איך לעמוד בזמנים בעבודות הריסה – 3 טיפים שאתם לא רוצים לפספס

טיפים לניסור בטון

עמידה בלוח הזמנים שקבעת לפרויקט ההריסה שלך אינו רק עניין של נוחות אלא גם עניין של עלויות. לעיתים קרובות ניתן לצמצם את לוח הזמנים של פרויקט בצורה משמעותית, מה שמביא לחסכון לא קטן בתקציב שלך.

בכל מקרה, בין אם יש לך צורך דחוף לסיים את הפרויקט במהירות או שאתה רק רוצה להוריד עלויות, ישנם כמה צעדים שאפשר לעשות כדי לקצר את לוח הזמנים.

אנחנו בPower  ניסור בטון ממליצים להתמקד בשלושת הצעדים החשובים ביותר:

1. תכנון הפרויקט

  • התחל עם תוכנית עבודה מפורטת תוך כדי שאתה לוקח בחשבון את לוח הזמנים שקיבלת מהקבלן שלך. היה מציאותי לגבי מה שאתה רוצה להשיג ובנה את התוכנית עם קצת גמישות למקרה של עיכובים בלתי צפויים.
  • זהו גם זמן מושלם לתאם ציפיות עם הקבלן ולבדוק אם הוא יכול לעמוד בכל תתי הזמנים שקבעת לאורך הפרויקט, מי מכם אחראי לוודא שכל מטרות הפרויקט הושגו וכדומה. קבלת תשובות על השאלות הללו מראש תבטיח לך שהכל יתנהל לפי התוכנית ושבעיות קטנות שיעלו לאורך הפרויקט לא יהפכו לבעיות גדולות.

2. כוח אדם וניהול העבודה

  • וודא שלקבלן המשנה שלך יש ניסיון בפרויקטים עם לוח זמנים צפוף. אל תתבייש לבקש דוגמאות ספציפיות לפרויקטים כאלה שביצע הקבלן בעבר כהוכחה שהוא אכן יכול לעמוד בלוחות זמנים צפופים.
  • מומלץ לחלוק עם קבלן המשנה את תוכנית העבודה המפורטת שלך כדי שיבין מהן הציפיות שלך וכדי שיוכל לספק לך לוח זמנים מפורט שמתאים למה שאתה רוצה להשיג.
  • באופן אידיאלי, אמורים להיות קבלן המשנה שלך אנשי צוות במקום ומפקחים שיכולים לפקח מקרוב על התקדמות הפרויקט ולתת לך עדכונים שוטפים וקבועים על מצב הפרויקט שלך.
  • אם אתה נעזר במספר קבלני משנה, עודד אותם לתקשר ביניהם ולתאם את לוחות הזמנים שלהם אחד עם השני כדי להימנע מחוסר יעילות בעבודה.

3. ציוד

  • קיים הבדל גדול בין שימוש בכלים המתאימים לעבודה לבין שימוש בכלים שיש לקבלן במקרה באותו רגע. בעוד שכלים ישנים אולי יכולים לבצע את העבודה, הם גם עלולים לבזבז זמן וכוח אדם יקרים והתוצאה תהיה עוד הוצאות עבורך. לכן, בדוק שלקבלן שלך יש את הציוד המתאים והעדכני ביותר לפרויקט ושהוא זמין לביצוע העבודה.
  • חשוב לוודא גם שלקבלן המשנה יש את האנשים המתאימים באתר שיודעים לתת מענה מהיר לבעיות ציוד שמתעוררות באתר הבנייה, כגון כלי עבודה שמתקלקל, כולל מכונאי מקומי שיכול לתקן את הציוד במהירות.
POWER ניסור וקידוח בטון לוגו

התוכן באתר נכתב על ידי חברת POWER​

אנו עושים הכל כדי לתת לכם הגולשים חווית משתמש יוצאת מין הכלל ותוכן רלוונטי שייתן לכם את המידע שאתם מחפשים, אם מצאתם טעות או דבר שאינו נכון אנו נשמח לקבל תגובה בנושא.

