ניסור בטון בדרום
בהזמנה כאן ועכשיו!

חברתנו מבצעת את כל סוגי עבודות החיתוך והריסה בבטון באזור הדרום, ניסור קירות בטון, פתיחת דלת או חלון, חיתוך מבנים שלמים, ניסור תקרת בטון, ובנוסף כל סוגי הקידוחים בבטון.

גללו למטה
לקבלת הצעת מחיר בקלות ובמהירות
מלאו פרטים ואנו נחזור אלכם

אנחנו בחברת POWER ניסור וקידוח בטון, ממשיכים לתת שירות בתקופה זו, בעזרת צוות מיומן והקפדה יתרה על כללי הזהירות. כדי לדעת יותר לחצו על הקישור ניסור בטון בתקופת הקורונה 

POWER ניסור בטון בדרום

POWER גאה להוביל את תחום ניסור וקידוח הבטון במחוז הדרום. מדי יום אנו מבצעים פרויקטים גדולים כקטנים בבתים פרטיים, מוסדות ציבור ומבנים מסחריים בכל אזור הדרום ובכל הארץ.

נמצאים לרשותכם בכל עבודה של ניסור בטון בדרום

מחוז הדרום הוא השטח הגדול ביותר בכל מדינת ישראל, אנו בחברת POWER ניסור בטון גאים לומר שאנו יכולים לטפל בכל השטח הזה, ואנו פנויים לכל פרויקט בכל סדר גודל באזור הדרום.

תושבי הדרום הם אהבה אחת גדולה, החמימות והפשטות הם אלה שהופכים אותם לאנשים מעשירון העליון מבחינת מידות אדם.

אנו בחברת פאוור ניסור בטון מעניקים את כל השירותים הקשורים לעבודות הריסה, ואנו באמת ערוכים לכל פרויקט ובכל גודל, השירותים העיקריים שלנו הם:

ניסור קירות בטון

כל סוגי עבודות ניסור בטון על קירות כגון פתיחת דלת פתיחת חלון על ידי ניסור

ניסור גג בטון

ניסור ופינוי גגות שלמים על ידי הצוות המומחה של חברת POWER

ניסור מדרגות בטון

הסרת מדרגות בטון על ידי חיתוך ביהלום ללא חריגות בצדדים!

ניסור רצפת בטון

ניסור רצפות מבטון או אספלט על ידי מכשור מקצועי של ניסור בטון

ניסור תקרת בטון

ניסור תקרה שלימה על ידי ניסור בטון כדי להגדיל את הגובה של החלל

ניסור מרפסת שירות

הורדת המרפסת שירות על ידי ניסור בטון שלא משאירה חריגות

ניסור מסתור כביסה

הורדת מסתור כביסה על ידי ניסור בטון שלא משאירה חריגות באחריות

ניסור בטון ידני

חיתוך בבטון על ידי מכשור מקצועי לניסור ידני של בטון לחיתוך מושלם ומדויק

דיסק ניסור בטון

מחירון ניסור בטון

אנו בחברת POWER ניסור בטון אוהבים להשאיר את הכל חשוף, ולכן הכנו לכם מחירון מפורט על כל המחירים שלנו, וכך נוכל לחסוך זמן לנו ולכם, המחירים שלנו הם גמישים והוגנים כלפי שני הצדדים, אנחנו לא מתיימרים להיות החברה הזולה בשוק, אלא חברה עם שירות אמין ומקצועי ולא תצטרכו להוציא כסף נוסף על תיקונים כתוצאה מעבודה לא מקצועית.
FAQ

שאלות ותשובות בנושא ניסור בטון​ בדרום

השאלות שבדרך כלל אנחנו מקבלים בנוגע לניסור בטון באזור הדרום, כתבנו כאן את השאלות שאנחנו מקבלים הכי הרבה מתושבי הדרום.

חיתוך קירות בטון  |  פתיחת דלת או חלון  |  ניסור מדרגות בטון  |  ניסור גג בטון  |  ניסור רצפת בטון  |  קידוחי בטון בכל הגדלים ובכל הסוגים, וכל סוגי עבודות ההריסה.

המחירים משתנים לפי תנאי העבודה, אצלנו אפשר להתחיל לנסר החל מ- 150₪ למטר, כדי לדעת יותר על המחירים הכנו לכם מחירון.

אנו בחברת POWER מבצעים את העבודות שלנו עם הרבה כוח ומהירות, יש לנו תמיד צוות שפנוי לבצע את הפרויקט הבא במהירות.

המחסן המרכזי שלנו נמצא באזור הדרום ולצאת לעבודה בדרום זה מאוד מהר בשבילנו, וחוץ מזה אנחנו מאוד אוהבים את תושבי הדרום.

בצענו פרויקטים רבים באזור הדרום

עבודות הריסה בדרום

חברתנו מתמחה בעבודות הריסה למבנים עשויי בטון או מבנים המשלבים בטון ולבנים. כאשר מתמודדים עם קירות בטון יש להשתמש בציוד מותאם לחיתוך קירות אלה – משום שמדובר בחומר מוצק, יציב וקשה מאד לביקוע.

דיוק.

חברת POWER ניסור וקידוח בטון הוקמה במטרה להעניק שירותים מקצועיים בתחום ברחבי הארץ, תוך שמירה על מצוינות ורמות דיוק שעוד לא נראו בתחום.

ניסיון.

