ניסור בטון בירושלים

עבודה למקצוענים שאוהבים אתגרים מיוחדים

ירושלים היא עיר מיוחדת, קדושה נסוכה בה לאורכה ולרוחבה, עמים שונים חיים ביחד לטוב ולרע, ההיסטוריה ניכרת בכל פינה והיא מפעילה את קסמה המיוחד על כל הבאים בשעריה.

צוות המקצוענים שלנו לעבודות ניסור בטון יודעים שבעיר המיוחדת הזו גרים תושבים מיוחדים, ראויים ליחס מיוחד. אנחנו בחברת POWER – ניסור וקידוח בטון – עושים הכל כדי לתת לכם אותו.

ניסור בטון

ניסור וקידוח בטון בירושלים
היבטים ייחודיים לעיר

הדבר הראשון שקופץ לעיניים כאשר נכנסים לעיר שחוברה לה יחדיו הוא הבניה המיוחדת, אותה אנחנו בחברת POWER – ניסור בטון כל כך אוהבים.

אבן ירושלמית מצויה את כל המבנים בעיר, משמשת לבניה בירושלים וכל סביבותיה.

צבעה המיוחד של האבן מקשט את בנייני העיר ומאפיין אפילו את הכותל המערבי, אך גם בניינים חדשים, עם יסודות וקירות מבטון יצוק, מצופים באבן ירושלמית, הודות לחוק מתקופת המנדט הבריטי.

מבני בטון בירושלים - גישה ייחודית לעבודות שיפוצים

מבנים אלה, מחוזקים בעזרת בטון יצוק, שהופך אותם עמידים וחזקים במיוחד, אך מקשה מאוד על עבודות שיפוצים, שימור, שינויים ותוספות.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה – צוות המומחים ניסור וקידוח בטון של חברת POWER – ניסור וקידוח בטון מכיר על בוריה את העיר, על כל שכונותיה ופינות החמד שלה, אבל מכיר היטב גם את הצרכים המיוחדים של ניסור וקידוח קירות, תקרות ורצפות בטון.

ניסור קירות בטון

ניסור קירות ומשטחי בטון

לחצו כאן

ניסור גג בטון

ניסור ופינוי גגות שלמים

לחצו כאן

ניסור מדרגות בטון

הסרת מדרגות בטון

לחצו כאן

ניסור רצפת בטון

רצפות מבטון, שיש, אספלט

לחצו כאן

ניסור בטון ידני

חתכים נקיים ומדויקים

לחצו כאן

קידוחי בטון

כל סוגי קידוחי הבטון

לחצו כאן
דיסק ניסור בטון

בצענו פרויקטים רבים באזור ירושלים

יתרונות
המומחיות הנדרשת לעבודות ניסור בטון בירושלים

עבודות ניסור בטון דורשות מומחיות מיוחדת מפני שמדובר על קידוח וניסור של אחד החומרים הקשים והעמידים ביותר הקיימים בענף הבנייה ובכלל.

ניסור וקידוח בטון יודע שיש להקפיד על כללי בטיחות נוקשים לצורך הגנה על צוות העובדים ועל העוברים והשבים בסביבת אר העבודה, אך גם ביצוע העבודה דורש מומחיות מיוחדת.

אותם אנחנו מחזיקים במגוון גדול, כדי לתת מענה לסוגים שונים של עבודות ניסור וקידוח, אך המשותף לכלים אלה הוא החומרים המיוחדים המשולבים בהם כדי לאפשר עבודה מקצועית ובטיחותית של ניסור וקידוח בטון בירושלים.

מכשירי הניסור והקידוח למשטחי בטון בירושלים חולקים מספר מאפיינים:

  • אלה כלים חזקים בעלי מנועים עוצמתיים, שיכולים לפעול גם כנגד משטחי בטון דחוסים וקשים.
  • למכשירים אלה יש להבים חזקים, מצופים בשבבי יהלום, לכן ניסור בטון מכונה לעתים גם – ניסור יהלום – זאת כדי להפוך את הלהבים של המסורים חדים וחזקים מספיק, כדי לחדור דרך שכבות של בטון.
  • מכשירים המשמשים ניסור וקידוח בטון מגיעים לעיתים עם מערכת מובנית להתזת מים, כדי לקרר את המשטח המנוסר ולמנוע התחממות יתר של המכשירים והמשטחים, אך גם כדי למנוע התפזרות של אבק רב מסביב לאזור הניסור והקידוח.

