ניסור דלת בטון

ניסור ביהלום היא השיטה היעילה ביותר לצורך פתיחת דלת חדשה בקיר בטון. מדובר על מסור עם שבבי יהלום על להב המסור, ששום חומר לא יכול לעמוד בפניו. באמצעותו ניתן לבצע חיתוך מדויק לצורך פתיחת דלת חדשה בקיר בטון, מבלי להשאיר צלקות על הקיר. צוות המומחים של חברת POWER ניסור בטון מציג מדריך קצר עם כל הפרטים שאתם צריכים לדעת לגבי ניסור דלת בטון.

מה צריך כדי לבצע ניסור דלת בטון?

רגע לפני שמתחילים לנסר… ניסור דלת בטון מצריך לא מעט הכנה, כדי להבטיח שהפרויקט יעבור בהצלחה ובשלום.

 1. היתרים הנדרשים לפתיחת דלת בקיר בטון – ראשית יש לוודא שהקבלן שלכם מחזיק בהיתרים המתאימים לעבודות ניסור בטון וכן בהיתר בניה מתאים לסוג הבניין שבו תתבצע העבודה.
 2. מידות מדויקות לפתח הדלת – שנית, לפני שמגיעים לשטח הצוותים המקצועיים, יש לערוך חישובים מדויקים ויסודיים לקביעת הגודל האופטימלי המתאים לדלת, כך שהעומס המופעל עליה מכל הכיוונים יהיה מאוזן ואחיד, כדי שהגודל שלה יהיה משביע רצון וכדי להימנע מניסור קיר תומך, מה שעלול לגרום נזקים כבדים לשלמות המבנה כולו ואף לסכן חיי אדם.
  לאחר ביצוע החישובים על ידי מהנדס בעל הכשרה מתאימה, צוות הניסור יכול לבחור את כלי העבודה המתאימים לביצוע העבודה ולתת הצעת מחיר, הכוללת מספר משתנים.
 3. אבטחת האזור לזמן הניסור – השלב הבא הוא מתן הנחיות לאנשים הגרים, עובדים, שוהים, או מנהלים את הבניין, כדי להבטיח שאיש לא ייפגע מהעבודות המתבצעות בשטח, או מפריע לעבודות בשטח ומסכן את הצוות.

רק לאחר כל השלבים האלה, יכול הצוות להגיע עם הציוד המתאים, ולהתחיל לבצע את עבודת הניסור עצמה.

ניסור דלת בטון
חלקי הבטון לאחר ניסור הדלת

מדידה לפני ניסור דלת בטון

לקראת חיתוך הבטון נערכים חישובים שונים, בעיקר למטרות בטיחות, אבל למעשה חלק מהחישובים הם חיוניים לצורך התקנה איכותית של הדלת.

יש לקחת בחשבון את כיוון פתיחת הדלת, להבטיח התקנה אסתטית באמצעות סימון של הקווים המדויקים אותם יש לנסר, לבדוק הימצאות של תשתיות חשמל, גז ומים בקיר, כדי למנוע פגיעה בתשתיות אלה, לבדוק שהקיר אינו קיר תומך ועוד.

לקיחת המידות המדויקות של הדלת מאפשרת לצוות שלנו ליצור פתח מדויק במידותיו, כאשר הוא מוכן להתקנה של משקופים, מתוכנן היטב למניעת התפוררות של חלקים נוספים בקיר, או עומסים לא מאוזנים על הדלת ולכן אנחנו יודעים שהעבודה שאנו מבצעים נעשית על הצד הטוב ביותר, באופן בטיחותי ואמין.

מחיר ניסור דלת בטון

שירות מחיר
מחיר ניסור דלת בקיר בטון – עובי 20 ס״מ החל מ- 1,500 ₪
מחיר ניסור דלת בקיר בטון – עובי 30 ס״מ החל מ- 1,800 ₪
מחיר ניסור דלת בקיר בטון – עובי 40 ס״מ החל מ- 2,200 ₪
מחיר ניסור דלת בקיר בטון – עובי 50 ס״מ החל מ- 3,000 ₪

*כל המחירים אינם כוללים מע״מ.
*המחירון הינו בגדר הערכה ולא המחיר הסופי, את המחיר הסופי ניתן לקבל בהצעת מחיר רשמית מהחברה.

