ניסור בטון במרכז
בהזמנה כאן ועכשיו!

חברתנו מבצעת את כל סוגי עבודות החיתוך והריסה בבטון באזור המרכז, ניסור קירות בטון, פתיחת דלת או חלון, חיתוך מבנים שלמים, ניסור תקרת בטון, ובנוסף כל סוגי הקידוחים בבטון.

גללו למטה
לקבלת הצעת מחיר בקלות ובמהירות
מלאו פרטים ואנו נחזור אלכם

אנחנו בחברת POWER ניסור וקידוח בטון, ממשיכים לתת שירות בתקופה זו, בעזרת צוות מיומן והקפדה יתרה על כללי הזהירות. כדי לדעת יותר לחצו על הקישור ניסור בטון בתקופת הקורונה 

POWER ניסור בטון במרכז

POWER גאה להוביל את תחום ניסור וקידוח הבטון במחוז המרכז. מדי יום אנו מבצעים פרויקטים גדולים כקטנים בבתים פרטיים, מוסדות ציבור ומבנים מסחריים בכל אזור הצפון ובכל הארץ.

אנו זמינים לפרויקטים חדשים באזור המרכז

מחוז המרכז הוא עצום ולא רק בגודלו אלא גם בסוגי אוכלוסיה השונים, חרדים וחילונים, יהודים מוסלמים נוצרים.. הכל, אנו בחברת פאוור גאים לומר שאנו יודעים לעבוד עם כולם, ונותנים שירות אדיב ומקצועי לכל אדם באשר הוא.

אם אתם מחפשים חברת ניסור בטון שתענה על הדרישות שלכם אנו כאן לשירותם, אחרי שנים ארוכות בתחום למדנו המון וכיום אנו יכולים לבצע כל פרויקט שתגישו לנו, גדול או קטן אנחנו בחברת POWER ניסור בטון.

אנו כאן כדי לתת לכם שירות 

ניסור קירות בטון

כל סוגי עבודות ניסור בטון על קירות כגון פתיחת דלת פתיחת חלון על ידי ניסור

ניסור גג בטון

ניסור ופינוי גגות שלמים על ידי הצוות המומחה של חברת POWER

ניסור מדרגות בטון

הסרת מדרגות בטון על ידי חיתוך ביהלום ללא חריגות בצדדים!

ניסור רצפת בטון

ניסור רצפות מבטון או אספלט על ידי מכשור מקצועי של ניסור בטון

ניסור תקרת בטון

ניסור תקרה שלימה על ידי ניסור בטון כדי להגדיל את הגובה של החלל

ניסור מרפסת שירות

הורדת המרפסת שירות על ידי ניסור בטון שלא משאירה חריגות

ניסור מסתור כביסה

הורדת מסתור כביסה על ידי ניסור בטון שלא משאירה חריגות באחריות

ניסור בטון ידני

חיתוך בבטון על ידי מכשור מקצועי לניסור ידני של בטון לחיתוך מושלם ומדויק

דיסק ניסור בטון

מחירון ניסור בטון

אנו בחברת POWER ניסור בטון משאירים הכל פתוח מול הלקוח שלנו ולכן הכנו ללקוחות שלנו מחירון מפורט כדי שתוכלו לדעת בדיוק את המחיר לפני שאתם מתקשרים וכך נוכל לחסוך זמן מיותר לנו ולכם, ולהתקדם אחרי שהכל ברור.
FAQ

שאלות ותשובות בנושא ניסור בטון​ במרכז

כמה שאלות ותשובות שיעשו לכם את החיים קלים יותר!

פתיחת דלת או חלון  |  חיתוך קירות בטון  |  ניסור גג בטון  |  ניסור מדרגות בטון  |  ניסור רצפת בטון  |  קידוחי בטון בכל הגדלים ובכל הסוגים, וכל סוגי עבודות ההריסה.

אצלנו אפשר להתחיל לנסר החל מ- 150₪ למטר, אבל חשוב להדגיש שהמחירים משתנים בין פרויקט לפרויקט כדי לדעת יותר על המחירים הכנו לכם מחירון.

