ניסור בטון בירושלים
בהזמנה כאן ועכשיו!

חברתנו מבצעת את כל סוגי עבודות החיתוך והריסה בבטון בשכונות ירושלים, ניסור קירות בטון, פתיחת דלת או חלון, חיתוך מבנים שלמים, ניסור תקרת בטון, ובנוסף כל סוגי הקידוחים בבטון.

גללו למטה
לקבלת הצעת מחיר בקלות ובמהירות
מלאו פרטים ואנו נחזור אלכם

אנחנו בחברת POWER ניסור וקידוח בטון, ממשיכים לתת שירות בתקופה זו, בעזרת צוות מיומן והקפדה יתרה על כללי הזהירות. כדי לדעת יותר לחצו על הקישור ניסור בטון בתקופת הקורונה 

POWER ניסור בטון בירושלים

POWER גאה להוביל את תחום ניסור וקידוח הבטון בירושלים ומחוצה לה. מדי יום אנו מבצעים פרויקטים גדולים כקטנים בבתים פרטיים, מוסדות ציבור ומבנים מסחריים בכל שכונות ירושלים ובכל הארץ.

מבני בטון בירושלים - גישה ייחודית לעבודות שיפוצים

מבנים אלה, מחוזקים בעזרת בטון יצוק, שהופך אותם עמידים וחזקים במיוחד, אך מקשה מאוד על עבודות שיפוצים, שימור, שינויים ותוספות.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה – צוות המומחים ניסור וקידוח בטון של חברת POWER – ניסור וקידוח בטון מכיר על בוריה את העיר, על כל שכונותיה ופינות החמד שלה, אבל מכיר היטב גם את הצרכים המיוחדים של ניסור וקידוח קירות, תקרות ורצפות בטון.

ניסור קירות בטון

כל סוגי עבודות ניסור בטון על קירות כגון פתיחת דלת פתיחת חלון על ידי ניסור

ניסור גג בטון

ניסור ופינוי גגות שלמים על ידי הצוות המומחה של חברת POWER

ניסור מדרגות בטון

הסרת מדרגות בטון על ידי חיתוך ביהלום ללא חריגות בצדדים!

ניסור רצפת בטון

ניסור רצפות מבטון או אספלט על ידי מכשור מקצועי של ניסור בטון

ניסור תקרת בטון

ניסור תקרה שלימה על ידי ניסור בטון כדי להגדיל את הגובה של החלל

ניסור מרפסת שירות

הורדת המרפסת שירות על ידי ניסור בטון שלא משאירה חריגות

ניסור מסתור כביסה

הורדת מסתור כביסה על ידי ניסור בטון שלא משאירה חריגות באחריות

ניסור בטון ידני

חיתוך בבטון על ידי מכשור מקצועי לניסור ידני של בטון לחיתוך מושלם ומדויק

דיסק ניסור בטון

מחירון ניסור בטון

אנו בחברת POWER ניסור בטון אוהבים להשאיר את הכל חשוף, ולכן הכנו לכם מחירון מפורט על כל המחירים שלנו, וכך נוכל לחסוך זמן לנו ולכם, המחירים שלנו הם גמישים והוגנים כלפי שני הצדדים, אנחנו לא מתיימרים להיות החברה הזולה בשוק, אלא חברה עם שירות אמין ומקצועי ולא תצטרכו להוציא כסף נוסף על תיקונים כתוצאה מעבודה לא מקצועית.

שאלות ותשובות על ניסור בטון בירושלים

השאלות הנפוצות ביותר ששואלים אותנו

חיתוך קירות בטון  |  פתיחת דלת או חלון  |  ניסור מדרגות בטון  |  ניסור גג בטון  |  ניסור רצפת בטון  |  קידוחי בטון בכל הגדלים ובכל הסוגים, וכל סוגי עבודות ההריסה.

המחירים משתנים לפי תנאי העבודה, אצלנו אפשר להתחיל לנסר החל מ- 150₪ למטר, יש לנו מחירון שלם שיכול לתת לכם את כל המידע שאתם מחפשים.

