ניסור בטון באלעד

ניסור בטון

ליד העיר פתח תקווה הוקמה לה העיר אלעד. את צעדיה הראשונים היא עשתה די בשקט וכמעט בצניעות עד שהיא פשוט פרחה להיות עיר גדולה בישראל. אלעד זה כבר מזמן לא מקום יישוב קטן. המקום הולך ומתפתח בצעדי ענק כאשר כל הזמן נבנים עוד ועוד בנייני מגורים. אנשים שכבר מתגוררים במקום נהנים מחיים משופרים, מאזור שהכול חדש ועדכני ומתנאי מגורים מעולים במקום מרכזי בארץ. אנשים באלעד שרוצים ליצור שינויים בבתים שלהם ולשפץ אותם, יכולים ליהנות מהשירות שלנו אותו אנחנו מציעים גם לתושבי אלעד. מדובר בשירות של ניסור בטון באלעד.

חברת POWER ניסור בטון  בעלת ניסיון רב, המעניקה שירותים מקצועיים של ניסור קירות בטון, תקרת בטון, רצפת בטון, הריסת מבנים, קידוחי בטון ועוד, בדגש על מתן שירות מקצועי ומותאם אישית.

מתי צריך שירות של ניסור בטון?

כל מי שנכנס להתגורר בבית חדש עשוי למצוא את עצמו נזקק לשירות כזה. זה יכול להיות רק כדי להתקין מזגן בבית שמחייב חיתוך של הבטון כדי להעביר את התשתיות וזה גם יכול להיות לצורך התקנת וונטה, קמין וכדומה. יש כאלה שרוצים לשנות מעט את העיצוב הפנימי של הבית כמו להסיר את מסתור הכביסה, להרחיב חלון קיים, לפרוץ דלת נוספת וכן הלאה. כל העבודות הללו חייבות להיעשות תוך שמירה והקפדה על כל כללי הבטיחות, עם הקפדה על עבודה מקצועית ועל מומחיות וניסיון עשיר של הצוות המבצע. זאת על מנת שהתוצאות שתתקבלנה תהיינה יעילות בלי שייגרמו נזקים כלשהם. נזקים למבנה או נזקים לסביבה האנושית.

ניסור או קידוח בבטון שנעשים שלא באופן מקצועי ונכון מותיר נזקים לא פשוטים הן לקירות של המבנה שעלולים להישבר או להיסדק והן למבנה כולו שהיציבות שלו עלולה להתערער.

ניסור בטון
ניסור בטון באלעד

כמה עולה עבודה של נסור בטון?

כשאתם באים לשכור שירות כזה של ניסור בטון, אתם צריכים להבין שאת התמחור מחשבים תוך התייחסות למספר גורמים. רק לאחר שאנשי המקצוע יבדקו את כל המכלול הם יוכלו לתמחר את העבודה הצפויה.

המחיר כולל את אורך הניסור, את עובי הקיר אותו מבקשים לנסר וכן את הגישה למקום בו אמורה העבודה להתבצע. מעבר לכך יש לקחת בחשבון את השירות של פינוי הפסולת וריסוק חלקי הבטון שגם על זה תצטרכו לשלם במסגרת השירות.

מחירים לדוגמא –

סוג העבודהמחיר
ניסור דלתהחל מ 1200 ₪ תלוי בעובי הקיר
ניסור חלוןהחל מ1000 ₪ תלוי בעובי הקיר המנוסר
ניסור צינור בטוןהחל מ320 ₪
ניסור קורותהחל מ  320 ₪

למחירון המלא היכנסו לכאן ותקבלו פרטים מלאים

איך מנסרים את הבטון?

ניסור בטון נעשה בעזרת מסור יהלום. זה מסור חד מאוד שמשלב חלקיקי יהלום המצפים את הלהבים של המסור. זה מה שיוצר את החיתוך החד והמדויק.

ניסור בטון – רק עם חברת POWER!

כשאתם צריכים שירות כזה של ניסור בבטון אתם חייבים לוודא שהגעתם אל איש מקצוע מוחה שיש לו את המיומנות, יש לו את כל הכלים ויש לו גם את כל הידע המקצועי בתחום על מנת שהוא אכן יצליח להכין נכון את השטח, לוודא כי העבודה כולה אכן אפשרית במקום וכמובן לבצע את הניסור בצורה איכותית ומושלמת.

הצוות שלנו מבטיח לכם עבודה של אנשי מקצוע מומחים שיש להם את כל הידע הנדרש ואת כל המקצועיות יחד עם ניסיון רב בביצוע עבודות מהסוג הזה. מה שמקנה לנו יתרון עצום על פני המתחרים.

מעבר לכך אנחנו מבוטחים בביטוח צד ג' עד 2 מיליון ש"ח. אצלנו הלקוח יקבל שירות מקצועי ואדיב, שירות עם זמינות גבוהה במיוחד כאשר העבודה תתבצע במלוא המקצועיות, באופן מדויק וממוקד על פי הצרכים שלכם כדי שתיהנו מתוצאות מושלמות לשביעות רצונכם המלאה.

אולי יעניין אותך לקרוא על:

הכללים שלנו

אנו בחברת POWER ניסור בטון מקפידים על שלושה עיקרים

בטיחות בעבודה

הכלל החשוב ביותר עברנו היינו לשמור על כל כללי הבטיחות אנחנו מבינים את האחריות שיש לנו בידיים.

עמידה בזמנים וביעדים

אצלנו זמן זה זמן ואנחנו מודעים לעובדה שעיכוב מצידנו יכול לעכב פרויקט שלם.

שירות אדיב ומקצועי

אנחנו שואפים ליצור מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו ולתת את השירות על הצד הטוב ביותר.

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.