למחירון ניסור בטון המלא לחצו כאן »

 

שירותים חיוניים המתלווים לעבודת ניסור בטון

חברת POWER ניסור בטון, מעניקה מגוון שירותים נוספים, הנחשבים כיום חיוניים כאשר מבצעים, או מתכננים לבצע פתיחת דלת בטון:

 • שירות מומחים לעריכת חישובים לפני תחילת העבודה
 • שימוש בכלי עבודה מתקדמים, המאפשרים מינימום אבק, לכלוך ופסולת באתר
 • שירות פינוי פסולת בטון – לצורך פינוי מקצועי של משטחי בטון גדולים לאחר הניסור
 • חשוב לציין כי על אף המורכבות של התהליך, לקוחות חברת POWER. אינם חווים את התהליך המייגע והארוך, מכיוון שצוות החברה מטפל בכל השלבים באופן מקצועי וקפדני ומביא ללקוחותיו את התוצאה הסופית הטובה ביותר. בלי שיצטרכו להתייגע בכל אחד מהשלבים.

 

שאלות ותשובות נפוצות על ניסור דלת בטון

מה צריך כדי לבצע ניסור דלת בטון?

 1. היתרים הנדרשים לפתיחת דלת בקיר בטון.
 2. מידות מדויקות לפתח הדלת שאתם צריכים.
 3. אבטחת האזור לזמן הניסור.

מה המחיר לניסור דלת בטון?
המחיר משתנה מאוד לפי תנאי העבודה, המחיר ההתחלתי שלנו לפתיחת דלת בקיר בטון: 1500₪ חיתוך קיר בעובי 20 ס"מ והמחיר משתנה לפי עובי הקיר באתר שלנו יש פירוט רחב בנושא.

מה צריך לקחת בחשבון לפי לקיחת מידות?
יש לקחת בחשבון את כיוון פתיחת הדלת, להבטיח התקנה אסתטית באמצעות סימון של הקווים המדויקים אותם יש לנסר, לבדוק הימצאות של תשתיות חשמל, גז ומים בקיר, כדי למנוע פגיעה בתשתיות אלה, לבדוק שהקיר אינו קיר תומך ועוד.

כיצד מתבצע החיתוך של הקיר?
אנו משתמשים במכשור מיוחד ומשוכלל של דיסק ניסור ענקי עם שבבי יהלום על הדיסק, המכונה מתחברת אל הקיר ומבצעת את החיתוך בשליטה מרחוק, חיתוך קיר מדויק ללא חריגות או סדקים בקיר וכל זה במהירות.

כמה זמן לוקח לנסר דלת בטון?
עם הציוד שלנו זה לוקח כלום זמן, תוך שעה עד שעתיים כבר יש לכם פתח מדויק לפי המידות של הדלת שלכם.

 

ניסור בטון מקצועי – מה היתרונות?

הצוות המקצועי של חברת POWER יודע, שכדי לבצע עבודת ניסור מהירה, יעילה ונקיה של קיר בטון מזוין, עמודי בטון, יצירת פתחים בתקרה, ניסור רצפת בטון ועוד… נדרשת מיומנות גבוהה, לצד כלי עבודה מתוחכמים, שמיועדים בדיוק למטרה הזאת.

ניסור דלת בטון

למעשה, ניסור לצורך פתיחת דלת בטון יכול להתבצע באופן אופטימלי. רק כאשר עובדים עם צוות מיומן ועם מסור יהלום.

מסור יהלום הוא כלי עבודה כל כך חזק, מדויק וחד, שהוא מאפשר לצוותי העבודה המקצועיים שלנו לבצע את העבודה במהירות, במינימום לכלוך, תוך שמירה על שלמות המבנה והתקינות שלו, בכל היקף עבודה מבוקש ואפילו בשקט יחסי.

