ניסור בטון בקרית גת

ניסור בטון בקרית גת – צוות מומחים עד הבית

שירותי ניסור בטון המקצועיים והמתקדמים, של חברת POWER ניסור וקידוח בטון, גם בקרית גת!
חברת POWER מעניקה שירותים שונים בתחום ניסור וקידוח בטון, ברמה מקצועית ללא פשרות, עם ציוד מתקדם, צוות מיומן והתאמה אישית של השירות לכל לקוח.

אז מה זה ניסור בטון? מי צריך את השירות הזה ואיך עושים את זה בדיוק?

שירותי ניסור בטון – מה זה בדיוק?

בטון נמצא בשימוש כמעט בכל מבנה בישראל. זהו חומר חזק במיוחד, המגיע בהרכבים שונים, חלקם צפופים יותר, או פחות, חלקם חזקים וקשים, חלקם עמידים מאוד, אבל המכנה המשותף לכל סוגי הבטון הוא שזהו חומר עמיד וחזק מאוד.

נדרשים כלים מיוחדים כדי לנסר, לקדוח, או להרוס משטחי בטון ועל כן, כאשר יש צורך בשינוי של מבנה בטון, יש להזמין שירותי ניסור בטון מקצועיים.

ציוד מיוחד לניסור בטון בקרית גת

בטון הוא, כאמור, חומר קשה מאוד. לכן, לצורך ניסור משטחי בטון עושים שימוש במסורים מיוחדים, המכונים "מסורי יהלום". הלהב של מסורים אלה מצופה שבבים זעירים של יהלום, מפני שזהו החומר החזק ביותר בטבע והוא מסייע ניסור מדויק, יעיל ובטוח של משטחי בטון.

משום כך, ניסור בטון מכונה גם "ניסור יהלום".

בתוך כך, אפשר למצוא סוגים שונים של מסורי יהלום, המתאימים לסוגים שונים של עבודות ניסור – משטחי בטון בעוביים שונים, מיקומים שונים (למשל תקרה לעומת קיר, או רצפת בטון), וצרכים שונים, כמו למשל ניסור בטון בבניין שהפעילות בו אינה נפסקת לצורך העבודה ויש להתאים את עבודת הניסור לתנאים השוררים במבנה, כדי לא להפריע לשוהים במבנה.

שירותים שונים ניסור בטון בקרית גת

ניסור בטון, כאמור, יכול להתבצע למטרות שונות ולצרכים שונים, אך הוא מתבקש בעיקר כאשר רוצים לערוך שינויים במבנה קיים, עם חלקים מבטון. בין שירותי ניסור בטון של חברת POWER תוכלו למצוא את השירותים הבאים:

פתיחת דלת בטון

כאשר קירות המבנה, או אחד מהם, עשוי בטון, לעיתים נוצר צורך לערוך שינוי במבנה ולחתוך פתח בקיר, כדי ליצור דלת נוספת. בנוסף, יתכן צורך בניסור דלת בטון כאשר המבנה עשוי מלוחות בטון מוכנים, שאין בהם פתחים מובנים.

במקרה כזה יש להזמין אנשי צוות מיומנים, המכירים היטב את כלי העבודה הייחודיים ויש להם הכשרה בתחום. אלה מגיעים עם כלי עבודה מתאימים לעובי הקיר, אורכו, גודלו ויתר התנאים בשטח, כדי לנסר את הפתח בגודל הנדרש.

לחצו על הקישור כדי לדעת יותר על ניסור דלת בטון

פתיחת חלון בקיר בטון

בדומה לפתיחת דלת בקיר בטון, גם פתיחת חלון בקיר בטון היא פעולה נדרשת כאשר מדובר על קיר בטון ללא חלונות, כאשר יש צורך בשינוי במבנה, או כאשר המבנה נוצר מלכתחילה באמצעות לוחות בטון מוכנים, ללא פתחים מובנים.

הצוות המקצועי של POWER קידוח וניסור בטון, מגיע לשטח כדי לערוך חישובים שונים לפני תחילת העבודה ולאחר מכן מגיעים עם הציוד הנדרש, כדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

לחצו על הקישור כדי לדעת יותר על פתיחת חלון בקיר חיצוני

ניסור בטון לפי מטר

תמחור עבודות בטון מתבצע לפי מספר פרמטרים, כמו עובי משטח הבטון, רמת הקושי להגיע לאזור העבודה וכן אורך, או גודל המשטח אותו יש לנסר.

לכן העבודה מתומחרת לפי מטר, אך יש חשיבות נוספת לאורך המשטח, שכן בחירת כלי עבודה מתאימים וצוות מיומן בסוג העבודה הנדרש נקבעים גם לפי אורך המשטח.

