חיתוך בטון ביהלום

ניסור יהלום

חברת POWER מבצעת את כל סוגי עבודות החיתוך בבטון

ניסור בטון

חיתוך בטון ביהלום, כיצד זה מתבצע?

ובכן היום בעידן שהכל מתקדם ומשתפר כך גם עולם הבנייה והשיפוצים הולך ומשתפר.

חיתוך בטון זוהי מכונה (רובוט) עם דיסק חיתוך יהלום ענק שמגיע בגדלים שונים לפי הצורך והרובוט יושב על מסילה ארוכה שאותה אנחנו מייצבים על הקיר היכן שאנחנו רוצים לחתוך ועל ידי שלט רחוק אנחנו מפעילים את המכונה.

החיתוך על ידי ניסור יהלום יוצא חלק ישר ומדוייק ברמה הגבוה ביותר שאפשר לבצע, את מכונת הניסור אנחנו מחברים לקיר לפי הסימונים שאנחנו מבצעים לפי העבודה.

כיום השימוש במכונת החיתוך בטון היא חובה בכל אתר עבודה מאחר והניסור חוסך כל כך הרבה עבודה והרבה הרבה זמן מיותר שאותו אנחנו חוסכים על ידי כך שאנחנו חותכים את הקיר במהירות יותר גבוה משל שבירת הקיר וגם הקיר יוצא חלק הרבה יותר טוב מעבודה עם שפכטל.

מחירון ניסור בטון לשנת 2020

ההיתרונות הבולטים בחיתוך בטון

עבודה מהירה

שימוש בחיתוך בטון הרבה יותר מהיר משבירת הקיר

חיתוך חלק ביותר

ניסור בטון יוצר חיתוך חלק ומושלם

מניעת רעידת הבטון

על ידי חיתוך הקיר אנו מונעים רעידות מיותרות

עבודה משורטט

החיתוך יהיה בדיוק במידות שאתם צריכים

עוד מידע בנושא חיתוך בטון ביהלום

אנו ב POWER ניסור וקידוח בטון, גאים בעצמנו על הסטנדרטים הגבוהים שאנו מגדירים לעצמנו כאשר מדובר בפרויקט ניסור בטון ביהלום שאנו לוקחים. למרות שהדרישות של כל פרויקט עשויות להיות שונות, עם מגוון מקיף של מכונות מודרניות וחדשניות לרשותנו, POWER מוכנים וערוכים לתת מענה על האתגרים שהפרויקט שלכם יכול להציב בפנינו.

החל מחיתוכים מדויקים בבטון לחתכים גדולים יותר בפרויקטי הריסה וכל דבר שביניהם, POWER מסוגלים לענות על הצרכים שלכם בזמן ובכמות מינימלית של הפרעה או השפעה לסביבה. הצוות המיומן והמנוסה שלנו, נותן שירות בפריסה ארצית ומוכן לסייע לכם עם הפרויקט שלכם.

ישנם סוגים רבים של ניסור בטון ביהלום שזמינים בשבילכם בPOWER ניסור וקידוח בטון, עם מגוון של יישומים עבור כל אתגר של הפרויקט שלכם.

מכונות הניסור עצמה יכולות להשתנות בהתאם לפרויקט, יש לנו חיתוך עבור ניסור והסרת גושים גדולים של בטון, ניסור שרשרת עבור עבודה קטנה ומדויקת ניסור טבעת אם אתם צריכים קצוות.

אנחנו קבלנים שתמיד זמינים עם מגוון של פתרונות ניסור בכל חלקי הארץ. עם ניסיון של שנים רבות בעסק ושיתוף פעולה עם גופים גדולים, זה אומר שאתם יכולים לסמוך עלינו עם הפרויקט שלכם יש לנו ביטחון ואיכות של מה שאנחנו עושים.

מסור יהלום שמופעל עם שלט רחוק

ניסור ע"י שלט רחוק

חיתוך בטון ביהלום עם שלט בניגוד לניסור ידני מאפשר לחתוך כמעט כל בנייה גדולה כאשר שיטות אחרות לא יוכלו לאפשר. זהו כלי אידיאלי לחיתוך והסרה של בטון מחוזק, כגון מקטעים מגשרים, עמודים או קורות. ניסור יהלום ע"י שלט שימושי במיוחד כאשר יש צורך לנסר קירות עבות במיוחד.

ניסור כזה הוא שיטה רב-תכליתית של חיתוך בטון מחוזק ולבנים והוא משמש כאשר שיטות אחרות של קידוח או ניסור אינם פרקטיים כגון חיתוך תעשייתי של המון בטון, גשרים, גרמי מדרגות וחיתוך קירות קיימים.

