ניסור בטון בגדרה

ניסור בטון בגדרה

חברת POWER ניסור וקידוח בבטון היא מהמובילות בתחום הניסור ברחבי הארץ בכלל ובגדרה בפרט.

עם הכלים הטכנולוגים המתקדמים ביותר בשוק הניסור והקידוח, POWER מקדימה את המתחרים, תחתנו צוותי עבודה רבים הבנויים מעובדים מנוסים אשר תחת ידיהם אלפי שעות עבודה עם המכונה החדישה. יחד עם שירות יהלום לכל לקוח, POWER הפכה להיות החברה המובילה ביותר בתחום הניסור.

כל מה שאתם צריכים לדעת על ניסור בטון בגדרה.

המומחים של  POWER סידרו עבורכם טבלה אשר תענה על השאלות הרלוונטיות בתחום הניסור והקידוח בגדרה. הטבלה כוללת מחירים וזמן העבודה הממוצע  לעבודות המבוקשות ביותר בגדרה.

על שיטת היהלום

גדרה היא אחת הערים אשר הפכו להיות מבוקשות ביותר על ידי זוגות צעירים ומשפחות רבות. סביבתה המדהימה ונופיה המדהימים ידועים לכל, גם קרבתה לערים הגדולות והמרכזיות בישראל הביאו עימם ביקוש גדול ונדלנ"י למקומות ישוב בתוך העיר.

הצורך הגדול בנדל"ן מביא עמו גם את דרישת בעלי המקצוע אשר יסייעו למהירות הבנייה ואכלוס מהיר של מקומות יחידות הדיור הרבות אשר קמות כעת בגדרה. ביניהם הדרישה לחברת ניסור וקידוח בבטון בגדרה. חברת POWER  היא מהמטבילות בתחום הניסור והקידוח בגדרה. הכלים החדשניים והעובדים החרוצים אשר תחת ידי החברה הם סמל למקצועיות בכל רחבי הארץ.

שיטת היהלום

שיטת היהלום בנויה על אופיו של דיסק ייחודי, העשוי פלדה אשר עליו מולחם סגמנט יהלום [ שבבי יהלומים מולחמים בלייזר] דיסק זה יושב על מכונת ניסור בעלת ראש מנוע כפול, המחוברת למסילה מייצבת אשר תפקידה לשמור על דיוק החיתוך, החזקת ושינוע הדיסק המנסר.

האפקט הוא מהמדהימים בעולם הבנייה. חיתוך הבטון נעשה בדיוק רב כאילו ולא היה קיים. דיסק היהלום נותן פתרון מושלם לא רק למניעת פגיעה בסביבת העבודה,  אלא גם לרמת גימור הטובה ביותר, הבטיחותית ביותר והמקצועית ביותר בתחום הבנייה.

על POWER

חברת POWER המובילה בתחום הניסור והקידוח בבטון. מחזיקה תחת ידה פרויקטים רבים ושיתוף פעולה עם חברות קבלניות הענקיות במשק. כמו כן שתפ"ים רבים עם משרד התחבורה ועריות רבות. הצטרפו עוד היום למעגל לקוחות ענק ומרוצה:
• המחירים הנתונים לעיל. עשויים להשתנות לפי עובי וגודל הקיר, כלל המחירים לעיל בנויים על קירות ברף הסטנדרט המצוי. כמו כן לביצוע ניסור ללא חריגות. הצעת מחיר שונה ותעריף שונה
הכללים שלנו

אנו בחברת POWER ניסור בטון מקפידים על שלושה עיקרים

בטיחות בעבודה

הכלל החשוב ביותר עברנו היינו לשמור על כל כללי הבטיחות אנחנו מבינים את האחריות שיש לנו בידיים.

עמידה בזמנים וביעדים

אצלנו זמן זה זמן ואנחנו מודעים לעובדה שעיכוב מצידנו יכול לעכב פרויקט שלם.

שירות אדיב ומקצועי

אנחנו שואפים ליצור מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו ולתת את השירות על הצד הטוב ביותר.

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.