כמה עולה לשבור קיר בטון? וכמה עולה לנסר קיר בטון? תעשו את החישוב

לשבור את הקיר או לנסר את הקיר

במאמר זה אנו נענה על השאלות: כמה עולה לשבור קיר בטון? וכמה עולה לנסר קיר בטון? כדי לתת לכם להחליט האם כדאי לשבור את הקיר או להזמין חברה שתנסר את הקיר. המשיכו לקרוא…

הבטון מרכיב את רוב המבנים בישראל. לא פעם קורה ואנחנו מעוניינים להרחיב חלל בבית כאשר זה יחייב אותנו לשבור קירות. שבירת קיר זוהי פעולה אגרסיבית שנעשית במקרים אשר בהם מבקשים להסיר קירות בטון.

שבירת הקיר נעשית לרוב בעזרת פטישון. מדובר בכלי שהוא בעל עוצמות חזקות במיוחד כאשר באמצעות מספר מכות פטישון, הקיר יקרוס לגמרי.

בעזרת הפטישון מגיעים לתוצאות לא לגמרי מדויקות כאשר הפטישון למעשה מוריד את הקיר ולא מעבר לזה. לעומת זאת, ניסור קיר בעזרת מסור יהלום, כפי שנפרט בהמשך, מוביל לתוצאות הרבה יותר ממוקדות וגם הרבה יותר מדויקות. ולמרות כל שאר היתרונות הינה לפניכם המחירים של ותעשו את החישוב בעצמכם.

כמה עולה לשבור קיר בטון?

  • מחיר שבירת קיר בלוקים בעובי 10 ס"מ נע בטווח שבין 2,500-3,000 ₪.
  • מחיר שבירת קיר בלוקים בעובי 20 ס"מ נע בטווח שבין 3,500-3,750 ₪.

המחיר הוא לקיר אחד!

כמה עולה לנסר קיר בטון?

התמחור לניסור הבטון מחושב על פי מספר פרמטרים. על פי סוג הפרויקט הרצוי ועל פי מטרים.

מחירים לדוגמא:

  • ניסור רצפת בטון למטר – 280 ₪
  • ניסור קורות בטון – 500 ₪ למטר
  • פתיחת דלת – החל מ – 1200 ₪
  • פתיחת חלון – החל מ – 1000 ₪

ניסור למטר אורך המחיר נע בין 170 ₪ ל-400 ₪ למטר בהתאם לעובי הקיר. לעוד מחירים כנסו עברו אל מחירון ניסור בטון.

כפי שאתם וודאי רואים בעצמכם, המחירים לניסור בטון בעזרת מסור היהלום יסתכם בסופו של דבר בסכומים הרבה יותר נמוכים ביחס לעלויות הכרוכות בשבירת קירות בעזרת הפטישון.

אם אתם עדיין מתלבטים מה עדיף לשבור או לנסר עברו למאמר הבא – שבירת קיר בטון או ניסור קיר בטון – מה כדאי?

ניסור בטון – למה זה יעיל יותר?

ניסור בטון נעשה כיום בטכניקות מתקדמות כאשר בדר"כ הוא מתבצע במסור יהלום.

מסור היהלום הוא מסור חזק מאוד והוא בעצם הכלי היחיד שמסוגל לחרוץ בבטון ולנסר חלקים ממנו בצורה מתוכננת מראש באופן מדויק ומושלם, בהתאם למידות הרצויות.

הניסור במסור היהלום יכול להתבצע בעזרת שלט רחוק כאשר בעל המקצוע לא חייב לאחוז בידיו את הכלי בעת ביצוע הניסור. זהו יתרון מהותי שמשפיע גם על הבטיחות בעבודה וגם על המאמצים המושקעים בעת הניסור.

היתרונות של מסור היהלום

למסור היהלום יש עוד יתרונות מעבר למחיר המוזל ולעבודה המדויקת שלו.

מסור היהלום הוא גם הרבה יותר בטוח ובטיחותי לשימוש. השליטה על העבודה היא כמעט אבסולוטית ולרוב לא ייגרם נזק למבנה בעקבות הניסור. גם הסביבה האנושית תהיה מוגנת ובטוחה יותר הודות לשימוש המבוקר בכלי המדויק והיעיל – מסור היהלום.

מלבד זאת, הניסור באמצעות מסור היהלום הוא הרבה יותר ידידותי לסביבה גם מבחינת הניקיון. הניסור נעשה בתוספת של זרם מים. המים למעשה חוסכים את ההפסקות בעבודה לקירור המכשיר וכן מונעים את האבק המתפזר בעת ששוברים או מנסרים בטון.

כשאין אבק באוויר, העובדים וכל האנשים באזור לא נאלצים להכניס אל תוך דרכי הנשימה שלהם אוויר מזוהם וכך הם נהנים מסביבת עבודה הרבה יותר נוחה ונעימה.

