ניסור בטון בנתיבות

Crane lifting concrete frameworks, shutterings and heavy prefabricated concrete components

POWER

ניסור בטון בנתיבות זה רק עם POWER.

חברת POWER ניסור וקידוח בבטון, הפרוסה עם צוותי עבודה בכל רחבי הארץ, מספקת שירותי ניסור וקידוח בנתיבות. עם נסיון רב בתחום מזה שנים, חברת POWER היא מהמובילות בתחום הניסור והקידוח בשיטת היהלום. עובדנו המסורים המנסרים מזה שנים עומדים בפני כל עבודה, במקצועיות, אמינות ורמת השירות הטובה ביותר , הכל על מנת ליצור עבודה ברף הגבוה ביותר עבור לקוחותינו הרבים.

חברת POWER ניסור וקידוח בבטון, שומרת על רמת שירות הגבוהה ביותר. צוותי החברה הפרוסים בכל רחבי הארץ עוברים תדרוך קפדני הכולל את רמת השירות ללקוח ושמירת מקצועיות העובדים. המומחים של POWER בנו עבורכם תושבי נתיבות והסביבה, טבלת תמחור עבור כלל העבודות הניתנות בנתיבות. החל ממחיר עבודה  ועד שעות העבודה, על מנת לתת לכם מענה לכלל ההכנות להן אתם נצרכים טרם העבודה.

5 היתרונות בניסור בטון ביהלום.

הבטיחות

בענף בו הבטיחות היא מכת הכלל, ניסור בטון ביהלום הוכיח עצמו כשיטה הטובה והבטיחותית ביותר עבור ההתעסקות עם בטון. ניסור בטון ביהלום מתבצע על ידי מפעיל מקצועי בשלט רחוק, כך אנו מבטיחים מרחק עבודה בטוח השומר על רמת בטיחות גבוהה.

היעילות

ניסור בטון ביהלום היא האופציה היעילה ביותר בעת אנו מתעסקים עם קיר הבטון, שכן אם בכלים אחרים הדיוק גרוע ולסביבת העבודה נגרם נזק משני בשל רעידות וכדו', ניסור בשיטת היהלום היא העבודה המדויקת ביותר וסביבת העבודה נשארת ללא נזק משני.

הרעש

בניגוד לכלל שיטות העבודה, שיטת ניסור ביהלום אינה גוררת אחריה את הרעש הסביבתי הבלתי נסבל לסובבים אתכם. תוך ניהול עבודה ברעש סביל אתם נהנים מהמשך עבודה באתר ללא רעשי משנה.

POWER נותנים ערך לשירות.

חברת POWER ניסור וקידוח בבטון מובילה בגאון את רמת השירות הטובה ביותר, תוך מענה מיידי לכלל רצונות הלקוח ושמירה על נהלי עבודה תקינים. איתנו אתם יכולים לסמוך שיהיה מענה אנושי חם ומבין לכל צרכיכם. עובדנו המסורים המקבלים תדרוך תמידי עבור ערך השירות של החברה, מוכיחים בגאון שעם POWER זה הכי נכון.

  • המחירים הנקובים לעיל עשויים להשתנות לפי גודל ועובי הקיר אשר חורג מהנורמה.
  • המחירים הנקובים לעיל אינם מתייחסים לשירות ללא חריגות או לכל ניסור אשר חורג מעבודת הניסור השכיחה.

 

הכללים שלנו

אנו בחברת POWER ניסור בטון מקפידים על שלושה עיקרים

בטיחות בעבודה

הכלל החשוב ביותר עברנו היינו לשמור על כל כללי הבטיחות אנחנו מבינים את האחריות שיש לנו בידיים.

עמידה בזמנים וביעדים

אצלנו זמן זה זמן ואנחנו מודעים לעובדה שעיכוב מצידנו יכול לעכב פרויקט שלם.

שירות אדיב ומקצועי

אנחנו שואפים ליצור מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו ולתת את השירות על הצד הטוב ביותר.

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.