ניסור קירות בטון במסור נשלט הוא כלי יעיל בעת חיתוך בטון, לבנים, בלוקים או קירות טיח. טכניקת ניסור הקיר משמשת בשיפוצים כדי לחתוך פתחים חדשים לדלתות ולחלונות, וחיתוך הקיר ביהלום חוסך זמן וכסף.

אז אם אתם צריכים חיתוך בטון ביהלום, POWER מציעים את השירות הטוב ביותר. לאנשי הצוות המוכשרים שלנו יש ניסיון של שנים מה שמבטיח לך שהם באמת יודעים מה הם עושים. אחד הדברים הטובים ביותר בשירות זה שאנו שולטים באבק ודואגים לכמות מינימלית של אבק, ללא תנודות, וללא שבירות של קירות בטון ישנות. הודות לשיטה ולציוד שאנו משתמשים בהם וזה מאפשר לנו לנסר עבור חלונות ודלתות על קירות הבטון שלכם מבלי לגרום נזק כלשהו.

יתרונות:

  • הפחתת רעש, אבק ופסולת.
  • הפחתת זמן השבתה.
  • תהליך חיתוך מדויק ונחוש.
  • יכולת חיתוך בטון מחוזק וממוגן.
  • היכולת לשמור על שלמות מבנית.
נגן וידאו
ניסור בטון ביהלום

מסור יהלום על גבי מסילה

פועלים בכל חלקי הארץ, שירותי החיתוך בטון ביהלום של POWER מציע ניסור באיכות גבוהה ושירותים נוספים במחירים אטרקטיביים. יש לנו שפע של ניסיון בכל ההיבטים של התעשייה שלנו, קבלנים מסורים שמסוגלים להשלים כל פרויקט במהירות ובמקצועיות.

שירות החיתוך בטון שמורכב על גבי מסילה הוא האידיאלי לחיתוך חומרי בנייה מחוזקים בחללים ובאזורים מוגבלים, מסור היהלום רכוב על גבי מסילה צמוד לקיר כדי לספק רמת דיוק גבוהה מאוד וחתכים עמוקים. מסור בטון על גבי מסילה היא שיטה המשמשת בדרך כלל כדי לעשות חתכים אנכיים ואופקיים מדויקים מאוד עבור מגוון רחב של יישומים, כולל:

  • הסרת קירות
  • פתחים לדלתות
  • פתחים לרצפה
  • פתחים לחלונות

תהליך זה מהיר ופשוט שמתבצע על ידי מומחים מנוסים בתעשייה תחת תנאי בריאות ובטיחות נכונה כדי להוריד את הסיכון של פציעה או תאונת עבודה.

מסורים שמורכבים על גבי מסלול ניתנים לשימוש גם על לוחות רצפה וכל משטחים שטוחים אחרים שבהם ניסור רצפה לא יכול להיות אופציה עקב חוסר מקום לתמרן בביטחה או שאין מספיק אוורור הנדרש בעת שימוש בציוד מסורי רצפה. ניתן גם להפחית את רוחב המדרגות באמצעות שיטה זו של ניסור יהלום.

POWER ניסור וקידוח בטון מחזיקים סוגים רבים של מסורים כדי להתאים לעבודה שלכם.

ניסור עם מסילה משמש לנסר קירות בטון מחוזקים ורצפות למגוון יישומים כגון פתחים לתעלות אוורור חדשות, חלונות, פתחים או כדי להפחית את גובה הקירות הקיימים. הוא משמש גם כדי לגזור קומות בהם גישה למסור הרצפה הוא בלתי אפשרי כגון מסדרונות, מדרגות, מסור מסילה יכול להיות גם על גרמי מדרגות (באמצעות הרכבה מיוחדת) במצבים כאשר רוחב גרם המדרגות צריך להיות מוקטן, לדוגמא מעבר גדול מדי.

הכללים שלנו

אנו בחברת POWER ניסור בטון מקפידים על שלושה עיקרים

בטיחות בעבודה

הכלל החשוב ביותר עברנו היינו לשמור על כל כללי הבטיחות אנחנו מבינים את האחריות שיש לנו בידיים.

עמידה בזמנים וביעדים

אצלנו זמן זה זמן ואנחנו מודעים לעובדה שעיכוב מצידנו יכול לעכב פרויקט שלם.

שירות אדיב ומקצועי

אנחנו שואפים ליצור מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו ולתת את השירות על הצד הטוב ביותר.

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.