ניסור בטון ברמת גן

ניסור בטון ברמת גן

רוצים לבנות בית ברמת גן? חברת POWER עושה עבודות ניסור בטון ברמת גן, אם אתם חושבים על שיפוץ של הבית? רוצם להסיר קירות? לפתוח חלונות? לפרוץ דלתות? כל העבודות הללו חייבות להיעשות באמצעות כלי מקצוע מתקדמים מתחום ניסור בטון.

בכדי להגיע לתוצאות יעילות מדויקות ומקצועיות של עבודות הכוללות חיתוך בבטון חייבים לעשות את זה בכלים מתאימים. זה אומר כלי ניסור חדים ועוצמתיים מאוד שיבטיחו תוצאות הכי מדויקות. יש לזכור גם את הפן הבטיחותי כאשר הניסור בבטון חייב להיעשות בצורה הכי בטוחה כדי להבטיח שהמבנה לא יינזק ואנשים הנמצאים במקום לא ייפגעו חלילה.

ניסור בטון ברמת גן
ניסור בטון ברמת גן

התאמה לכל לקוח

אנחנו בחברת POWER מציעים ביצוע מקצועי ויעיל של עבודות עם בטון כאשר אנחנו מתאימים לכל לקוח את צורת העבודה הכי נכונה והכי מתאימה עם הכלים הנכונים כדי שהתוצאות אכן תענינה על הדרישות ועל הציפיות של הלקוח.

חלק מהשירותים שלנו הם:

1. ניסור קיר בטון

לא פעם עולה צורך בניסור של קירות בטון לצורך מטרות שונות.

אם זה כשרוצים להזיז קירות כדי לשנות את העיצוב של הבית ואם זה כשמבקשים להרחיב חלון קיים, רוצים לפרוץ דלת חדשה וכן הלאה. העבודה צריכה להיעשות בסיטואציות הללו בצורה הכי מדויקת מבלי שיהיה צורך אחר כך בביצוע תיקונים.

מסור היהלום הוא הכלי אשר בעזרתו ניתן להגיע לתוצאות הרצויות. מסור הבטון מסייע בניסור מדויק ובטוח בלי להותיר נזקים בשאר חלקי הקיר או המבנה.

2. ניסור מדרגות בטון

אנשים שרוצים להסיר גרם מדרגות שיש להם בבית או שהם מבקשים לשנות את העיצוב של חדר המדרגות, צריכים להסיר את גרם המדרגות הקיים כדי להעתיק אותו למקום החדש. את הניסור של גרם המדרגות יש לעשות בעזרת כלים חדים ומקצועיים אשר אלו יבטיחו ביצוע מדויק ומהיר של העבודה. מסור הבטון הוא הכלי אשר בעזרתו אפשר להגיע לתוצאות הרצויות בצורה מהירה, קלה, בטוחה ובלי שיישארו שאריות בטון תלויות עם סיום העבודה.

3. ניסור מסתור כביסה

בהרבה מאוד בתים מבקשים להסיר את מסתור הכביסה על מנת להרוויח שטח נוסף שיהיה שייך למרפסת השירות.

הניסור של מסתור הכביסה חייב להיעשות בצורה זהירה מאוד על מנת שלא לפגוע בצנרת שנמצאת בדרך כלל במקום. מלבד זאת יש לעשות את הניסור בכלים חדים ומקצועיים מה שיוביל לביצוע מקצועי ומדויק. מסור הבטון זה הכלי הנכון והמתאים.

4. ניסור רצפת בטון

ניסור של רצפה מבטון היא פעולה נצרכת בהרבה מקרים כאשר רוצים להתקין חימום תת צפתי או כשרוצים לשפץ את הבית. וניסור רצפה יכול גם להיות ניסור של מדרכה. הניסור של המדרכה חייב להיעשות בצורה מאוד ממוקדת ומאוד מדויקת. זאת כדי למנוע נזקים מיותרים וקידוחים במקומות אשר בהם אין צורך.

5. כמה עולה ניסור בטון?

השאלה המרכזית בכל מה שקשור לניסור בטון היא – כמה זה יעלה. אז כאן חשוב לדעת שהתמחור נקבע על פי מספר פרמטרים. זה כולל את האורך הנדרש, את העובי של הבטון אותו מבקשים לנסר וכך גם את הגישה למקום בו יש לבצע את הניסור. כל הפרמטרים הללו יחד יקבעו מה יהיה הציוד הנדרש ובעקבות זה יקבע גם המחיר.

חברת POWER מבצעת עוד שירותים נוספים כגון: ניסור קירות ממ"ד, ניסור גג / תקרת בטון, ניסור בטון לצורך התקנת פרגולה ועוד…

חברת POWER עם הביצוע הכי מקצועי

מחפשים שירות לניסור בטון? אנחנו נעניק לכם את המענה המושלם. הצוות יתאים את הציוד בהתאם לסוג העבודה ואף יפנו את הפסולת בסיום העבודה.

מבטיחים לכם עבודה מקצועית, ציוד איכותי, שירות מקצועי ואדיב, זמינות גבוהה וביטוח צד ג' עד 2 מיליון.

העבודה תיעשה במהירות רבה, עם תוצאות איכותיות ומדויקות ועם ציוד הכי מתקדם שקיים היום בשוק.

הדרכים ליצירת קשר אתנו

אולי יעניין אותך לקרוא על:

הכללים שלנו

אנו בחברת POWER ניסור בטון מקפידים על שלושה עיקרים

בטיחות בעבודה

הכלל החשוב ביותר עברנו היינו לשמור על כל כללי הבטיחות אנחנו מבינים את האחריות שיש לנו בידיים.

עמידה בזמנים וביעדים

אצלנו זמן זה זמן ואנחנו מודעים לעובדה שעיכוב מצידנו יכול לעכב פרויקט שלם.

שירות אדיב ומקצועי

אנחנו שואפים ליצור מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו ולתת את השירות על הצד הטוב ביותר.

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.