ניסור בטון לצורך התקנת פרגולה

ניסור יהלום בבטון

התהליך של התקנת פרגולה יכול להיראות שונה ממקרה למקרה, כשלרוב כל מה שצריך לעשות הוא להגיע עם הקונסטרוקציה ופשוט להקים אותה במקום המיועד לה בחצר הבית.

במקרים אחרים, עשויות להידרש פעולות נוספות לפני שמתקינים את הפרגולה, ובכלל זה ניסור בטון לצורך התקנת פרגולה. מתי נדרש מהלך כזה ולמה? על כך בשורות הבאות.

מיקום הפרגולה מסביב לבית

כשאתם רוצים להקים פרגולה בבית, יש לכם שתי אופציות מרכזיות: האופציה הראשונה היא פשוט להקים את הפרגולה היכן שקבע הקבלן למקם את החצר שלכם.

במקרה הזה עליכם לקחת בחשבון שזהו לאו דווקא המיקום המתאים ביותר לפרגולה בחצר. כך למשל, אחד השיקולים המרכזיים במיקום הפרגולה הוא השיקול של זוויות קרינת השמש על החצר.

ייתכן שמשיקולים תכנוניים או הנדסיים, קבלן הביצוע שבנה את הבית ולבטח האדריכל שתכנן אותו לא לקחו בחשבון את זוויות השמש כשקבעו היכן למקם את חצר הבית.

וזה מביא אותנו לאופציה השנייה. האופציה השנייה היא לבחור את המיקום הנכון ביותר להקמת הפרגולה לאחר שלוקחים בחשבון את כל השיקולים האפשריים, ובכלל זה זוויות השמש, חשיפה לשכנים, חשיפה לרעש הרחוב, תשתיות מים וחשמל וכדומה.

כאשר בוחרים את מיקום הפרגולה בצורה זו, ייתכן בהחלט שיידרשו שורה של מהלכים על מנת להכין את השטח לקראת הפרגולה, ובכלל זה גם ניסור בטון לצורך התקנת פרגולה.

Alum-pergula חברת לייצור והרכבה של פרגולות אלומיניום לבתים פרטיים ובניינים משותפים

לאתר חברת אלום פרגולה https://alum-pergola.co.il/ פרגולות אלומיניום איכותיות

מדוע נדרש ניסור בטון לצורך התקנת פרגולה?

לאחר שבחנו את חצר הבית לכל אורכה ורוחבה, והחלטנו מהו המיקום האידיאלי להקמת הפרגולה, סביר להניח שנגלה כי באותו המיקום לא קיים פתח יציאה מהחלל הפנימי של הבית אל החצר.

פתח כזה דווקא נמצא בבית, אבל הוא נמצא היכן שקבע האדריכל למקם את החצר מראש, וזהו לא המיקום בו אתם רוצים להקים את הפרגולה.

על כן ובכדי להימנע ממצב שאתם צריכים להקיף את כל שטח הבית על מנת להגיע לפרגולה ולחזור ממנו, מה שאתם רוצים לעשות הוא ליצור מפתח דלת חדש בין החלל הפנימי של הבית ובין החצר במיקום בו אתם רוצים להקים את הפרגולה.

מפתח כזה דורש תכנון מדויק של גודל המפתח וישנן אפשרויות רבות שתוכלו לבחור מתוכן. לאחר מכן יהיה עליכם להזמין איש מקצוע שיבחן את הדברים מנקודת מבט הנדסית, ויוודא שאכן ישנה אפשרות לבצע ניסור בטון לצורך התקנת פרגולה במיקום הספציפי מבלי לפגוע בחוזקו המבני של המבנה כולו.

לאחר קבלת אישור כזה, ניתן להזמין גורם מקצועי שמתמחה בתחום של ניסור בטון, ובתוך לא יותר מיום עבודה מפתח כזה יהיה מוכן עבור הפרגולה החדשה. יחד עם זאת, כדאי את כל התהליך לעבור עם גורם מקצועי אחד שאחראי על כולו על מנת להימנע ממצבים פרדוקסליים כמו למשל פתח פרוץ בקיר הבית.

