איך לעמוד בזמנים בעבודות הריסה – 3 טיפים שאתם לא רוצים לפספס

טיפים לניסור בטון

עמידה בלוח הזמנים שקבעת לפרויקט ההריסה שלך אינו רק עניין של נוחות אלא גם עניין של עלויות. לעיתים קרובות ניתן לצמצם את לוח הזמנים של פרויקט בצורה משמעותית, מה שמביא לחסכון לא קטן בתקציב שלך.

בכל מקרה, בין אם יש לך צורך דחוף לסיים את הפרויקט במהירות או שאתה רק רוצה להוריד עלויות, ישנם כמה צעדים שאפשר לעשות כדי לקצר את לוח הזמנים.

אנחנו בPower  ניסור בטון ממליצים להתמקד בשלושת הצעדים החשובים ביותר:

1. תכנון הפרויקט

  • התחל עם תוכנית עבודה מפורטת תוך כדי שאתה לוקח בחשבון את לוח הזמנים שקיבלת מהקבלן שלך. היה מציאותי לגבי מה שאתה רוצה להשיג ובנה את התוכנית עם קצת גמישות למקרה של עיכובים בלתי צפויים.
  • זהו גם זמן מושלם לתאם ציפיות עם הקבלן ולבדוק אם הוא יכול לעמוד בכל תתי הזמנים שקבעת לאורך הפרויקט, מי מכם אחראי לוודא שכל מטרות הפרויקט הושגו וכדומה. קבלת תשובות על השאלות הללו מראש תבטיח לך שהכל יתנהל לפי התוכנית ושבעיות קטנות שיעלו לאורך הפרויקט לא יהפכו לבעיות גדולות.

2. כוח אדם וניהול העבודה

  • וודא שלקבלן המשנה שלך יש ניסיון בפרויקטים עם לוח זמנים צפוף. אל תתבייש לבקש דוגמאות ספציפיות לפרויקטים כאלה שביצע הקבלן בעבר כהוכחה שהוא אכן יכול לעמוד בלוחות זמנים צפופים.
  • מומלץ לחלוק עם קבלן המשנה את תוכנית העבודה המפורטת שלך כדי שיבין מהן הציפיות שלך וכדי שיוכל לספק לך לוח זמנים מפורט שמתאים למה שאתה רוצה להשיג.
  • באופן אידיאלי, אמורים להיות קבלן המשנה שלך אנשי צוות במקום ומפקחים שיכולים לפקח מקרוב על התקדמות הפרויקט ולתת לך עדכונים שוטפים וקבועים על מצב הפרויקט שלך.
  • אם אתה נעזר במספר קבלני משנה, עודד אותם לתקשר ביניהם ולתאם את לוחות הזמנים שלהם אחד עם השני כדי להימנע מחוסר יעילות בעבודה.

3. ציוד

  • קיים הבדל גדול בין שימוש בכלים המתאימים לעבודה לבין שימוש בכלים שיש לקבלן במקרה באותו רגע. בעוד שכלים ישנים אולי יכולים לבצע את העבודה, הם גם עלולים לבזבז זמן וכוח אדם יקרים והתוצאה תהיה עוד הוצאות עבורך. לכן, בדוק שלקבלן שלך יש את הציוד המתאים והעדכני ביותר לפרויקט ושהוא זמין לביצוע העבודה.
  • חשוב לוודא גם שלקבלן המשנה יש את האנשים המתאימים באתר שיודעים לתת מענה מהיר לבעיות ציוד שמתעוררות באתר הבנייה, כגון כלי עבודה שמתקלקל, כולל מכונאי מקומי שיכול לתקן את הציוד במהירות.
POWER ניסור וקידוח בטון לוגו

התוכן באתר נכתב על ידי חברת POWER​

אנו עושים הכל כדי לתת לכם הגולשים חווית משתמש יוצאת מין הכלל ותוכן רלוונטי שייתן לכם את המידע שאתם מחפשים, אם מצאתם טעות או דבר שאינו נכון אנו נשמח לקבל תגובה בנושא.