רוצים לעבוד עם חברה ירושלמית?

פשוט לחצו על הכפתור "קבל הצעה" מלאו את הפרטים ותקבלו מאתנו הצעת מחיר משתלמת במיוחד עבורכם – ישירות לנייד שלכם.
או חייגו למספר 072-396-9744

ניסור בטון בירושלים

התאמה אישית של עבודות ניסור בטון לאופי השכונות בירושלים

ירושלים מחולקת באופן היסטורי, גאוגרפי ומנהלתי לשכונות מפורסמות רבות, בעלות מאפיינים שונים ואנחנו בחברת POWER – ניסור וקידוח בטון מקפידים להתייחס לכל עבודה שאנחנו מגיעים לבצע, בהתאם למאפיינים הסביבתיים הרלוונטיים.

 

כך למשל, שכונת גילה

השכונה הגבוהה ביותר בעיר, מאופיינת במגוון סגנונות בניה ומגוון סוגי אוכלוסיה, אך המשותף למבנים השונים בשכונה הוא הסגנון הארכיטקטוני המזכיר באופיו את הבניה בעיר העתיקה.

בניה זו מחייבת אותנו, כמומחים לעבודות ניסור וקידוח בטון, לספק לכם – תושבי שכונת גילה, עבודה ברמה גבוהה של התחשבות במרקם העדין של השכונה ולהתאים את עצמנו לדרישות הייחודיות של הסביבה.

 

שכונת תלפיות לעומת זאת

מאופיינת בנוכחות בולטת של מבנים היסטוריים חשובים, ותכנון ייחודי הנשען על סטנדרטים גבוהים במיוחד, אותם אנו חייבים לקחת בחשבון כאשר מזמינים אותנו לביצוע עבודות.

בדומה לתלפיות, גם פסגת זאב הצפונית מאופיינת בסטנדרט גבוה של בניה ובדומה לשכונת גילה, גם היא מתהדרת באוכלוסיה מגוונת ומעניינת.

 

שכונת מלחה העשירה

דווקא בבנייני ציבור ותרבות, בהם עבודות ניסור בטון מחייבות התייחסות מותאמת לאופיים הציבורי של המבנים ואילו שכונת גבעת שאול, עם איזור התעשיה הגדול שלה, מצריכה חשיבה יצירתית בביצוע עבודות מורכבות, עם רמת סיכון גבוהה, כמו ניסור בטון בירושלים.

 

בבואנו לבצע עבודות בשכונת עין כרם המפורסמת

אנחנו עוצרים לרגע כדי לקחת נשימה של אוויר הרים צלול כיין ומתייחסים בזהירות רבה למבנים היסטוריים המאפיינים את השכונה, בלי לשכוח לרגע את ההרכב המיוחד של האוכלוסייה ומבני הדת המיוחדים הממלאים אותה.

 

קטמון הישנה

המקורית וההיסטורית, עשירה בהיסטוריה מרתקת ומבני ציבור חשובים מאין כמותם, מספקת לנו אתגרים מסוג אחר, המאפשרים לנו לתת לכם שירות מותאם אישית ומחייבים אותנו לעמוד בסטנדרטים מקצועיים גבוהים.

 

שכונת הר חומה

גבולה הדרום-מזרחי של העיר, על התהפוכות והמתיחויות המאפיינות אותה, נהנית עד היום מתנופת בנייה והתפתחות, בה אנו גאים לקחת חלק ואילו שכונת רמות, המאופיינת בבנייה צפופה וייחודית, דורשת מאיתנו עירנות מירבית והקפדה על בטיחות בעבודה.

 

הרובע היהודי בעיר העתיקה

אחד האזורים האהובים עלינו בעיר, אשר בין רחובותיו מתרכזים רגעי מפתח בהיסטוריה של העם היהודי, מתמקד בעיקר בעבודות שיקום ופיתוח וגם שם נדרשת גישה יצירתית לעבודות ניסור וקידוח בטון ואילו מעלה אדומים, שאינה נחשבת באופן רשמי חלק מירושלים, היא עיר אחות, שאנו תמיד שמחים להגיע לתת בה שירות לכם – תושבי העיר.

