מחשבון משקל בטון לפי גודל המשטח

מחשבון משקל בטון

אחד העזרים הגדולים ביותר לקבלן טרם הזמנת עבודה בניסור בטון הוא מחשבון משקל בטון. חלוקת המשקל היא פרקטית לעבודה משום שעל פי נתונים אלה מתבססת ביצוע העבודה.

איך עובד מחשבון משקל בטון?

מחשבון משקל בטון עובד על פי מספר נתונים: אורך, רוחב ועובי. כך שאם ניקח כדוגמה חתיכת בטון באורך של מטר וברוחב של 2 מטר, שהעובי שלה הוא 25 ס"מ. המחשבון יודע שאורך כפול רוחב פלוס עובי שווה את המספר המדיוק כאשר ניתן לו מידות כפולות הוא יעשה את החישוב וייצא המספר המדיוק.

הנוסחה לחישוב משקל הבטון עובדת כך:

אורך – 1מ'.   – כפול –   רוחב – 2מ'.   – כפול –   עובי – 0.25ס"מ.   – כפול –   הנוסחה – 2.5 = 1.25 טון.

כך עובד המחשבון על כל גודל. החישוב הכללי של קוב בטון נעשה בחישוב מדוויק ועל פיו האלגוריתם יעבוד בכל גודל אותו תבחרו. מחשבון משקל הבטון שנבנה על ידי המומחים של חברת POWER הוא מהמדויקים בתעשייה ונבנה על פי אלגוריתם מחושב שייתן לכם את התוצאה המדויקת ביותר.

מדוע חשובה חלוקת משקל בטון לעבודה?

ניסור בטון הוא עולם שלם של ידע ואנו ננסה להיות פרקטים לתשובה על שאלה זו.

ניסור בטון מתבצע על ידי דיסק מיוחד עבור הבטון, אין מדובר בדיסק אחד אלא בסט שלם של מספק דיסקים במבחר גדלים. טרם תחילת העבודה על המנסר לדעת באיזה דיסק עליו להשתמש על מנת להגיע לניסור מדויק שעובר את מספר הסנטימטרים שהקיר בנוי.

אך העבודה אינה מסתיימת בגודל הדיסק. יש חשיבות מרבית לדעת טרם הניסור איך אנחנו מתמודדים עם החתיכה המנוסרת ודרך הפינוי שלה. על ידי בדיקה של משקל הבטון אותו אנו מנסרים, אנו נוכל לבחון מספר אופציות שעומדות לרשותנו.

1. חישוב משקל בטון לצורך ריסוק החתיכה ופינוי בשקים

במקרים רבים אם החתיכה היא במשקל המאפשר זאת, אנו נבחר להפיל את החתיכה על צמיגים אשר נפרשים ברצפה והפלת החתיכה על הצמיגים. משם הדרך קלה ונבחר לרסק את החתיכה באמצעות כלים ייעודיים של חברת POWER.

ריסוק החתיכה לשברים קטנים יאפשר לנו לאסוף אותם לשקים ייעודיים ומשם אל מכולת אשפה אשר מגיעה אל מקום העבודה.

2. חישוב משקל בטון לצורך פינוי על ידי מנוף

לא פעם אנו ניתקל בחתיכה אשר המשקל הרב שלה לא מאפשר הפלה על צמיגים ויכול לגרום לנזק רחב למבנה. במקרים אלו אנו נעזר על ידי מנוף אשר יתמוך בחתיכה מבחוץ.

ביטחון העבודה הוא אחד הדגשים החשובים ביותר בחברת POWER ולכן על ידי כלים ייעודיים אנו נדאג לזווד את החלק המנוסר למנוף עוד טרם הניסור, כך שהעבודה תהיה מאובטחת לאורך זמן ביצועה.

ניסור בטון

שירותי החברה בנוגע לבטון

ניסור בטון

ניסור בטון

חברת POWER היא החברה המובילה בתחום ניסור הבטון. לחברה האמצעים הטכנולוגיים החדישים ביותר עבור עבודת ניסור בטון. שירות ניסור בטון הוא השירות הטוב ביותר עבורכם בעת תצטרכו לפתיחת דלת בקיר, פתיחת חלון קיר או לניתוק קירות שלמים. עבודת ניסור בטון באמצעות הכלים החדישים של חברת POWER היא העבודה המדויקת ביותר, הבטיחותית ביותר והנקייה ביותר.

