ניסור בטון ברעננה

ניסור בטון

העיר רעננה היא עיר גדולה וכמו בכל עיר בישראל של היום גם ברעננה יש כל הזמן אנשים שמשפצים את הבתים, משדרגים את תנאי הדיור שלהם וכאלה שמבקשים להרחיב, לשנות עיצוב, להזיז קירות ולחדש את פני הבית שלהם. אנחנו חברת POWER מציעים שירותי ניסור בטון ברעננה עם השירות המקצועי ביותר.

לשם כך אנחנו מציעים את השירותים המתקדמים שלנו הכולל עבודות של ניסור בטון. כי כמו שאתם יודעים, הבתים נבנים היום בעיקר מבטון. נכון שיש גם את קירות הבלוקים אבל המעטפת וחלק גדול מקירות הבית עשויים בטון. מסיבה זו כאשר מבקשים ליצור שינוי כלשהו בבית, יש צורך לעשות את זה בעזרת כלים מיוחדים שיסייעו להוביל לביצוע הכי מדויק והכי מקצועי של העבודות.

מה עושים בעזרת מסור הבטון?

אז מה בעצם עושים עם מסור בטון ומתי חייבים את השירות דווקא עם הכלי הזה?

ניסור בטון היא עבודה הכוללת חיתוך מדויק וחד של הבטון במקומות בו רוצים את הניסור. אם זה כשאתם מבקשים לפרוץ דלת חדשה בקיר בטון קיים ואם זה כשאתם רוצים להרחיב חלון קיים בקיר כזה. זה קורה גם כאשר רוצים לנסר רצפת בטון או לחילופין תקרת בטון. כל העבודות הללו חייבות להיעשות בצורה מאוד מדויקת בלי שיהיה צורך אחר כך לתקן את כל הקיר מסביב. מעבר לכך חובה לתת את הדעת על הבטיחות של המבנה כולו. כי ניסור או חיתוך שייעשו שלא בצורה הנכונה עלול לערער את היציבות של המבנה כולו. זו הסיבה שחובה לפנות לצורך ביצוע עבודות מהסוג הזה אך ורק אל אנשי מקצוע מומחים בתחום. רק כך אפשר יהיה להבטיח תוצאות מדויקות בלי שיהיו חלילה פגיעות בנפש או ברכוש.

כמה זה יעלה לכם?

אז התמחור של עבודות הניסור בבטון נקבע בהתחשב במספר פרמטרים.

  • אורך הניסור – ככל שהניסור הוא ארוך יותר המחיר לכל מטר יהיה נמוך בהתאם.
  • עובי הבטון אותו מבקשים לנסר – יש בטון בעובי של 20 ס"מ שזה בדרך כלל הסטנדרט אך יש גם בטון עבה יותר שעשוי להגיע עד לחצי מטר ואפילו יותר. ככל שהבטון יהיה עבה יותר זה ידרוש שימוש בכלים שונים ויקרים יותר מה שישפיע כמובן על המחיר.
  • הגישה אל המקום בו נדרש הניסור – לא תמיד קל להגיע אל המקום בו נדרש הניסור. ככל שזה יהיה מסובך יותר ומסוכן יותר המחיר אף הוא יהיה גבוה יותר.
  • ריסוק הבטון ופינוי הפסולת – לאחר סיום העבודה יש לרסק את הבטון שנוסר וכמובן גם לפנות את כל הפסולת. אם אתם רוצים שזה ייעשה על ידי החברה, זה גם ישפיע על המחיר כמובן.

מחירים לדוגמא –

סוג העבודהמחיר למטר
ניסור דלתהחל מ -1200 ₪ (לדלת בקיר שהוא בעובי 20 ס"מ)
ניסור חלוןהחל מ – 1000 ₪ (לקיר בעובי 20 ס"מ)
ניסור קירהחל מ280 ₪ לכל מטר
ניסור קורותהחל מ – 500 ₪ למטר

ניסור בטון עם חברת POWER

אז הבנתם שמודבר בעבודה מורכבת הדורשת מקצועיות, ידע ועבודה עם הקפדה על כל כללי הבטיחות. אנחנו כאן עם השירות המושלם. אשר יאפשר לכם להגיע לתוצאות הכי טובות. ויעילות תוך הקפדה על כל מה שחשוב לכם. אנחנו נבדוק כי מדובר בשטח שאפשר לבצע בו את העבודה. וכי לא תהיה פגיעה בתשתיות העוברות בקיר, בגג או ברצפה. אנחנו נכין את השטח לקראת העבודה שזה אומר קשירת בטון. הכנת הקרקע לקרת נפילת הבטון וכן הלאה. אנחנו נבצע את העבודה בציוד המקצועי שברשותנו על מנת שהניסור ייעשה בצורה הכי מדויקת. והכי מושלמת עבורכם.

אולי יעניין אותך לקרוא על:

הכללים שלנו

אנו בחברת POWER ניסור בטון מקפידים על שלושה עיקרים

בטיחות בעבודה

הכלל החשוב ביותר עברנו היינו לשמור על כל כללי הבטיחות אנחנו מבינים את האחריות שיש לנו בידיים.

עמידה בזמנים וביעדים

אצלנו זמן זה זמן ואנחנו מודעים לעובדה שעיכוב מצידנו יכול לעכב פרויקט שלם.

שירות אדיב ומקצועי

אנחנו שואפים ליצור מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו ולתת את השירות על הצד הטוב ביותר.

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.