פתיחת חלון בקיר חיצוני

פתיחת חלון בקיר חיצוני

סטנדרט הבנייה המחייב שימוש בלוחות, או קירות בטון, הוא סטנדרט חדש יחסית בישראל, אך משמעות הדבר היא כי לא ניתן לבצע פתיחת חלון בקיר באופן רגיל, מפני שתהליך פתיחת חלון בקיר בטון הוא תהליך שונה בתכלית.

המומחים של חברת POWER ניסור בטון מציגים מדריך קצר בנושא.

פתיחת חלון בקיר בטון

למה זו נחשבת עבודה מסובכת?

פתיחת חלון בקיר בטון היא עבודה למקצוענים בלבד מכמה סיבות:

הקושי בחיתוך בטון

ראשית כל, בטון הוא חומק קשה וחזק באופן קיצוני לעומת חומרים אחרים בענף הבנייה. למעשה, הוא כל כך חזק שאפשר לחתוך דרכו רק באמצעות ציוד מיוחד, תוך נקיטת אמצעי זהירות וכללי בטיחות נוקשים.

עבודה לא מקצועית יכולה לגרור בעיות רציניות במבנה

שנית, עבודה לא מקצועית של ניסור בטון, או פתיחת קיר בטון לצורך פתיחת חלון, עשויה לגרום נזקים למבנה, או ליצור חיתוך לא אחיד, שלא ייראה טוב וידרוש עבודה כפולה לתיקון הנזק.

ניסור בטון לא מקצועי עלול גם לגרום נזקים כבדים לאנשים בסביבת אתר העבודה ולכן חשוב להקפיד על עבודה עם חברה מקצועית ומוסמכת בתחום הספציפי הזה.

כללים לביצוע פתיחת חלון בקיר בטון

ניסור קיר בטון לצורך פתיחת חלון מצריך עבודת הכנה מקצועית ומעורבות של בעלי מקצוע מהשורה הראשונה, ביניהם מהנדסים, אדריכלים ועוד.

הכלים המיוחדים המשמשים לחיתוך בטון הם גם מסוכנים מאוד, אם מופעלים בידיים לא מיומנות, עלולים לפגוע בבני אדם ואף לגרום נזקים כבדים למבנה. לכן קיימים כללים ברורים וחד משמעיים לעבודות מסוג זה:

היתרי בניה

לפני הזמנת העבודה, יש לבדוק שהקבלן ממנו אתם מבקשים להזמין את הביצוע מחזיק רשיונות מתאימים, כלי עבודה מתאימים, צוות מיומן וגם היתרי בניה מהרשות המקומית. בליל היתרים כאלה הוא לא יוכל לבצע את העבודה עבורכם באופן חוקי והוא עשוי אף לסכן את שלמות הבניין, את העובדים ואפילו את הלקוחות.

היתר כזה הוא חיוני לבניין משותף, אך מומלץ מאוד גם בעת פתיחת חלון בקיר בטון בבית פרטי.

קיר תומך

שמירה על תקינות המבנה היא אחת הסיבות החשובות לכך שחייבים להעסיק רק אנשי מקצוע בעלי מיומנות והכשרה מתאימה עבור עבודת ניסור קירות בטון.

בבניינים חדשים יש קירות תומכים מבטון, אותם יש להשאיר ללא פגע. ניסור קיר כזה יכול לפגוע בתקינות המבנה כולו ולסכן את השוהים בו.

לכן, לפני החלטה על ניסור קיר בטון יש לבדוק מול מהנדסי הפרויקט אם זהו קיר תומך או קיר רגיל, כדי לדעת אם ניתן לבצע פתיחת חלון.

מדידה מדויקת לפני פתיחת חלון בקיר בטון

פתיחת חלון בקיר בטון נעשית לאחר חישובים מדויקים על ידי מהנדס, העורך חישובים מדויקים של גבולות החלון לאורך הקיר, לצורך הצבת מוטות פלדה בצורת L, או קורת בטון מזוין שתשמש משקוף, כדי לקבוע את גבולות החלון המתוכנן, להבטיח קצוות חלקים ומקום מתאים לחלונות עצמם.

כך, בעת הניסור, אפשר להבטיח שמתקיים איזון מקסימלי של העומסים המופעלים על המסגרת של החלון החדש.

כלים מיוחדים ניסור קירות בטון

מקדח יהלום ומסור יהלום הם כלי העבודה המתקדמים והבטוחים ביותר לצורך ניסור, או קידוח של משטחי בטון, לרבות קירות בטון לצורך פתיחת חלונות.

