כמה עולה לשבור קיר בטון? וכמה עולה לנסר קיר בטון? תעשו את החישוב

לשבור את הקיר או לנסר את הקיר

במאמר זה אנו נענה על השאלות: כמה עולה לשבור קיר בטון? וכמה עולה לנסר קיר בטון? כדי לתת לכם להחליט האם כדאי לשבור את הקיר או להזמין חברה שתנסר את הקיר. המשיכו לקרוא…

הבטון מרכיב את רוב המבנים בישראל. לא פעם קורה ואנחנו מעוניינים להרחיב חלל בבית כאשר זה יחייב אותנו לשבור קירות. שבירת קיר זוהי פעולה אגרסיבית שנעשית במקרים אשר בהם מבקשים להסיר קירות בטון.

שבירת הקיר נעשית לרוב בעזרת פטישון. מדובר בכלי שהוא בעל עוצמות חזקות במיוחד כאשר באמצעות מספר מכות פטישון, הקיר יקרוס לגמרי.

בעזרת הפטישון מגיעים לתוצאות לא לגמרי מדויקות כאשר הפטישון למעשה מוריד את הקיר ולא מעבר לזה. לעומת זאת, ניסור קיר בעזרת מסור יהלום, כפי שנפרט בהמשך, מוביל לתוצאות הרבה יותר ממוקדות וגם הרבה יותר מדויקות. ולמרות כל שאר היתרונות הינה לפניכם המחירים של ותעשו את החישוב בעצמכם.

כמה עולה לשבור קיר בטון?

  • מחיר שבירת קיר בלוקים בעובי 10 ס"מ נע בטווח שבין 2,500-3,000 ₪.
  • מחיר שבירת קיר בלוקים בעובי 20 ס"מ נע בטווח שבין 3,500-3,750 ₪.

המחיר הוא לקיר אחד!

כמה עולה לנסר קיר בטון?

התמחור לניסור הבטון מחושב על פי מספר פרמטרים. על פי סוג הפרויקט הרצוי ועל פי מטרים.

מחירים לדוגמא:

  • ניסור רצפת בטון למטר – 280 ₪
  • ניסור קורות בטון – 500 ₪ למטר
  • פתיחת דלת – החל מ – 1200 ₪
  • פתיחת חלון – החל מ – 1000 ₪

ניסור למטר אורך המחיר נע בין 170 ₪ ל-400 ₪ למטר בהתאם לעובי הקיר. לעוד מחירים כנסו עברו אל מחירון ניסור בטון.

כפי שאתם וודאי רואים בעצמכם, המחירים לניסור בטון בעזרת מסור היהלום יסתכם בסופו של דבר בסכומים הרבה יותר נמוכים ביחס לעלויות הכרוכות בשבירת קירות בעזרת הפטישון.

אם אתם עדיין מתלבטים מה עדיף לשבור או לנסר עברו למאמר הבא – שבירת קיר בטון או ניסור קיר בטון – מה כדאי?

ניסור בטון – למה זה יעיל יותר?

ניסור בטון נעשה כיום בטכניקות מתקדמות כאשר בדר"כ הוא מתבצע במסור יהלום.

מסור היהלום הוא מסור חזק מאוד והוא בעצם הכלי היחיד שמסוגל לחרוץ בבטון ולנסר חלקים ממנו בצורה מתוכננת מראש באופן מדויק ומושלם, בהתאם למידות הרצויות.

הניסור במסור היהלום יכול להתבצע בעזרת שלט רחוק כאשר בעל המקצוע לא חייב לאחוז בידיו את הכלי בעת ביצוע הניסור. זהו יתרון מהותי שמשפיע גם על הבטיחות בעבודה וגם על המאמצים המושקעים בעת הניסור.

היתרונות של מסור היהלום

למסור היהלום יש עוד יתרונות מעבר למחיר המוזל ולעבודה המדויקת שלו.

מסור היהלום הוא גם הרבה יותר בטוח ובטיחותי לשימוש. השליטה על העבודה היא כמעט אבסולוטית ולרוב לא ייגרם נזק למבנה בעקבות הניסור. גם הסביבה האנושית תהיה מוגנת ובטוחה יותר הודות לשימוש המבוקר בכלי המדויק והיעיל – מסור היהלום.

מלבד זאת, הניסור באמצעות מסור היהלום הוא הרבה יותר ידידותי לסביבה גם מבחינת הניקיון. הניסור נעשה בתוספת של זרם מים. המים למעשה חוסכים את ההפסקות בעבודה לקירור המכשיר וכן מונעים את האבק המתפזר בעת ששוברים או מנסרים בטון.

כשאין אבק באוויר, העובדים וכל האנשים באזור לא נאלצים להכניס אל תוך דרכי הנשימה שלהם אוויר מזוהם וכך הם נהנים מסביבת עבודה הרבה יותר נוחה ונעימה.