כאשר עובדים עם בטון אין מקום לטעויות – הבטון הוא חומר חזק ביותר ונדרשת מיומנות רבה לבקוע אותו מבלי ליצור סדקים או שברים לא רצויים. על מנת ליצור את המראה המושלם על קיר הבטון שלכם אנו מעסיקים אך ורק אנשי מקצוע מיומנים העובדים בדיוק וברמה גבוהה. לצד הבנייה אנו מסוגלים, כמובן, גם לבצע עבודות הריסה באמצעות חיתוך בטון ביהלום.

ניסור בטון

מחפשים חברת ניסור מהדרום?

פותחים חלון בבית בבאר שבע? מעוניינים להוסיף דלת בקריית גת?
פשוט לחצו על הכפתור וחייגו עכשיו

ניסור בטון בדרום

התאמה אישית של עבודות ניסור בטון לאופי תושבי הדרום

הבטון – המורכב מחומרים שנצמדו זה לזה בשיטה כימית יוצר משטח אחיד שקשה מאד לבקע אותו. בניגוד לקיר לבנים למשל, בו הלבנים נוצרו מחומרים קלים יחסית לפירוק, את הבטון ניתן לבקע בעיקר באמצעות יהלום או פלדה חדה וחזקה.

אז איך מתמודדים עם הבטון?

אם כך כיצד אנו מנסרים בטון? באמצעות החומר שהיה נחשב במשך שנים רבות לחזק בתבל – היהלום.

שיטות עבודה שונות לחיתוך הבטון:

מסור יהלום לניסור מקצועי.

על מנת לנסר את הבטון נעשה שימוש במסור יהלום. מסור זה משמש במשך שנים רבות את תעשיית ניסור הבטון ועם השנים פעולתו רק השתכללה. אחד השדרוגים האחרונים להם אנו עדים הוא היכולת לשלוט על מסור היהלום באמצעות שלט ולהסיע את המיכון הכבד לכיוונים שונים על גבי מסילות שהותקנו מראש.

מסילות אלה פותרות אתגרים מיוחדים שיצרו עומס רב על מתפעלי מסורי הבטון באופן ידני כמו למשל כאשר יש לנסר את הבטון באלכסון או בזווית קלה כלפי מטה. כאשר עובדים בגובה אחיד קל יותר לנוע על משטח חלק, אך מה ניתן לעשות במידה ותרצו לנסר מדרגות ולעלות ולרדת במהירות מעלה ומטה? מסילות אלה מסייעות לניסור כמעט בכל תנאי.

אך מה אם הבטון עבה במיוחד?

כבל יהלום – השיטה החדשנית לניסור בטון.

לצד מסור היהלום המורכב מדיסקית המסתובבת במהירות רבה ובעוצמה גבוהה וחודרת את הבטון, פותחו בשנים האחרונות שיטות נוספות על מנת לנסר את הבטון, אחת מהן היא כבל פלדה בו שזורים יהלומים בצורתם הגולמית.

כך, בתנועה מהירה של הכבל ניתן לבקוע בטון עבה (מעל חצי מטר) ולהמשיך בתנועה למרות ההתנגדות והחום הנוצר בחיכוך עם הבטון. הכבל המורכב מפלדה ויהלום מסוגל להמשיך וליצור צורות מורכבות בבטון בעת החיתוך ומתאים לעבודות מורכבות כאשר משטח הבטון עבה מהרגיל.

POWER ניסור וקידוח בטון לוגו

נמצאים לרשותכם בכל עבודה של ניסור בטון בדרום

ב Power תמצאו צוות מקצועי המתמחה בכל סוגי עבודות ניסור הבטון. אנו עובדים מדי שנים רבות עם לקוחות פרטיים, מוסדיים וחברות קבלניות קטנות כגדולות. אנו יודעים כי על מנת להעניק שירות מקצועי עלינו להציג שילוב של:

בכל אחד מהפרויקטים שלנו שלנו אנו עובדים בצורה זו ושומרים על מוניטין נפלא בתחום חיתוך הבטון במשך שנים רבות. כעת, נשמח לגלות גם את האתגרים המיוחדים של הפרויקט שלכם ולסייע לכם לצלוח אותם בהצלחה עם שילוב של מיומנות וציוד חדשני .

הצעת מחיר מהירה

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ולייעוץ מקצועי בתחום ניסור בטון בדרום או בכל חלקי הארץ צרו עמנו קשר.

מאמרים בנושא

מאמרים ופוסטים שיתנו לכם הרבה ידע בנושא ניסור בטון

הסרת קיר בטון
חיתוך בטון

שדרוג חלל הבית ע"י ניסור קירות בטון

כיום, במקום להרוס קירות באיטיות באמצעות פטישים כבדים, לייצר כמויות בלתי נתפסות של אבק ולכלוך, אפשר לעשות הכול בחצי מהזמן בעזרת מכשור ואמצעים לניסור בטון.  דירות מיושנות ואפילו כאלה שנבנו בשנות השמונים של המאה שעברה, כלומר עד לפני ארבעים שנים, נבנו בצורה פחות מתאימה לסגנון החיים שלנו היום: חללים שכיום

קרא עוד »
איך מנקים בית אחרי ניסור בטון
ניסור בטון

איך מנקים את הבית לאחר ניסור בטון? או אחרי שיפוץ?

איך מנקים בית אחרי ניסור בטון – אין כמו ההתחדשות אחרי שיפוץ של הבית. אך עד שמגיעים להנאה מהשיפוץ, אורך הרבה זמן. כל מי שהתנסה בביצוע שיפוצים בבית, מכיר ויודע עד כמה מורכב ומתיש הסיפור הזה יכול להיות. גם אחרי שסוף סוף מסתיימים השיפוצים (שאגב, כמעט תמיד אורכים הרבה יותר

קרא עוד »

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.