אתגרים ייחודיים לירושלים בעבודות ניסור בטון

ניסור בטון הוא מקצוע מאתגר כשלעצמו. העבודה דורשת ידע וניסיון מקצועי נרחב ומעמיק, הקפדה ויסודיות, שמירה על כללי בטיחות נוקשים והתאמה לצורכי הלקוח.

אבל כאן בירושלים, אנחנו בחברת POWER ניסור בטון  נתקלים לא פעם באתגרים ייחודיים לעיר שאין כמוה בכל העולם.

לאורך ההיסטוריה התחלפו שליטים בעיר, השתנו שיטות הבניה, פיתוחים חדשים נכנסו והפכו לעתיקים עם הזמן, אבל שכבות של בניה הותירו את חותמן והפכו בין היתר,  את ניהול התשתיות בעיר מורכב ומאתגר.

תחזוקה וטיפול בתשתיות המורכבות דורשת לא פעם שירות של קידוח וניסור בטון על ידי מקצוענים, בין אם כדי לחדור למערכות המסועפות והישנות של ניקוז ובין אם כדי לעזור לבעלי בתים פרטיים בעיר לבנות מערכות ביוב חדשות ועדכניות.

אך זוהי רק דוגמה אחת מיני רבות – הארכיטקטורה המגוונת והמורכבת של העיר מחייבת אותנו להכיר היטב את המבנים בהם אנו פועלים ולפעול בתוכם בהתאם לתנאים המאתגרים לעתים.

סמל ירושלים

מגוון מרתק של אוכלוסיות שונות חיות זו לצד זו לעתים בשלווה ולעתים בתוך סכסוך, מחייבות אותנו לפעול ברגישות וזהירות.

מבנים היסטוריים, תרבותיים, בעלי חשובות ארכאולוגית או ארכיטקטונית, נמצאים בכל פינה ויש לשמור עליהם ולשמר אותם ועוד.

ניסור בטון בירושלים - משמרים את העבר ומביטים אל העתיד

בשורה התחתונה זה ברור – ההיסטוריה עיצבה את פני ירושלים והיא ממשיכה להיות חלק בלתי נפרד ממהות העיר והמשיכה שלה, אבל אנחנו בחברת POWER – ניסור וקידוח בטון, יודעים שאתם, תושבי העיר, רוצים לחיות בהווה ולהתכונן לקראת העתיד.

לכן אנחנו מעניקים לכם שירותים ייחודיים ומותאמים באופן ספציפי לצרכים שלכם, למאפיינים הייחודיים למבנה וגם למאפיינים הייחודיים של האזור בו הוא ממוקם.

אנחנו מקפידים להעניק לכם את השירות העדכני ביותר בתחום קידוח וניסור בטון, להביא אליכם את הכלים החדישים ביותר לצורך ביצוע עבודות ברמה גבוהה ולא שוכחים לרגע – לחיות ולעבוד בירושלים זוהי זכות נדירה ומיוחדת שאנו גאים להיות חלק ממנה.

 

מאמרים בנושא

מאמרים ופוסטים שיתנו לכם הרבה ידע בנושא ניסור בטון

ניסור יהלום בבטון
כללי

ניסור בבטון בשלד בניין

מהו שלד הבניין והאם בכלל מותר לנסר בטון השייך לשלד? האם ניסור כזה לא דורש אישור של מהנדס בניין? מי מבצע את הניסור אם אכן ניתן לבצע אותו? על שאלות אלו ועוד ננסה לענות בשורות הבאות בכמה שיותר פירוט. האם מותר לנסר בשלד הבניין? שלד הבניין הוא למעשה הליבה של

קרא עוד »
ניסור מרפסת שירות
ניסור בטון

8 צעדים לניסור, שבירה והסרה של בטון

אתה צריך לנסר, לשבור ולהסיר בטון בבית כדי לשפץ חדר או כדי לטפל בנזילה בצינור שמתחת לשביל הגישה, אבל זהו פרויקט לא פשוט. בין אם תבחר לעשות זאת בעצמך או לשכור חברה מקצועית לניסור בטון, כמו Power ניסור בטון, אתה עדיין צריך לדעת מהם הצעדים הבסיסיים לניסור, שבירה והסרת בטון.

קרא עוד »

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

אנחנו בחברת POWER ניסור וקידוח בטון, ממשיכים לתת שירות מקצועי ואישי, בעזרת צוות מיומן והקפדה יתרה על כללי הזהירות. כדי לדעת יותר לחצו על הקישור ניסור בטון בתקופת הקורונה