ניסור קיר בלוקים

לביצוע ניסור קיר בלוקים נצטרך להשתמש במסור יהלום. אנו בחברת POWER מבצעים מידי יום ניסור של קירות בלוקים על הצד הטוב ביותר. ומגיעים לרמת דיוק גבוהה ביותר. באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לחיתוך קירות. במדריך זה אנו נסביר כל מה שאתם צריכים לדעת על ניסור של קיר שעשוי בלוקים. המשיכו לקרוא.

קצת על קירות בלוקים

קיר בלוקים הינו שונה לגמרי מקירות הבטון. הבלוקים הם בעצם לבנים מלבניים המורכבים מתרכובות שונים והם קיימים גם במידות שונות. הגובה והאורך של הבלוקים הם זהים תמיד אך הרוחב שלהם משתנה. את סוגי הבלוק ממספרים על פי הרוחב שלהם.

לדוגמא:

  • קיר בלוק 7 זהו קיר העשוי לבנים ברוחב של 7 ס"מ באורך של 40 ס"מ וגובה 19 ס"מ.
  • קיר בלוק 19 זהו קיר העשוי לבנים ברוחב של 19 ס"מ באורך של 40 ס"מ וגובה 19 ס"מ.

לקיר הבלוקים יש יתרון מהותי מבחינת יכולות הבידוד שלו. הבלוקים מבודדים מפני קור ומפני רעשי חוץ, מה שמוביל לוויסות של מזג האוויר בחלל תוך אפשרות ליהנות מטמפרטורה יציבה בחלל הנתון. החום והקור לא בורחים וזה מוביל לירידה בצריכת החשמל לצורך חימום או מיזוג.

קירות בלוקים בישראל

כידוע, רוב הפרויקטים של בנייה בישראל כוללים ביצוע שינוים ועבודות עם בטון. העבודה עם בטון היא לא עבודה קלה, זאת משום שמדובר בחומר שמתקשה מאוד והופך למרכיב עוצמתי וחזק במיוחד של כל מבנה.

ברגע שיש צורך ליצור שינויים שונים בבטון, יש להיעזר בטכניקות מתקדמות כאשר לרוב זה נעשה באמצעות מסור יהלום. בעוד שהבטון מככב בעיקר בקירות חיצוניים או חדרי ממ"ד הבלוקים שימושיים מאוד בבנייה של קירות פנים.

קירות הבלוקים משמשים רבות בעת ביצוע שיפוצים בבית. קל מאוד להרים קיר חדש באמצעות בלוקים כאשר במקרים רבים בעת שיפוצים של הבית, הבנייה של הקירות החדשים נעשה באמצעות הבלוקים. כך בעצם יוצרים מחיצות פנים חדשות בבית כדי ליצור חדר נוסף.

לעיתים זה הפוך. כאשר רוצים להרחיב חלל קיים על חשבון חדרים אחרים בבית, מסירים את קירות הבלוקים ובכך יוצרים חלל פתוח ומרווח בבית. כל העבודות הללו והמשחק עם הקירות דורש ציוד מיוחד על מנת שהעבודה אכן תיעשה בצורה נכונה ומקצועית.

איך מנסרים קירות בלוקים?

כאשר מבקשים להסיר קיר בבית או מחוץ לבית, חשוב להבין קודם כל ממה בנוי הקיר ומה מרכיב אותו. בהתאם לזה אפשר יהיה לבחור את הציוד הכי נכון והכי מתאים.

לצורך שבירת קירות יש שתי דרכים יעילות. כל אחד יכול לבחור לעצמו את השיטה שהכי מתאימה לו או לשלב בין שתי השיטות.

אם פונים אל איש מקצוע מומחה, הוא כבר ידע מה לעשות ובאיזו שיטה לבחור על מנת שהניסור ייעשה בצורה הכי טובה והכי יעילה.

השיטה הראשונה: היא שבירת הקיר באמצעות פטישון. שיטה זו נחשבת לפחות יעילה כאשר מדובר בקיר בטון. אך אפשר בהחלט לשלב את השימוש בפטישון כאשר כבר נמצאים בשלבים מתקדמים של שבירת הקיר. להתחיל בשבירה של הקיר רק עם פטישון זה דבר כמעט בלתי אפשרי ולגמרי לא מומלץ. זאת משום שקיר הבטון הוא כל כך חזק עד שקשה מאוד להתגבר עליו רק באמצעות פטישון.

השיטה השניה: שבירת הקיר באמצעות מסור יהלום – השיטה היעילה יותר זהו ניסור בטון המתבצע בעזרת מסור יהלום. למעשה ההתמודדות הנכונה והטובה ביותר לניסור קירות מבטון זהו מסור היהלום.

בעזרת מסור היהלום ניתן להגיע לניסור מדויק מאוד כאשר ישנה אפשרות לקבוע באיזו נקודה יתחיל הניסור ובאיזו נקודה הוא יסתיים וברוב המקרים לא יהיה כלל צורך לערב את הפטישון לצורך כך.

