איך מנקים רובה אחרי שיפוץ?

איך מנקים רובה אחרי שיפוץ

אחרי שיפוץ יש הרבה מאוד עבודה עד שאפשר יהיה להתחיל לחיות בבית בצורה נורמלית. על פי רוב יהיה זה אבק הבנייה המכסה את כל השטח כאשר גם כתמי רובה וכתמי צבע מנקדים אזורים שונים בבית. אם זה קירות הקרמיקה ואם זה הרצפה. אז בדיוק לשם כך אנחנו כאן. ננסה ללמוד מה אפשר לעשות עם הרובה שנשאר על הרצפה ונבדוק איך אפשר להסיר אותו מבלי לפגוע בריצוף החדש.

הרובה הוא אחד החומרים הקשים שנותרים בשטח לאחר ביצוע בנייה או שיפוצים. הוא חומר קשה וטוב שכך. היות והרובה נועד למעשה לאטום היטב בין הרצפות או בין אריחי הקרמיקה ואם לא יהיה זה חומר חזק ואיכותי הרי שמים יחדרו אל מתחת לרצפות ומהר מאוד הרצפה תתחיל לזוז ממקומה, האריחים יתרוממו וכל ההשקעה של הבנייה או שיפוץ הבית ירדו לטמיון.

אך בעוד היתרונות של הרובה תורמים לאחזקת הבית, הרי שהסרה של הרובה העודפת היא אתגר מיוחד שאנחנו חייבים להתמודד איתה.

למעשה רבים מחומרי הבנייה יוצרים לכלוך שהוא קשה להסרה היות והם עשויים על בסיס מינרלים. (צמנטים) הלכלוך כולל לא רק את הרובה. מדובר במלט, בטיח, בבטון וכמובן גם ברובה שהזכרנו.

הסרת הרובה באופן עצמאי

יש אפשרות לרכוש חומרי ניקוי המציעים בידוק את האפשרות הזו של הסרת רובה. יש לציין כי חומרים אלו חייבים להיות עדינים מספיק על מנת שלא יפגעו בריצוף או באריחי הקרמיקה אך מצד שני החומרים צריכים להיות חזקים מספיק על מנת להתמודד עם החומר החזק, עם הרובה.

יש חומרי ניקוי ייעודיים המיועדים בדיוק לצורך הסרת הרובה ואם תפעלו על פי ההוראות, תצליחו על פי רוב להגיע לתוצאות טובות.

הסרת רובה על ידי החברה שמבצעת את עבודות הבנייה

יש חברות בנייה שדואגים גם לחלק הזה של הניקיון והם לא ישאירו את הזירה לאחר ביצוע העבודה כאשר יש שם יותר מידי שאריות שדורשות ניקיון מקצועי יותר מהרגיל.

תמיד עדיף לתת את הדעת מלכתחילה על בחירה בחברה המציעה את שירותי הבנייה שלה, כאשר מוודאים מולה שהיא גם דואגת לביצוע הניקיון לאחר העבודה בפועל.

כיום יותר מתמיד יש מודעות לדבר כאשר רבים הם חברות הבנייה המציעות מעבר לשירות הבסיסי של הבנייה גם את הביצוע של עבודות הניקיון בשטח, לאחר כל יום עבודה. במיוחד אם מדובר בבית מגורים שהדיירים ממשיכים לשהות במקום במהלך הבנייה.

על פי רוב הם גם יהיו מצוידים בחומרי ניקוי לצורך הסרת שאריות הרובה מתוך אחריות על העבודה ודאגה כי הכול יישאר במיטבו ללא כל ליקוי שייווצר בעקבות הניקיון.

מאמרים נוספים בנושא ניקיון לאחר שיפוץ:

ניקיון על ידי חברת ניקיון

אחרי שיפוצים יש הרבה עבודה. הבית לא יחזור לעצמו ללא עבודה סיזיפית של ניקיון יסודי של כל חלקי הבית. אם יהיו בבית רהיטים, הרי שהם יכוסו לגמרי באבק. במקרים רבים יהיו עליו שאריות  של טיח, של בטון ואולי גם של צבע. החלונות והתריסים ידרשו אף הם ניקיון ושיקום יסודיים ולמעשה כל הרהיטים וכל מכשירי החשמל כולם יצטרכו לעבור ניקוי יסודי.

