קידוחי בטון

חברת POWER קידוחי בטון מבצעת את כל סוגי הקידוחים בבטון. אנו מבצעים את הקידוח באמצעות מקדח יהלום לביצוע חלק ונקי. ניתן לקדוח בקיר בטון בכל עובי, והקידוח יכול להגיע לכל גודל. הגדלים שבדרך כלל אנו קודחים הם, בין 2 – 12 צול. 

אנו החברה המובילה בתעשיית הניסור ובקידוח בבטון. אנו עובדים יחד עם החברות והגופים הגדולים ביותר, החל מרכבת ישראל, ועד לחברת מקורות. ולכן אנו מחזיקים בצוות איכותי ומקצועי, ובנוסף אנו מחזיקים בביטוח צד ג' עד 2 מיליון ש"ח. ככה שאצלנו תהיו בטוחים.

קידוחים בבטון בכל קוטר וצול אפשרי

כאשר אתם רוצים לקדוח חור גדול ועמוק בקיר בטון, תצטרכו להזמין שירות של קידוחי בטון. בעזרת מכונת הקידוח ניתן לבצע קידוחים בכל קוטר וצול אפשריים. החל מקידוחים של 2 צול ועד לקידוח 12 צול ואף יותר. הקידוחים אללו בדרך כלל משמשים עבור העברת תשתיות, כמו גם להתקנת מזגנים או מעבר לקמין.

כמה עולה קידוח בטון

מחיר קידוח בטון משתנה בהתאם לתנאי הקידוח. טווח המחירים בין הקידוחים השונים בין 220 ל- 1,100 ₪. המינימום הזמנה בחרת POWER היא 500 ₪,  בהזמנה של 3 קידוחים תקבלו במחיר של 1,000 ₪ עבור קידוחים סטנדרטיים. 

חשוב לציין כי דרישות מיוחדות, תנאי שטח מורכבים וגורמים בלתי שגרתיים מכל הסוגים. עלולים גם הם להשפיע על המחיר ולכן אין להסתמך באופן בלעדי על המחירון בלבד. אלא חשוב לקבל הצעת מחיר מסודרת מהמומחים שלנו, בהתבסס על המצב הקיים בשטח.

טבלת מחירים לקידוחים לפי צול

לפניכם טבלה מפורטת על מחירי הקידוחים של חברת POWER לפי גודל וכמות. ככל שההזמנה גדולה יותר כך המחיר יהיה נמוך יותר.
בהזמנה גדולה של קידוחים צרו קשר להצעת מחיר בטלפון – 077-804-8773.

 עובי קיר ←20 ס"מ

30 ס"מ

40 ס"מ

2 צול

220 ₪260 ₪300 ₪

3 צול

240 ₪280 ₪320 ₪

4 צול

300 ₪350 ₪400 ₪

5 צול

320 ₪370 ₪420 ₪

6 צול

370 ₪ 420 ₪ 470 ₪

7 צול

 420 ₪ 460 ₪ 520 ₪

8 צול

 550 ₪ 610 ₪ 700 ₪

9 צול

 620 ₪ 680 ₪ 740 ₪

10 צול

710 ₪  800 ₪ 880 ₪

11 צול

 820 ₪ 900 ₪ 950 ₪

12 צול

900 ₪1000 ₪1100 ₪

* המחירים לא כוללים מע"מ.   * המחירון מתייחס לתנאי שטח סטנדרטים, תנאים קשים ייקרו את המחיר.   * המחיר מותנה במינימום הזמנה.   * המחירים יכולים להשתנות בכל עת.

עבודות שונות של קידוחים

קידוחי בטון מתאימים למגוון גדול של סוגי עבודות שונים. בין אם זה להעברת תשתיות, או יצירת חורים לניקוז בגינות ועוד… אנו בחברת POWER עובדים מול קבלנים ולקוחות פרטיים כאחד. כאשר רוב הלקוחות שלנו הם לקוחות פרטיים שמזמינים שירות מהיר ומקצועי. אך בנוסף אנו עובדים מול קבלנים ויש לנו צוותים מוכנים לכל סוג של עבודת קידוחי בטון.

קידוח חור למזגן

קידוח חור למזגן

אנו מבצעים קידוחי בטון ליצירת חורים להתקנת מזגנים. מדובר בקידוח 2 צול בדרך כלל שדרכו יעברו התשתיות של המזגן. להזמנת קידוחים למזגן צרו קשר עוד היום וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד. ואם מדובר בפרויקט גדול אנו יכולים לעמוד בהזמנות גדולות ככל שיהיו.

קידוח יהלום

קידוח חור למייבש כביסה

קידוחים לצורך התקנת מייבש כבישה. אם אתם רוצים להעביר את הצנרת של המייבש דרך הקיר בצורה חלקה. וכדי למנוע מעבר של הצנרת דרך החלון או משהו כזה, תצטרכו לקדוח חור בקיר באמצעות מקדח יהלום. אנו בחברת POWER נבצע עבורכם את השירות על הצד הטוב ביותר.

