ניסור בטון ברמלה

העיר רמלה כמו כל עיר בישראל עוברת כל הזמן שינויים. הן שינויים עירוניים כאשר בניינים חדשים נבנים. אזורי מסחר נפתחים והמראה הכללי משתנה כל הזמן והן מבחינה אישית כאשר אנשים רבים מבקשים לשפר את תנאי המגורים שלהם. תנופת הבנייה מכניסה לעיר כלי עבודה שונים וחומרי בנייה מכל הסוגים. צוות המקצוענים של חברת POWER מתמחים בעבודות ניסור בטון ברמלה ובכל סוגי עבודות בטון.

כאשר מדובר בעבודות הכוללות ניסור של בטון חשוב לדעת כי כאן יהיה צורך בציוד שונה. כי ניסור של בטון זה סיפור מורכב הדורש כלים מיוחדים. ידע מקצועי ועבודה שתיעשה בצורה הכי מדויקת והכי בטוחה.

ניסור בטון – מתי אתם צריכים את השירות?

מתי בעצם צריך לנסר בטון?

אז הבטון הוא החומר המרכזי בכל מבנה ובכל בית בישראל. כאשר אנחנו רוצים לעשות שינוי כלשהו בבטון כמו למשל לנסר פתח בקיר בטון קיים או להרחיב חלון בקיר. כך גם כאשר אנחנו רוצים להסיר מסתור כביסה כדי לספח אותו לשטח של מרפסת השירות או כשאנחנו מבקשים להעביר גרם מדרגות ממקום אחד למקום אחר. כל המקרים הללו ועוד הרבה מאוד מצבים מחייבים אותנו בעבודה מקצועית ומדויקת מאוד. רק כך אפשר יהיה להגיע לתוצאות הכי טובות. כי הניסור אמור להיעשות באמצעות כלי עבודה מתאימים שיובילו לביצוע מדויק. ניסור בטון הנעשה בכלים הנכונים לא יותיר נזקים משניים. במבנה אשר בו מתבצעת העבודה והעבודה כולה תיעשה בצורה הכי מקצועית והכי אמינה.

מחירים של ניסור בטון

העבודה של ניסור בטון היא עבודה נפרדת מכל העבודה בגלל שלשם כך אנחנו צריכים להזמין את החברה המבצעת את העבודה הספציפית הזו. אז כמה זה אמור לעלות?

האמת היא שקשה לתת מחיר לכל סוג של עבודה כאן ביריעה קצרה זו. ניתן מדגם קטן של מחירים ואלו יעניקו לכם תמונה פחות או יותר על איזה סדר גודל של מחירים מדובר.

מחירים לדוגמא –

סוג העבודהמחיר למטר
ניסור בטון לדלתהחל מ – 1200 ₪ (כאשר זה יהיה תלוי בעובי של קיר הבטון)
פתיחת חלון בקיר בטוןהחל מ – 1000 ₪ (כאן זה גם יהיה תלוי בעובי של הבטון כמו גם בגדול של החלון)
ניסור רצפת בטוןהמחיר הוא על פי מטרים והוא מתחיל ב – 280 ₪
ניסור קורות בטוןמחיר למטר החל מ – 500 ₪

כאשר מדובר לדוגמא בניסור תקרה. או אז יהיה צורך להכין מראש את השטח לקראת העבודה על מנת שהניסור של התקרה לא יגרום נזק לאזור העבודה, כאשר חלקי בטון כבדים יפלו על גבי הקרקע. מובן שחובה לפנות אנשים מהאזור ולדאוג כי לא יהיו נפגעים בעקבות העבודה.

ניסור בטון עם POWER

אם אתם מחפשים שירות של ניסור בטון. אל תתפשרו על המקצועיות של החברה ועל הניסיון שיש לה בתחום. בגלל שמדובר בעבודה שמחייבת דיוק מרבי, היא מחייבת עבודה מקצועית והיא מחייבת עבודה עם הקפדה על כל כללי הבטיחות. לא תוכלו לסמוך את ידיכם על כל חברה המציעה את שירותיה. עליכם לברר היטב כי החברה הנבחרת עומדת בכל הקריטריונים המחייבים.

אנחנו מבטיחים עבודה מקצועית, עבודה מדויקת מאוד. הקפדה על כל כללי הבטיחות וכן פינוי הפסולת לאחר העבודה.

בעזרת מסור היהלום העבודה תוכל להתבצע במהירות רבה תוך שמירה על ניקיון סביבת העבודה.

אולי יעניין אותך לקרוא על:

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
POWER ניסור בטון
על צוות 'POWER ניסור בטון'

חברת POWER מתמחה בכל שירותי ניסור בטון ביהלום. מה הופך אותה לחברה המובילה בתחום הניסור בטון בישראל? צוותים שעובדים בפריסה ארצית. ביטוח צד ג' עד 2 מיליון שח. עמידה בזמנים וביעדים ושמירה על כללי הבטיחות ועוד המון יתרונות.

לקבלת הצעת מחיר עבור שירותי ניסור בטון

חייגו עכשיו 077-804-8773 או לחצו על הכפתור, ומלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

מאמרים בקטגוריית ניסור וקידוח בטון
הקשר בין קידוח בטון למסגרות כבדה
הקשר בין קידוח בטון למסגרות כבדה
עבודות קידוח בטון לבית פרטי
עבודות קידוח בטון לבית פרטי
קידוח חור לקמין
קידוח חור לארובת קמין – ליהנות בבית בכל רגע
ניסור דלת בטון
ניסור דלת בקיר בטון – להרחבה או פתיחת דלת
ניסור צינורות בטון
חיתוך וניסור צינורות בטון – עבודה מקצועית ויעילה
ניסור תקרת בטון
ניסור גג ותקרת בטון – כך עושים זאת נכון
הצעת מחיר לניסור בטון
לקבל הצעת מחיר ישירות לנייד

השאירו פרטים ונשלח לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד, בתוך זמן קצר.