POWER ניסור וקידוח בטון לוגו

התוכן באתר נכתב על ידי חברת POWER​

אנו עושים הכל כדי לתת לכם הגולשים חווית משתמש יוצאת מין הכלל ותוכן רלוונטי שייתן לכם את המידע שאתם מחפשים, אם מצאתם טעות או דבר שאינו נכון אנו נשמח לקבל תגובה בנושא.

שתפו עם חברים

WhatsApp
Email
Telegram
Facebook
מאמרים בנושא

מאמרים ופוסטים שיתנו לכם הרבה ידע בנושא ניסור בטון

ניסור בטון
ניסור בטון
מכונת ניסור בטון: המדריך המלא

הבטון הוא כידוע אחד מהחומרים הכי חזקים ביקום. מסיבה זו העבודה מול הבטון מצריכה כוח ועוצמה מיוחדים. כדי להגיע לביצועים מוצלחים בחיתוך, בניסור או בקידוח הבטון, יש צורך בכלים מיוחדים. הכלי המוכר שיש לנו היום לצורך העבודה עם הבטון זהו מסור היהלום. איך זה עובד מכונת הניסור בפועל? על מכונת

ניסור בטון לשיפוץ הבית
ניסור וקידוח בטון
מדוע כדאי להיעזר בחברת ניסור וקידוח בטון בעת שיפוץ הבית

מתכננים להיכנס לפרויקט שיפוץ הבית? שירותי ניסור וקידוח בטון יעזרו לכם עד לא מזמן, כל פרוייקט שיפוצים היה טומן בחובו ביצוע של פעולות אגרסיביות, מרעישות ומלכלכות במיוחד. כיום קיימת אפשרות הרבה יותר יעילה – שירותי ניסור וקידוח בטון. במה בדיוק מדובר ומהם היתרונות של העניין בפרויקט שיפוץ הבית שלכם? מייד

חיתוך קירות
בטון מזוין
איך לחתוך בטון? המדריך המלא

איך לחתוך קיר או משטח בטון – המדריך המלא בטון, אחד החומרים החזקים ביקום ועל כן העבודה מולו מצריכה כוח חזק מאד. לחברת POWER יש את הכלים הייעודיים עבור לחתוך בטון כאשר העיקרי שבהם הוא מכונת ניסור בטון ביהלום. אז איך חותכים את הבטון? המדריך המלא. חיתוך מדויק בבטון על

ניסור בטון ללא חריגות
ניסור וקידוח בטון
כיצד מתבצע ניסור בטון ללא חריגות

ניסור בטון פלאצ' אפס – ניסור בטון ללא חריגות איך לחתוך את הבטון שיהיה צמוד לקיר במרחק של אפס סנטימטר? מה שנקרה ניסור בטון ללא חריגות. בשנים האחרונות הפכו עבודות ניסור בטון לנפוצות ביותר בעולם הבנייה והשיפוץ. מי שלא בקיא בתחום ניסור הבטון עשוי לחשוב שמדובר בפעולה פשוטה. אך למעשה

חיתוך קירות
ניסור וקידוח בטון
שבירת קיר בטון או ניסור קיר בטון – מה כדאי?

מה כדאי לשבור את הקיר או להזמין ניסור בטון? שבירה של קיר בטון היא דרך ותיקה ומוכרת לצורך עריכת שינויים במבנה עם קירות בטון ואף בחומת בטון. לצורך זה נעזרים בכלי עבודה כמו פטישונים, המאפשרים ריסוק של הבטון לפי המידות הדרושות. מנגד, בשנים האחרונות, עם כניסת מסורי יהלום לתחום, עוברים

מדידת עובי קיר בטון
ניסור וקידוח בטון
איך מודדים עובי קיר בטון לצורך ניסור?

ניסור בטון הוא תהליך מורכב, הדורש ידע מקצועי רב, כדי לבצע את העבודה באופן מקצועי ונכון. אחד השלבים הראשונים בהכנת העבודה הוא מדידת עובי קיר בטון לפני הניסור, כדי שאפשר יהיה לבחור את המסור המתאים, את דרך הפעולה הנכונה ואף כדי לתכנן בצורה נכונה את פינוי הפסולת הכבדה. אז אם

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.