ניסור בטון לצורך התקנת פרגולה

ניסור יהלום בבטון

התהליך של התקנת פרגולה יכול להיראות שונה ממקרה למקרה, כשלרוב כל מה שצריך לעשות הוא להגיע עם הקונסטרוקציה ופשוט להקים אותה במקום המיועד לה בחצר הבית.

במקרים אחרים, עשויות להידרש פעולות נוספות לפני שמתקינים את הפרגולה, ובכלל זה ניסור בטון לצורך התקנת פרגולה. מתי נדרש מהלך כזה ולמה? על כך בשורות הבאות.

מיקום הפרגולה מסביב לבית

כשאתם רוצים להקים פרגולה בבית, יש לכם שתי אופציות מרכזיות: האופציה הראשונה היא פשוט להקים את הפרגולה היכן שקבע הקבלן למקם את החצר שלכם.

במקרה הזה עליכם לקחת בחשבון שזהו לאו דווקא המיקום המתאים ביותר לפרגולה בחצר. כך למשל, אחד השיקולים המרכזיים במיקום הפרגולה הוא השיקול של זוויות קרינת השמש על החצר.

ייתכן שמשיקולים תכנוניים או הנדסיים, קבלן הביצוע שבנה את הבית ולבטח האדריכל שתכנן אותו לא לקחו בחשבון את זוויות השמש כשקבעו היכן למקם את חצר הבית.

וזה מביא אותנו לאופציה השנייה. האופציה השנייה היא לבחור את המיקום הנכון ביותר להקמת הפרגולה לאחר שלוקחים בחשבון את כל השיקולים האפשריים, ובכלל זה זוויות השמש, חשיפה לשכנים, חשיפה לרעש הרחוב, תשתיות מים וחשמל וכדומה.

כאשר בוחרים את מיקום הפרגולה בצורה זו, ייתכן בהחלט שיידרשו שורה של מהלכים על מנת להכין את השטח לקראת הפרגולה, ובכלל זה גם ניסור בטון לצורך התקנת פרגולה.

Alum-pergula חברת לייצור והרכבה של פרגולות אלומיניום לבתים פרטיים ובניינים משותפים

לאתר חברת אלום פרגולה https://alum-pergola.co.il/ פרגולות אלומיניום איכותיות

מדוע נדרש ניסור בטון לצורך התקנת פרגולה?

לאחר שבחנו את חצר הבית לכל אורכה ורוחבה, והחלטנו מהו המיקום האידיאלי להקמת הפרגולה, סביר להניח שנגלה כי באותו המיקום לא קיים פתח יציאה מהחלל הפנימי של הבית אל החצר.

פתח כזה דווקא נמצא בבית, אבל הוא נמצא היכן שקבע האדריכל למקם את החצר מראש, וזהו לא המיקום בו אתם רוצים להקים את הפרגולה.

על כן ובכדי להימנע ממצב שאתם צריכים להקיף את כל שטח הבית על מנת להגיע לפרגולה ולחזור ממנו, מה שאתם רוצים לעשות הוא ליצור מפתח דלת חדש בין החלל הפנימי של הבית ובין החצר במיקום בו אתם רוצים להקים את הפרגולה.

מפתח כזה דורש תכנון מדויק של גודל המפתח וישנן אפשרויות רבות שתוכלו לבחור מתוכן. לאחר מכן יהיה עליכם להזמין איש מקצוע שיבחן את הדברים מנקודת מבט הנדסית, ויוודא שאכן ישנה אפשרות לבצע ניסור בטון לצורך התקנת פרגולה במיקום הספציפי מבלי לפגוע בחוזקו המבני של המבנה כולו.

לאחר קבלת אישור כזה, ניתן להזמין גורם מקצועי שמתמחה בתחום של ניסור בטון, ובתוך לא יותר מיום עבודה מפתח כזה יהיה מוכן עבור הפרגולה החדשה. יחד עם זאת, כדאי את כל התהליך לעבור עם גורם מקצועי אחד שאחראי על כולו על מנת להימנע ממצבים פרדוקסליים כמו למשל פתח פרוץ בקיר הבית.

POWER ניסור וקידוח בטון לוגו

התוכן באתר נכתב על ידי חברת POWER​

אנו עושים הכל כדי לתת לכם הגולשים חווית משתמש יוצאת מין הכלל ותוכן רלוונטי שייתן לכם את המידע שאתם מחפשים, אם מצאתם טעות או דבר שאינו נכון אנו נשמח לקבל תגובה בנושא.

