ניסור דלת בטון

ניסור דלת בטון

ניסור יהלום הוא השיטה היעילה ביותר לצורך ביצוע עבודות ניסור בטון, כמו ניסור דלת בטון למשל. מדובר על שיטה המשלבת שבבי יהלום על להב המסור, כך שהמסור הופך לכלי עבודה עוצמתי, ששום חומר לא יכול לעמוד בפניו.

צוות המומחים של חברת POWER ניסור בטון מציג מדריך קצר עם כל הפרטים שאתם צריכים לדעת לגבי ניסור דלת בטון.

ניסור בטון מקצועי – מה היתרונות?

הצוות המקצועי של חברת POWER ניסור בטון יודע, שכדי לבצע עבודת ניסור מהירה, יעילה ונקיה של קיר בטון מזוין, עמודי בטון, יצירת פתחים בתקרה, ניסור רצפת בטון ועוד – נדרשת מיומנות גבוהה, לצד כלי עבודה מתוחכמים, שמיועדים בדיוק למטרה הזאת.

למעשה, ניסור דלת בטון יכול להתבצע באופן אופטימלי רק כאשר עובדים עם צוות מיומן ועם מסור יהלום.

מסור יהלום הוא כלי עבודה כל כך חזק, מדויק וחד, שהוא מאפשר לצוותי העבודה המקצועיים שלנו לבצע את העבודה במהירות, במינימום לכלוך, תוך שמירה על שלמות המבנה והתקינות שלו, בכל היקף עבודה מבוקש ואפילו בשקט יחסי.

רגע לפני שמתחילים לנסר

מה צריך כדי לבצע ניסור דלת בטון?

ניסור דלת בטון מצריך לא מעט הכנה, כדי להבטיח שהפרויקט יעבור בהצלחה ובשלום.

1. היתרים הנדרשים לפתיחת דלת בקיר בטון

ראשית יש לוודא שהקבלן שלכם מחזיק בהיתרים המתאימים לעבודות ניסור בטון וכן בהיתר בניה מתאים לסוג הבניין שבו תתבצע העבודה.

2. מידות מדויקות לניסור דלת בטון

שנית, לפני שמגיעים לשטח הצותים המקצועיים, יש לערוך חישובים מדויקים ויסודיים לקביעת הגודל האופטימלי המתאים לדלת, כך שהעומס המופעל עליה מכל הכיוונים יהיה מאוזן ואחיד, כדי שהגודל שלה יהיה משביע רצון וכדי להימנע מניסור קיר תומך, מה שעלול לגרום נזקים כבדים לשלמות המבנה כולו ואף לסכן חיי אדם.

לאחר ביצוע החישובים על ידי מהנדס בעל הכשרה מתאימה, צוות הניסור יכול לבחור את כלי העבודה המתאימים לביצוע העבודה ולתת הצעת מחיר, הכוללת מספר משתנים.

3. אבטחת האזור לזמן הניסור

השלב הבא הוא מתן הנחיות לאנשים הגרים, עובדים, שוהים, או מנהלים את הבניין, כדי להבטיח שאיש לא ייפגע מהעבודות המתבצעות בשטח, או מפריע לעבודות בשטח ומסכן את הצוות.

רק לאחר כל השלבים האלה, יכול הצוות להגיע עם הציוד המתאים, ולהתחיל לבצע את עבודת הניסור עצמה.

מחיר ניסור דלת בטון

כל המחירים הם החל מ…

 • פתיחת דלת סטנדרטית החל מ- 1200₪

  עובי קיר 20 ס"מ

 • פתיחת דלת סטנדרטית החל מ- 1450₪

  עובי קיר 35 ס"מ

 • פתיחת דלת רחבה החל מ- 1500₪

  עובי קיר 20 ס"מ

 • פתיחת דלת רחבה החל מ- 1850₪

  עובי קיר 35 ס"מ

*המחירים הם החל מ- (המחיר המצוין) המדד המרכזי בעלות המחיר לפי מטר היא: כמות המטרים שיש בפרויקט, וכמובן שהמחיר יכול להשתנות לפי תנאי העבודה וכדומה.

