ניסור בטון במרכז

חברתנו מבצעת את כל סוגי עבודות החיתוך והריסה בבטון באזור המרכז, ניסור קירות בטון, פתיחת דלת או חלון, חיתוך מבנים שלמים, ניסור תקרת בטון, ובנוסף כל סוגי הקידוחים בבטון. POWER גאה להוביל את תחום ניסור וקידוח הבטון במחוז המרכז. מדי יום אנו מבצעים פרויקטים גדולים כקטנים בבתים פרטיים, מוסדות ציבור ומבנים מסחריים בכל אזור הצפון ובכל הארץ.

אנו זמינים לפרויקטים חדשים באזור המרכז

מחוז המרכז הוא עצום ולא רק בגודלו אלא גם בסוגי אוכלוסיה השונים, חרדים וחילונים, יהודים מוסלמים נוצרים.. הכל, אנו בחברת פאוור גאים לומר שאנו יודעים לעבוד עם כולם, ונותנים שירות אדיב ומקצועי לכל אדם באשר הוא.

אם אתם מחפשים חברת ניסור בטון שתענה על הדרישות שלכם אנו כאן לשירותם, אחרי שנים ארוכות בתחום למדנו המון וכיום אנו יכולים לבצע כל פרויקט שתגישו לנו, גדול או קטן אנחנו בחברת POWER ניסור בטון.

אנו כאן כדי לתת לכם שירות 

שירותי ניסור בטון במרכז

מחירון ניסור בטון באזור ירושלים

אנו בחברת POWER ניסור בטון משאירים הכל פתוח מול הלקוח שלנו ולכן הכנו ללקוחות שלנו מחירון מפורט כדי שתוכלו לדעת בדיוק את המחיר לפני שאתם מתקשרים וכך נוכל לחסוך זמן מיותר לנו ולכם, ולהתקדם אחרי שהכל ברור.

שירותמחיר
מחיר ניסור דלת בקיר בטוןהחל מ- 1,500 ₪
מחיר פתיחת חלוןהחל מ- 1,200 ₪
מחיר ניסור עמוד בטוןהחל מ- 800 ₪
מחיר ניסור קורות בטון (ללא מנוף)החל מ- 2,000 ₪
מחיר ניסור קורות בטון עם מנוףהחל מ- 3,500 ₪
מחיר ניסור בטון לפי מטר רץהחל מ- 150 ₪ למטר
מחיר ניסור מדרגות בטון (לפי מטר)החל מ- 450 ₪ למטר
מחיר ניסור צינורות בטון (לפי מטר)החל מ- 400 ₪ למטר
מחיר ניסור רצפת בטון (לפי מטר)החל מ- 280 ₪ למטר
מחיר למטר ניסור בטון בקירות ממ״דהחל מ- 500 ₪ למטר

*המחירים אינם כוללים מע״מ ואינם המחיר הסופי. את המחיר הסופי ניתן לקבל אך ורק בהצעת מחיר מסודרת מטעם חברתנו.

תמונות של פרויקטים במרכז

מחפשים חברת ניסור בטון במרכז?​

הגעתם למקום הנכון! ב-Power  ניסור וקידוח בבטון תמצאו את כל שירותי החיתוך בטון תוך הקפדה יתרה על בטיחות, איכות העבודה וכן עמידה מדוקדקת בזמנים. 

אנו מספקים שירותי ניסור וקידוח בטון בכל הארץ ובמיוחד באזור המרכז המותאמים הן לבתים פרטיים, הן למתחמים תעשייתיים והן למגדלי משרדים. אין עבודה שאנו מגדירים כגדולה או קטנה עבורנו.

ניסור בטון במרכז

עובדים בדיוק מירבי

אם ביקרתם לאחרונה באחד מהמתחמים בהם ביצענו עבודות ניסור בטון במרכז בוודאי הבחנתם בדפוסי העבודה שלנו. יעילות, דיוק ומיקוד בכל אחד מחלקי הפרויקט, תוך שמירה על עבודת צוות ליעילות מירבית. כל אחד מהעובדים ב Power  מוכשר בתחומו ואף עובר הדרכות תקופתיות על מנת לשמור על חברתנו בחוד החנית ולהעניק לכם את השירות הטוב ביותר. איננו מתפשרים על איכות ואיננו מעגלים פינות, מכיוון שאנו יודעים שעבודות הבטון הן הבסיס של כל מבנה יציב ובטוח, שכן הן מספקות תשתית חשובה לכל מתחם וחלל.

איך אנחנו מבצעים את עבודות ניסור הבטון?

כאשר אנו מוזמנים לעבודות ניסור יהלום, אנו בוחנים היטב את השטח ובודקים האם התוכניות הכתובות על הנייר אכן מותאמות לדרך בה החלל בנוי. לדוגמה, כאשר מתכננים ניסור בטון חשוב לדעת היטב מה אורך, גובה ועומק פיסת הבטון עליה נעבוד ולבחור במכשור המקצועי המתאים ביותר לתנאי השטח. העובדים שלנו מומחים בהפעלת המסוריות העשויות מדיסק יהלום הן בצורה ידנית והן בצורה אוטומטית, זאת על מנת ליצור את הפתחים בגדלים ובמיקומים המתוכננים. לאחר מכן, אנו מסלקים את עודפי הבטון, ובמידה ואתם מעוניינים אנו מנקים בנוסף את המתחם (מותאם במיוחד לבנייני משרדים ומבני מגורים בנויים ומאוכלסים), זאת בתמורה לתשלום נוסף.

