ניסור בטון ברעננה

העיר רעננה היא עיר גדולה וכמו בכל עיר בישראל של היום גם ברעננה יש כל הזמן אנשים שמשפצים את הבתים, משדרגים את תנאי הדיור שלהם וכאלה שמבקשים להרחיב, לשנות עיצוב, להזיז קירות ולחדש את פני הבית שלהם. אנחנו חברת POWER מציעים שירותי ניסור בטון ברעננה עם השירות המקצועי ביותר.

לשם כך אנחנו מציעים את השירותים המתקדמים שלנו הכולל עבודות של ניסור בטון. כי כמו שאתם יודעים, הבתים נבנים היום בעיקר מבטון. נכון שיש גם את קירות הבלוקים אבל המעטפת וחלק גדול מקירות הבית עשויים בטון. מסיבה זו כאשר מבקשים ליצור שינוי כלשהו בבית, יש צורך לעשות את זה בעזרת כלים מיוחדים שיסייעו להוביל לביצוע הכי מדויק והכי מקצועי של העבודות.

מה עושים בעזרת מסור הבטון?

אז מה בעצם עושים עם מסור בטון ומתי חייבים את השירות דווקא עם הכלי הזה?

ניסור בטון היא עבודה הכוללת חיתוך מדויק וחד של הבטון במקומות בו רוצים את הניסור. אם זה כשאתם מבקשים לפרוץ דלת חדשה בקיר בטון קיים ואם זה כשאתם רוצים להרחיב חלון קיים בקיר כזה. זה קורה גם כאשר רוצים לנסר רצפת בטון או לחילופין תקרת בטון. כל העבודות הללו חייבות להיעשות בצורה מאוד מדויקת בלי שיהיה צורך אחר כך לתקן את כל הקיר מסביב. מעבר לכך חובה לתת את הדעת על הבטיחות של המבנה כולו. כי ניסור או חיתוך שייעשו שלא בצורה הנכונה עלול לערער את היציבות של המבנה כולו. זו הסיבה שחובה לפנות לצורך ביצוע עבודות מהסוג הזה אך ורק אל אנשי מקצוע מומחים בתחום. רק כך אפשר יהיה להבטיח תוצאות מדויקות בלי שיהיו חלילה פגיעות בנפש או ברכוש.

כמה זה יעלה לכם?

אז התמחור של עבודות הניסור בבטון נקבע בהתחשב במספר פרמטרים.

  • אורך הניסור – ככל שהניסור הוא ארוך יותר המחיר לכל מטר יהיה נמוך בהתאם.
  • עובי הבטון אותו מבקשים לנסר – יש בטון בעובי של 20 ס"מ שזה בדרך כלל הסטנדרט אך יש גם בטון עבה יותר שעשוי להגיע עד לחצי מטר ואפילו יותר. ככל שהבטון יהיה עבה יותר זה ידרוש שימוש בכלים שונים ויקרים יותר מה שישפיע כמובן על המחיר.
  • הגישה אל המקום בו נדרש הניסור – לא תמיד קל להגיע אל המקום בו נדרש הניסור. ככל שזה יהיה מסובך יותר ומסוכן יותר המחיר אף הוא יהיה גבוה יותר.
  • ריסוק הבטון ופינוי הפסולת – לאחר סיום העבודה יש לרסק את הבטון שנוסר וכמובן גם לפנות את כל הפסולת. אם אתם רוצים שזה ייעשה על ידי החברה, זה גם ישפיע על המחיר כמובן.

מחירים לדוגמא –

סוג העבודהמחיר למטר
ניסור דלתהחל מ -1200 ₪ (לדלת בקיר שהוא בעובי 20 ס"מ)
ניסור חלוןהחל מ – 1000 ₪ (לקיר בעובי 20 ס"מ)
ניסור קירהחל מ280 ₪ לכל מטר
ניסור קורותהחל מ – 500 ₪ למטר

ניסור בטון עם חברת POWER

אז הבנתם שמודבר בעבודה מורכבת הדורשת מקצועיות, ידע ועבודה עם הקפדה על כל כללי הבטיחות. אנחנו כאן עם השירות המושלם. אשר יאפשר לכם להגיע לתוצאות הכי טובות. ויעילות תוך הקפדה על כל מה שחשוב לכם. אנחנו נבדוק כי מדובר בשטח שאפשר לבצע בו את העבודה. וכי לא תהיה פגיעה בתשתיות העוברות בקיר, בגג או ברצפה. אנחנו נכין את השטח לקראת העבודה שזה אומר קשירת בטון. הכנת הקרקע לקרת נפילת הבטון וכן הלאה. אנחנו נבצע את העבודה בציוד המקצועי שברשותנו על מנת שהניסור ייעשה בצורה הכי מדויקת. והכי מושלמת עבורכם.

אולי יעניין אותך לקרוא על:

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
POWER ניסור בטון
על צוות 'POWER ניסור בטון'

חברת POWER מתמחה בכל שירותי ניסור בטון ביהלום. מה הופך אותה לחברה המובילה בתחום הניסור בטון בישראל? צוותים שעובדים בפריסה ארצית. ביטוח צד ג' עד 2 מיליון שח. עמידה בזמנים וביעדים ושמירה על כללי הבטיחות ועוד המון יתרונות.

לקבלת הצעת מחיר עבור שירותי ניסור בטון

חייגו עכשיו 077-804-8773 או לחצו על הכפתור, ומלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

מאמרים בקטגוריית ניסור וקידוח בטון
חברה לניסור וקידוח בטון
איך לבחור חברה מקצועית לניסור וקידוח בטון
הקשר בין קידוח בטון למסגרות כבדה
הקשר בין קידוח בטון למסגרות כבדה
עבודות קידוח בטון לבית פרטי
עבודות קידוח בטון לבית פרטי
קידוח חור לקמין
קידוח חור לארובת קמין – ליהנות בבית בכל רגע
ניסור דלת בטון
ניסור דלת בקיר בטון – להרחבה או פתיחת דלת
ניסור צינורות בטון
חיתוך וניסור צינורות בטון – עבודה מקצועית ויעילה
הצעת מחיר לניסור בטון
לקבל הצעת מחיר ישירות לנייד

השאירו פרטים ונשלח לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד, בתוך זמן קצר.