ניסור בטון בבאר יעקב

ניסור בטון

באר יעקב החלה כמושבה שקטה ופסטורלית ואט אט צמחה לעיר מתפתחת ומבוקשת, עם הקמתן של שכונות חדשות ומגדלים והמון משפחות צעירות המבקשות לשדרג את תנאי הדיור שלהם וכאלה שמבקשות להרחיב, לשפץ את הבית, לשנות עיצוב, לפרוץ חלונות או דלתות חדשים, מן הסתם העבודה תכלול חיתוך של קירות בטון. איך תעשו את זה בצורה הכי טובה? אתם פונים אלינו – ניסור בטון בבאר יעקב!

אנחנו חברת POWER ניסור בטון, חברה המתמחה בניסור בטון, ו – קידוח בטון, עובדים עם ציוד חדיש ומקצועי הנדרש לעבודות אלה, עם רמה גבוהה של מקצועיות הנדרשת מהצוותים והמנהלים שלנו, כדי לבצע את העבודות ברמה המדויקת. עבודה עם מסור היהלום. זה הכלי שבעזרתו אנחנו מגיעים לתוצאות הכי מדויקות, הכי ממוקדות וגם הכי בטוחות לכם ולמבנה שלכם.

ניסור בטון – מה זה אומר?

כאשר אנחנו מדברים על שירות כזה של ניסור בטון אנחנו מתכוונים למגוון גדול של עבודות אשר אלה נעשות בזמן בניה או שיפוצים. הבטון הוא חומר חזק, שנשאר יציב לאורך זמן ואנחנו מראה אותו בהרבה מבנים בארץ, בתים מגדלים, בניינים ומבנים ציבוריים, ברגע ונרצה לנסר בטון, לא נוכל להשתמש במסור רגיל. הבטון, הניסור והקידוח מצריכים שימוש בכלים מיוחדים. ניסור הבטון מתבצע באמצעות מסור היהלום. יהלום, הוא החומר החזק ביותר בטבע, שימוש בשבבי יהלום מסייע לחתוך את הבטון החזק.

ניסור בטון
ניסור בטון בבאר יעקב

ניסור גג בטון

לא פעם עולה צורך בניסור של גג בטון כדי להגדיל שטח קיים של מבנה או כדי להתקין ארובה, קמין וכדומה. הניסור של גג הבטון עשוי להיות אתגר מורכב ולא פשוט. הן בגלל הסיכון הכרוך בדבר והן בגלל הקושי שבניסור גג הבטון.

בעזרת אנשי המקצוע של חברת POWER תוכלו להגיע לתוצאות מדויקות וגם בטוחות.

ניסור מדרגות בטון

יש כאלה שמבקשים להסיר גרם מדרגות בבית או אפילו גרם מדרגות שבחדר המדרגות כשהמטרה היא העברה של גרם המדרגות למקום אחר. הניסר של המדרגות הוא לא פעולה פשוטה ויש לעשות אותה בצורה מתוכננת היטב ובעזרת הכלים הנכונים. ניסור של מדרגות בטון חייב להיעשות באמצעות מסור בטון שמיוחד בדיוק לשם כך.

מסור הבטון מאפשר לבצע את עבודות הניסור בצורה מאוד ממוקדת וגם מאוד נקייה ומדויקת.

ניסור רצפת בטון

ניסור של רצפת בטון בבית או במדרכה שבחוץ חייבת להיעשות גם כן בעזרת הכלים המתאימים. זה אומר שימוש במסור בטון שבעזרתו אפשר יהיה להגיע לתוצאות הכי מושלמות וגם הכי בטיחותיות. הצוות שלנו יעשה את זה עבורכם בצורה הכי טובה ויעילה.

ניסור מסתור כביסה

מסתור הכביסה בבית הוא חלק שהוא די מיותר עבור אנשים רבים. אלו מבקשים להסיר את מסתור הכביסה כדי להגדיל את השטח של מרפסת השירות. ניסור של מסתור הכביסה חייב להיעשות בצורה מקצועית על מנת שלא תישארנה חריגות. בעזרת מסור היהלום אפשר להגיע לתוצאות הרצויות.

המחירים לניסור בטון

חברת POWER מציעה ניסור בטון במחירים על פי פרויקטים. התמחור נעשה על פי אורך הניסור הנדרש, בהתחשב בעובי הבטון כמו גם בגישה למקום בו יש לבצע את הניסור. מלבד זאת יש להתייחס גם לריסוק הבטון בהתאם לצורך כמו גם פינוי ההריסות.

ניסור בטון הוא תחום מקצועי ייחודי בשל הציוד המקצועי והמיוחד הנדרש לעבודות אלה ובשל רמה גבוהה של מקצועיות הנדרשת מהצוותים והמנהלים שלנו, כדי לבצע את העבודה ברמה הרצויה.

מחירים לדוגמא –

פתיחת דלתמתחיל ב – 1200 ₪
פתיחת חלוןמתחיל ב – 1000 ₪
ניסור רצפת בטוןמתחיל ב – 250 ₪ למטר
ניסור מדרגות בטוןמתחיל ב – 450 ₪ למטר

אלו הם רק מחירים מייצגים כאשר לכל פרויקט יש את התמחור שלו ותוכלו לקבל את כל המידע – מחירון ניסור בטון כאן באתר.

למה דווקא עם חברת POWER?

ניסור בטון זהו תחום המחייב מקצועיות, מחייב עיסוק עם כלי עבודה איכותיים וכמובן שיש צורך בצוות מיומן שיש לו ניסיון בתחום.

אנחנו עובדים עם הציוד הכי איכותי והכי מתקדם הכולל את כל המכשירים הכי מתקדמים. בעזרתם ניתן להגיע לתוצאות מדויקות מאוד עם דגש על עבודה בטוחה לסביבה ולמבנה.

ניסור הבטון נעשה בעזרת מסור יהלום. זה ו מסור חד מאוד שהלהב שלו מצופה בשבבי יהלום. זה מה למעשה הופך את המסור לחד כפי שהוא. הצוות שלנו מבטיח עבודה מקצועית מאוד, עבודה עם ביטוח צד ג' עד 2 מיליון. השירות שלנו הינו מקצועי ואדיב במיוחד עם זמינות גבוהה לכל לקוח ולכל הזמנת עבודה.

מחפשים שירות של ניסור בבטון?

חברת POWER לשירותכם עם הניסיון הרב, הציוד המקצועי והידע הנרכש בתחום.

אולי יעניין אותך לקרוא על:

הכללים שלנו

אנו בחברת POWER ניסור בטון מקפידים על שלושה עיקרים

בטיחות בעבודה

הכלל החשוב ביותר עברנו היינו לשמור על כל כללי הבטיחות אנחנו מבינים את האחריות שיש לנו בידיים.

עמידה בזמנים וביעדים

אצלנו זמן זה זמן ואנחנו מודעים לעובדה שעיכוב מצידנו יכול לעכב פרויקט שלם.

שירות אדיב ומקצועי

אנחנו שואפים ליצור מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו ולתת את השירות על הצד הטוב ביותר.

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.