ניסור גג / תקרת בטון

ניסור גג / תקרת בטון

ניסור גג / תקרת בטון – במה זה כרוך

ניסור גג או תקרת בטון מבוצע על ידי חברות המתמחות בתחום ומבצעות את העבודה באמצעות מכשור שהותאם לכך. הניסור מתבצע, בדרך כלל, על ידי מסור יהלום בעל דיסק הנעה במהירות ומבצעת את פעולת הניסור. האתגר המיוחד בניסור תקרת בטון הוא הפינוי תוך כדי ניסור הגג – כאשר פיסות הבטון הכבדות והמאסיביות מפונות בזמן ביצוע העבודות באמצעות עגורן לשטח בו הן נאגרות ומפונות לאחר מכן לאתרי פסולת מורשים.

כיצד מתבצע ניסור גג / תקרת בטון?

כשאנו ניגשים לקראת ניסור גג או תקרת בטון ישנם מספר פרמטרים הכרחיים שאנו חייבים לבדוק ובהם תלויה עבודת הניסור.

ראשית מידות התקרה: בדיקה מקיפה של גודל הניסור הכוללת בתוכה את בדיקת עובי התקרה על מנת להתאים את סוג הדיסק הנצרך לביצוע העבודה. בין היתר חשוב לדעת על מה עומדת התקרה כך נוכל גם לתכנן את דרך הפלת התקרה בעת הניסור. לכל תקרה מהנדס משלה וקבלן משלה ודרכי הטיפול משתנים בהתאם לבדיקות אלו.

ניסור גג או תקרת בטון מתבצע באופן הבטיחותי ביותר לכן ניסור תקרת בטון לעולם תעשה מלמעלה, כך אנו מבטיחים את בטיחות המפעיל ואת בטיחות הכלים, ניסור מלמעלה נותן לנו גם זוויות רבות יותר בעת הניסור כך אנחנו מקבלים את התמונה הטובה ביותר לניסור ונמנעים משאלות בטיחות רבות.

כיצד אנו מפנים את הבטון של התקרה או הגג?

ניסור בטון הוא לא משחק, ותכנון הפלת תקרה הוא קריטי למהלך העבודה ולהפלת תקרת בטון יש דרכים רבות. כאשר אנו מדברים על ניסור תקרת בטון שמתחתיה ישנה רצפה שאנו רוצים לשמר לבל תינזק, ישנם מספר אפשריות.

סיוע במנוף

חברת power תבצע את עבודות הניסור בסיוע מנוף. עבודות הסיוע במנוף נעשית על ידי קשירת כבלים המותאמים ומיועדים לצורך עבודה בסגנון זה אל הבטון, כאשר מסתיים הניסור המנוף מרים את החתיכה המנוסרת ומפנה בבטיחות המקסימלית.

חשוב לציין: כי אלמנט הבטיחות הוא ערך עליון בחברת power וכלל הכבלים והטפסנים איתם אנו משתמשים בשיטה זו, אלו חתומים על ידי מהנדס המתמחה לעניין זה מרמת הריתוך ועד רמת הטפסן.

בניית פיגום לצורך הפלת הבטון

הפתרון האולטימטיבי הוא בניית פיגום מתחת ליציקת הבטון, מצב זה נותן לנו את האפשרות להניח את החתיכות המנוסרות על הפיגום ולאחר מכן לפנות אותם.

קשירת התקרה לתקרה שמעל

כננת- אפשרות נוספת לאיסוף הבטון המנוסר בעת ניסור תקרת בטון, הוא במידה ומעל התקרה ישנה עוד תקרה, ניתן לחבר כננת אשר תקובע לתקרה העליונה, ותתפוס את חתיכות הבטון במנוסרות ולפנות אותם בבטיחות מרבית.

חיתוך הבטון לחתיכות קטנות

במידה ואין עניין בלשמור על הריצוף שמתחת לתקרה במידה ואנו מחדשים אותו וכדו'. המומחים של power מנסרים את התקרה לחתיכות מבוקרות, שהן כמטר על מטר או 50 ס"מ על 50 ס"מ ומפילים את אותן חתיכות בצורה מבוקרת על צמיגים שהונחו מבעוד מועד על הרצפה שתחת התקרה המנוסרת.

מה המחיר עבור ניסור גג / תקרת בטון

כל המחירים הם החל מ…

מתי צריכים לנסר גג בטון?

גג בטון מנוסר בעיקר לשני צרכים עיקריים. האחד, כאשר הורסים מבנה קיים, שחלקו מורכב מבטון, קשה להרוס את המבנה מבלי לנסר את הגג תחילה. השני, כאשר אנו מעוניינים לפתוח פתח בגג בטון על מנת לשלב בו אלמנטים דקורטיביים, לשפר את הבידוד או האקוסטיקה או לצנן את המבנה. גם הוספת עקרונות של בנייה ירוקה לחיסכון באנרגיה, כאשר אור השמש חודר פנימה אל המבנה ומשמש לתאורה בשעות היום מבלי לצרוך חשמל (נראה זאת פעמים רבות במבנים תעשייתיים) תחייב ניסור של גג הבטון.

מי יכול לבצע עבודות ניסור בטון?

