ניסור מדרכות

אנו בחברת POWER מתמחים בביצוע ניסור מדרכות, ואנו מחזיקים בביטוח צד ג עד 2 מיליון. איתנו תהיו בטוחים! במדריך זה אנו מסבירים הכל על ניסור של מדרכה עשויה בטון.

מדרכות מבטון

הבטון הוא אחד המרכיבים הבולטים בכל מה שקשור לתחום הבניה. הבטון הוא החומר אשר באמצעותו בונים בתים, בניינים רבי קומות, גשרים, חניונים מנהרות וגם מדרכות.

הבטון מתקשה מאוד לאחר שהוא מתייבש ואז הוא הופך להיות לחומר חזק. האתגר שלנו מתחיל כאשר אנחנו רוצים ליצור שינוי כלשהו בבטון. אם אנחנו רוצים לדוגמא להרחיב חלון או דלת, או לנסר את המדרכה, לכל אותן המטרות אנחנו נזדקק לכלי מיוחד שיצליח להתגבר על הבטון וליצור בו את השינוי הנדרש.

כאן נכנס לתמונה שירותי ניסור בטון באמצעות מסור היהלום, הכלי שמסוגל לנסר ולחתוך את הבטון בצורה מדויקת מאוד ובמהירות גבוהה יחסית.

ניסור מדרכות
תמונה של ביצוע חיתוך במדרכה באמצעות ניסור בטון

איך מנסרים מדרכות?

לא פעם עולה צורך בביצוע תיקון מקומי בתשתיות שמתחת לאספלט. לא תמיד יש מקום להביא דחפור שישבור את המדרכה כולה לשם כך. במיוחד אם מדובר בחלק מאוד ממוקד וקטן. מסור היהלום יהיה הכלי הכי מתאים למטרה הזו כאשר בעזרתו אפשר יהיה ליצור את השינוי הרצוי במהירות ובקלות רבה.

חשוב כמובן לבחור באנשי מקצוע מומחים בתחום הזה של ניסור יהלום, זאת על מנת שהם יבדקו היטב את השטח לפני שיתחילו לבצע את העבודה והם יוודאו כי אכן אין כל מניעה לנסר בעומק המדרכה באזור הרצוי. זה אומר בדיקה יסודית אם אין תשתיות שייפגעו בעקבות הניסור כמו גם בדיקה בטיחותית על מנת לוודא שהניסור לא יפגע בבתים או בחניונים או כל מבנה אחר הנמצא באזור.

מהו מסור היהלום?

מסור היהלום הוא כלי ייחודי שנועד לגבור על הבטון באופן מהיר וחד. המסור מצויד בלהב מתכת חד מאוד שמצופה בשבבי יהלום כתושים. היהלום הוא זה שבעצם מקנה למסור את היכולות הגבוהות שלו עד שנדמה לפעמים כי מדובר בסכין החותכת חמאה רכה…

מסור היהלום קיים גם בגרסה של כלי ידני לעבודות קטנות ויש לו גם גרסה אוטומטית. הניסור שנעשה באופן אוטומטי מתבצע בעזרת מסילה מיוחדת אשר אותו מרכיבים על האזור אותו רוצים לנסר. זה נכון למדרכות וזה נכון גם לקירות, לגדרות, לקורות או לכל מבנה אחר העשוי מבטון. לאחר שמרכיבים את המסילה בעזרת ברגים מיוחדים על גבי השטח הרצוי, יפעיל המפעיל את המכונה באמצעות השלט שנמצא ברשותו והוא למעשה יכוון את העבודה.

מדובר בעבודה שתיעשה במהירות רבה ועם רעש מינימלי וקצר.

