ניסור ליצירת סקיילייט

ניסור ליצירת סקיילייט

אנו בחברת POWER ניסור בטון מתמחים בביצוע עבודות ניסור בטון, ובניהם ניסור ליצירת סקיילייט. את הניסור אנו מבצעים בצורה המקצועית ביותר, כדי להבטיח שמירה על המבנה ולמניעת נזקים. בנוסף אנו בין החברות היחידות שמחזיקות בביטוח צד ג' כדי להבטיח לכם את הביצוע הטוב ביותר.

למחירון ניסור בטון לחצו כאן »

במדריך זה אנו נסביר לכם הכל על ניסור סקיילייט, תמונות מעבודות שביצענו לניסור סקיילייט ↓

מה זה בעצם סקיילייט?

במבנים רבים אנחנו מוצאים היום את הסקיילייט. מהו סקיילייט ואיך יוצרים אותו?

סקיילייט הוא למעשה חלון גג. יש חללים שם יש מחסור קבוע באור טבעי ויחד עם זהב כמובן גם באוורור טבעי בגלל תנאי המקום. כמו למשל בחדרי מדרגות, בעליות גג, חדרי שירותים או אמבטיה ועוד.

לשירותי ניסור גג בטון לחצו כאן »

הסקיילייט הפך להיות להיט של ממש בכל אותם המקומות כאשר רבים רואים בו לא רק פתרון לבעיית האור והאוויר הטבעיים החסרים אלא גם ובעיקר סוג של להיט לעיצוב הפנים של החלל.

בעזרת הסקיילייט ניתן להגיע לתוצאות יפהפיות ולעיצובים מיוחדים ומרשימים.

גם אם לא יצא לכם לשמוע את השם הזה – 'סקיילייט' (שפירושו הוא אור שמים) מן הסתם יצא לכם לראות את האלמנט הזה מקומות שונים כמו בקניונים, במוסדות או בבתי מסחר גדולים.

במקומות רבים בוחרים לעשות שימוש בסוג כזה של צוהר בגלל היתרונות הרבים שלו כפי שנרחיב בהמשך.

ניסור ליצירת סקיילייט
תמונה של סקיילייט בחדר שינה
ניסור ליצירת סקיילייט
תמונה של סקיילייט במרכז מסחרי

ההבדל בין סקיילייט לחלון

אז מה בעצם ההבדל בין הסקיילייט לבין החלון? ראשית ההבדל הוא במיקום של החלון. הסקיילייט מותקן לרוב בצורה אופקית על הגג השטוח ובמקרים אחרים הוא יהיה חלון נטוי, כאשר מתקינים אותו בגג רעפים משופע.

לשירותי ניסור ליצירת חלון לחצו כאן »

בהשוואה לחלון אנכי רגיל, הרי שמדובר בחידוש עצום. היות ובעזרת הסקיילייט נהנים מאור ואוויר החודרים מאזור התקרה שם בדרך כלל הכול אטום. מעבר לזה האור מתקבל ישירות מהשמים שלא כמו בחלון רגיל וכך הוא הרבה יותר ישיר ועוצמתי.

כיום אנחנו מוצאים את הסקיילייט גם בבתים פרטיים כאשר אלו נותנים מענה לחללים חשוכים שאי אפשר לפתוח בהם חלון החוצה. אם זה במקלחונים ואם זה בחדרי שירות ואפילו בחדרי שינה אפשר לפתוח היום פתח לרקיע ולאפשר פיסת שמים מעל לראש. היש דבר חלומי יותר מזה?

איך יוצרים את הסקיילייט?

כדי לפתוח חלון בתוך תקרה של בית יש צורך בכלים מיוחדים לצד ידע מקצועי של מומחים לתחום הזה של חיתוך או ניסור בבטון.

התקרות של הבתים עשויים היטב על מנת להעניק לנו את הביטחון המלא וכל שינוי בתקרה הזו דורש עבודה מורכבת. תקרת הבטון של המבנה מחייב עבודה עם כלים מתחום ניסור הבטון על מנת שאפשר יהיה ליצור בו את החלון בצורה הרצויה ובדיוק מושלם.

כאשר אתם מבצעים את העבודה בעזרת הכלים הנכונים המיועדים לכך, אתם למעשה נהנים ממגוון יתרונות שרק מסור הבטון מסוגל לספק לכם.

היתרונות של מסור בטון בניסור סקיילייט

כאשר אתם באים ליצור חלון כזה בתקרה של הבית, ברור שאתם רוצים שהוא ייעשה בצורה הכי מדויקת במיקום שמתאים לכם ולחלל שלכם. אתם גם רוצים להיות בטוחים שהניסור של התקרה לא יגרום לנזקים לתקרה ולשאר חלקי המבנה. מלבד זאת חשוב לכם שכל העבודה תיעשה בצורה הכי בטוחה עבורכם בני הבית הנמצאים במקום וכמובן גם לעובדים, מבצעי העבודה.

כאן חשוב לדעת. חובה להיעזר באנשי מקצוע מומחים שיש להם את הניסיון ואת הידע המקצועי איך וכיצד לבצע את העבודה. רק הם אכן ייטיבו לעשות את זה בצורה הכי טובה.

ניסור סקיילייט במסור יהלום מבטיח:

  • ניסור מדויק – הניסור כאשר הוא נעשה בעזרת מסור היהלום הוא ניסור מאוד מדויק. היות ומסור היהלום הוא מסור שאפשר לשרטט לו מראש באופן מדויק את האזור המבוקש לניסור על ידי קביעת מסילה מיוחדת לאורך התוואי המבוקש. כך הניסור למעה שייעשה באופן אוטומטי בצורה מדויקת מאוד בקו הרצוי.
  • ניסור בטוח – הניסור באמצעות מסור היהלום הוא ניסור שנעשה בצורה הכי בטוחה לסביבה וגם לעובדים הן בשל אופי הציוד שלא מחייב עמידה עם המסור ביד בצמוד למקום בו העבודה מתבצעת והן בגלל השימוש במים בעת הניסור. המים שנועדו לקרר את הלהב במהלך הניסור תורמים להפחתה של אבק הניסור באוויר מה שמבטיח אוויר נקי שלא מזיק לדרכי הנשימה של העובדים.
  • ניסור ללא נזק – הניסור של הסקיילייט נעשה בצורה חדה וממוקדת רק בנקודות הרצויות. כך אין כל חשש מפני סיכונים למבנה כמו היווצרות סדקים, שברים בתקרה וכן הלאה.

כדי ליהנות מעבודה מקצועית ומרשימה חשוב להיעזר באנשי מקצוע שצברו ניסון בתחום ויש להם את הידע איך וכיצד לבצע את העבודה בצורה הטובה והמושלמת ביותר.

הכללים שלנו

אנו בחברת POWER ניסור בטון מקפידים על שלושה עיקרים

בטיחות בעבודה

הכלל החשוב ביותר עברנו היינו לשמור על כל כללי הבטיחות אנחנו מבינים את האחריות שיש לנו בידיים.

עמידה בזמנים וביעדים

אצלנו זמן זה זמן ואנחנו מודעים לעובדה שעיכוב מצידנו יכול לעכב פרויקט שלם.

שירות אדיב ומקצועי

אנחנו שואפים ליצור מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו ולתת את השירות על הצד הטוב ביותר.

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.