קידוח חור למזגן

קידוחי בטון

אם עד היום חברות נתקלו בעבודה הדורשת פתיחת חור בקיר והשתמשו בכלים "פיראטים" לצורך ביצוע העבודה. חברת POWER מגיעה עם הציוד המקצועי והחדשני בעולם הבנייה. תחת ידנו מכונות קידוח המסוגלים לכל עבודה בכל קוטר אשר נצרך. מכונות הקידוח מבצעות עבודה נקייה מדויקת ואסטטית. תחת שירות זה תוכלו למצוא חלופות ופתרונות עבור שלל עבודות הנצרכות לשירות זה. חיווט חשמל בקיר, התקנת ונטה, מפוח ועוד...

ניסור רצפת בטון

ניסור רצפת בטון

חיתוך רצפת בטון היא עבודה למומחים בלבד. כללי הבטיחות הנדרשים לעבודה זו והמכשירים הדרושים לה, מחייבים מקצועיות רבה. לחברת POWER ניסיון רב בכל עבודות הניסור, ניסור רצפת בטון נעשה ברף הגבוה ביותר של הבטיחות, המקצועיות והשירות הטוב ביותר. עובדנו המנוסים מסוגלים לכל עבודה אשר עומדת בפתחם. השתמשו במחשבון משקל בטון של חברת POWER ואנו נבא מוכנים מראש לעבודה ברף הגבוה ביותר.

חיתוך קירות

עבודות הריסה

עבודות הריסת בטון על ידי המומחים של POWER מתבצעות במהירות המקסימלית. תחת החברה כלים רבים אשר יועדו לצורך הריסת בטון. במקרים רבים שילוב במסורים החזקים של חסרת POWER עם ציוד ההריסה וריסוק הבטון גורמות לאפקט מהירות יוצא דופן. תחת כללי בטיחות נוקשים ואבטוח חלקי הבטון המנוסרים טרם ריסוקם מבטיח לכם עבודה ברף שלא נראה בתחום הבנייה המומחים של POWER נקראים לכל עבודה אשר ניגשת לפתחם. ביעילות בטיחות ומקצועיות.

ניסור תקרת בטון

ניסור קיר ממ"ד

לנסר קיר ממ"ד אינו דבר פשוט למתחרים. אך חברת POWER העמידה לרשותה כלים טכנולוגיים חדישים ברמה הגבוהה ביותר. תחת שימוש במסור היהלום ובדיסק המתאים לגודל רוחב הקיר, אנו מבצעים ניסור בממ"ד ברמת בטיחות שמשאירה אבק למתחרים. תחת שירותנו תוכלו להנות מעבודה נקייה ומדויקת שלא תשאיר מקום לספק. ניסור בטון זה רק עם המומחים של POWER.

ריסוק משטח בטון למטרת פינוי

פינוי הריסות בטון

פינוי הריסת בטון נצרך בכל ניסור בטון. החלקים המנוסרים נופלים כמקשה אחת ועל כן לצורך פינויים יש לרסק את החתיכה המנוסרת, את החלקים המרוסקים נאספים לשקיות ייעודיות ולאחר מכן למכולה המגיעה למקום העבודה. עבודה זו דורשת כח ידיים רחב ושימוש בכלים חזקים המיועדים לעבודה זו. חברת POWER נותנת שירותי פינוי הריסת בטון בכל רחבי הארץ. כי סומכים רק על המומחים.

ניסור מדרגות בטון

ניסור מדרגות בטון

ניסור מדרגות בטון הנצרך לרוב בעת שיפוץ בית מגורים או לחילופין לשינוי אדריכלי באתר הבנייה, הוא שירות המצריך ידע נרחב בתחום הניסור. הסכנות הנשקפות בעת ביצוע עבודה זו הן מהגדולות בתחום. לחברת POWER יש הידע והניסיון אך לא רק. לחברה הכלים הדרושים לביצוע ניסור מדרגות בטון. כלים ייעודיים אשר תפקידם לביצוע העבודה ברמת בטיחות ברף גבוה תחת הכללים הנוקשים של החברה.