לחצו על הקישור כדי לדעת יותר על ניסור בטון לפי מטר

ניסור מדרגות בטון

חיתוך גרם מדרגות בטון הוא חיוני כאשר רוצים לשפץ מבנה, להרחיב, או להצר את גרם המדרגות, או אפילו להחליף אותו.

כאשר ניגשים לביצוע עבודה כמו ניסור מדרגות בטון, לא די בבחירת מסור יהלום, כי אם יש גם לבחור מסור מיוחד, נע על גבי מסילה.

חיתוך המדרגות באופן הזה מאפשר לצוות המקצועי של חברת POWER לבצע חיתוך מדויק וישר, ללא פגיעה בחלקים אחרים של המבנה ולשביעות רצון מלאה של הלקוח.

לחצו על הקישור כדי לדעת יותר על ניסור מדרגות בטון

ניסור תקרת בטון

הייחודיות של עבודה מסוג ניסור תקרת בטון מתבטאת בעיקר בעבודת ההכנה הנדרשת לפני ביצוע העבודה, שכן יש לבדוק על מה נשענת התקרה, מה יש מעליה ומהי הדרך הנכונה ביותר לביצוע העבודה, בלי לפגוע באנשים ובמבנה.

לאחר מכן יש לבחור את המסור המתאים, שיאפשר לצוות המקצועי של חברת POWER לבצע עבודה נקיה ומדויקת בבטחה.

לחצו על הקישור כדי לדעת יותר על ניסור תקרת בטון

דגשים חשובים לפני ניסור קיר בטון

אם אתם זקוקים לעבודת ניסור בטון, בין אם מדובר על פתיחת חלון או דלת, ניסור מדרגות, או תקרה, חשוב להכיר את הדגשים החיוניים לני ביצוע עבודה בקנה מידה כזה:

  • השלב הראשון בתהליך הוא עריכת חישובים ותכניות כדי להבטיח שלא תתרחש בטעות פגיעה בתשתיות, במבנה, או באנשים.
  • לאחר בחינת השטח ועריכת חישובים, ניגשים לבחור את הכלים המתאימים לעבודה, זאת באמצעות מומחים בתחום, המכירים את מכלול השיקולים הרלוונטי.
  • במקרים מסוימים יש להשתמש במסור יהלום המשלב התזה ל מים על המשטח המנוסר, כדי להבטיח שלא תתרחש התחממות יתר וכן כדי לשלוט בכמות האבק המתפזר כתוצאה מפעולת הניסור.

לסיכום ניסור בטון בקרית גת

ניסור בטון הוא עבודה הדורשת מקצועיות, מיומנות, בסיס רחב של ידע וניסיון, כלי עבודה מיוחדים ומגוונים, אותם יש להתאים באופן אינדיבידואלי לסוג העבודה ועוד.

הצוות המקצועי של חברת POWER קידוח וניסור בטון, מביא איתו את כל אלה ויותר מכך. הצוות מצויד בציוד מתקדם מהשורה הראשונה, מחזיק בניסיון עשיר של מתן שירות ללקוחות מכל המגזרים, וערוך למתן שירות ברמה גבוהה ביותר, בכל אחד משלבי העבודה.

חברת POWER ניסור וקידוח בטון היא הכתובת של תושבי קריית גת לכל סוגי עבודות ניסור וקידוח בטון!
התקשרו עכשיו לקבלת שיחת ייעוץ, או הצעת מחיר והזמנת עבודה ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
POWER ניסור בטון
על צוות 'POWER ניסור בטון'

חברת POWER מתמחה בכל שירותי ניסור בטון ביהלום. מה הופך אותה לחברה המובילה בתחום הניסור בטון בישראל? צוותים שעובדים בפריסה ארצית. ביטוח צד ג' עד 2 מיליון שח. עמידה בזמנים וביעדים ושמירה על כללי הבטיחות ועוד המון יתרונות.

לקבלת הצעת מחיר עבור שירותי ניסור בטון

חייגו עכשיו 077-804-8773 או לחצו על הכפתור, ומלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

מאמרים בקטגוריית ניסור וקידוח בטון
הקשר בין קידוח בטון למסגרות כבדה
הקשר בין קידוח בטון למסגרות כבדה
עבודות קידוח בטון לבית פרטי
עבודות קידוח בטון לבית פרטי
קידוח חור לקמין
קידוח חור לארובת קמין – ליהנות בבית בכל רגע
ניסור דלת בטון
ניסור דלת בקיר בטון – להרחבה או פתיחת דלת
ניסור צינורות בטון
חיתוך וניסור צינורות בטון – עבודה מקצועית ויעילה
ניסור תקרת בטון
ניסור גג ותקרת בטון – כך עושים זאת נכון
הצעת מחיר לניסור בטון
לקבל הצעת מחיר ישירות לנייד

השאירו פרטים ונשלח לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד, בתוך זמן קצר.