עבודות ניסור בטון מבוצעות אך ורק על ידי בעלי מקצוע מורשים. השימוש בציוד הכבד, לצד האתגר המיוחד בעבודה על הגג דורש התמחות מיוחדת של העוסקים במלאכה. לכן, כאשר אתם פונים לחברה המציעה חיתוך בטון חשוב לבדוק כי אכן ביצעו עבודות דומות בעבר ואף לבקש לראות צילומי פרויקטים. פינוי הבטון אף הוא צריך להתבצע בצורה מקצועית על מנת שלא יגרום לפגיעה בפועלים, בעוברים והשבים בסביבה ואף במבנה עצמו בו מתבצעות עבודות אלה.

מרחיבים את הבית בקומה נוספת

החלטתם להרחיב את המבנה הקיים? כעת ניתן להוסיף קומות נוספות לבית בקלות באמצעות ניסור של חלק מהתקרה הקיימת והקמת הקומה השניה. השלב הראשון יחל, כמובן, בתכנון מדויק של המבנה ובקבלת האישורים המתאימים ולאחר שאלה ניתנו – ניתן להזמין אותנו לעבודות ניסור יהלום מקצועיות באמצעות ציוד חדשני ועוצמתי ועובדים המיומנים בתפעולו. כל אחד ממסורי היהלום שלנו חותך בדייקנות מפליאה כאשר אנו מתאימים את סוג המסור (אם בשימוש במסור ידני או מסור אוטומטי על מסילה) למבנה הקיים ולסוג וגודל החיתוך שיש לבצע, לצד עומק הבטון בגג.

לא עובדים בלי ביטוח מתאים

אחד הדברים עליו אנו מקפידים הוא התאמת הביטוח לסוג העבודה המבוצעת. כאשר אנו מתחילים בעבודה של ניסור גג בטון עלינו לדעת כי הן העובדים והן המבנה מכוסים במקרה של שינוי לא מתוכנן במבנה הקיים. אנו מקפידים לעדכן את הפוליסות בהתאם לדרישות החוק ושומרים היטב הן עליכם, הן על המבנה והן על העובדים שלנו.

בטיחות מעל הכל

חברת power שמה לה דגש רחב על כלל נושאי הבטיחות באתרים. עבודת ניסור תקרת בטון לרוב מתבצעת בגובה רב לצרכי הוספת קומה וכדו', לכן כלל העובדים בחברה עברו קורס עבודה בגובה והם מצוידים בכל הידע הדרוש לסוג עבודה זו. שימוש בכלי עבודה כבדים בגובה הם מלאכת מחשבת הנתונה אך ורק למומחים בנושא לכן אם נושא הבטיחות בוער בדמכם, המומחים של power היא התשובה.

הזמנת עבודות מקצועיות בניסור בטון? רק ב POWER!

להזמנת עבודות ניסור בטון לרבות ניסור גג בטון פנו לחברת Power המתמחים במגוון רחב של עבודות קידוח וניסור, לדוגמה ניסור רצפת בטון, ניסור מדרגות ועוד תוך שילוב כלי העבודה המתקדמים והחדשניים בתחום. ניסיון של שנים רבות ושימוש בציוד הטוב ביותר בשוק בתחום זה הופכים אותנו לחברת ניסור הבטון המובילה בישראל.

מחפשים ניסור גג / תקרת בטון? הגעתם למקום הנכון.

המומחים של power מבצעים את כל סוגי עבודות הניסור בבטון, עם מכשור מתקדם בשיטת היהלום, שיטה אשר הוכיחה עצמה כשיטה הטובה ביותר בעולם המודרני, שיטת ניסור ביהלום מתאפשר אודות לדיסק פלדה מיוחד עם סגמנט יהלום, אשר נותן לו את היכולת להתמודד מול החומר החזק בהיסטוריה- הבטון

 

מחפשים דרך לעליית גג – מנסרי הבטון לרשותכם

כאשר מעוניינים ליצור גישה לעליית הגג אנו עומדים בפני אתגר מיוחד. מרבית התקרה עשויה מבטון ולא מלבנים, לכן לפני שמתחילים לנסר כדאי למצוא את הנקודה הקלה ביותר להגיע למקום שטוח ויציב בגג. הצוהר שנוסיף לקומה העליונה יאפשר עליה קלה לגג מבלי להשתמש בגרם מדרגות. לאחר מכן יש לדאוג לסגירה אסתטית של פתח זה (באמצעות דלת מתאימה) ולוודא כי ניתן לנעול את הכניסה על מנת למנוע ממשתמשים לא מורשים לעלות אליו. איך הכל מתחיל? באמצעות ניסור גג בטון!

אולי יעניין אותך – ניסור ליצירת סקיילייט

הכללים שלנו

אנו בחברת POWER ניסור בטון מקפידים על שלושה עיקרים

בטיחות בעבודה

הכלל החשוב ביותר עברנו היינו לשמור על כל כללי הבטיחות אנחנו מבינים את האחריות שיש לנו בידיים.

עמידה בזמנים וביעדים

אצלנו זמן זה זמן ואנחנו מודעים לעובדה שעיכוב מצידנו יכול לעכב פרויקט שלם.

שירות אדיב ומקצועי

אנחנו שואפים ליצור מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו ולתת את השירות על הצד הטוב ביותר.

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.