אנו בחברת POWER מבצעים את העבודות שלנו עם הרבה כוח ומהירות, יש לנו תמיד צוות פנוי לפרויקט בירושלים.

בצענו פרויקטים רבים באזור ירושלים

ניסור וקידוח בטון בירושלים
היבטים ייחודיים לעיר

ירושלים היא עיר מיוחדת, קדושה נסוכה בה לאורכה ולרוחבה, עמים שונים חיים ביחד לטוב ולרע, ההיסטוריה ניכרת בכל פינה והיא מפעילה את קסמה המיוחד על כל הבאים בשעריה.

צוות המקצוענים שלנו לעבודות ניסור בטון יודעים שבעיר המיוחדת הזו גרים תושבים מיוחדים, ראויים ליחס מיוחד. אנחנו בחברת POWER – ניסור וקידוח בטון – עושים הכל כדי לתת לכם אותו.

הדבר הראשון שקופץ לעיניים כאשר נכנסים לעיר שחוברה לה יחדיו הוא הבניה המיוחדת, אותה אנחנו בחברת POWER – ניסור בטון כל כך אוהבים.

אבן ירושלמית מצויה את כל המבנים בעיר, משמשת לבניה בירושלים וכל סביבותיה.

צבעה המיוחד של האבן מקשט את בנייני העיר ומאפיין אפילו את הכותל המערבי, אך גם בניינים חדשים, עם יסודות וקירות מבטון יצוק, מצופים באבן ירושלמית, הודות לחוק מתקופת המנדט הבריטי.

ניסור בטון
יתרונות
המומחיות הנדרשת לעבודות ניסור בטון בירושלים

עבודות ניסור בטון דורשות מומחיות מיוחדת מפני שמדובר על קידוח וניסור של אחד החומרים הקשים והעמידים ביותר הקיימים בענף הבנייה ובכלל.

ניסור וקידוח בטון יודע שיש להקפיד על כללי בטיחות נוקשים לצורך הגנה על צוות העובדים ועל העוברים והשבים בסביבת אר העבודה, אך גם ביצוע העבודה דורש מומחיות מיוחדת.

אותם אנחנו מחזיקים במגוון גדול, כדי לתת מענה לסוגים שונים של עבודות ניסור וקידוח, אך המשותף לכלים אלה הוא החומרים המיוחדים המשולבים בהם כדי לאפשר עבודה מקצועית ובטיחותית של ניסור וקידוח בטון בירושלים.

מכשירי הניסור והקידוח למשטחי בטון בירושלים חולקים מספר מאפיינים:

  • אלה כלים חזקים בעלי מנועים עוצמתיים, שיכולים לפעול גם כנגד משטחי בטון דחוסים וקשים.
  • למכשירים אלה יש להבים חזקים, מצופים בשבבי יהלום, לכן ניסור בטון מכונה לעתים גם – ניסור יהלום – זאת כדי להפוך את הלהבים של המסורים חדים וחזקים מספיק, כדי לחדור דרך שכבות של בטון.
  • מכשירים המשמשים ניסור וקידוח בטון מגיעים לעיתים עם מערכת מובנית להתזת מים, כדי לקרר את המשטח המנוסר ולמנוע התחממות יתר של המכשירים והמשטחים, אך גם כדי למנוע התפזרות של אבק רב מסביב לאזור הניסור והקידוח.

רוצים לעבוד עם חברה ירושלמית?

פשוט לחצו על הכפתור "קבל הצעה" מלאו את הפרטים ותקבלו מאתנו הצעת מחיר משתלמת במיוחד עבורכם – ישירות לנייד שלכם.
או חייגו למספר 072-396-9744

ניסור בטון בירושלים

התאמה אישית של עבודות ניסור בטון לאופי השכונות בירושלים

ירושלים מחולקת באופן היסטורי, גאוגרפי ומנהלתי לשכונות מפורסמות רבות, בעלות מאפיינים שונים ואנחנו בחברת POWER – ניסור וקידוח בטון מקפידים להתייחס לכל עבודה שאנחנו מגיעים לבצע, בהתאם למאפיינים הסביבתיים הרלוונטיים.

