ניסור בטון בקריית אונו

ניסור בטון

רוצים לשפץ את הבית שלכם בקריית אונו? מחפשים שירות מקצועי לצורך ביצוע עבודות של חיתוך בבטון? הגעתם בדיוק למקום הנכון! חברת POWER עם כל מה שאתם צריכים על מנת שהעבודה תיעשה בצורה הטובה ביותר, המקצועית ביותר, האסתטית ביותר ומה שהכי חשוב – הבטוחה ביותר!

מי צריך עבודה של ניסור בבטון?

אז מתי בעצם יש צורך בעבדה של ניסור בטון?

המבנים של היום בנויים רובם ככולם מבטון. נכון שיש קירות בלוק ויש גם קירות גבס. אך עמודי התווך והקירות החיצוניים וגם המרכזיים של הבניינים עשויים כולם מבטון. מסיבה זו כל שינוי כמעט שתרצו לעשות בבית, יחייב אתכם בביצוע עבודות הכוללות גם ניסור של הבטון.

לדוגמא –

  • הסרת מסתור כביסה כמעט בכל בית יש מסתור כביסה היוצר מהשטח של מרפסת השירות של הבית. מסתור הכביסה הוא בעצם שטח יחסית גדול שאינו מנוצל. אין היום אנשים שתולים כביסה בתוך מסתור הכביסה. לרוב הוא משמש לצור העמדת הדוד או התקנת המזגן אך יחד עם זאת עדיין יש שם שטח גדול שאינו מנוצל. הדבר שכמעט כולם עושים, זה הסרה של הקיר וסיפוח החלק של מסתור הכיבסה לשטח של המרפסת. העבודה הזו לא כל כך פשוטה כפי שהיא נשמעת. זאת משום שהקיר המדובר הוא קיר העשוי בטון. את הקיר הזה חייבים להסיר בצורה זהירה מאוד בעזרת כלי עבודה מתאימים וניסיון בביצוע העבודה.
  • חיתוך קירות בטון בבית – במסגרת עבודות שיפוצים בבית עולה לא פעם צורך בחיתוך של קיר בטון. אם זו הסרה מוחלטת של הקיר ואם זה חיתוך של דלת או של חלון בתוך הקיר. כאן העבודה חייבת להיות מדויקת מאוד והיא חייבת להיעשות בצורה מאוד זהירה על מנת שלא ייגרמו נזקים לשאר חלקי הקיר או המבנה כולו. מעבר לכך חשוב לזכור כי חלון, דלת וכל חיתוך לכל מטרה אחרת חייבים להיות מדויקים מאוד. אחרת הם יפגעו קשות במראה הכללי של הבית. מסור הבון הוא הכלי שבעזרתו אפשר להגיע לתוצאות הרצויות והמדויקות.
  • חיתוך צינורות בטון בביצוע עבודות אינסטלציה גדולות הנעשות בעיקר בחוץ, יש צורך לא פעם בניסור של צינורות הבטון הגדולים. הניסור חייב להיעשות באופן מדויק וזהיר במיוחד. גם כאן רק מסור הבטון יהיה הכלי המתאים שיוביל לתוצאות הרצויות.

כמה עולה ניסור בטון?

כשאנחנו רוצים לדעת כמה יהיה עלינו לשלם על עבודה של ניסור בטון חשוב להבין איך נעשה התמחור. בעיקרון נקבע המחיר בהתאם לאורך הניסור, בעובי הבטון אותו מבקשים לנסר וכן ביקום שן אמורה העבודה להתבצע. ככל שיהיה מסובך יותר לבצע את העבודה, ככל שהגישה למקום תהיה מורכבת, מסובכת או מסוכנת יותר, הרי שהמחיר יהיה גבוה בהתאם.

מחירון לדוגמא-

סוג העבודהמחיר
פתיחת דלת (מחיר עבור דלת סטנדרטית בעובי קיר 20 ס"מ)החל מ- 1200₪
פתיחת חלון ( מחיר עבור חלון סטנדרטי בעובי קיר 20 ס"מ )החל מ- 1000₪
ניסור גג בטון ( מחיר למטר )החל מ – 280₪
ניסור קורות בטון (מחיר למטר )החל מ- 500₪
ניסור צינורות בטוןהחל מ- 500₪
ניסור רצפת בטון (מחיר למטר )החל מ- 280₪

להצעת מחיר השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם

למה חברת POWER?

כדי להצליח במלאכה, חובה להיעזר באנשי מקצוע מומחים שצברו ניסיון בתחום הספציפי הזה של ניסור בבטון.

חברת POWER מעסיקה צוות מקצועי מיוחד המציע את כל השירותים בכל התחומים הקשורים לניסור בטון. הם יבצעו גם עבורכם את העבודה עם הכלים המתאימים כדי שתיהנו מתוצאות מדויקות, אסתטיות ובטוחות.

אולי יעניין אותך לקרוא על:

הכללים שלנו

אנו בחברת POWER ניסור בטון מקפידים על שלושה עיקרים

בטיחות בעבודה

הכלל החשוב ביותר עברנו היינו לשמור על כל כללי הבטיחות אנחנו מבינים את האחריות שיש לנו בידיים.

עמידה בזמנים וביעדים

אצלנו זמן זה זמן ואנחנו מודעים לעובדה שעיכוב מצידנו יכול לעכב פרויקט שלם.

שירות אדיב ומקצועי

אנחנו שואפים ליצור מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו ולתת את השירות על הצד הטוב ביותר.

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.