שתפו עם חברים

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב facebook
Facebook
הצעת מחיר עבור ניסור בטון
דיסק ניסור בטון

לקבלת הצעת מחיר
מלאו את הפרטים!

המלצות
Google ג גוגל
4.3
מבוסס על 9 ביקורות
Facebook ג גוגל
5.0
מבוסס על 3 ביקורות
השירותים שלנו
עוד בנושא
POWER בפייסבוק
הצעת מחיר לניסור בטון
לקבלת הצעת מחיר
חייגו עכשיו וקבלו הצעה ישירות לנייד
מאמרים בנושא

מאמרים ופוסטים שיתנו לכם הרבה ידע בנושא ניסור בטון

עבודה בטיחותית
חיתוך בטון
ציוד חובה לשמירה על בטיחות העובדים בעת ביצוע עבודות ניסור וקידוח בטון

אין זה מקרי שלפחות פעם בשבוע אנו שומעים או קוראים ידיעה אודות תאונת עבודה זו או אחרת והתוצאה הרת האסון שלה באתר הבנייה. נכון להיום אחד מהענפים החיוניים ביותר והמסוכנים ביותר הינו ענף הבנייה. הסיבה לכך היא חוסר זהירות, אי שימוש בציוד חובה המיועד לשמירה על בטיחות העובדים והעובדה שעבודות

ניסור בטון
ניסור וקידוח בטון
ניסור בטון כחלק משיפוץ והרחבה

אין ספק שמדובר בתהליך שצריך להיות מרגש ומהנה, ואם אתם לקראת שיפוץ בית, הרחבת בית או עבודות שיפוצים מכל סוג, כדאי לבדוק אילו אופציות עומדות בפניכם אם תשקלו לבצע ניסור בטון. ניסור פתח מבטון עשוי לתת לכם טוויסט עיצובי מרהיב בבית, בואו לקרוא על ניסור בטון כחלק משיפוץ דירה ובתים. 

איך מתכננים קידוח חור לקמין כחלק מתהליך התקנתו?

אם החלטתם שמגיע לכם ליהנות החורף הזה מקמין, הגיע הזמן להבין כיצד מתקינים אותו ואיך מתכננים את כל הקשור אל קידוח החור לקמין. התחילו לקרוא.. קמין – כרטיס ביקור קמין הוא אח ורבים מכנים אותו גם בשם תנור ארובה.  כלומר, מתקן סגור בו מדליקים אש אם למטרת חימום, בישול ותאורה

קידוח יהלום
ניסור וקידוח בטון
החשיבות של קידוחי בטון לתכנון והתקנת מערכות ביוב

ביוב הוא אחת התשתיות החיוניות ביותר למין האנושי. עד לפיתוח הרשת התת קרקעית שמאפשרת ניקוז יעיל ובטוח, השפכים היוו מטרד חמור מבחינת הריח ובלא מעט מקרים גם מפגע תברואתי שהוביל למחלות ומגיפות. קידוחי בטון הם חלק בלתי נפרד מתכנון המערכות החשובות, התקנתן ותחזוקתן. הכנת התשתית המתאימה להנחת הצינורות השלב הראשון

ניסור בטון
ניסור וקידוח בטון
כללי עבודה זהירה בניסור בטון

ניסור בטון היא עבודה שצריכה להתבצע בדיוק רב על מנת להבטיח את התוצאות המבוקשות בסופה. יחד עם זאת, עוד מעבר לעניין איכות העבודה, המדובר גם על עבודה שדורשת זהירות רבה על מנת להבטיח את שלומם של העוסקים במלאכה ושל הסובבים אותם. בהתאם לכך ישנם מספר כללי עבודה זהירה בניסור בטון,

למה כדאי לשלב לוחות גבס בבנייה מבטון?

עמידות, פרקטיקה ויופי – הכל במוצר אחד כאשר אתם בוחרים לשפץ את הבית או לבנות אותו מהיסוד אתם מתחילים להתעניין במוצרים עמידים לאורך זמן שישיגו עבורכם את התוצאה הטובה ביותר גם מבחינת הנראות, אך גם מבחינת פרקטיקה. אנחנו רוצים יופי לצד איכות בכל דבר שאנחנו עושים, כך גם בבנייה. כאשר

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.