פתיחת חלון בקיר חיצוני

רוצים לפתוח פתח לחלון בקיר? או להגדיל את החלון הקיים? אתם במקום הנכון! אנו בחברת פאוור מתמחים בעבודות פתיחת חלון בקיר חיצוני ע״י ניסור בטון ביהלום. באמצעות הניסור אנו יכולים לפתוח פתח בכל גודל המסומן על קיר הבטון שלכם. והחיתוך יוצא מדויק וחלק. כאן בעמוד תמצאו מידע מקיף בנושא פתיחת חלונות בקירות בטון.

שירותי פתיחת חלון בקיר חיצוני מבטון

כדי לבצע פתיחת חלון נדרש לעבוד מול חברה מקצועית לניסור בטון. ניסור בבטון דורש התייחסות רבה לבטיחות חיי אדם וכמובן גם לנזקים ברכוש. עבודה לא מקצועית יכולה לגרור אחריה נזקים רבים. מעבר לנושא הבטיחות חשוב לדעת שנדרש היתר פתיחת חלון כדי לפתוח חלון בקיר חצוני. היתר זה ניתן לקבל מהרשות המקומית, ולא כדאי לפתוח חלון לפני שיש לנו את ההיתר הזה. 

אנו בחברת POWER ניסור בטון מבטיחים ללקוחותינו עבודה נקייה ובטוחה. אנו מחזיקים בביטוח צד ג׳ לתביעה עד 2 מיליון ₪, ככה שתהיו בטוחים. 

פתיחת חלון בקיר חיצוני
להזמנות חייגו עכשיו – 077-804-8773

מה המחיר לפתיחת חלון בקיר בטון

שירות

מחיר

פתיחת חלון בקיר חיצוני סטנדרטי

החל מ- 1,200 ₪

פתיחת חלון בקיר עובי 40 ס״מ ומעלה

החל מ- 1,800 ₪

פתיחת חלון בקיר ממ״ד

החל מ- 2,000 ₪

פתיחת חלון בקיר פנימי

החל מ- 1,000 ₪

*כל המחירים אינם כוללים מע״מ.
*המחירון הינו בגדר הערכה ולא המחיר הסופי, את המחיר הסופי ניתן לקבל בהצעת מחיר רשמית מהחברה.

למחירים נוספים צרו קשר בטלפון – 077-804-8773
או עברו ל- מחירון ניסור בטון שלנו »

עבודות ניסור בטון, בכלל זה פתיחת חלון בקיר בטון, מגיעות במחירים שונים, אותם ניתן לקבוע רק לגופו של עניין. הגורמים המרכיבים את המחיר לעבודת ניסור בטון הם עובי הקיר, גודל החיתוך הרצוי, סוג הבטון, רמת הנגישות של הקיר – ככל שקשה יותר להגיע למקום החיתוך, כ העבודה תארך זמן רב יותר, אולי תהיה גם מסוכנת יותר ובהתאם גם יקרה יותר.

 

מה צריך להכין טרם פניתם לחברת ניסור בטון

לפני שאתם מזמינים אותנו לבצע את הניסור לפתיחת החלון, יש לבדוק ולהכין את הפרטים הבאים:

דבר ראשון – היתר פתיחת חלון

לפני הזמנת העבודה, יש לבדוק שהקבלן ממנו אתם מבקשים להזמין את הביצוע מחזיק רשיונות מתאימים, כלי עבודה מתאימים, צוות מיומן וגם היתרי בניה מהרשות המקומית. בלי היתרים כאלה הוא לא יוכל לבצע את העבודה עבורכם באופן חוקי והוא עשוי אף לסכן את שלמות הבניין, את העובדים ואפילו את הלקוחות.

היתר כזה הוא חיוני לבניין משותף, אך מומלץ מאוד גם בעת פתיחת חלון בקיר בטון בבית פרטי. ישנם דיונים ומחלוקות רבים בין שכנים בנושא פתיחת חלון בקיר החיצוני של הבית. לפעמים החלון שאתם רוצים לפתוח משקיף לאזור בו השכן צריך את הפרטיות שלו. ולכן לפני שניגשים לפתיחת חלונות בדקו את הנושא היטב עם השכנים והשיגו היתר לפתיחת החלון.