 

כך למשל, שכונת גילה

השכונה הגבוהה ביותר בעיר, מאופיינת במגוון סגנונות בניה ומגוון סוגי אוכלוסיה, אך המשותף למבנים השונים בשכונה הוא הסגנון הארכיטקטוני המזכיר באופיו את הבניה בעיר העתיקה.

בניה זו מחייבת אותנו, כמומחים לעבודות ניסור וקידוח בטון, לספק לכם – תושבי שכונת גילה, עבודה ברמה גבוהה של התחשבות במרקם העדין של השכונה ולהתאים את עצמנו לדרישות הייחודיות של הסביבה.

 

שכונת תלפיות לעומת זאת

מאופיינת בנוכחות בולטת של מבנים היסטוריים חשובים, ותכנון ייחודי הנשען על סטנדרטים גבוהים במיוחד, אותם אנו חייבים לקחת בחשבון כאשר מזמינים אותנו לביצוע עבודות.

בדומה לתלפיות, גם פסגת זאב הצפונית מאופיינת בסטנדרט גבוה של בניה ובדומה לשכונת גילה, גם היא מתהדרת באוכלוסיה מגוונת ומעניינת.

 

שכונת מלחה העשירה

דווקא בבנייני ציבור ותרבות, בהם עבודות ניסור בטון מחייבות התייחסות מותאמת לאופיים הציבורי של המבנים ואילו שכונת גבעת שאול, עם איזור התעשיה הגדול שלה, מצריכה חשיבה יצירתית בביצוע עבודות מורכבות, עם רמת סיכון גבוהה, כמו ניסור בטון בירושלים.

 

בבואנו לבצע עבודות בשכונת עין כרם המפורסמת

אנחנו עוצרים לרגע כדי לקחת נשימה של אוויר הרים צלול כיין ומתייחסים בזהירות רבה למבנים היסטוריים המאפיינים את השכונה, בלי לשכוח לרגע את ההרכב המיוחד של האוכלוסייה ומבני הדת המיוחדים הממלאים אותה.

 

קטמון הישנה

המקורית וההיסטורית, עשירה בהיסטוריה מרתקת ומבני ציבור חשובים מאין כמותם, מספקת לנו אתגרים מסוג אחר, המאפשרים לנו לתת לכם שירות מותאם אישית ומחייבים אותנו לעמוד בסטנדרטים מקצועיים גבוהים.

 

שכונת הר חומה

גבולה הדרום-מזרחי של העיר, על התהפוכות והמתיחויות המאפיינות אותה, נהנית עד היום מתנופת בנייה והתפתחות, בה אנו גאים לקחת חלק ואילו שכונת רמות, המאופיינת בבנייה צפופה וייחודית, דורשת מאיתנו עירנות מירבית והקפדה על בטיחות בעבודה.

 

הרובע היהודי בעיר העתיקה

אחד האזורים האהובים עלינו בעיר, אשר בין רחובותיו מתרכזים רגעי מפתח בהיסטוריה של העם היהודי, מתמקד בעיקר בעבודות שיקום ופיתוח וגם שם נדרשת גישה יצירתית לעבודות ניסור וקידוח בטון ואילו מעלה אדומים, שאינה נחשבת באופן רשמי חלק מירושלים, היא עיר אחות, שאנו תמיד שמחים להגיע לתת בה שירות לכם – תושבי העיר.

אתגרים ייחודיים לירושלים בעבודות ניסור בטון

ניסור בטון הוא מקצוע מאתגר כשלעצמו. העבודה דורשת ידע וניסיון מקצועי נרחב ומעמיק, הקפדה ויסודיות, שמירה על כללי בטיחות נוקשים והתאמה לצורכי הלקוח.