פנו אל אנשי המקצוע

חשוב לדעת! לצורך ביצוע עבודה מהסוג הזה הכוללת ניסור ושבירה של בטון, חובה לפנות אל אנשי מקצוע מומחים על מנת שאלו יבצעו את המשימה בצורה הכי נכונה, הכי מקצועית וגם הכי בטוחה. לא די בציוד המקצועי והאיכותי. אם אין מי שיתפעל את הציוד, הרי שהתוצאה עלולה להיות מסוכנת מאוד, הן לאנשים שמבצעים את העבודה, הן עבור כל מי שנמצא בסביבה והן למבנה עצמו שעלול לקרוס.

אנשי מקצוע מנוסים ומומחים גם יוודאו כי אין תשתיות בתוך הקיר המדובר וכי העבודה תוכל להתבצע בצורה הכי יעילה ובטוחה.

אולי יעניין אותך:

POWER ניסור וקידוח בטון לוגו

התוכן באתר נכתב על ידי חברת POWER​

אנו עושים הכל כדי לתת לכם הגולשים חווית משתמש יוצאת מין הכלל ותוכן רלוונטי שייתן לכם את המידע שאתם מחפשים, אם מצאתם טעות או דבר שאינו נכון אנו נשמח לקבל תגובה בנושא.

שתפו עם חברים

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב facebook
Facebook
מאמרים בנושא

מאמרים ופוסטים שיתנו לכם הרבה ידע בנושא ניסור בטון

קבלן הריסה
חיתוך בטון
כיצד לדעת לבחור קבלן הריסה שאפשר לסמוך עליו

בשנים האחרונות אנחנו עדים לפרויקטים רבים של פינוי בינוי כאשר הורסים את כל המבנה מהיסוד ובונים תחתיו מבנה חדש. במקרים כאלה ובדומים להם חשוב לבחור בחכמה את קבלן ההריסה ולוודא כי העבודה אכן תיעשה בשיטה הכי מתאימה ובצורה הכי בטוחה. איך עושים את זה? איך הורסים מבנה קיים? ישנן שיטות

מכונת ניסור בטון
ניסור בטון
מכונת ניסור בטון: המדריך המלא

הבטון הוא כידוע אחד מהחומרים הכי חזקים ביקום. מסיבה זו העבודה מול הבטון מצריכה כוח ועוצמה מיוחדים. כדי להגיע לביצועים מוצלחים בחיתוך, בניסור או בקידוח הבטון, יש צורך בכלים מיוחדים. הכלי המוכר שיש לנו היום לצורך העבודה עם הבטון זהו מסור היהלום. איך זה עובד מכונת הניסור בפועל? על מכונת

ציפוי אפוקסי
בטון מזוין
ציפוי אפוקסי למשטחי בטון – יתרונות, אופן השימוש ועוד

האפוקסי הפך להיות טרנד מאוד פופולארי בשנים האחרונות בעולם האדריכלות והבנייה, ולא בכדי – הוא מתאים את עצמו כמעט לכל סוג של שטח או רצפת בטון, עמיד מאוד, ומספק שכבת הגנה איכותית וחזקה במיוחד. האפוקסי מתאים במיוחד למשטחי בטון שצברו שחיקה מאוד משמעותית כדוגמת כבישים, או לרצפות בטון ישנות שצברו

פנלים מבודדים
שיפוצים ובנייה
מהם פנלים מבודדים? ומה היתרונות שלהם?

סוגיית הבידוד במבנה היא אחת הסוגיות המאתגרות בעבור קבלנים בענף הבנייה, כאשר הבידוד התרמי נועד ליצור מבנים מאווררים ונעימים לשהייה, ללא תלות במזג האוויר החיצוני. טכנולוגיות ופיתוחים מתקדמים לא פסחו על ענף הבנייה, והביאו אלינו את הפנלים המבודדים, ככלי ליצירת בידוד מעולה בבניה קלה ומהירה, באמצעות מגוון פרופילים בהתאמה לצרכים

דוח בטיחות לשנת 2021
שיפוצים ובנייה
דו"ח בטיחות שנתי הסוקר את אירועי הבטיחות מתחילת שנת 2021

דו"ח מנהל הבטיחות השנתי הסוקר את אירועי הבטיחות מתחילת שנת 2021, בדק ומצא כי עד לחודש יוני נהרגו בתאונות עבודה בישראל 23 עובדים. מחצית מן ההרוגים, 12 עובדים, נהרגו בתאונות עבודה בענף הבנייה, ואילו יתרתם בתאונות בענפי התעשייה, המסחר והשירותים. שלושה כתבי אישום הוגשו כנגד חברות שונות בגין רשלנות שהביאה

הכלים הכבדים שצריך בבניית מבנים
שיפוצים ובנייה
כל הכלים הכבדים שצריך בבניית מבנים

בפרויקטים שונים של בניה עושים שימוש בכלים כבדים, כאשר בחירת סוג הכלים תלויה לא פעם באופי העבודה ובסדר הגודל של הפרויקט. הכלים הכבדים מציעים יתרונות רבים ובעיקר – הם הופכים את תהליך הבנייה לקל ומהיר יותר.  אילו כלים כבדים צריך בעת בניית מבנים? ומה השימוש שלהם? כולנו יודעים על הכלים

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.