דבר שני – אישור קונסטרוקטור

זה אישור מאת המהנס של הפרויקט שמאשר שאין כאן חשש לפגיעה במבנה כתוצאה מהניסור בטון. הסכנות הם: פגישה בתשתיות המבנה כמו חשמל, מים ביוב וכדומה…

סכנת פגיעה בקיר תומך – שמירה על תקינות המבנה היא אחת הסיבות החשובות לכך שחייבים להעסיק רק אנשי מקצוע בעלי מיומנות והכשרה מתאימה עבור עבודת ניסור קירות בטון. בבניינים חדשים יש קירות תומכים מבטון, אותם יש להשאיר ללא פגע. ניסור קיר כזה יכול לפגוע בתקינות המבנה כולו ולסכן את השוהים בו.

לכן, לפני החלטה על ניסור קיר בטון יש לבדוק מול מהנדסי הפרויקט אם זהו קיר תומך או קיר רגיל, כדי לדעת אם ניתן לבצע פתיחת חלון.

מדידה מדויקת לפני פתיחת חלון בקיר בטון – פתיחת חלון בקיר חיצוני נעשית לאחר חישובים מדויקים על ידי מהנדס, העורך חישובים מדויקים של גבולות החלון לאורך הקיר, לצורך הצבת מוטות פלדה בצורת L, או קורת בטון מזוין שתשמש משקוף, כדי לקבוע את גבולות החלון המתוכנן, להבטיח קצוות חלקים ומקום מתאים לחלונות עצמם. כך, בעת הניסור, אפשר להבטיח שמתקיים איזון מקסימלי של העומסים המופעלים על המסגרת של החלון החדש.

 

דבר שלישי – חשמל תלת פאזי וחיבור למים

כדי להפעיל את מכונת הניסור בטון נצטרך בשימוש בחשמל חזק במיוחד ולכן צריך חיבור תלת פאזי (במידה ואין, אנו יכולים לספק עבורכם גנרטור הכולל חיבור תלת פאזי). ובנוסף צריך שיהיה באזור נקודת מים שנוכל לחבר אל המכונה.

 

מה עוד יש לדעת על פתיחת חלון בקיר חיצוני

סטנדרט הבנייה המחייב שימוש בלוחות, או קירות בטון, הוא סטנדרט חדש יחסית בישראל, אך משמעות הדבר היא כי לא ניתן לבצע פתיחת חלון בקיר באופן רגיל, מפני שתהליך פתיחת חלון בקיר בטון הוא תהליך שונה בתכלית.

למה זו נחשבת עבודה מסובכת? פתיחת חלון בקיר בטון היא עבודה למקצוענים בלבד מכמה סיבות:

  • הקושי בחיתוך בטון – ראשית כל, בטון הוא חומק קשה וחזק באופן קיצוני לעומת חומרים אחרים בענף הבנייה. למעשה, הוא כל כך חזק שאפשר לחתוך דרכו רק באמצעות ציוד מיוחד, תוך נקיטת אמצעי זהירות וכללי בטיחות נוקשים.
  • עבודה לא מקצועית יכולה לגרור בעיות רציניות במבנה – שנית, עבודה לא מקצועית של ניסור בטון, או פתיחת קיר בטון לצורך פתיחת חלון, עשויה לגרום נזקים למבנה, או ליצור חיתוך לא אחיד, שלא ייראה טוב וידרוש עבודה כפולה לתיקון הנזק. ניסור בטון לא מקצועי עלול גם לגרום נזקים כבדים לאנשים בסביבת אתר העבודה ולכן חשוב להקפיד על עבודה עם חברה מקצועית ומוסמכת בתחום הספציפי הזה.

כללים לביצוע פתיחת חלון בקיר בטון

ניסור קיר בטון לצורך פתיחת חלון מצריך עבודת הכנה מקצועית ומעורבות של בעלי מקצוע מהשורה הראשונה, ביניהם מהנדסים, אדריכלים ועוד…

הכלים המיוחדים המשמשים לחיתוך בטון הם גם מסוכנים מאוד, אם מופעלים בידיים לא מיומנות, עלולים לפגוע בבני אדם ואף לגרום נזקים כבדים למבנה. לכן קיימים כללים ברורים וחד משמעיים לעבודות מסוג זה. למידע נוסף על כללים לניסור בטון לחצו כאן

 

כלים מיוחדים לניסור / חיתוך הבטון

מקדח יהלום ומסור יהלום הם כלי העבודה המתקדמים והבטוחים ביותר לצורך ניסור, או קידוח של משטחי בטון, לרבות קירות בטון לצורך פתיחת חלונות.

ניסור בטון
ניסור בטון במעלה אדומים
 

הם מאפשרים יעילות, מהירות ודיוק של העבודה ברמה גבוהה, כפי שאף כלי אחר לא יכול לבצע. בזכות שבבי היהלום המכסים את הלהב, הופכים אותו חזק וחד יותר מכל חומר אחר בעולם. ומאפשרים למכשירים לחדור דרך השכבה העבה של הבטון, גם אם מדובר על בטון מזוין.