אבל כאן בירושלים, אנחנו בחברת POWER ניסור בטון  נתקלים לא פעם באתגרים ייחודיים לעיר שאין כמוה בכל העולם.

לאורך ההיסטוריה התחלפו שליטים בעיר, השתנו שיטות הבניה, פיתוחים חדשים נכנסו והפכו לעתיקים עם הזמן, אבל שכבות של בניה הותירו את חותמן והפכו בין היתר,  את ניהול התשתיות בעיר מורכב ומאתגר.

תחזוקה וטיפול בתשתיות המורכבות דורשת לא פעם שירות של קידוח וניסור בטון על ידי מקצוענים, בין אם כדי לחדור למערכות המסועפות והישנות של ניקוז ובין אם כדי לעזור לבעלי בתים פרטיים בעיר לבנות מערכות ביוב חדשות ועדכניות.

אך זוהי רק דוגמה אחת מיני רבות – הארכיטקטורה המגוונת והמורכבת של העיר מחייבת אותנו להכיר היטב את המבנים בהם אנו פועלים ולפעול בתוכם בהתאם לתנאים המאתגרים לעתים.

סמל ירושלים

מגוון מרתק של אוכלוסיות שונות חיות זו לצד זו לעתים בשלווה ולעתים בתוך סכסוך, מחייבות אותנו לפעול ברגישות וזהירות.

מבנים היסטוריים, תרבותיים, בעלי חשובות ארכאולוגית או ארכיטקטונית, נמצאים בכל פינה ויש לשמור עליהם ולשמר אותם ועוד.

ניסור בטון בירושלים - משמרים את העבר ומביטים אל העתיד

בשורה התחתונה זה ברור – ההיסטוריה עיצבה את פני ירושלים והיא ממשיכה להיות חלק בלתי נפרד ממהות העיר והמשיכה שלה, אבל אנחנו בחברת POWER – ניסור וקידוח בטון, יודעים שאתם, תושבי העיר, רוצים לחיות בהווה ולהתכונן לקראת העתיד.

לכן אנחנו מעניקים לכם שירותים ייחודיים ומותאמים באופן ספציפי לצרכים שלכם, למאפיינים הייחודיים למבנה וגם למאפיינים הייחודיים של האזור בו הוא ממוקם.

אנחנו מקפידים להעניק לכם את השירות העדכני ביותר בתחום קידוח וניסור בטון, להביא אליכם את הכלים החדישים ביותר לצורך ביצוע עבודות ברמה גבוהה ולא שוכחים לרגע – לחיות ולעבוד בירושלים זוהי זכות נדירה ומיוחדת שאנו גאים להיות חלק ממנה.

 

מאמרים בנושא

מאמרים ופוסטים שיתנו לכם הרבה ידע בנושא ניסור בטון

ניסור בטון
ניסור בטון

מכונת ניסור בטון: המדריך המלא

הבטון הוא כידוע אחד מהחומרים הכי חזקים ביקום. מסיבה זו העבודה מול הבטון מצריכה כוח ועוצמה מיוחדים. כדי להגיע לביצועים מוצלחים בחיתוך, בניסור או בקידוח הבטון, יש צורך בכלים מיוחדים. הכלי המוכר שיש לנו היום לצורך העבודה עם הבטון זהו מסור היהלום. איך זה עובד מכונת הניסור בפועל? על מכונת

קרא עוד »
ניסור רצפת בטון
חיתוך בטון

ניסור בטון בכלונסאות

עבודות ניסור בטון משמשות בדרך כלל לפתיחת מפתחי חלון או דלת בקירות, לשבירת קירות לשמים או לפתיחת פתחים וקיצור אורכי קיר. יחד עם זאת, פרקטיקה שכיחה נוספת בתחום זה היא הפרקטיקה של ניסור בטון בכלונסאות. מה זה כלונסאות? למה משמש ניסור בטון בכלונסאות? על כך בשורות הבאות. מה זה בכלל

קרא עוד »

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.