ניסור בטון בצפון
בהזמנה כאן ועכשיו!

חברתנו מבצעת את כל סוגי עבודות החיתוך והריסה בבטון באזור הצפון, ניסור קירות בטון, פתיחת דלת או חלון, חיתוך מבנים שלמים, ניסור תקרת בטון, ובנוסף כל סוגי הקידוחים בבטון.

גללו למטה
לקבלת הצעת מחיר בקלות ובמהירות
מלאו פרטים ואנו נחזור אלכם

אנחנו בחברת POWER ניסור וקידוח בטון, ממשיכים לתת שירות בתקופה זו, בעזרת צוות מיומן והקפדה יתרה על כללי הזהירות. כדי לדעת יותר לחצו על הקישור ניסור בטון בתקופת הקורונה 

POWER ניסור בטון בצפון

POWER גאה להוביל את תחום ניסור וקידוח הבטון במחוז הצפון. מדי יום אנו מבצעים פרויקטים גדולים כקטנים בבתים פרטיים, מוסדות ציבור ומבנים מסחריים בכל אזור הצפון ובכל הארץ.

חברתנו תבצע עבורכם את הניסור על הצד הטוב ביותר

אנו מבצעים את כל סוגי עבודות ההריסה בכל אזור הצפון, הגליל העליון, רמת הגולן וטבריה ועוד, אנו מתמחים בעיקר בניסור בטון וקידוחי בטון.

אצלנו תקבלו את השירות הטוב ביותר על הצד הטוב ביותר, תוך כדי הקפדה על כל כללי הביטחון וגם שמירה על כל נושא עבודה בתקופת הקורונהאתם תקבלו מאיתנו שירות אדיב ומקצועי ובעיקר אנו שמים דגש על עמידה בזמנים וביעדים.

אנו כאן כדי לתת לכם שירות 

ניסור קירות בטון

כל סוגי עבודות ניסור בטון על קירות כגון פתיחת דלת פתיחת חלון על ידי ניסור

ניסור גג בטון

ניסור ופינוי גגות שלמים על ידי הצוות המומחה של חברת POWER

ניסור מדרגות בטון

הסרת מדרגות בטון על ידי חיתוך ביהלום ללא חריגות בצדדים!

ניסור רצפת בטון

ניסור רצפות מבטון או אספלט על ידי מכשור מקצועי של ניסור בטון

ניסור תקרת בטון

ניסור תקרה שלימה על ידי ניסור בטון כדי להגדיל את הגובה של החלל

ניסור מרפסת שירות

הורדת המרפסת שירות על ידי ניסור בטון שלא משאירה חריגות

ניסור מסתור כביסה

הורדת מסתור כביסה על ידי ניסור בטון שלא משאירה חריגות באחריות

ניסור בטון ידני

חיתוך בבטון על ידי מכשור מקצועי לניסור ידני של בטון לחיתוך מושלם ומדויק

דיסק ניסור בטון

מחירון ניסור בטון

אנו בחברת POWER ניסור בטון חושבים על הלקוח לפני הכל ואנחנו יודעים היטב כמה חשוב לכם לקבל את המחירון לפני שאתם ממשיכים ובכך נחסוך זמן מיותר לנו ולכם ולכן הכנו לכם את המחירון שלנו לניסור בטון, הכל מפורט לכם כאן כדי לקבל את כל המידע שאתם מחפשים.
FAQ

שאלות ותשובות בנושא ניסור בטון​ בצפון

כמה שאלות ותשובות שיעשו לכם את החיים קלים יותר!

פתיחת דלת או חלון  |  חיתוך קירות בטון  |  ניסור גג בטון  |  ניסור מדרגות בטון  |  ניסור רצפת בטון  |  קידוחי בטון בכל הגדלים ובכל הסוגים, וכל סוגי עבודות ההריסה.