יש לנו תמיד צוות שפנוי לבצע את הפרויקט הבא באזור המרכז, במהירות וביעילות, POWER מחייבת לבצע כל פרויקט על הצד הטוב ביותר.

בצענו פרויקטים רבים באזור המרכז

מחפשים חברת ניסור בטון במרכז?​

הגעתם למקום הנכון!

ב-Power  ניסור וקידוח בבטון תמצאו את כל שירותי החיתוך בטון תוך הקפדה יתרה על בטיחות, איכות העבודה וכן עמידה מדוקדקת בזמנים.

אנו מספקים שירותי ניסור וקידוח בטון בכל הארץ ובמיוחד באזור המרכז המותאמים הן לבתים פרטיים, הן למתחמים תעשייתיים והן למגדלי משרדים. אין עבודה שאנו מגדירים כגדולה או קטנה עבורנו.

ניסור בטון

רוצה לקבל הצעת מחיר?

פשוט לחץ על הכפתור חייגו עכשיו וניתן לך את ההצעה הכי משתלמת עבורך.

ניסור בטון במרכז

  

עובדים בדיוק מירבי

אם ביקרתם לאחרונה באחד מהמתחמים בהם ביצענו עבודות ניסור בטון במרכז בוודאי הבחנתם בדפוסי העבודה שלנו. יעילות, דיוק ומיקוד בכל אחד מחלקי הפרויקט, תוך שמירה על עבודת צוות ליעילות מירבית. כל אחד מהעובדים ב Power  מוכשר בתחומו ואף עובר הדרכות תקופתיות על מנת לשמור על חברתנו בחוד החנית ולהעניק לכם את השירות הטוב ביותר. איננו מתפשרים על איכות ואיננו מעגלים פינות, מכיוון שאנו יודעים שעבודות הבטון הן הבסיס של כל מבנה יציב ובטוח, שכן הן מספקות תשתית חשובה לכל מתחם וחלל.

איך אנחנו מבצעים את עבודות ניסור הבטון?

כאשר אנו מוזמנים לעבודות ניסור יהלום, אנו בוחנים היטב את השטח ובודקים האם התוכניות הכתובות על הנייר אכן מותאמות לדרך בה החלל בנוי. לדוגמה, כאשר מתכננים ניסור בטון חשוב לדעת היטב מה אורך, גובה ועומק פיסת הבטון עליה נעבוד ולבחור במכשור המקצועי המתאים ביותר לתנאי השטח. העובדים שלנו מומחים בהפעלת המסוריות העשויות מדיסק יהלום הן בצורה ידנית והן בצורה אוטומטית, זאת על מנת ליצור את הפתחים בגדלים ובמיקומים המתוכננים. לאחר מכן, אנו מסלקים את עודפי הבטון, ובמידה ואתם מעוניינים אנו מנקים בנוסף את המתחם (מותאם במיוחד לבנייני משרדים ומבני מגורים בנויים ומאוכלסים), זאת בתמורה לתשלום נוסף.

יוצרים מבנים מרהיבים על ידי חיתוך בטון

חיתוך בטון במרכז מתבצע פעמים רבות לא רק על מנת לספק צרכים פונקציונליים של המבנה אלא גם על מנת להעניק לו טקסטורה מיוחדת או שיפועים למטרות אסתטיקה ועיצוב. אנו מומחים בעבודה נקייה המותאמת גם לבטון שישאר חשוף ויוכל להוות מתחם ישיבה מפנק במרכז מסחרי, או עיצוב מצועצע לקיר החניון בקניון. אנו מכירים את שיטות העיצוב המודרני הכולל עבודה עם בטון על מנת ליצור על פי עקרונות של קיימות, ועובדים על מנת להעניק לכם את החוויה האולטימטיבית של עבודת בטון עם ציוד כבד ללא דאגה.

