיקולים עיקריים לקביעת המחיר הם גודל הפרויקט: עובי בחומה ואורך החלק המיועד לניסור. זאת לצד נוחות הגישה, צורך בכלי עבודה מיוחדים, כמו מנוף להסרה בטוחה של חלקי הבטון המנוסרים, דרישות מיוחדות של הלקוח, או דרישות מיוחדות הנובעות מאופי מיוחד של הפרויקט, קרבה למבנים אחרים, דרישות בטיחות מיוחדות, שעות עבודה בלתי שגרתיות וכן הלאה.

שירותים נוספים של ניסור וקידוח בבטון

אנו בחברת POWER ניסור בטון מתמחים בכל עבודות ההריסה והחיתוך של בטון. אין שום קיר שיכול לעמוד בפנינו!

לפניכם מספר שירות נוספים של ניסור בטון:

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
POWER ניסור בטון
על צוות 'POWER ניסור בטון'

חברת POWER מתמחה בכל שירותי ניסור בטון ביהלום. מה הופך אותה לחברה המובילה בתחום הניסור בטון בישראל? צוותים שעובדים בפריסה ארצית. ביטוח צד ג' עד 2 מיליון שח. עמידה בזמנים וביעדים ושמירה על כללי הבטיחות ועוד המון יתרונות.

לקבלת הצעת מחיר עבור ניסור חומת בטון

חייגו עכשיו 077-804-8773 או לחצו על הכפתור, ומלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

מאמרים בקטגוריית ניסור בטון
ניסור דלת בטון
ניסור דלת בקיר בטון – להרחבה או פתיחת דלת
ניסור צינורות בטון
חיתוך וניסור צינורות בטון – עבודה מקצועית ויעילה
ניסור תקרת בטון
ניסור גג ותקרת בטון – כך עושים זאת נכון
ניסור בטון בצפון
ניסור בטון בצפון – מחיר טוב ושירות מקצועי
ניסור בטון מחיר
ניסור בטון מחיר – בדיקה מקיפה לפני בחירה
ניסור בטון במרכז
ניסור בטון במרכז – טכניקה ודיוק לצד מקצועיות
הצעת מחיר לניסור בטון
לקבל הצעת מחיר ישירות לנייד

השאירו פרטים ונשלח לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד, בתוך זמן קצר.