ניסור בטון בחולון

ניסור בטון בחולון

זקוקים לשירות של ניסור בטון בחולון? אנחנו כאן עם כל מה שתצטרכו. ניסור גגות וניסור רצפה. ניסור קירות וניסור מדרכות ולמעשה כל שירות שרק תבקשו.

כי כשהמומחים של חברת POWER נמצאים בשטח, אין קיר או משטח שיכולים לעמוד בפניהם.

חברת POWER היא בין החברות המובילות בארץ לניסור בטון בעלת ניסיון רב, המעניקה שירותים מקצועיים של כל עבודות הניסור המתקדמות הכוללים קירות בטון, תקרת בטון, רצפת בטון, הריסת מבנים, קידוחי בטון ועוד, בדגש על מתן שירות מקצועי ומותאם אישית.

ניסור בטון
ניסור בטון בחולון

שירותי היסור בטון של חברת POWER:

1. ניסור קירות בטון

אם אתם רוצים להסיר קיר בטון כדי לעצב מחדש את הבית, אתם רוצים לפרוץ חלון חדש בקיר בטון או להרחיב פתח קיים בקיר, לצורך כל העבודות הללו יהיה עליכם לנסר את הבטון הקשיח. איך תעשו את זה בצורה הכי טובה? כאן יהיה עליכם לבחור בקפידה את החברה שתביא איתה את הכלים הכי מתאימים והכי מדויקים למטרה זו. הם אלו שיוכלו להבטיח לכם ניסור שייעשה בצורה מדויקת מאוד, ממוקדת מאוד, נקייה מאוד וגם בטוחה באופן מושלם.

2. ניסור חדר ממ"ד

הקירות של חדרי הממ"ד הן קירות מאוד חזקים והם עשויים מבטון מזויין. את הקירות הללו אי אפשר לחתוך או לנסר בכלים רגילים. כאשר מבקשים ליצור שינוי כלשהו ביקר כזה יש לעשות שימוש במסור היהלום. זהו הכלי המתאים שבאמצעותו אפשר לנסר את הבטון הקשיח הזה במהירות רבה וגם ביעילות רבה.

3. ניסור מסתור כביסה

מסתור הכביסה בבית הוא לרוב חלק לא ממש שימושי בבית. אנשים לא תולים שם כביסה. כדי לנצל את השטח הלא מנוצל הזה יחש להסיר את הקיר שמפריד בין מרפסת השירות למסתור הכביסה. קיר זה עשוי בטון. בעזרת מסור היהלום ניתן להסיר בקלות רבה את הקיר הזה.

4. ניסור ידני וניסור אוטומטי

השירות שאנחנו מציעים הינו מדויק בהתאם לסוג העבודה וכמובן גם היקף העבודה. כך יש אפשרות לנסר באופן ידני את הבטון בעזרת מסור ידני וזה יתאים בעיקר במקרים של עבודות לא גדולות שיש אליהם גישה נוחה וקלה.

בעבודות מורכבות יותר, גדולות יותר או במקומות עם נגישות מורכבת יותר אפשר לבצע את העבודה בעזרת מסור אוטומטי. המסור האוטומטי הוא למעשה מסור שפועל בעזרת מסילות אום מתקינים לאזור בו רוצים לבצע את הניסור כאשר המסור נוסע מעצמו על המסילה שנקבעה לו וכל מתבצעת העבודה.

כמה עולה ניסור בטון בחולון?

אז כמה אמורה לעלות העבודה של ניסור בטון בחולון?

התמחור של ניסור הבטון, נעשה על פי חישוב של אורך הניסור הנדרש, העובי של הבטון אותו מבקשים למנסר וכך גם המיקום שם יש לבצע את העבודה. אינה דומה עבודה של ניסור קיר בטון לבין עבודה של ניסור תקרה מבטון. לכל סוג של עבודה צריך את הכלים השונים, את היכולות המיוחדות כמו גם ההבנה איך וכיצד לעשות את העבודה בצורה הכי בטוחה.

כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת עליכם לפנות אלינו כדי שנבחן את היקף העבודה וניתן לכם את הצעת המחיר הטובה והמתאימה ביותר עבורכם.

מחירים לדוגמא –

סוג העבודהמחיר
ניסור גרם מדרגותהחל מ – 450 ₪
ניסור דלת בקיר בטוןהחל מ – 1200 ₪
ניסור לפתיחת חלון בקיר בטוןהחל מ – 1000 ₪

השירות שלנו הביטחון שלכם

חברת POWER מציעה שירות יעיל ומקצועי של ניסור בטון על ידי צוות מיומן שיש לו ניסיון רב בתחום. מדובר בעבודה עם כלים מתקדמים, בעבודה מקצועית עם הבטחה לביצוע בצורה הכי בטוחה תוך הקפדה על כל החוקים והכללים בעניין.

בכל מה שקשור לניסור בטון חובה לשים לב לנושא הבטיחות בעבודה כדי להבטיח עבודה שלא תותיר נזקים סביבתיים.

אולי יעניין אותך לקרוא על:

הכללים שלנו

אנו בחברת POWER ניסור בטון מקפידים על שלושה עיקרים

בטיחות בעבודה

הכלל החשוב ביותר עברנו היינו לשמור על כל כללי הבטיחות אנחנו מבינים את האחריות שיש לנו בידיים.

עמידה בזמנים וביעדים

אצלנו זמן זה זמן ואנחנו מודעים לעובדה שעיכוב מצידנו יכול לעכב פרויקט שלם.

שירות אדיב ומקצועי

אנחנו שואפים ליצור מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו ולתת את השירות על הצד הטוב ביותר.

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.