הם מאפשרים יעילות, מהירות ודיוק של העבודה ברמה גבוהה, כפי שאף כלי אחר לא יכול לבצע, בזכות שבבי היהלום המכסים את הלהב, הופכים אותו חזק וחד יותר מכל חומר אחר בעולם ומאפשרים למכשירים לחדור דרך השכבה העבה של הבטון, גם אם מדובר על בטון מזוין.

הצוות המיומן של חברת POWER ניסור בטון מביא איתו לאתר העבודה לא רק את כלי העבודה החדישים והמתקדמים ביותר בתחום, אלא גם שנות ניסיון, הכשרה ומיומנות גבוהה, המאפשרים לו לספק שירות מקצועי, אמין ומדויק ולא פחות חשוב – בטיחותי.

פתיחת חלון בקיר בטון מחיר

עבודות ניסור בטון, בכלל זה פתיחת חלון בקיר בטון, מגיעות במחירים שונים, אותם ניתן לקבוע רק לגופו של עניין.

  • פתיחת חלון עובי קיר 20 ס"מ – 1250₪
  • פתיחת חלון עובי קיר 35 ס"מ – 1450₪
  • למחירים נוספים צרו קשר בטלפון – 072-396-9744

הגורמים המרכיבים את המחיר לעבודת ניסור בטון הם עובי הקיר, גודל החיתוך הרצוי, סוג הבטון, רמת הנגישות של הקיר – ככל שקשה יותר להגיע למקום החיתוך, כ העבודה תארך זמן רב יותר, אולי תהיה גם מסוכנת יותר ובהתאם גם יקרה יותר.

שירותים נוספים לאחר פתיחת חלון בקיר בטון

חברה מקצועית ניסור בטון אינה מסתפקת בביצוע עבודה מקצועית לעילא ושימוש בכלים איכותיים ומתקדמים, אלא מעניקה גם שירותים חיוניים נוספים, אותם אפשר לבקש, או לדרוש, כאשר מזמינים עבודות מסוג זה.

ראשית, עבודת ניסור בטון יוצרת אבק ולכלוך רב מסביב ולכן כדאי לבדוק אם החברה שאתם מעוניינים להעסיק מחזיקה בציוד מתקדם, המשלב שימוש במים במקביל לפעולת הניסור, כדי לצמצם למינימום את התפזרות האבק באוויר.

שנית, חברה מקצועית מעניקה גם שירותי פינוי של פסולת הבטון שנוצרה בעת פעולת הניסור, כי פתיחת חלון בקיר בטון או ניסור דלת בטון יוצרת באופן טבעי פסולת בצורת גושי בטון גדולים וכבדים, שצריך לפנות מהשטח.

לבסוף, חברה מקצועית ניסור בטון מעניקה גם שירותי מומחים, לצורך עריכת החישובים הנחוצים לביצוע עבודה בטוחה ומדויקת, כך שאתם יכולים לצפות מהקבלן שלכם להציג בפניכם את האנשים העומדים לרשותו בנושא ומהווים רשת ביטחון לביצוע עבודה ברמה גבוהה.

העוצמה של חברת POWER ניסור בטון

אנחנו בחברת POWER ניסור בטון מעניקים שירותים מקצועיים של ניסור וקידוח בטון בפריסה ארצית.

הצוותים שלנו, שבסיסם נמצא באזור ירושלים, מורכבים מקבלני משנה, מהנדסים ומומחים בתחום, המאפשרים לנו להעניק לכם את השירות האמין והמקצועי ביותר בתחום, לתת לכם מענה אישי ושירות ללא תחרות.

אם המטרה שלכם היא לעבוד עם הטובים ביותר, לקבל שירות מקצועי ואמין, צרו איתנו קשר בהקדם וקבלו הצעה משתלמת, שלא תרצו לפספס.

הכללים שלנו

אנו בחברת POWER ניסור בטון מקפידים על שלושה עיקרים

בטיחות בעבודה

הכלל החשוב ביותר עברנו היינו לשמור על כל כללי הבטיחות אנחנו מבינים את האחריות שיש לנו בידיים.

עמידה בזמנים וביעדים

אצלנו זמן זה זמן ואנחנו מודעים לעובדה שעיכוב מצידנו יכול לעכב פרויקט שלם.

שירות אדיב ומקצועי

אנחנו שואפים ליצור מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו ולתת את השירות על הצד הטוב ביותר.

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.