אצלנו אפשר להתחיל לנסר החל מ- 150₪ למטר, חשוב שתדעו שהמחירים משתנים לפי תנאי העבודה וסוג הבטון אותו אנו חותכים אם אתם רוצים לדעת יותר היכנסו למחירון שלנו.

יש לנו תמיד צוות שפנוי לבצע את הפרויקט הבא בכל מקום ובכל זמן, POWER מחייבת לבצע כל פרויקט על הצד הטוב ביותר.

בצענו פרויקטים רבים באזור הצפון

מחפשים חברת ניסור בטון בצפון?​

צפון הארץ נמצא היום בהתחדשות מתמדת. מגוון רחב של פרויקטים של בנייה ושדרוג מתחילים וביניהם גם פרויקטים חדשים, פרויקטים של פינוי בינוי וכן תמ"א 38.

בכל פרויקט כזה אנו מלווים את הקבלנים בתחום ההתמחות העיקרי שלנו – ניסור וקידוח בטון. אנו יודעים כי לעתים יש אתגרים מיוחדים הנובעים מהדרך בה העיר בנויה ולפעמים ניסור בטון בצפון עשוי לכלול גם עבודה בשטח בזוויות שונות מהערים ה"שטוחות" יותר. נשמח להציג לפניכם שלל פרויקטים שביצענו בכל אזור הצפון ולהראות לכם הצלחות מהצפון ועד הדרום בתחומינו. 

ניסור בטון

רוצה לקבל הצעת מחיר?

פשוט לחץ על הכפתור חייגו עכשיו וניתן לך את ההצעה הכי משתלמת עבורך.

ניסור בטון בצפון

 אז מה מייחד את Power בתחום ניסור הבטון?

שילוב של אמינות ואיכות

כאשר מתחילים לעבוד עם קבלנים חדשים בכל תחום, ובמיוחד כאשר מדובר בניסור בטון הדורש מיומנות רבה וזהירות בעבודה שמשלבת ציוד כבד מחד, ודיוק מרבי מאידך, יש חשש להתקשר עם קבלן לא מקצועי. מאחורי "Power  ניסור וקידוח בטון" עומדות שנים של ניסיון בעבודות מורכבות ופשוטות של ניסור בטון. אנו מקפידים כל העת להתעדכן בציוד חדשני על מנת לבצע את העבודות בצורה הטובה ביותר. לצד התפקיד החשוב שיש לעבודות ניסור בטון, קיימות גם מגוון עבודות בתחום הקשורות דווקא להריסה של מבנים.

ניסור גגות, קירות ומתחמים נוספים להריסה

כאשר אנו מבצעים פרויקט הריסה אמנם רמות הדיוק של ניסור הבטון חשובות פחות, אך כאן דווקא פרמטר אחר הופך למשמעותי – מהירות העבודה. באמצעות ציוד מקצועי אנו מסירים כל אחד ממשטחי הבטון, אם מדובר בתקרה או בקיר, ודואגים לבצע את העבודה בצורה בטוחה על מנת שאיש לא יפגע בתהליך הריסת הבניין. חלק מהעבודות מבוצעות תוך תכנון קפדני ואחרות בהחלטה בשטח לאחר שחלק מהבטון כבר חתוך ונשאר להרוס קיר או משטח אחרון.

עובדים גם עם רשויות עירוניות

לצד העבודה עם לקוחות פרטיים ומסחריים אנו מבצעים גם שלל עבודות חיתוך בטון עבור רשויות עירוניות. לעתים יש לנסר מקלטים ציבוריים על מנת להכינם לשימוש השוטף (במיוחד בתקופה שבה המתיחות בצפון גואה מעט), או לחתוך צינורות עבים עשויי בטון ולהתאימם לתשתיות המים והביוב העירוניות. אנו נמצאים שם עבורכם בכל פרויקט גדול כקטן ומשתמשים בציוד מקצועי על מנת לבצע את הניסור בדיוק רב, מבלי לגרום נזק לבטון המנוסר.

