איך לעמוד בזמנים בעבודות הריסה – 3 טיפים שאתם לא רוצים לפספס

טיפים לניסור בטון

עמידה בלוח הזמנים שקבעת לפרויקט ההריסה שלך אינו רק עניין של נוחות אלא גם עניין של עלויות. לעיתים קרובות ניתן לצמצם את לוח הזמנים של פרויקט בצורה משמעותית, מה שמביא לחסכון לא קטן בתקציב שלך.

בכל מקרה, בין אם יש לך צורך דחוף לסיים את הפרויקט במהירות או שאתה רק רוצה להוריד עלויות, ישנם כמה צעדים שאפשר לעשות כדי לקצר את לוח הזמנים.

אנחנו בPower  ניסור בטון ממליצים להתמקד בשלושת הצעדים החשובים ביותר:

1. תכנון הפרויקט

  • התחל עם תוכנית עבודה מפורטת תוך כדי שאתה לוקח בחשבון את לוח הזמנים שקיבלת מהקבלן שלך. היה מציאותי לגבי מה שאתה רוצה להשיג ובנה את התוכנית עם קצת גמישות למקרה של עיכובים בלתי צפויים.
  • זהו גם זמן מושלם לתאם ציפיות עם הקבלן ולבדוק אם הוא יכול לעמוד בכל תתי הזמנים שקבעת לאורך הפרויקט, מי מכם אחראי לוודא שכל מטרות הפרויקט הושגו וכדומה. קבלת תשובות על השאלות הללו מראש תבטיח לך שהכל יתנהל לפי התוכנית ושבעיות קטנות שיעלו לאורך הפרויקט לא יהפכו לבעיות גדולות.

2. כוח אדם וניהול העבודה

  • וודא שלקבלן המשנה שלך יש ניסיון בפרויקטים עם לוח זמנים צפוף. אל תתבייש לבקש דוגמאות ספציפיות לפרויקטים כאלה שביצע הקבלן בעבר כהוכחה שהוא אכן יכול לעמוד בלוחות זמנים צפופים.
  • מומלץ לחלוק עם קבלן המשנה את תוכנית העבודה המפורטת שלך כדי שיבין מהן הציפיות שלך וכדי שיוכל לספק לך לוח זמנים מפורט שמתאים למה שאתה רוצה להשיג.
  • באופן אידיאלי, אמורים להיות קבלן המשנה שלך אנשי צוות במקום ומפקחים שיכולים לפקח מקרוב על התקדמות הפרויקט ולתת לך עדכונים שוטפים וקבועים על מצב הפרויקט שלך.
  • אם אתה נעזר במספר קבלני משנה, עודד אותם לתקשר ביניהם ולתאם את לוחות הזמנים שלהם אחד עם השני כדי להימנע מחוסר יעילות בעבודה.

3. ציוד

  • קיים הבדל גדול בין שימוש בכלים המתאימים לעבודה לבין שימוש בכלים שיש לקבלן במקרה באותו רגע. בעוד שכלים ישנים אולי יכולים לבצע את העבודה, הם גם עלולים לבזבז זמן וכוח אדם יקרים והתוצאה תהיה עוד הוצאות עבורך. לכן, בדוק שלקבלן שלך יש את הציוד המתאים והעדכני ביותר לפרויקט ושהוא זמין לביצוע העבודה.
  • חשוב לוודא גם שלקבלן המשנה יש את האנשים המתאימים באתר שיודעים לתת מענה מהיר לבעיות ציוד שמתעוררות באתר הבנייה, כגון כלי עבודה שמתקלקל, כולל מכונאי מקומי שיכול לתקן את הציוד במהירות.
POWER ניסור וקידוח בטון לוגו

התוכן באתר נכתב על ידי חברת POWER​

אנו עושים הכל כדי לתת לכם הגולשים חווית משתמש יוצאת מין הכלל ותוכן רלוונטי שייתן לכם את המידע שאתם מחפשים, אם מצאתם טעות או דבר שאינו נכון אנו נשמח לקבל תגובה בנושא.

שתפו עם חברים

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב facebook
Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השירותים שלנו

מאמרים חדשים

הצעת מחיר עבור ניסור בטון
דיסק ניסור בטון

POWER בפייסבוק

הכללים שלנו

אנו בחברת POWER ניסור בטון מקפידים על שלושה עיקרים שהם:

בטיחות בעבודה

הכלל החשוב ביותר עברנו היינו לשמור על כל כללי הבטיחות אנחנו מבינים את האחריות שיש לנו בידיים.

עמידה בזמנים וביעדים

אצלנו זמן זה זמן ואנחנו מודעים לעובדה שעיכוב מצידנו יכול לעכב פרויקט שלם.

שירות אדיב ומקצועי

אנחנו שואפים ליצור מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו ולתת את השירות על הצד הטוב ביותר.

מאמרים בנושא

מאמרים ופוסטים שיתנו לכם הרבה ידע בנושא ניסור בטון

קבלני ניסור בטון
כללי

ניסור בטון של כלונסאות לאחר כשל בדיקה סונית

מהם כלונסאות ומהי בדיקה סונית? ומה קורה אם יש כשל בבדיקה? כל התשובות לשאלות אלו ועוד – בהמשך! מהם כלונסאות? כלונסאות הם סוג של יסודות של בניין, שתפקידם הוא לתמוך בעומס של הבניין. הכלונס תומך בבניין על ידי כך, שהוא בנוי ממתכת ומוכנס אל תוך האדמה ועליו יוצקים בטון לכל

קרא עוד »
ניסור קיר בטון
כללי

סימון מדויק על ידי מודד מוסמך לפני ניסור בטון

רגע לפני שאתם מאשרים התחלה של ניסור בטון בבית שלכם, חשוב שתקראו את המאמר הזה! כאן נסביר על החשיבות של סימון מדויק על ידי מודד מוסמך לפני ניסור בטון. סיבות עיקריות לניסור בטון ישנן שתי סיבות עיקריות ונפוצות במיוחד, שמובילות לצורך לנסר בטון. הראשונה היא, כשעולה הרצון לפתוח או להגדיל

קרא עוד »

מאמרים נוספים

הכללים שלנו

אנו בחברת POWER ניסור בטון מקפידים על שלושה עיקרים שהם:

בטיחות בעבודה

הכלל החשוב ביותר עברנו היינו לשמור על כל כללי הבטיחות אנחנו מבינים את האחריות שיש לנו בידיים.

עמידה בזמנים וביעדים

אצלנו זמן זה זמן ואנחנו מודעים לעובדה שעיכוב מצידנו יכול לעכב פרויקט שלם.

שירות אדיב ומקצועי

אנחנו שואפים ליצור מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו ולתת את השירות על הצד הטוב ביותר.

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.