פנו אל אנשי המקצוע

חשוב לדעת! לצורך ביצוע עבודה מהסוג הזה הכוללת ניסור ושבירה של בטון, חובה לפנות אל אנשי מקצוע מומחים על מנת שאלו יבצעו את המשימה בצורה הכי נכונה, הכי מקצועית וגם הכי בטוחה. לא די בציוד המקצועי והאיכותי. אם אין מי שיתפעל את הציוד, הרי שהתוצאה עלולה להיות מסוכנת מאוד, הן לאנשים שמבצעים את העבודה, הן עבור כל מי שנמצא בסביבה והן למבנה עצמו שעלול לקרוס.

אנשי מקצוע מנוסים ומומחים גם יוודאו כי אין תשתיות בתוך הקיר המדובר וכי העבודה תוכל להתבצע בצורה הכי יעילה ובטוחה.

אולי יעניין אותך:

POWER ניסור וקידוח בטון לוגו

התוכן באתר נכתב על ידי חברת POWER​

אנו עושים הכל כדי לתת לכם הגולשים חווית משתמש יוצאת מין הכלל ותוכן רלוונטי שייתן לכם את המידע שאתם מחפשים, אם מצאתם טעות או דבר שאינו נכון אנו נשמח לקבל תגובה בנושא.

שתפו עם חברים

WhatsApp
Email
Telegram
Facebook
מאמרים בנושא

מאמרים ופוסטים שיתנו לכם הרבה ידע בנושא ניסור בטון

פרגולה על קיר בטון
בטון מזוין
פרגולות תלויות על קיר בטון

כאשר אנחנו רוצים לחבר פרגולה לקיר בטון יש לנו מספר אפשרויות: האפשרות הראשונה היא לבנות פרגולה שמחוברת לקרקע עם עמודים. הפרגולה עצמה יכולה להיות עשויה מבסיס של עץ או פשוט בסיס בטון שממשיך את הקיר באופן טבעי. החיסרון של פרגולה כזו הוא שחייבים שתהיה קודם כל תשתית מתאימה לעמודים, ולא

שיפוצים ובנייה
התקנת פאנלים סולאריים על הגג

מתכננים שיפוץ בבית? יתכן שזה הזמן הנכון לשלב התקנה של פאנלים סולאריים. לא משנה אם מתכננים  למשל ניסור קיר בטון לטובת התקנת חלון סטנדרטי, הסרת מדרגות בטון ישנות לצורך התקנת מדרגות חדישות עם מעקות זכוכית או שיפוץ הגג, נסביר למה זה הזמן הנכון, להצטרף לטרנד של התקנת פאנלים סולאריים.   הגג

עבודות בטון ושיפוצים
בטון מזוין
עבודות בטון ושיפוצים לבית חדש

יש הרבה רכוש שחשוב לנו בחיים כמו מחשב, מכונית או מקרר אך בסופו של יום הרכוש החשוב ביותר בחיינו הוא ללא ספק הבית שלנו. ככל שהבית שלנו נמצא במצב יותר טוב כך איכות החיים שלנו יותר גבוהה. על רקע זה יש לציין כי כמו כל דבר גם הבית שלנו סובל

ניסור מדרגות
ניסור בטון
מנסרים את המדרגות בבית? כך תשמרו על בטיחות

מתכוונים לבצע עבודת ניסור של מדרגות בבית? חשוב שתשמרו על הבריאות שלכם. בכתבה הבאה אספנו מספר טיפים שיעזרו לכם לבצע ניסור איכותי, בלי להתפשר על הבטיחות שלכם בזמן התהליך. בהצלחה! השתמשו במשקפי מגן תהליך הניסור עלול לגרום לכך ששבבים שונים יסכנו את עיניכם ולכן חשוב להצטייד במשקפי מגן איכותיות לפני

שיפוץ דירה חדשה
שיפוצים ובנייה
משפצים דירה חדשה מהניילון? זה מה שתצטרכו לדעת

הרבה אנשים שקונים דירת קבלן חדשה לא מרוצים מהצורה של הבית ולא מעוניינים לקבל אותה כפי שהיא. אז יש אנשים שבכל זאת נכנסים להתגורר בבית ורק אחרי שהם כבר חיים במקום הם יודעים להגיד מה הם רוצים לשנות ואיך הם רוצים לראות את הבית כאשר התכנון ייעשה מתוך החיים בשטח.

קבלן הריסה
חיתוך בטון
כיצד לדעת לבחור קבלן הריסה שאפשר לסמוך עליו

בשנים האחרונות אנחנו עדים לפרויקטים רבים של פינוי בינוי כאשר הורסים את כל המבנה מהיסוד ובונים תחתיו מבנה חדש. במקרים כאלה ובדומים להם חשוב לבחור בחכמה את קבלן ההריסה ולוודא כי העבודה אכן תיעשה בשיטה הכי מתאימה ובצורה הכי בטוחה. איך עושים את זה? איך הורסים מבנה קיים? ישנן שיטות

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.