ניסור גג בטון

ניסור גג בטון

ניסור גג בטון – במה זה כרוך

ניסור גג בטון מבוצע על ידי חברות המתמחות בתחום ומבצעות את העבודה באמצעות מכשור שהותאם לכך. הניסור מתבצע, בדרך כלל, על ידי מסור יהלום בעל דיסקית הנעה במהירות ומבצעת את פעולת הניסור. האתגר המיוחד בניסור תקרת בטון הוא הפינוי תוך כדי ניסור הגג – כאשר פיסות הבטון הכבדות והמאסיביות מפונות בזמן ביצוע העבודות באמצעות עגורן לשטח בו הן נאגרות ומפונות לאחר מכן לאתרי פסולת מורשים.

מחירון ניסור גג בטון

כל המחירים הם החל מ…

מתי צריכים לנסר גג בטון?

גג בטון מנוסר בעיקר לשני צרכים עיקריים. האחד, כאשר הורסים מבנה קיים, שחלקו מורכב מבטון, קשה להרוס את המבנה מבלי לנסר את הגג תחילה. השני, כאשר אנו מעוניינים לפתוח פתח בגג בטון על מנת לשלב בו אלמנטים דקורטיביים, לשפר את הבידוד או האקוסטיקה או לצנן את המבנה. גם הוספת עקרונות של בנייה ירוקה לחיסכון באנרגיה, כאשר אור השמש חודר פנימה אל המבנה ומשמש לתאורה בשעות היום מבלי לצרוך חשמל (נראה זאת פעמים רבות במבנים תעשייתיים) תחייב ניסור של גג הבטון.

מי יכול לבצע עבודות ניסור בטון?

עבודות ניסור בטון מבוצעות אך ורק על ידי בעלי מקצוע מורשים. השימוש בציוד הכבד, לצד האתגר המיוחד בעבודה על הגג דורש התמחות מיוחדת של העוסקים במלאכה. לכן, כאשר אתם פונים לחברה המציעה חיתוך בטון חשוב לבדוק כי אכן ביצעו עבודות דומות בעבר ואף לבקש לראות צילומי פרויקטים. פינוי הבטון אף הוא צריך להתבצע בצורה מקצועית על מנת שלא יגרום לפגיעה בפועלים, בעוברים והשבים בסביבה ואף במבנה עצמו בו מתבצעות עבודות אלה.

מחפשים דרך לעליית גג – מנסרי הבטון לרשותכם

כאשר מעוניינים ליצור גישה לעליית הגג אנו עומדים בפני אתגר מיוחד. מרבית התקרה עשויה מבטון ולא מלבנים, לכן לפני שמתחילים לנסר כדאי למצוא את הנקודה הקלה ביותר להגיע למקום שטוח ויציב בגג. הצוהר שנוסיף לקומה העליונה יאפשר עליה קלה לגג מבלי להשתמש בגרם מדרגות. לאחר מכן יש לדאוג לסגירה אסתטית של פתח זה (באמצעות דלת מתאימה) ולוודא כי ניתן לנעול את הכניסה על מנת למנוע ממשתמשים לא מורשים לעלות אליו. איך הכל מתחיל? באמצעות ניסור גג בטון!

מרחיבים את הבית בקומה נוספת

החלטתם להרחיב את המבנה הקיים? כעת ניתן להוסיף קומות נוספות לבית בקלות באמצעות ניסור של חלק מהתקרה הקיימת והקמת הקומה השניה. השלב הראשון יחל, כמובן, בתכנון מדויק של המבנה ובקבלת האישורים המתאימים ולאחר שאלה ניתנו – ניתן להזמין אותנו לעבודות ניסור יהלום מקצועיות באמצעות ציוד חדשני ועוצמתי ועובדים המיומנים בתפעולו. כל אחד ממסורי היהלום שלנו חותך בדייקנות מפליאה כאשר אנו מתאימים את סוג המסור (אם בשימוש במסור ידני או מסור אוטומטי על מסילה) למבנה הקיים ולסוג וגודל החיתוך שיש לבצע, לצד עומק הבטון בגג.

לא עובדים בלי ביטוח מתאים

אחד הדברים עליו אנו מקפידים הוא התאמת הביטוח לסוג העבודה המבוצעת. כאשר אנו מתחילים בעבודה של ניסור גג בטון עלינו לדעת כי הן העובדים והן המבנה מכוסים במקרה של שינוי לא מתוכנן במבנה הקיים. אנו מקפידים לעדכן את הפוליסות בהתאם לדרישות החוק ושומרים היטב הן עליכם, הן על המבנה והן על העובדים שלנו.

הזמנת עבודות מקצועיות בניסור בטון? רק ב POWER!

להזמנת עבודות ניסור בטון לרבות ניסור גג בטון פנו לחברת Power המתמחים במגוון רחב של עבודות קידוח וניסור, לדוגמה ניסור רצפת בטון, ניסור מדרגות ועוד תוך שילוב כלי העבודה המתקדמים והחדשניים בתחום. ניסיון של שנים רבות ושימוש בציוד הטוב ביותר בשוק בתחום זה הופכים אותנו לחברת ניסור הבטון המובילה בישראל.

הצעת מחיר עבור ניסור בטון
דיסק ניסור בטון

לקבלת הצעת מחיר
מלאו את הפרטים!

המלצות
Google ג גוגל
4.5
מבוסס על 12 ביקורות
Facebook ג גוגל
5.0
מבוסס על 3 ביקורות
השירותים שלנו
עוד בנושא
POWER בפייסבוק
הצעת מחיר לניסור בטון
לקבלת הצעת מחיר
חייגו עכשיו וקבלו הצעה ישירות לנייד
הכללים שלנו

אנו בחברת POWER ניסור בטון מקפידים על שלושה עיקרים

בטיחות בעבודה

הכלל החשוב ביותר עברנו היינו לשמור על כל כללי הבטיחות אנחנו מבינים את האחריות שיש לנו בידיים.

עמידה בזמנים וביעדים

אצלנו זמן זה זמן ואנחנו מודעים לעובדה שעיכוב מצידנו יכול לעכב פרויקט שלם.

שירות אדיב ומקצועי

אנחנו שואפים ליצור מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו ולתת את השירות על הצד הטוב ביותר.

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.