שתפו עם חברים

WhatsApp
Email
Telegram
Facebook
מאמרים בנושא

מאמרים ופוסטים שיתנו לכם הרבה ידע בנושא ניסור בטון

קבלן הריסה
חיתוך בטון
כיצד לדעת לבחור קבלן הריסה שאפשר לסמוך עליו

בשנים האחרונות אנחנו עדים לפרויקטים רבים של פינוי בינוי כאשר הורסים את כל המבנה מהיסוד ובונים תחתיו מבנה חדש. במקרים כאלה ובדומים להם חשוב לבחור בחכמה את קבלן ההריסה ולוודא כי העבודה אכן תיעשה בשיטה הכי מתאימה ובצורה הכי בטוחה. איך עושים את זה? איך הורסים מבנה קיים? ישנן שיטות

ניסור בטון
ניסור בטון
מכונת ניסור בטון: המדריך המלא

הבטון הוא כידוע אחד מהחומרים הכי חזקים ביקום. מסיבה זו העבודה מול הבטון מצריכה כוח ועוצמה מיוחדים. כדי להגיע לביצועים מוצלחים בחיתוך, בניסור או בקידוח הבטון, יש צורך בכלים מיוחדים. הכלי המוכר שיש לנו היום לצורך העבודה עם הבטון זהו מסור היהלום. איך זה עובד מכונת הניסור בפועל? על מכונת

טיפים לבחירת להב יהלום
חיתוך בטון
טיפים לבחירת להב היהלום הנכון לקידוח יהלומים וחיתוך בטון

הבטון הוא חומר קשה מאוד. מסיבה זו הניסור של הבטון הוא גם כן אתגר מורכב. הניסור הכי נכון של הבטון נעשה באמצעות מסור היהלום. חשוב לדעת כי לבחירה של הלהב הנכון לצורך ניסור בטון ישנה משמעות רבה וחשוב לתת על כך את הדעת. יש להבים שונים המתאימים לבטון, לגרניט כמו

ניסור בטון לשיפוץ הבית
ניסור וקידוח בטון
מדוע כדאי להיעזר בחברת ניסור וקידוח בטון בעת שיפוץ הבית

מתכננים להיכנס לפרויקט שיפוץ הבית? שירותי ניסור וקידוח בטון יעזרו לכם עד לא מזמן, כל פרוייקט שיפוצים היה טומן בחובו ביצוע של פעולות אגרסיביות, מרעישות ומלכלכות במיוחד. כיום קיימת אפשרות הרבה יותר יעילה – שירותי ניסור וקידוח בטון. במה בדיוק מדובר ומהם היתרונות של העניין בפרויקט שיפוץ הבית שלכם? מייד

חיתוך קירות
בטון מזוין
איך לחתוך בטון? המדריך המלא

איך לחתוך קיר או משטח בטון – המדריך המלא בטון, אחד החומרים החזקים ביקום ועל כן העבודה מולו מצריכה כוח חזק מאד. לחברת POWER יש את הכלים הייעודיים עבור לחתוך בטון כאשר העיקרי שבהם הוא מכונת ניסור בטון ביהלום. אז איך חותכים את הבטון? המדריך המלא. חיתוך מדויק בבטון על

ניסור בטון ללא חריגות
ניסור וקידוח בטון
כיצד מתבצע ניסור בטון ללא חריגות

ניסור בטון פלאצ' אפס – ניסור בטון ללא חריגות איך לחתוך את הבטון שיהיה צמוד לקיר במרחק של אפס סנטימטר? מה שנקרה ניסור בטון ללא חריגות. בשנים האחרונות הפכו עבודות ניסור בטון לנפוצות ביותר בעולם הבנייה והשיפוץ. מי שלא בקיא בתחום ניסור הבטון עשוי לחשוב שמדובר בפעולה פשוטה. אך למעשה

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.