מפנים את הבטון המנוסר

לאחר עבודות הניסור עצמן מגיע אתגר חשוב לא פחות. כיצד מפנים את כל הבטון שנוסר? הקיר שעמד וכרגע מחולק לאינספור חלקי בטון? יש הבוחרים למחזר את הבטון כלבנים לפרויקטים נוספים, אך רבים אחרים דווקא יעדיפו לפנותו. טונות רבים של בטון מבוקע זקוקים לשינוע – אותו אנו מבצעים בתחילה באמצעות עגורן ולאחר מכן בכלי רכב שהותאמו לנשיאת משקל כה כבד. אנו יודעים כי העבודה לא הסתיימה כאן, ולעתים גם מוסיפים שירות נוסף (בתשלום) הכולל ניקוי יסודי של השטח על מנת להפכו למתחם לבנייה מחודשת.

איך מתכוננים לקראת עבודות ניסור הבטון?

לפני שמתחילים עבודות של ניסור בטון יש לקחת בחשבון כי חלק מהעבודות משפיעות גם על צדו השני של הקיר או הגג. אם מתחילים לחתוך את הבטון מהגג תהיה השפעה על החדר או החלל שמתחתיו – אם חותכים קיר, תהיה השפעה דומה על החלל מאחוריו. לכן, לפני שמתחילים לעבוד על כל פרויקט של ניסור בטון בוחנים היטב את השטח על מנת לוודא שלא פוגעים חלילה באיש, או בציוד, הנמצאים מאחורי משטח הבטון.

שמירה על תשתיות

נציין, לסיכום, כי לעתים יש לקחת בחשבון אספקט נוסף – שמירה על תשתיות הקיימות בקיר כמו חשמל, גז או מים העשויים להיפגע בתהליך קידוח הבטון. לפני שאנו מתחילים לעבוד אנו בוחנים היטב את תכניות הבניין וממפים מראש את הסכנות הצפויות.

להתחלת פרויקט ניסור בטון בצפון פנו אלינו באמצעות טופס יצירת קשר או טלפונית ונשמח להגיע לפגישת יעוץ.

בכל אחד מהפרויקטים שלנו שלנו אנו עובדים בצורה זו ושומרים על מוניטין נפלא בתחום חיתוך הבטון במשך שנים רבות. כעת, נשמח לגלות גם את האתגרים המיוחדים של הפרויקט שלכם ולסייע לכם לצלוח אותם בהצלחה עם שילוב של מיומנות וציוד חדשני .

מאמרים בנושא

מאמרים ופוסטים שיתנו לכם הרבה ידע בנושא ניסור בטון

איך מנקים בית אחרי ניסור בטון
ניסור בטון

איך מנקים את הבית לאחר ניסור בטון? או אחרי שיפוץ?

איך מנקים בית אחרי ניסור בטון – אין כמו ההתחדשות אחרי שיפוץ של הבית. אך עד שמגיעים להנאה מהשיפוץ, אורך הרבה זמן. כל מי שהתנסה בביצוע שיפוצים בבית, מכיר ויודע עד כמה מורכב ומתיש הסיפור הזה יכול להיות. גם אחרי שסוף סוף מסתיימים השיפוצים (שאגב, כמעט תמיד אורכים הרבה יותר

קרא עוד »
ניסור יהלום בבטון
חיתוך בטון

ניסור בבטון בשלד בניין

מהו שלד הבניין והאם בכלל מותר לנסר בטון השייך לשלד? האם ניסור כזה לא דורש אישור של מהנדס בניין? מי מבצע את הניסור אם אכן ניתן לבצע אותו? על שאלות אלו ועוד ננסה לענות בשורות הבאות בכמה שיותר פירוט. האם מותר לנסר בשלד הבניין? שלד הבניין הוא למעשה הליבה של

קרא עוד »

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.