שתפו עם חברים

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב facebook
Facebook
מאמרים בנושא

מאמרים ופוסטים שיתנו לכם הרבה ידע בנושא ניסור בטון

ניסור בטון לשיפוץ הבית
ניסור וקידוח בטון
מדוע כדאי להיעזר בחברת ניסור וקידוח בטון בעת שיפוץ הבית

מתכננים להיכנס לפרויקט שיפוץ הבית? שירותי ניסור וקידוח בטון יעזרו לכם עד לא מזמן, כל פרוייקט שיפוצים היה טומן בחובו ביצוע של פעולות אגרסיביות, מרעישות ומלכלכות במיוחד. כיום קיימת אפשרות הרבה יותר יעילה – שירותי ניסור וקידוח בטון. במה בדיוק מדובר ומהם היתרונות של העניין בפרויקט שיפוץ הבית שלכם? מייד

חיתוך קירות
בטון מזוין
איך לחתוך בטון? המדריך המלא

איך לחתוך קיר או משטח בטון – המדריך המלא בטון, אחד החומרים החזקים ביקום ועל כן העבודה מולו מצריכה כוח חזק מאד. לחברת POWER יש את הכלים הייעודיים עבור לחתוך בטון כאשר העיקרי שבהם הוא מכונת ניסור בטון ביהלום. אז איך חותכים את הבטון? המדריך המלא. חיתוך מדויק בבטון על

ניסור בטון ללא חריגות
ניסור וקידוח בטון
כיצד מתבצע ניסור בטון ללא חריגות

ניסור בטון פלאצ' אפס – ניסור בטון ללא חריגות איך לחתוך את הבטון שיהיה צמוד לקיר במרחק של אפס סנטימטר? מה שנקרה ניסור בטון ללא חריגות. בשנים האחרונות הפכו עבודות ניסור בטון לנפוצות ביותר בעולם הבנייה והשיפוץ. מי שלא בקיא בתחום ניסור הבטון עשוי לחשוב שמדובר בפעולה פשוטה. אך למעשה

חיתוך קירות
ניסור וקידוח בטון
שבירת קיר בטון או ניסור קיר בטון – מה כדאי?

מה כדאי לשבור את הקיר או להזמין ניסור בטון? שבירה של קיר בטון היא דרך ותיקה ומוכרת לצורך עריכת שינויים במבנה עם קירות בטון ואף בחומת בטון. לצורך זה נעזרים בכלי עבודה כמו פטישונים, המאפשרים ריסוק של הבטון לפי המידות הדרושות. מנגד, בשנים האחרונות, עם כניסת מסורי יהלום לתחום, עוברים

מדידת עובי קיר בטון
ניסור וקידוח בטון
איך מודדים עובי קיר בטון לצורך ניסור?

ניסור בטון הוא תהליך מורכב, הדורש ידע מקצועי רב, כדי לבצע את העבודה באופן מקצועי ונכון. אחד השלבים הראשונים בהכנת העבודה הוא מדידת עובי קיר בטון לפני הניסור, כדי שאפשר יהיה לבחור את המסור המתאים, את דרך הפעולה הנכונה ואף כדי לתכנן בצורה נכונה את פינוי הפסולת הכבדה. אז אם

ניסור גג בטון
חיתוך בטון
כל מה שחשוב לדעת על יציקת בטון בחצר

בטון הוא חומר גלם נפוץ מאוד בענפי הבנייה והשיפוצים. השימוש המקובל ביותר בו הוא לצורך קירוי, אבל בשנים האחרונות הוא הופך לפופולרי יותר ויותר גם עבור ריצוף. יותר ויותר אדריכלים בוחרים במשטחי בטון כדי להעניק לחללים שונים מראה ייחודי ומרשים, ועוד מקום שבו אפשר למצוא משטח כזה הוא בחצרות של

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.