מומחים בתחומם עובדים במתחם הבנייה שלכם

הצוות שלנו מצטרף, לעתים, לצוותים קיימים במתחמי הבנייה שלכם על מנת להוות כח עזר מקצועי ובעל ניסיון, המסוגל גם לייעץ ולהעניק מניסיונו עתיר השנים בכל פרויקט בו אתם זקוקים לניסור וקידוח בטון מקצועי של בטון. מעוניינים לבנות דלת ומתלבטים באיזה רוחב? מתלבטים באיזה גובה למקם את החלון ומה הרוחב האידיאלי עבורו?  נוכל לסייע  לכם  ולבחון אתכם מספר חלופות שונות ולבסוף לבחור באופציה המתאימה ביותר למבנה ולעיצוב החללים השונים, שכן ניסור בטון הוא הרבה יותר מתפעול מכונה.

הורסים במהירות ומפנים ביעילות

לקוחות רבים אינם מזמינים אותנו לעבודות של בנייה, אלא דווקא לעבודות הריסה של מבנה קיים. אנו מסוגלים להגיע למתחם ו"לשטח" אותו במקצועיות ובמהירות באמצעות ציוד מורכב. לאחר מכן, את רצועות הבטון שנוצרו בתהליך ניסור זה אנו מפנים באמצעות עגורנים והופכים מבנים נטושים ו"פילים לבנים" למשטחים פנויים לבניה חדשה בתוך זמן קצר.

ניסור בטון – גם למשפצים בפעם הראשונה

עדיין לא שיפצתם את המבנה בעבר? כאשר אתם בוחרים לעבוד עם Power תמצאו אנשי מקצוע סבלנים העובדים ביחד אתכם על מנת להפיג חששות קיימים. אנו שותפים אתכם בקבלת ההחלטות ומסייעים לכם לגלות איך עבודות שנראות גדולות הופכות להיות משימות פשוטות כאשר משתמשים בציוד הנכון בסיוע מפעילים מיומנים היודעים ליצור את החלומות שלכם בבטון.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לעבודות בטון במרכז? אל תהססו לפנות ל"Power" ונשמח לייעץ ולסייע בכל פרויקט – קטן כגדול.

POWER ניסור וקידוח בטון לוגו

נמצאים לרשותכם בכל עבודה של ניסור בטון במרכז

ב Power תמצאו צוות מקצועי המתמחה בכל סוגי עבודות ניסור הבטון.

בכל אחד מהפרויקטים שלנו שלנו אנו עובדים בצורה זו ושומרים על מוניטין נפלא בתחום חיתוך הבטון במשך שנים רבות. כעת, נשמח לגלות גם את האתגרים המיוחדים של הפרויקט שלכם ולסייע לכם לצלוח אותם בהצלחה עם שילוב של מיומנות וציוד חדשני .

הצעת מחיר עבור ניסור בטון
דיסק ניסור בטון

לקבלת הצעת מחיר

או

עוד בנושא

מאמרים בנושא

מאמרים ופוסטים שיתנו לכם הרבה ידע בנושא ניסור בטון

ניסור יהלום בבטון
חיתוך בטון

ניסור בבטון בשלד בניין

מהו שלד הבניין והאם בכלל מותר לנסר בטון השייך לשלד? האם ניסור כזה לא דורש אישור של מהנדס בניין? מי מבצע את הניסור אם אכן ניתן לבצע אותו? על שאלות אלו ועוד ננסה לענות בשורות הבאות בכמה שיותר פירוט. האם מותר לנסר בשלד הבניין? שלד הבניין הוא למעשה הליבה של

קרא עוד »
איך מנקים בית אחרי ניסור בטון
ניסור בטון

איך מנקים את הבית לאחר ניסור בטון? או אחרי שיפוץ?

איך מנקים בית אחרי ניסור בטון – אין כמו ההתחדשות אחרי שיפוץ של הבית. אך עד שמגיעים להנאה מהשיפוץ, אורך הרבה זמן. כל מי שהתנסה בביצוע שיפוצים בבית, מכיר ויודע עד כמה מורכב ומתיש הסיפור הזה יכול להיות. גם אחרי שסוף סוף מסתיימים השיפוצים (שאגב, כמעט תמיד אורכים הרבה יותר

קרא עוד »

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.