POWER ניסור וקידוח בטון לוגו

התוכן באתר נכתב על ידי חברת POWER​

אנו עושים הכל כדי לתת לכם הגולשים חווית משתמש יוצאת מין הכלל ותוכן רלוונטי שייתן לכם את המידע שאתם מחפשים, אם מצאתם טעות או דבר שאינו נכון אנו נשמח לקבל תגובה בנושא.

שתפו עם חברים

WhatsApp
Email
Telegram
Facebook
מאמרים בנושא

מאמרים ופוסטים שיתנו לכם הרבה ידע בנושא ניסור בטון

עבודות בטון ושיפוצים
בטון מזוין
עבודות בטון ושיפוצים לבית חדש

יש הרבה רכוש שחשוב לנו בחיים כמו מחשב, מכונית או מקרר אך בסופו של יום הרכוש החשוב ביותר בחיינו הוא ללא ספק הבית שלנו. ככל שהבית שלנו נמצא במצב יותר טוב כך איכות החיים שלנו יותר גבוהה. על רקע זה יש לציין כי כמו כל דבר גם הבית שלנו סובל

ציפוי אפוקסי
בטון מזוין
ציפוי אפוקסי למשטחי בטון – יתרונות, אופן השימוש ועוד

האפוקסי הפך להיות טרנד מאוד פופולארי בשנים האחרונות בעולם האדריכלות והבנייה, ולא בכדי – הוא מתאים את עצמו כמעט לכל סוג של שטח או רצפת בטון, עמיד מאוד, ומספק שכבת הגנה איכותית וחזקה במיוחד. האפוקסי מתאים במיוחד למשטחי בטון שצברו שחיקה מאוד משמעותית כדוגמת כבישים, או לרצפות בטון ישנות שצברו

מה ההבדל בין בטון למלט
בטון מזוין
מה ההבדל בין בטון למלט?

לצורך בנייה נעשה שימוש בחומרים מגוונים. יש את הבטון ויש את המלט. יש את הטיט ויש את הטיח. מה ההבדל בין בטון למלט? ננסה להכיר מעט מקרוב את החומרים הללו ונלמד על ההבדלים ביניהם. המלט והבטון הם די דומים. ברבים מהמקרים הם אף משמשים לסירוגין. המלט הא אחד המרכיבים של

כמויות ויחס להכנת קוב בטון
בטון מזוין
כמויות ויחס להכנת קוב בטון

הבטון הוא אחד החומרים המרכזיים והעיקריים המשמשות למטרות בנייה. אחת השאלות בתחום הבטון היא: כמה מלט צריך לקוב בטון? ומה היחס? במאמר הזה אנו נענה לכם על כמויות ויחס להכנת קוב בטון. בטון הוא לא חומר שאפשר לרכוש אותו כמו שהוא ולעשות בו שימוש מידי למטרות הנדרשות. את הבטון צריך

איך בונים קיר בטון חשוף
בטון מזוין
איך בונים קיר בטון חשוף?

קירות בטון חשופים היו מקובלים בשנות החמישים והשישים. כיום אנחנו עדים לכך כי הטרנד עושה את דרכו אלינו חזרה. לפני שנתחיל להבין איך בונים קיר בטון חשוף, חשוב שנבין מה זה בעצם קיר בטון חשוף. קיר בטון חשוף, כשמו כן הוא. קיר בטון שלא מצפים אותו. הוא נשאר גלוי כפי

איך לתקן חורים ופינות שבורות בקיר בטון
בטון מזוין
איך לתקן חורים ופינות שבורות בקיר בטון?

חורים או פגיעות שונות בקיר הם דברים שקורים מידי פעם. וכדאי לדעת איך וכיצד לטפל בהם, על מנת שהבית יהיה תמיד מושלם ונעים. במאמר זה נסביר לכם איך לתקן חורים ופינות שבורות בקיר בטון בקלות וביעילות. איך לתקן חור בקיר בטון פעמים רבות קורה ונוצרים חורים בקירות. בדרך כלל זה

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.