גם כאשר מדובר בשבירה של קיר בלוקים, חשוב לבחור בציוד הכי מתאים שיוכל להבטיח עבודה הכי מדויקת וגם הכי מהירה.

כמה עולה השימוש בניסור בטון?

המחיר של ניסור בטון משתנה לפי עובי הקיר ואורך ניסור במטרים. כמובן שגם לפי תנאי השטח. המחיר מתחיל מ 170 ₪ למטר של ניסור, כדי לדעת יותר על המחירים כנסו למחירון ניסור בטון שלנו »

תמונות של ניסור קירות בלוקים

ניסור נכון של קיר בלוקים

הניסור הכי נכון של קיר בלוקים זהו ניסור המתבצע בעזרת מסור יהלום. גם אם לא כל כך מסובך לשבור את הקיר, עדיין, אם חשוב הדיוק ויש רצון לבצע את הניסור בצורה נקייה וממוקדת, מומלץ מאוד ללכת על ניסור באמצעות מסור יהלום.

ניסור קיר בלוק במסור יהלום מבטיח ניסור של כל האזור הרצוי בלי לפגוע כלל בחלקי קיר אחרים. זה מה שיחסוך למעשה בביצוע תיקונים ושיפוצים לאחר שתסתיים העבודה. מעבר לכך, הניסור הוא גם זול יותר משבירה של הקיר, זאת כי העבודה מתומחרת בצורה שונה. הדבר נכון במיוחד בקיר בלוקים שהוא תמיד יהיה קל יותר לניסור ועל כן הציוד לניסור יהיה פחות מורכב.

ניסור בלי אבק

הניסור באמצעות מסור היהלום הוא ניסור נקי יחסית. זאת בגלל השימוש במים הנעשה יחד עם עבודת הניסור. המים למעשה נועדו כדי לקרר את הלהב ולאפשר את הניסור הרציף. אך מעבר לזה יש יתרון נלווה לשימוש במים וזוהי הספיחה של האבק במהלך הניסור.

האזור לא יתמלא באבק וגם האוויר יישאר נקי יותר. מה שאומר בעצם אוויר שלא יסכן את העובדים או את האנשים במקום כפי שקורה בדרך כלל באתרי בנייה.

שירותי ניסור בטון דומים

ניסור יהלום – מה זה?

אז מה זה בעצם ניסור יהלום? ניסור יהלום זהו ניסור במסור חד מאוד עם להב מיוחד המצופה בשבבי יהלום כתושים. היהלום הוא חומר מאוד חזק וחד וכאשר הוא נמצא על הלהב המסתובב במהירות גבוהה, הוא הופך את הניסור לחד מאוד.

מסור היהלום קיים כמסור ידני וכמסור אוטומטי הנשלט באמצעות שלט רחוק. הבחירה בכלי העבודה נעשית על פי אופי העבודה והיקף הניסור המתבקש.

ברור שמדובר בעבודה הרבה יותר בטוחה וגם הרבה יותר קלה מכל עבודת ניסור אחרת.

חשוב לדעת! בכל מה שקשור לשבירה של קיר בלוקים, חובה להיעזר באיש מקצוע מומחה שיש לו ניסיון בתחום והוא יודע את אשר לפניו. עבודה שהיא לא מקצועית או שהיא נעשית על ידי אדם שאינו מנוסה דיו בעבודת מהסוג הזה, עלול לסכן את הסביבה וגם את המבנה כולו.

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
POWER ניסור בטון
על צוות 'POWER ניסור בטון'

חברת POWER מתמחה בכל שירותי ניסור בטון ביהלום. מה הופך אותה לחברה המובילה בתחום הניסור בטון בישראל? צוותים שעובדים בפריסה ארצית. ביטוח צד ג' עד 2 מיליון שח. עמידה בזמנים וביעדים ושמירה על כללי הבטיחות ועוד המון יתרונות.

לקבלת הצעת מחיר עבור ניסור קיר בלוקים

חייגו עכשיו 077-804-8773 או לחצו על הכפתור, ומלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

מאמרים בקטגוריית ניסור בטון
ניסור דלת בטון
ניסור דלת בקיר בטון – להרחבה או פתיחת דלת
ניסור צינורות בטון
חיתוך וניסור צינורות בטון – עבודה מקצועית ויעילה
ניסור תקרת בטון
ניסור גג ותקרת בטון – כך עושים זאת נכון
ניסור בטון בצפון
ניסור בטון בצפון – מחיר טוב ושירות מקצועי
ניסור בטון מחיר
ניסור בטון מחיר – בדיקה מקיפה לפני בחירה
ניסור בטון במרכז
ניסור בטון במרכז – טכניקה ודיוק לצד מקצועיות
הצעת מחיר לניסור בטון
לקבל הצעת מחיר ישירות לנייד

השאירו פרטים ונשלח לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד, בתוך זמן קצר.