הצוות המיומן של חברת POWER ניסור בטון מביא איתו לאתר העבודה לא רק את כלי העבודה החדישים והמתקדמים ביותר בתחום. אלא גם שנות ניסיון, הכשרה ומיומנות גבוהה, המאפשרים לו לספק שירות מקצועי, אמין ומדויק ולא פחות חשוב – בטיחותי.

ניסור בטון בגדרה
ניסור בטון במרכז ישראל עם POWER

בסרטון הבא תוכלו לראות איך נעשה פתיחת חלון בקיר חיצוני מבטון

שירותים נוספים לאחר פתיחת חלון בקיר בטון

חברה מקצועית ניסור בטון אינה מסתפקת בביצוע עבודה מקצועית לעילא ושימוש בכלים איכותיים ומתקדמים. אלא מעניקה גם שירותים חיוניים נוספים, אותם אפשר לבקש, או לדרוש, כאשר מזמינים עבודות מסוג זה.

ראשית, עבודת ניסור בטון יוצרת אבק ולכלוך רב מסביב. ולכן כדאי לבדוק אם החברה שאתם מעוניינים להעסיק מחזיקה בציוד מתקדם, המשלב שימוש במים במקביל לפעולת הניסור. כדי לצמצם למינימום את התפזרות האבק באוויר.

שנית, חברה מקצועית מעניקה גם שירותי פינוי של פסולת הבטון שנוצרה בעת פעולת הניסור. כי פתיחת חלון בקיר בטון או ניסור דלת בטון יוצרת באופן טבעי פסולת בצורת גושי בטון גדולים וכבדים, שצריך לפנות מהשטח.

לבסוף, חברה מקצועית ניסור בטון מעניקה גם שירותי מומחים, לצורך עריכת החישובים הנחוצים לביצוע עבודה בטוחה ומדויקת. כך שאתם יכולים לצפות מהקבלן שלכם להציג בפניכם את האנשים העומדים לרשותו בנושא ומהווים רשת ביטחון לביצוע עבודה ברמה גבוהה.

 

העוצמה של חברת POWER ניסור בטון

אנחנו בחברת POWER ניסור בטון מעניקים שירותים מקצועיים של ניסור וקידוח בטון בפריסה ארצית. הצוותים שלנו, שבסיסם נמצא באזור ירושלים, מורכבים מקבלני משנה, מהנדסים ומומחים בתחום, המאפשרים לנו להעניק לכם את השירות האמין והמקצועי ביותר בתחום, לתת לכם מענה אישי ושירות ללא תחרות.

לפניכם תמונות מהשטח:

פתיחת חלון בקיר חיצוני
POWER ניסור בטון
פתיחת חלון בבטון
יצירת פתחים לחלונות בקיר בטון

אם המטרה שלכם היא לעבוד עם הטובים ביותר, לקבל שירות מקצועי ואמין. צרו איתנו קשר בהקדם וקבלו הצעה משתלמת, שלא תרצו לפספס.

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
POWER ניסור בטון
על צוות 'POWER ניסור בטון'

חברת POWER מתמחה בכל שירותי ניסור בטון ביהלום. מה הופך אותה לחברה המובילה בתחום הניסור בטון בישראל? צוותים שעובדים בפריסה ארצית. ביטוח צד ג' עד 2 מיליון שח. עמידה בזמנים וביעדים ושמירה על כללי הבטיחות ועוד המון יתרונות.

לקבלת הצעת מחיר עבור פתיחת חלון בקיר חיצוני

חייגו עכשיו 077-804-8773 או לחצו על הכפתור, ומלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

מאמרים בקטגוריית ניסור בטון
ניסור דלת בטון
ניסור דלת בקיר בטון – להרחבה או פתיחת דלת
ניסור צינורות בטון
חיתוך וניסור צינורות בטון – עבודה מקצועית ויעילה
ניסור תקרת בטון
ניסור גג ותקרת בטון – כך עושים זאת נכון
ניסור בטון בצפון
ניסור בטון בצפון – מחיר טוב ושירות מקצועי
ניסור בטון מחיר
ניסור בטון מחיר – בדיקה מקיפה לפני בחירה
ניסור בטון במרכז
ניסור בטון במרכז – טכניקה ודיוק לצד מקצועיות
הצעת מחיר לניסור בטון
לקבל הצעת מחיר ישירות לנייד

השאירו פרטים ונשלח לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד, בתוך זמן קצר.