מחיר ניסור בטון לפי מטר

 • ניסור למטר אורך החל מ- 170₪

  עובי קיר 20 ס"מ

 • ניסור למטר אורך החל מ- 190₪

  עובי קיר 30 ס"מ

 • ניסור למטר אורך החל מ- 280₪

  עובי קיר 40 ס"מ

 • ניסור למטר אורך החל מ- 400₪

  עובי קיר 50 ס"מ

למחירים נוספים והצעת מחיר צרו קשר בטלפון 077-804-8773

שירותים חיוניים המתלווים לעבודת ניסור בטון

חברה מקצועית ניסור בטון וקידוח בטון, כמו חברת POWER ניסור בטון, מעניקה מגוון שירותים נוספים, הנחשבים כיום חיוניים כאשר מבצעים, או מתכננים לבצע ניסור דלת בטון:

 • שירות מומחים לעריכת חישובים לפני תחילת העבודה
 • שימוש בכלי עבודה מתקדמים, המאפשרים מינימום אבק, לכלוך ופסולת באתר
 • שירות פינוי פסולת בטון – לצורך פינוי מקצועי של משטחי בטון גדולים לאחר הניסור
 • חשוב לציין כי על אף המורכבות של התהליך, לקוחות חברת POWER ניסור בטון אינם חווים את התהליך המייגע והארוך, מכיוון שצוות החברה מטפל בכל השלבים באופן מקצועי וקפדני ומביא ללקוחותיו את התוצאה הסופית הטובה ביותר, בלי שיצטרכו להתייגע בכל אחד מהשלבים.

מדידה לפני ניסור דלת בטון

לקראת ניסור דלת בטון נערכים חישובים שונים, בעיקר למטרות בטיחות, אבל למעשה חלק מהחישובים הם חיוניים לצורך התקנה איכותית של הדלת.

יש לקחת בחשבון את כיוון פתיחת הדלת, להבטיח התקנה אסתטית באמצעות סימון של הקווים המדויקים אותם יש לנסר, לבדוק הימצאות של תשתיות חשמל, גז ומים בקיר, כדי למנוע פגיעה בתשתיות אלה, לבדוק שהקיר אינו קיר תומך ועוד.

לקיחת המידות המדויקות של הדלת מאפשרת לצוות שלנו ליצור פתח מדויק במידותיו, כאשר הוא מוכן להתקנה של משקופים, מתוכנן היטב למניעת התפוררות של חלקים נוספים בקיר, או עומסים לא מאוזנים על הדלת ולכן אנחנו יודעים שהעבודה שאנו מבצעים נעשית על הצד הטוב ביותר, באופן בטיחותי ואמין.

שיטות חלופיות ניסור בטון

לפני שהומצאה שיטת ניסור ביהלום, לצורך ניסור דלת בטון, חלון בקיר בטון ועוד, נהגו להשתמש בקונגו כדי לשבור משטחי בטון קשים וליצור בהם פתחים חדשים, או שינויים אחרים.

שיטות אלה היו יעילות בסופו של דבר, אך התהליך היה מסורבל מאוד.

שבירת קיר בטון, בניגוד ניסור קיר בטון, אינו מאפשר חיתוך מדויק של החתך הרצוי ולכן לאחר שבירת קיר בטון יש לתקן ולשפץ את החלק השבור, עד שיגיע לצורה הרצויה, לגודל המדויק ולמראה הנקי, המתקבל מאליו בעת שימוש במסור יהלום.

בנוסף, כמויות עצומות של פסולת, אבק ולכלוך נוצרות בתהליך שבירת קיר בטון, מה שלא קורה כאשר משתמשים במסור יהלום, מפני שמסור יהלום מאפשר חיתוך מדויק עם מינימום פסולת וכן שימוש במים במקביל לפעולת הניסור, כדי לצמצם את התפזרות האבק הנוצר באופן טבעי בעת פעולת הניסור.

