ניסור בטון ברמלה

ניסור בטון

העיר רמלה כמו כל עיר בישראל עוברת כל הזמן שינויים. הן שינויים עירוניים כאשר בניינים חדשים נבנים. אזורי מסחר נפתחים והמראה הכללי משתנה כל הזמן והן מבחינה אישית כאשר אנשים רבים מבקשים לשפר את תנאי המגורים שלהם. תנופת הבנייה מכניסה לעיר כלי עבודה שונים וחומרי בנייה מכל הסוגים. צוות המקצוענים של חברת POWER מתמחים בעבודות ניסור בטון ברמלה ובכל סוגי עבודות בטון.

כאשר מדובר בעבודות הכוללות ניסור של בטון חשוב לדעת כי כאן יהיה צורך בציוד שונה. כי ניסור של בטון זה סיפור מורכב הדורש כלים מיוחדים. ידע מקצועי ועבודה שתיעשה בצורה הכי מדויקת והכי בטוחה.

ניסור בטון – מתי אתם צריכים את השירות?

מתי בעצם צריך לנסר בטון?

אז הבטון הוא החומר המרכזי בכל מבנה ובכל בית בישראל. כאשר אנחנו רוצים לעשות שינוי כלשהו בבטון כמו למשל לנסר פתח בקיר בטון קיים או להרחיב חלון בקיר. כך גם כאשר אנחנו רוצים להסיר מסתור כביסה כדי לספח אותו לשטח של מרפסת השירות או כשאנחנו מבקשים להעביר גרם מדרגות ממקום אחד למקום אחר. כל המקרים הללו ועוד הרבה מאוד מצבים מחייבים אותנו בעבודה מקצועית ומדויקת מאוד. רק כך אפשר יהיה להגיע לתוצאות הכי טובות. כי הניסור אמור להיעשות באמצעות כלי עבודה מתאימים שיובילו לביצוע מדויק. ניסור בטון הנעשה בכלים הנכונים לא יותיר נזקים משניים. במבנה אשר בו מתבצעת העבודה והעבודה כולה תיעשה בצורה הכי מקצועית והכי אמינה.

מחירים של ניסור בטון

העבודה של ניסור בטון היא עבודה נפרדת מכל העבודה בגלל שלשם כך אנחנו צריכים להזמין את החברה המבצעת את העבודה הספציפית הזו. אז כמה זה אמור לעלות?

האמת היא שקשה לתת מחיר לכל סוג של עבודה כאן ביריעה קצרה זו. ניתן מדגם קטן של מחירים ואלו יעניקו לכם תמונה פחות או יותר על איזה סדר גודל של מחירים מדובר.

מחירים לדוגמא –

סוג העבודהמחיר למטר
ניסור בטון לדלתהחל מ – 1200 ₪ (כאשר זה יהיה תלוי בעובי של קיר הבטון)
פתיחת חלון בקיר בטוןהחל מ – 1000 ₪ (כאן זה גם יהיה תלוי בעובי של הבטון כמו גם בגדול של החלון)
ניסור רצפת בטוןהמחיר הוא על פי מטרים והוא מתחיל ב – 280 ₪
ניסור קורות בטוןמחיר למטר החל מ – 500 ₪

כאשר מדובר לדוגמא בניסור תקרה. או אז יהיה צורך להכין מראש את השטח לקראת העבודה על מנת שהניסור של התקרה לא יגרום נזק לאזור העבודה, כאשר חלקי בטון כבדים יפלו על גבי הקרקע. מובן שחובה לפנות אנשים מהאזור ולדאוג כי לא יהיו נפגעים בעקבות העבודה.

ניסור בטון עם POWER

אם אתם מחפשים שירות של ניסור בטון. אל תתפשרו על המקצועיות של החברה ועל הניסיון שיש לה בתחום. בגלל שמדובר בעבודה שמחייבת דיוק מרבי, היא מחייבת עבודה מקצועית והיא מחייבת עבודה עם הקפדה על כל כללי הבטיחות. לא תוכלו לסמוך את ידיכם על כל חברה המציעה את שירותיה. עליכם לברר היטב כי החברה הנבחרת עומדת בכל הקריטריונים המחייבים.

אנחנו מבטיחים עבודה מקצועית, עבודה מדויקת מאוד. הקפדה על כל כללי הבטיחות וכן פינוי הפסולת לאחר העבודה.

בעזרת מסור היהלום העבודה תוכל להתבצע במהירות רבה תוך שמירה על ניקיון סביבת העבודה.

אולי יעניין אותך לקרוא על:

הכללים שלנו

אנו בחברת POWER ניסור בטון מקפידים על שלושה עיקרים

בטיחות בעבודה

הכלל החשוב ביותר עברנו היינו לשמור על כל כללי הבטיחות אנחנו מבינים את האחריות שיש לנו בידיים.

עמידה בזמנים וביעדים

אצלנו זמן זה זמן ואנחנו מודעים לעובדה שעיכוב מצידנו יכול לעכב פרויקט שלם.

שירות אדיב ומקצועי

אנחנו שואפים ליצור מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו ולתת את השירות על הצד הטוב ביותר.

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.