שיטות חלופיות ניסור בטון

לפני שהומצאה שיטת ניסור ביהלום, לצורך ניסור בבטון, חלון בקיר בטון ועוד, נהגו להשתמש בקונגו כדי לשבור משטחי בטון קשים וליצור בהם פתחים חדשים, או שינויים אחרים. שיטות אלה היו יעילות בסופו של דבר, אך התהליך היה מסורבל מאוד.

שבירת קיר בטון, בניגוד ניסור קיר בטון, אינו מאפשר חיתוך מדויק של החתך הרצוי. ולכן לאחר שבירת קיר בטון יש לתקן ולשפץ את החלק השבור, עד שיגיע לצורה הרצויה. לגודל המדויק ולמראה הנקי, המתקבל מאליו בעת שימוש במסור יהלום.

בנוסף, כמויות עצומות של פסולת, אבק ולכלוך נוצרות בתהליך שבירת קיר בטון. מה שלא קורה כאשר משתמשים במסור יהלום, מפני שמסור יהלום מאפשר חיתוך מדויק עם מינימום פסולת. וכן שימוש במים במקביל לפעולת הניסור, כדי לצמצם את התפזרות האבק הנוצר באופן טבעי בעת פעולת הניסור.

עוד הבדל מהותי בין שתי השיטות הוא הרעש. בעוד שניפוץ קיר בטון, או שבירה שלו באמצעות קונגו היא פעולה מחרישת אוזניים. ניסור בבטון נשמע כמו כל פעולת ניסור אחרת ולכן רועש הרבה פחות.

 

ניסור דלת בטון עם חברת POWER ניסור בטון

ניסור דלת בטון
להזמנות חייגו עכשיו – 077-804-8773

אנו בחברת חברת POWER גאים להעניק שירותי ניסור בטון לכל מטרה:

ניסור קירות בטוןניסור רצפת בטוןניסור תקרת בטוןהריסת מבניםקידוחי בטון וכן הלאה.

השירות ניתן בפריסה ארצית על ידי צוותים מקצועיים ומיומנים. קבלני משנה ומומחים בתחום הבניה, שתפקידם להבטיח שירות מקצועי, אמין ובטיחותי. בתחום ניסור וקידוח בטון.

המוטו שלנו הוא להעניק לכם שירות מקצועי ואישי, יותר מכל חברה אחרת. להגיע לכל קצוות הארץ מהבסיס שלנו בירושלים ולתת לכם את השירות הטוב ביותר.

אם אתם מחפשים שירות ניסור דלת בטון, קידוח בטון, או ניסור משטחי בטון – מכל הסוגים והצורות. נשמח להעמיד לרשותכם את הצוותים המדהימים שלנו, לצורך ביצוע יעיל, מהיר ומקצועי של העבודה.

צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעה משתלמת.

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
POWER ניסור בטון
על צוות 'POWER ניסור בטון'

חברת POWER מתמחה בכל שירותי ניסור בטון ביהלום. מה הופך אותה לחברה המובילה בתחום הניסור בטון בישראל? צוותים שעובדים בפריסה ארצית. ביטוח צד ג' עד 2 מיליון שח. עמידה בזמנים וביעדים ושמירה על כללי הבטיחות ועוד המון יתרונות.

לקבלת הצעת מחיר עבור ניסור דלת בטון

חייגו עכשיו 077-804-8773 או לחצו על הכפתור, ומלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

מאמרים בקטגוריית ניסור בטון
ניסור דלת בטון
ניסור דלת בקיר בטון – להרחבה או פתיחת דלת
ניסור צינורות בטון
חיתוך וניסור צינורות בטון – עבודה מקצועית ויעילה
ניסור תקרת בטון
ניסור גג ותקרת בטון – כך עושים זאת נכון
ניסור בטון בצפון
ניסור בטון בצפון – מחיר טוב ושירות מקצועי
ניסור בטון מחיר
ניסור בטון מחיר – בדיקה מקיפה לפני בחירה
ניסור בטון במרכז
ניסור בטון במרכז – טכניקה ודיוק לצד מקצועיות
הצעת מחיר לניסור בטון
לקבל הצעת מחיר ישירות לנייד

השאירו פרטים ונשלח לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד, בתוך זמן קצר.