עוד הבדל מהותי בין שתי השיטות הוא הרעש – בעוד שניפוץ קיר בטון, או שבירה שלו באמצעות קונגו היא פעולה מחרישת אוזניים, ניסור בטון נשמע כמו כל פעולת ניסור אחרת ולכן רועש הרבה פחות.

שאלות ותשובות נפוצות על ניסור דלת בטון

מה צריך כדי לבצע ניסור דלת בטון?

1- היתרים הנדרשים לפתיחת דלת בקיר בטון. 2- מידות מדויקות לניסור דלת בטון 3- אבטחת האזור לזמן הניסור. לקריאה בהרחבה הקליקו על המודעה.

מה המחיר לניסור דלת בטון?

המחיר משתנה מאוד לפי תנאי העבודה, המחיר ההתחלתי שלנו לפתיחת דלת בקיר בטון: 1500₪ חיתוך קיר בעובי 20 ס"מ והמחיר משתנה לפי עובי הקיר באתר שלנו יש פירוט רחב בנושא.

מה צריך לקחת בחשבון לפי לקיחת מידות?

יש לקחת בחשבון את כיוון פתיחת הדלת, להבטיח התקנה אסתטית באמצעות סימון של הקווים המדויקים אותם יש לנסר, לבדוק הימצאות של תשתיות חשמל, גז ומים בקיר, כדי למנוע פגיעה בתשתיות אלה, לבדוק שהקיר אינו קיר תומך ועוד.

כיצד מתבצע החיתוך של הקיר?

אנו משתמשים במכשור מיוחד ומשוכלל של דיסק ניסור ענקי עם שבבי יהלום על הדיסק, המכונה מתחברת אל הקיר ומבצעת את החיתוך בשליטה מרחוק, חיתוך קיר מדויק ללא חריגות או סדקים בקיר וכל זה במהירות.

כמה זמן לוקח לנסר דלת בטון?

עם הציוד שלנו זה לוקח כלום זמן, תוך שעה עד שעתיים כבר יש לכם פתח מדויק לפי המידות של הדלת שלכם.

ניסור דלת בטון עם חברת POWER ניסור בטון

אנח בחברת חברת POWER גאים להעניק שירותי ניסור בטון לכל מטרה:

ניסור קירות בטון, ניסור רצפת בטון, ניסור תקרת בטון, הריסת מבנים, קידוחי בטון וכן הלאה.

השירות ניתן בפריסה ארצית על ידי צוותים מקצועיים ומיומנים, קבלני משנה ומומחים בתחום הבניה, שתפקידם להבטיח שירות מקצועי, אמין ובטיחותי בתחום ניסור וקידוח בטון.

המוטו שלנו הוא להעניק לכם שירות מקצועי ואישי, יותר מכל חברה אחרת, להגיע לכל קצוות הארץ מהבסיס שלנו בירושלים ולתת לכם את השירות הטוב ביותר.

אם אתם מחפשים שירות ניסור דלת בטון, קידוח בטון, או ניסור משטחי בטון – מכל הסוגים והצורות, נשמח להעמיד לרשותכם את הצוותים המדהימים שלנו, לצורך ביצוע יעיל, מהיר ומקצועי של העבודה.

צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעה משתלמת.

הכללים שלנו

אנו בחברת POWER ניסור בטון מקפידים על שלושה עיקרים

בטיחות בעבודה

הכלל החשוב ביותר עברנו היינו לשמור על כל כללי הבטיחות אנחנו מבינים את האחריות שיש לנו בידיים.

עמידה בזמנים וביעדים

אצלנו זמן זה זמן ואנחנו מודעים לעובדה שעיכוב מצידנו יכול לעכב פרויקט שלם.

שירות אדיב ומקצועי

אנחנו שואפים ליצור מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו ולתת את השירות על הצד הטוב ביותר.

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.