קידוח חור לקמין

קידוח חור לקמין

לצורך התקנת קמין בבית תצטרכו ליצור חור בתקרה, את החור ניתן לבצע באמצעות קידוח בטון ביהלום. אנו בחברת POWER ניצור עבורכם קידוחים בכל קוטר נדרש ליצירת חור לקמין. צרו קשר עוד היום וקבלו הצעת מחיר.

קידוח יהלום בסגנון תפר

קידוח יהלום בסגנון תפר

קידוחי יהלום אלו הם במטרה ליצירת חורים גדולים במיוחד במשטחי בטון. באמצעות המקדח היהלום אנו נבצע מספר קידוחים בצורת תפר אחד לאחר השני. עד ליצירת החור בגודל הרצוי. למידע נוסף הכנסו לעמוד.

קידוח יהלום בבטון

קידוחים אופקיים

קידוחים אופקיים אלו קידוחים בצורה אופקית ליצירת חורים מצד אחד לצד שני של הקיר. רוב הקידוחים בקירות בטון הנם קידוחים אופקיים. אנו בחברת POWER זמינים עבורכם לתת לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

יש עוד המון סוגים של עבודות שונות בקידוחי בטון. אנו בחברת POWER יכולים להתגבר על כל סוג של בטון. ויש לנו את כל הציוד המתאים לחיתוך וקידוח של הבטון. בנוסף אנו מחזיקים בביטוח צד ג' למקרים של נזקים לא מתוכננים, אז תהיו בטוחים שאצלנו אתם תהיו בטוחים. אם לא ראיתם את השירות שחיפשתם כאן ברשימה, אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל פרטים מלאים. 

מידע נוסף על קידוחי בטון

קידוח יהלום הוא סוג ייחודי של קידוח המשתמשת בשיטת סיבובי Percussive של קידוח. מערכות קידוח בדרך כלל כוללים 110v, אבל יכול להיות גם 415v. המקדח עשוי פלדה עם יהלומים תעשייתיים. השיניים נועדו בשביל לחדור את המשטחים הקשים והמשוריינים ביותר. הם חותכים דרך בטון ממוגן, דרך אריחים ואבנים ואספלט. תהליך חיתוך שהוא לא Percussive הוא שומר על המבנים עם שלמות מבנית, ובלי להפיק הרבה רעשים. קידוחי בטון ביהלום, יוצר חורים נקיים ומדויקים. בקטרים של בין 10mm ל 1500mm ויכול לקדוח כמעט כל עומק.

בסרטון רואים כיצד להשתמש במקדח יהלום של חברת HILTI (הכלים שאנו משתמשים בהם). וכך יוצרים קידוחי בטון.

המרכיבים של קידוחי בטון

חשוב להסתכל על המרכיבים של המערכת של הקידוח יהלום, חשמלי או הידראולי, ולהבי יהלום. המקדחה בעלת המנוע הרטורי, המערכת של הקידוח יהלום אשר מורכבת על פני השטח. והיא מבצעת את החיתוך על ידי זה שהוא מורכבת על מתקן, ואז מוסיפים את המקדח בגודל מתאים.

שיני היהלום – הוא כלי גלילי הכולל חלל מרכזי פתוח. החלק של מקדח היהלום כולל צינור פלדה, עם יהלומים שמרותכים בתוך השיניים החותכות היוצרות מגע עם פני השטח. במהלך הקידוח, השיניים של המקדח שכוללים את היהלומים מסתובבים.

חיבור לנקודת מים – המים משמשים גם כדי לצנן את המקדח. וגם כדי להוריד את החומר שנחתך שנמצא בתוך הצינור. הלחץ והמהירות הסיבובית של המקדח וזרימת המים מותאמים בהתאם לגורמים כמו; תנאי הקידוח וסוג פני השטח הנקדח.

כדי לבצע קידוחי בטון ביעילות, צריכים להתחשב במספר גורמים:

  1. סוג של החומר והמשטח הנקדח.
  2. גודל וקוטר של החור הנדרש.
  3. התנגדות מבנית של החומר הנקדח.
  4. התאמת תרכובת יהלומים מתאימה.

בשביל לבצע את העבודות ביעילות, POWER תמיד באה עם פתרון לגבי כל הגורמים האלה במידת הצורך.

היתרונות של קידוחי בטון ביהלום

חסכוני

השימוש בקידוח יהלום אומנם יעלה כסף אך יחסוך יותר. הקידוח ישאיר את החור חלק ונקי ללא צורך בתיקונים נוספים.

דיוק מרבי

דיוק מרבי לעומת כל השיטות קידוח הקונבנציונלית. היכולת של הקידוח ביהלום מאפשרת להגיע לרמת דיוק ב 100%.

שליטה ברעש

מקדח היהלום מפיק רעש נמוך וגם מינימום אבק ומינימום רטט. מה שהופך אותו לבחירה יעילה לסביבה.