ניסור שחוסך זמן, כסף, לכלוך ומאמץ

ניסור בטון שנעשה בעזרת מסור היהלום זהו ניסור שחוסך הרבה מאוד זמן כי הוא נעשה ממש תוך דקות ספורות. הוא גם חוסך כסף היות והניסור הוא זול יחסית לאמצעי השבירה האחרים. מה גם שהניסור הוא כל כך ממוקד ומדויק עד שהוא לא יוצר כלל נזק בחלקי הקיר האחרים. זה חוסך כמובן את הצורך בביצוע תיקונים ושיפוצים לאחר סיום העבודה.

הניסור גם נעשה עם מינימום לכלוך לסביבה היות הוא נעשה לרוב בליווי זרם מים. המים מצננים את הלהב וכך אפשר לעבוד ברצף בלי הפסקות. המים הללו סופחים גם את האבק שאמור להתפזר באוויר בעת ביצוע הניסור מה שבעצם מסייע לשמירה על סביבה נקייה בעת הניסור.

מעבר לכל זה, המים משמרים את האוויר הנקי באזור הניסור. למי שיודע, ניסור של בטון מלווה בדרך כלל באוויר מזוהם של חלקיקי בטון הממלאים את האזור ובעקבות כך את דרכי הנשימה של כל מי שנמצא במקום.

המים של מסור היהלום תורמים גם כאן בכך שהאוויר בעצם נשאר נקי כי המים אוספים את האבק ומונעים ממנו להתפזר.

כמה יעלה לכם הניסור התקשרו כבר עכשיו לטלפון – 077-804-8773 וקבלו הצעה. אם אתם רוצים לדעת פחות או יותר מה המחירים תוכלו לראות במחירון ניסור בטון שלנו.

ניסור יהלום – ניסור הכי בטוח

אם אתם צריכים לנסר בבטון כדי להרחיב חלון או לפתוח דלת, להסיר קיר כי אתם רוצים להסיר גרם מדרגות או לבטל את מסתור הכביסה, הדרך הכי טובה היא לעשות את זה באמצעות מסור היהלום ולא רק בגלל כל היתרונות שאותם מנינו לעיל. העבודה עם מסור היהלום היא עבודה מאוד בטוחה. יותר מכל צורה אחרת של ניסור. הניסור לא יסכן את החוזק של המבנה, הוא גם לא יסכן את העובדים ואת האנשים בסביבה והוא יבטיח עבודה מהירה ונקייה לרווחת כל הצדדים.

כאשר יש צורך בניסור מדרכה או כל מבנה בטון אחר, אין מקום להסס. ניסור במסור יהלום – זו הדרך הנכונה והמנצחת!

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
POWER ניסור בטון
על צוות 'POWER ניסור בטון'

חברת POWER מתמחה בכל שירותי ניסור בטון ביהלום. מה הופך אותה לחברה המובילה בתחום הניסור בטון בישראל? צוותים שעובדים בפריסה ארצית. ביטוח צד ג' עד 2 מיליון שח. עמידה בזמנים וביעדים ושמירה על כללי הבטיחות ועוד המון יתרונות.

לקבלת הצעת מחיר עבור ניסור מדרכות

חייגו עכשיו 077-804-8773 או לחצו על הכפתור, ומלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

מאמרים בקטגוריית ניסור בטון
ניסור דלת בטון
ניסור דלת בקיר בטון – להרחבה או פתיחת דלת
ניסור צינורות בטון
חיתוך וניסור צינורות בטון – עבודה מקצועית ויעילה
ניסור תקרת בטון
ניסור גג ותקרת בטון – כך עושים זאת נכון
ניסור בטון בצפון
ניסור בטון בצפון – מחיר טוב ושירות מקצועי
ניסור בטון מחיר
ניסור בטון מחיר – בדיקה מקיפה לפני בחירה
ניסור בטון במרכז
ניסור בטון במרכז – טכניקה ודיוק לצד מקצועיות
הצעת מחיר לניסור בטון
לקבל הצעת מחיר ישירות לנייד

השאירו פרטים ונשלח לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד, בתוך זמן קצר.