ניסור בטון לצורך התקנת פרגולה

ניסור יהלום בבטון

התהליך של התקנת פרגולה יכול להיראות שונה ממקרה למקרה, כשלרוב כל מה שצריך לעשות הוא להגיע עם הקונסטרוקציה ופשוט להקים אותה במקום המיועד לה בחצר הבית.

במקרים אחרים, עשויות להידרש פעולות נוספות לפני שמתקינים את הפרגולה, ובכלל זה ניסור בטון לצורך התקנת פרגולה. מתי נדרש מהלך כזה ולמה? על כך בשורות הבאות.

מיקום הפרגולה מסביב לבית

כשאתם רוצים להקים פרגולה בבית, יש לכם שתי אופציות מרכזיות: האופציה הראשונה היא פשוט להקים את הפרגולה היכן שקבע הקבלן למקם את החצר שלכם.

במקרה הזה עליכם לקחת בחשבון שזהו לאו דווקא המיקום המתאים ביותר לפרגולה בחצר. כך למשל, אחד השיקולים המרכזיים במיקום הפרגולה הוא השיקול של זוויות קרינת השמש על החצר.

ייתכן שמשיקולים תכנוניים או הנדסיים, קבלן הביצוע שבנה את הבית ולבטח האדריכל שתכנן אותו לא לקחו בחשבון את זוויות השמש כשקבעו היכן למקם את חצר הבית.

וזה מביא אותנו לאופציה השנייה. האופציה השנייה היא לבחור את המיקום הנכון ביותר להקמת הפרגולה לאחר שלוקחים בחשבון את כל השיקולים האפשריים, ובכלל זה זוויות השמש, חשיפה לשכנים, חשיפה לרעש הרחוב, תשתיות מים וחשמל וכדומה.

כאשר בוחרים את מיקום הפרגולה בצורה זו, ייתכן בהחלט שיידרשו שורה של מהלכים על מנת להכין את השטח לקראת הפרגולה, ובכלל זה גם ניסור בטון לצורך התקנת פרגולה.

Alum-pergula חברת לייצור והרכבה של פרגולות אלומיניום לבתים פרטיים ובניינים משותפים

לאתר חברת אלום פרגולה https://alum-pergola.co.il/ פרגולות אלומיניום איכותיות

מדוע נדרש ניסור בטון לצורך התקנת פרגולה?

לאחר שבחנו את חצר הבית לכל אורכה ורוחבה, והחלטנו מהו המיקום האידיאלי להקמת הפרגולה, סביר להניח שנגלה כי באותו המיקום לא קיים פתח יציאה מהחלל הפנימי של הבית אל החצר.

פתח כזה דווקא נמצא בבית, אבל הוא נמצא היכן שקבע האדריכל למקם את החצר מראש, וזהו לא המיקום בו אתם רוצים להקים את הפרגולה.

על כן ובכדי להימנע ממצב שאתם צריכים להקיף את כל שטח הבית על מנת להגיע לפרגולה ולחזור ממנו, מה שאתם רוצים לעשות הוא ליצור מפתח דלת חדש בין החלל הפנימי של הבית ובין החצר במיקום בו אתם רוצים להקים את הפרגולה.

מפתח כזה דורש תכנון מדויק של גודל המפתח וישנן אפשרויות רבות שתוכלו לבחור מתוכן. לאחר מכן יהיה עליכם להזמין איש מקצוע שיבחן את הדברים מנקודת מבט הנדסית, ויוודא שאכן ישנה אפשרות לבצע ניסור בטון לצורך התקנת פרגולה במיקום הספציפי מבלי לפגוע בחוזקו המבני של המבנה כולו.

לאחר קבלת אישור כזה, ניתן להזמין גורם מקצועי שמתמחה בתחום של ניסור בטון, ובתוך לא יותר מיום עבודה מפתח כזה יהיה מוכן עבור הפרגולה החדשה. יחד עם זאת, כדאי את כל התהליך לעבור עם גורם מקצועי אחד שאחראי על כולו על מנת להימנע ממצבים פרדוקסליים כמו למשל פתח פרוץ בקיר הבית.

POWER ניסור וקידוח בטון לוגו

התוכן באתר נכתב על ידי חברת POWER​

אנו עושים הכל כדי לתת לכם הגולשים חווית משתמש יוצאת מין הכלל ותוכן רלוונטי שייתן לכם את המידע שאתם מחפשים, אם מצאתם טעות או דבר שאינו נכון אנו נשמח לקבל תגובה בנושא.

שתפו עם חברים

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב facebook
Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השירותים שלנו

מאמרים חדשים

הצעת מחיר עבור ניסור בטון
דיסק ניסור בטון

POWER בפייסבוק

הכללים שלנו

אנו בחברת POWER ניסור בטון מקפידים על שלושה עיקרים שהם:

בטיחות בעבודה

הכלל החשוב ביותר עברנו היינו לשמור על כל כללי הבטיחות אנחנו מבינים את האחריות שיש לנו בידיים.

עמידה בזמנים וביעדים

אצלנו זמן זה זמן ואנחנו מודעים לעובדה שעיכוב מצידנו יכול לעכב פרויקט שלם.

שירות אדיב ומקצועי

אנחנו שואפים ליצור מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו ולתת את השירות על הצד הטוב ביותר.

מאמרים בנושא

מאמרים ופוסטים שיתנו לכם הרבה ידע בנושא ניסור בטון

קבלני ניסור בטון
כללי

ניסור בטון של כלונסאות לאחר כשל בדיקה סונית

מהם כלונסאות ומהי בדיקה סונית? ומה קורה אם יש כשל בבדיקה? כל התשובות לשאלות אלו ועוד – בהמשך! מהם כלונסאות? כלונסאות הם סוג של יסודות של בניין, שתפקידם הוא לתמוך בעומס של הבניין. הכלונס תומך בבניין על ידי כך, שהוא בנוי ממתכת ומוכנס אל תוך האדמה ועליו יוצקים בטון לכל

קרא עוד »
ניסור קיר בטון
כללי

סימון מדויק על ידי מודד מוסמך לפני ניסור בטון

רגע לפני שאתם מאשרים התחלה של ניסור בטון בבית שלכם, חשוב שתקראו את המאמר הזה! כאן נסביר על החשיבות של סימון מדויק על ידי מודד מוסמך לפני ניסור בטון. סיבות עיקריות לניסור בטון ישנן שתי סיבות עיקריות ונפוצות במיוחד, שמובילות לצורך לנסר בטון. הראשונה היא, כשעולה הרצון לפתוח או להגדיל

קרא עוד »

מאמרים נוספים

הכללים שלנו

אנו בחברת POWER ניסור בטון מקפידים על שלושה עיקרים שהם:

בטיחות בעבודה

הכלל החשוב ביותר עברנו היינו לשמור על כל כללי הבטיחות אנחנו מבינים את האחריות שיש לנו בידיים.

עמידה בזמנים וביעדים

אצלנו זמן זה זמן ואנחנו מודעים לעובדה שעיכוב מצידנו יכול לעכב פרויקט שלם.

שירות אדיב ומקצועי

אנחנו שואפים ליצור מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו ולתת את השירות על הצד הטוב ביותר.

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.