חוסך בזמן

קידוח היהלום הוא השיטה המהירה ביותר של קידוח חורים במשטחים קשים כגון בטון, לבנים, אספלט ועוד רבים.

שאלות ותשובות בנושא קידוחי בטון

המחיר מתחיל מ- 450 ₪ לקידוח אחד. שלושה קידוחים במקום יהיה במחיר של 1,000 ₪.

קידוח 12 צול הוא עבה מאוד, 30 ס"מ בערך. ודורש ציוד מיוחד המחיר מתחיל מ- 900 ₪ לקידוח.

השיקול המרכזי במחירים של קידוחי בטון הוא גודל החור ועובי הקיר.

המחיר יכול לרדת בצורה משמעותית בהזמנה גדולה. כמובן במקרה שהקידוחים נמצאים באותו רדיוס.

מחיר עבודת קידוח בטון צריך להינתן ללקוח לפני תחילת העבודה, כמו בכל עבודה מקצועית אחרת. אם בעל המקצוע שלכם מבקש לקבוע את המחיר לאחר תום העבודה – זו עשויה להיות בעיה.

לכן, חשוב לבקש הצעת מחיר לפני תחילת העבודה כמובן, מה שגם יאפשר לכם לקבל אינדיקציה נוספת לגבי אמינות ומקצועיות של בעל המקצוע.

קידוח בעזרת מקדח יהלום הוא מדויק ונקי יותר מכל צורה אחרת של קידוח בטון.

קידוח בטון נעשה באמצעות כלי עבודה מקצועיים, חדים וחזקים מאוד. ולכן, אם הוא נעשה בידי עובדים לא מיומנים הוא עלול להיות מסוכן. לעומת זאת, אם הוא מבוצע על ידי בעל מקצוע מיומן, הוא בטוח לחלוטין

היתרונות בחברת POWER לקידוחי בטון

POWER ניסור וקידוח בטון היא חברת המתמחה בשירותי ניסור בטון וקידוחי בטון. אנו מובילים את תעשיית הניסור וקידוח בבטון כבר עשרות שנים. יש לנו צוותים בכל רחבי הארץ. הזמן שלנו מושקע בחזית התעשייה, מה שמאפשר לנו לספק קידוחי בטון ושירותי חיתוך בטון למגוון רחב של סוגי תעשייה מסחרית ולקוחות פרטיים. תוך מתן פתרונות יצירתיים לאתגרים באתרי בנייה. אפשר לומר עלינו שאנו  חברה שחובקת טכנולוגיות חדשות ומתקדמות.

אנו מתחייבים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. ובטיחות אצלנו היא מעל הכל, כך שאתה יכול להיות בטוח. ובנוסף אנו מחזיקים בביטוח צד ג' לתביעות עד 2 מיליון ש"ח. כך שלא רק נספק את השירות הטוב ביותר, אלא גם בצורה הבטיחותית ביותר.

ביטוח צד ג'

אנו מחזיקים בביטוח צד ג' עד 2 מיליון ש"ח. לכל מקרה תקלה או טעות אנו תמיד נכסה אתכם. אצלנו אתם תקבלו את העבודה על הצד הטוב ביותר.

צוותים בפריסה ארצית

הצוותים שלנו פרוסים בכל רחבי הארץ. כך שאנו יכולים להגיע אליכם לכל מקום במינימום זמן.

ציוד חדשני ומתקדם

הציוד שלנו נחשב לציוד המתקדם ביותר. הכלים שלנו רובם של חברת HILTI המובילה בכל העולם בציוד של ניסור וקידוח.

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
POWER ניסור בטון
על צוות 'POWER ניסור בטון'

חברת POWER מתמחה בכל שירותי הקידוח בטון ביהלום. מה הופך אותה לחברה המובילה בתחום קידוחי בטון בישראל? צוותים שעובדים בפריסה ארצית. ביטוח צד ג' עד 2 מיליון שח. עמידה בזמנים וביעדים ושמירה על כללי הבטיחות ועוד המון יתרונות.

לקבלת הצעת מחיר עבור קידוחי בטון

חייגו עכשיו 077-804-8773 או לחצו על הכפתור, ומלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

מאמרים בקטגוריית קידוח בטון
הקשר בין קידוח בטון למסגרות כבדה
הקשר בין קידוח בטון למסגרות כבדה
עבודות קידוח בטון לבית פרטי
עבודות קידוח בטון לבית פרטי
קידוח חור לקמין
קידוח חור לארובת קמין – ליהנות בבית בכל רגע
קידוח בטון למזגן
על התהליך של קידוח בקיר בטון למזגן
טיפים לבחירת להב יהלום
טיפים לבחירת להב היהלום הנכון לקידוח יהלומים וחיתוך בטון
מקדח ודיסק יהלום
כל מה שחשוב וכדאי לדעת על מקדח יהלום
הצעת מחיר לניסור בטון
לקבל הצעת מחיר ישירות לנייד

השאירו פרטים ונשלח לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד, בתוך זמן קצר.