זו בדיוק הסיבה שחברות הניקיון מציעות שירות ייחודי של ניקיון אחרי שיפוץ. זה לא הניקיון הסטנדרטי שהם עושים בבתים פרטיים. הם כבר מצוידים בכל הכלים ובכל החומרים הנדרשים על מנת לשקם את הבית ולנקות אותו היטב מהמסד עד הטפחות.

אז נכון שזו הוצאה כספית משמעותית למדי, אך לעיתים היא בהחלט משתלמת וכדאי לשקול אותה.

POWER ניסור וקידוח בטון לוגו

התוכן באתר נכתב על ידי חברת POWER​

אנו עושים הכל כדי לתת לכם הגולשים חווית משתמש יוצאת מין הכלל ותוכן רלוונטי שייתן לכם את המידע שאתם מחפשים, אם מצאתם טעות או דבר שאינו נכון אנו נשמח לקבל תגובה בנושא.

שתפו עם חברים

WhatsApp
Email
Telegram
Facebook
מאמרים בנושא

מאמרים ופוסטים שיתנו לכם הרבה ידע בנושא ניסור בטון

פרגולה על קיר בטון
בטון מזוין
פרגולות תלויות על קיר בטון

כאשר אנחנו רוצים לחבר פרגולה לקיר בטון יש לנו מספר אפשרויות: האפשרות הראשונה היא לבנות פרגולה שמחוברת לקרקע עם עמודים. הפרגולה עצמה יכולה להיות עשויה מבסיס של עץ או פשוט בסיס בטון שממשיך את הקיר באופן טבעי. החיסרון של פרגולה כזו הוא שחייבים שתהיה קודם כל תשתית מתאימה לעמודים, ולא

שיפוצים ובנייה
התקנת פאנלים סולאריים על הגג

מתכננים שיפוץ בבית? יתכן שזה הזמן הנכון לשלב התקנה של פאנלים סולאריים. לא משנה אם מתכננים  למשל ניסור קיר בטון לטובת התקנת חלון סטנדרטי, הסרת מדרגות בטון ישנות לצורך התקנת מדרגות חדישות עם מעקות זכוכית או שיפוץ הגג, נסביר למה זה הזמן הנכון, להצטרף לטרנד של התקנת פאנלים סולאריים.   הגג

עבודות בטון ושיפוצים
בטון מזוין
עבודות בטון ושיפוצים לבית חדש

יש הרבה רכוש שחשוב לנו בחיים כמו מחשב, מכונית או מקרר אך בסופו של יום הרכוש החשוב ביותר בחיינו הוא ללא ספק הבית שלנו. ככל שהבית שלנו נמצא במצב יותר טוב כך איכות החיים שלנו יותר גבוהה. על רקע זה יש לציין כי כמו כל דבר גם הבית שלנו סובל

שיפוץ דירה חדשה
שיפוצים ובנייה
משפצים דירה חדשה מהניילון? זה מה שתצטרכו לדעת

הרבה אנשים שקונים דירת קבלן חדשה לא מרוצים מהצורה של הבית ולא מעוניינים לקבל אותה כפי שהיא. אז יש אנשים שבכל זאת נכנסים להתגורר בבית ורק אחרי שהם כבר חיים במקום הם יודעים להגיד מה הם רוצים לשנות ואיך הם רוצים לראות את הבית כאשר התכנון ייעשה מתוך החיים בשטח.

קבלן הריסה
חיתוך בטון
כיצד לדעת לבחור קבלן הריסה שאפשר לסמוך עליו

בשנים האחרונות אנחנו עדים לפרויקטים רבים של פינוי בינוי כאשר הורסים את כל המבנה מהיסוד ובונים תחתיו מבנה חדש. במקרים כאלה ובדומים להם חשוב לבחור בחכמה את קבלן ההריסה ולוודא כי העבודה אכן תיעשה בשיטה הכי מתאימה ובצורה הכי בטוחה. איך עושים את זה? איך הורסים מבנה קיים? ישנן שיטות

ניסור בטון
כמה עולה לשבור קיר בטון? וכמה עולה לנסר קיר בטון? תעשו את החישוב

במאמר זה אנו נענה על השאלות: כמה עולה לשבור קיר בטון? וכמה עולה לנסר קיר בטון? כדי לתת לכם להחליט האם כדאי לשבור את הקיר או להזמין חברה שתנסר את הקיר. המשיכו לקרוא… הבטון מרכיב את רוב המבנים בישראל. לא פעם קורה ואנחנו מעוניינים להרחיב חלל בבית כאשר זה יחייב

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.