ניסור בטון בראש העין

ניסור בטון

מחפשים שירות של ניסור בטון בראש העין? זקוקים לעבודה הכוללת חיתוך של קיר חיצוני בבית? אנחנו מציעים את שירותי הניסור המקצועיים והיעילים ביותר על ידי צוות מיומן שיעשה עבורכם את העבודה בצורה הכי מקצועית וגם הכי איכותית ומושלמת. מעבר לשירות המקצועי תוכלו ליהנות גם ממחיר נוח ומשתלם במיוחד. כי היום כבר כולם יודעים. ניסור בטון זה חברת POWER. ניסור עם תוצאות מושלמות!

מי זקוק לשירות של ניסור בטון?

ניסור בטון זוהי עבודה שנעשית על ידי אנשי מקצוע באמצעות כלים מתקדמים כאשר בעזרתם ניתן להגיע לתוצאות מדויקות וממוקדות של הניסור הרצוי. כך שאם אתם רוצים לנסר קיר בבית כדי להרחיב את החלל, אם אתם מבקשים להרחיב חלון, לפתוח פתח או אפילו להסיר את מסתור הכביסה, הדרך הכי יעילה וגם הכי מהירה תהיה בעזרת הכלים המיועדים לניסור בטון. היות וכלים אלו מאפשרים את הביצוע המדויק והממוקד ביותר בלי שיהיה צורך אחר כך בביצוע תיקונים לאחר סיום העבודה.

כיום כבר לא מנסים לחתוך בטון באמצעים אחרים מהסיבה הפשוטה. רק בעזרת מסור הבטון מצליחים להגיע לתוצאות הכי מהירות וגם הכי יעילות.

ניסור בטון
ניסור בטון בראש העין

כמה עולה שירות של ניסור בטון?

סוג העבודהמחיר למטר
פתיחת חלוןהחל מ- 1000ש"ח עבור חלון סטנדרטי בעובי קיר 20 ס"מ
ניסור רצפת בטוןהחל מ- 280 ש"ח
ניסור גג בטוןהחל מ – 280 ש"ח
ניסור קורות בטוןהחל מ- 500 ש"ח
ניסור צינורות בטוןהחל מ- 500 ש"ח
ניסור מדרגות בטוןהחל מ- 450 ש"ח
ניסור קרניזיםהחל מ- 300 ש"ח

אז בגדול המחירים הם לפי מטרים ואורך החיתוך. אך מעבר להתייחסות לאורך הניסור, יש גם את ההתייחסות למיקום הפיזי של השטח הדורש ניסור כמו גם אפשרויות הגישה למקום בו יש צורך לבצע את העבודה.

בכל מקרה בו אתם זקוקים לשירות של ניסור בבטון, פנו אלינו ותקבלו את הצעת המחיר הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם.

למה דווקא חברת POWER?

אז למה דווקא חברת POWER?

אנחנו חברה הקיימת בשוק מעל לעשר שנים. במהלך הזמן ביצענו מגוון גדול של עבודות הכוללות ניסור בבטון במקומות שונים ולמטרות מגוונות. מה שהעשיר את הצוות בהרבה מאוד ידע לצד מיומנות גבוהה במיוחד. התוצאה של עבודה כזו הנעשית ביד אומן היא עבודה מושלמת שלא מותירה אחריה כל נזק או כל צורך אחר בתיקונים.

הניסור נעשה בעזרת מסור יהלום כאשר ברוב המקרים העבודה תיעשה בעזרת רובוט שיהיה מתוכנן היטב מראש. מה שיתרום לדיוק מושלם של העבודה לצד בטיחות ברמה גבוהה במיוחד. כי כך העבודה נעשית בשליטה מרחוק כאשר העובדים יכולים לשמור על מרחק בטוח.

רק חברה שיש לה את כל הכלים ואת כל הידע המקצועי היא חברה שיכולה להציע את העבודה המקצועית והמושלמת ביותר.

איך מנסרים בטון במסור יהלום?

אז למה בעצם צריך את מסור היהלום ואיך מתבצעת העבודה באמצעותו? כאן צריך להבין כי ניסור או חיתוך של בטון זה דבר מאוד מורכב ומאוד קשה. בגלל שהבטון הוא חומר מאוד חזק וקשיח ובדיוק בגלל זה בחרו בו למטרות בנייה של מבנים שחייבים להיות חזקים. החיתוך של הבטון מהווה אתגר מורכב מאוד ולצורך כך יש לעשות שימוש בכלי שמסוגל לחדור את הבטון הקשיח. כאן יש לנו את היהלום שנחשב כחומר הכי חזק שיש בטבע. היהלום למעשה מצפה את הלהב של מסור הבטון וזה מה שהופך אותו לחזק, עוצמתי ומדויק מאין כמותו.

אולי יעניין אותך לקרוא על:

הכללים שלנו

אנו בחברת POWER ניסור בטון מקפידים על שלושה עיקרים

בטיחות בעבודה

הכלל החשוב ביותר עברנו היינו לשמור על כל כללי הבטיחות אנחנו מבינים את האחריות שיש לנו בידיים.

עמידה בזמנים וביעדים

אצלנו זמן זה זמן ואנחנו מודעים לעובדה שעיכוב מצידנו יכול לעכב פרויקט שלם.

שירות אדיב ומקצועי

אנחנו שואפים ליצור מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו ולתת את השירות על הצד הטוב ביותר.

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.