יוצרים מבנים מרהיבים על ידי חיתוך בטון

חיתוך בטון במרכז מתבצע פעמים רבות לא רק על מנת לספק צרכים פונקציונליים של המבנה אלא גם על מנת להעניק לו טקסטורה מיוחדת או שיפועים למטרות אסתטיקה ועיצוב. אנו מומחים בעבודה נקייה המותאמת גם לבטון שישאר חשוף ויוכל להוות מתחם ישיבה מפנק במרכז מסחרי, או עיצוב מצועצע לקיר החניון בקניון. אנו מכירים את שיטות העיצוב המודרני הכולל עבודה עם בטון על מנת ליצור על פי עקרונות של קיימות, ועובדים על מנת להעניק לכם את החוויה האולטימטיבית של עבודת בטון עם ציוד כבד ללא דאגה.

מומחים בתחומם עובדים במתחם הבנייה שלכם

הצוות שלנו מצטרף, לעתים, לצוותים קיימים במתחמי הבנייה שלכם על מנת להוות כח עזר מקצועי ובעל ניסיון, המסוגל גם לייעץ ולהעניק מניסיונו עתיר השנים בכל פרויקט בו אתם זקוקים לניסור וקידוח בטון מקצועי של בטון. מעוניינים לבנות דלת ומתלבטים באיזה רוחב? מתלבטים באיזה גובה למקם את החלון ומה הרוחב האידיאלי עבורו?  נוכל לסייע  לכם  ולבחון אתכם מספר חלופות שונות ולבסוף לבחור באופציה המתאימה ביותר למבנה ולעיצוב החללים השונים, שכן ניסור בטון הוא הרבה יותר מתפעול מכונה.

הורסים במהירות ומפנים ביעילות

לקוחות רבים אינם מזמינים אותנו לעבודות של בנייה, אלא דווקא לעבודות הריסה של מבנה קיים. אנו מסוגלים להגיע למתחם ו"לשטח" אותו במקצועיות ובמהירות באמצעות ציוד מורכב. לאחר מכן, את רצועות הבטון שנוצרו בתהליך ניסור זה אנו מפנים באמצעות עגורנים והופכים מבנים נטושים ו"פילים לבנים" למשטחים פנויים לבניה חדשה בתוך זמן קצר.

ניסור בטון – גם למשפצים בפעם הראשונה

עדיין לא שיפצתם את המבנה בעבר? כאשר אתם בוחרים לעבוד עם Power תמצאו אנשי מקצוע סבלנים העובדים ביחד אתכם על מנת להפיג חששות קיימים. אנו שותפים אתכם בקבלת ההחלטות ומסייעים לכם לגלות איך עבודות שנראות גדולות הופכות להיות משימות פשוטות כאשר משתמשים בציוד הנכון בסיוע מפעילים מיומנים היודעים ליצור את החלומות שלכם בבטון.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לעבודות בטון במרכז? אל תהססו לפנות ל"Power" ונשמח לייעץ ולסייע בכל פרויקט – קטן כגדול. ונמצאים לרשותכם בכל עבודה של ניסור בטון במרכז. ב Power תמצאו צוות מקצועי המתמחה בכל סוגי עבודות ניסור הבטון.

בכל אחד מהפרויקטים שלנו שלנו אנו עובדים בצורה זו ושומרים על מוניטין נפלא בתחום חיתוך הבטון במשך שנים רבות. כעת, נשמח לגלות גם את האתגרים המיוחדים של הפרויקט שלכם ולסייע לכם לצלוח אותם בהצלחה עם שילוב של מיומנות וציוד חדשני .

הערים בהם אנו נותנים שירות במחוז המרכז

שאלות ותשובות בנושא ניסור בטון​ במרכז

כמה שאלות ותשובות שיעשו לכם את החיים קלים יותר!

פתיחת דלת או חלון  |  חיתוך קירות בטון  |  ניסור גג בטון  |  ניסור מדרגות בטון  |  ניסור רצפת בטון  |  קידוחי בטון בכל הגדלים ובכל הסוגים, וכל סוגי עבודות ההריסה.

אצלנו אפשר להתחיל לנסר החל מ- 150₪ למטר, אבל חשוב להדגיש שהמחירים משתנים בין פרויקט לפרויקט כדי לדעת יותר על המחירים הכנו לכם מחירון.

יש לנו תמיד צוות שפנוי לבצע את הפרויקט הבא באזור המרכז, במהירות וביעילות, POWER מחייבת לבצע כל פרויקט על הצד הטוב ביותר.

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
POWER ניסור בטון
על צוות 'POWER ניסור בטון'

חברת POWER מתמחה בכל שירותי ניסור בטון ביהלום. מה הופך אותה לחברה המובילה בתחום הניסור בטון בישראל? צוותים שעובדים בפריסה ארצית. ביטוח צד ג' עד 2 מיליון שח. עמידה בזמנים וביעדים ושמירה על כללי הבטיחות ועוד המון יתרונות.

לקבלת הצעת מחיר עבור שירותי ניסור בטון

חייגו עכשיו 077-804-8773 או לחצו על הכפתור, ומלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

מאמרים בקטגוריית ניסור וקידוח בטון
הקשר בין קידוח בטון למסגרות כבדה
הקשר בין קידוח בטון למסגרות כבדה
עבודות קידוח בטון לבית פרטי
עבודות קידוח בטון לבית פרטי
קידוח חור לקמין
קידוח חור לארובת קמין – ליהנות בבית בכל רגע
ניסור דלת בטון
ניסור דלת בקיר בטון – להרחבה או פתיחת דלת
ניסור צינורות בטון
חיתוך וניסור צינורות בטון – עבודה מקצועית ויעילה
ניסור תקרת בטון
ניסור גג ותקרת בטון – כך עושים זאת נכון
הצעת מחיר לניסור בטון
לקבל הצעת מחיר ישירות לנייד

השאירו פרטים ונשלח לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד, בתוך זמן קצר.