כיצד לדעת לבחור קבלן הריסה שאפשר לסמוך עליו

קבלן הריסה

בשנים האחרונות אנחנו עדים לפרויקטים רבים של פינוי בינוי כאשר הורסים את כל המבנה מהיסוד ובונים תחתיו מבנה חדש. במקרים כאלה ובדומים להם חשוב לבחור בחכמה את קבלן ההריסה ולוודא כי העבודה אכן תיעשה בשיטה הכי מתאימה ובצורה הכי בטוחה. איך עושים את זה?

איך הורסים מבנה קיים?

ישנן שיטות שונות אשר משמשות לצורך הריסה של מבנה.

בעל המקצוע שתבחרו אמור לבחור בשיטה הכי מתאימה בהתאם לתנאי השטח.

 • הריסה בעזרת פטיש אוויר או פטיש כבד.
 • הריסה בתפיסה.
 • פירוק בשכבות.
 • נגיפה.
 • הריסה בעזרת שופל.
 • פיצוץ מבוקר.
 • קריעה בעזרת כבל מתיחה.
 • פירוק הקונסטרוקציה.

מי יבצע עבורכם את העבודה?

היות ומדובר בעבודה מאוד מורכבת שלא לומר מסוכנת, חשוב לבחור בקפידה את איש המקצוע שייטול על שכמו את המשימה. הדבר הכי חשוב עליו יש לתת את הדעת זו השמירה על הביטחון ועל הבטיחות. הן של השוהים במתחם בו מתבצעת העבודה והן עבור כל מי שנמצא ברדיוס מסביב שעלול אף הוא להיפגע בעקבות העבודה.

ישנם סיכונים רבים אליהם עלולים להיחשף העובדים והשוהים באזור בו מתבצעת ההריסה.

זו יכולה להיות נפילה מגובה, התמוטטות בלתי מבוקרת של חלקים מהמבנה, סכנות של התחשמלות, רעשים עוצמתיים מהציוד המכני, חומרים רעילים שעלולים להשתחרר במהלך העבודה ולפגוע בעובדים וכן הלאה.

כאשר מדובר במבנים העשויים אסבסט, הרי אלה אמורים להיהרס באופן קפדני מאוד בעזרת סוקר אסבסט שיכין את הקרקע לקראת הפירוק ואף ידאג להטמנה של האסבסט ההרוס באתרים המיועדים לכך.

ניסור מבנים במסור יהלום

ברבים מהמקרים השיטה הנבחרת להרס המבנה זהו באמצעות ניסור בטון. בעזרת מסור הבטון ניתן להגיע לתוצאות יעילות ומהירות, נקיות ובטוחות.

בעזרת מסור הבטון ניתן להסיר בצורה מסודרת את גג הבטון ואחריו את הקירות כאשר הניסור של חלקי המבנה נעשה בצורה מדורגת ובטוחה. בעזרת מסור הבטון ניתן לנסר בטון בכל עובי ובמהירות ובקלות.

קראו עוד על מכונת ניסור בטון

איך בוחרים את קבלן ההריסה?

אז הבנתם כמה מורכב כל זה עשוי להיות.

על כן, כאשר אתם באים לבחור את הקבלן שיבצע עבורכם את העבודה, אתם צריכים לתת את הדעת על מספר נתונים חשובים.

 1. ניסיון וותק – כמו בכל תחום, לניסיון יש הרבה מאוד מה לומר בדבר המקצועיות של איש המקצוע. בחירה באדם חסר ניסיון עלול להסב נזקים רבים ועוגמת נפש רבה.
 2. ציוד מתאים – חשוב לוודא שלאנשי המקצוע ישנו הציוד המתקדם והאיכותי ביותר לצורך העבודה. בלי כלים טובים, אי אפשר יהיה לצלוח את המשימה.
 3. התאמה להיקף העבודה – לא כל קבלן מסוגל לצלוח משימות בכל היקף. אם מדובר בעבודה גדולה ומורכבת, חשוב לוודא כי לקבלן יש את היכולת לשלוט על עבודה בהיקף כזה.

רק אם תבררו היטב לפני הבחירה בקבלן, תיהנו מעבודה בראש שקט.

POWER ניסור וקידוח בטון לוגו

התוכן באתר נכתב על ידי חברת POWER​

אנו עושים הכל כדי לתת לכם הגולשים חווית משתמש יוצאת מין הכלל ותוכן רלוונטי שייתן לכם את המידע שאתם מחפשים, אם מצאתם טעות או דבר שאינו נכון אנו נשמח לקבל תגובה בנושא.

שתפו עם חברים

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב facebook
Facebook
מאמרים בנושא

מאמרים ופוסטים שיתנו לכם הרבה ידע בנושא ניסור בטון

טיפים לבחירת להב יהלום
חיתוך בטון
טיפים לבחירת להב היהלום הנכון לקידוח יהלומים וחיתוך בטון

הבטון הוא חומר קשה מאוד. מסיבה זו הניסור של הבטון הוא גם כן אתגר מורכב. הניסור הכי נכון של הבטון נעשה באמצעות מסור היהלום. חשוב לדעת כי לבחירה של הלהב הנכון לצורך ניסור בטון ישנה משמעות רבה וחשוב לתת על כך את הדעת. יש להבים שונים המתאימים לבטון, לגרניט כמו

ניסור בטון
כמה עולה לשבור קיר בטון? וכמה עולה לנסר קיר בטון? תעשו את החישוב

במאמר זה אנו נענה על השאלות: כמה עולה לשבור קיר בטון? וכמה עולה לנסר קיר בטון? כדי לתת לכם להחליט האם כדאי לשבור את הקיר או להזמין חברה שתנסר את הקיר. המשיכו לקרוא… הבטון מרכיב את רוב המבנים בישראל. לא פעם קורה ואנחנו מעוניינים להרחיב חלל בבית כאשר זה יחייב

ציפוי אפוקסי
בטון מזוין
ציפוי אפוקסי למשטחי בטון – יתרונות, אופן השימוש ועוד

האפוקסי הפך להיות טרנד מאוד פופולארי בשנים האחרונות בעולם האדריכלות והבנייה, ולא בכדי – הוא מתאים את עצמו כמעט לכל סוג של שטח או רצפת בטון, עמיד מאוד, ומספק שכבת הגנה איכותית וחזקה במיוחד. האפוקסי מתאים במיוחד למשטחי בטון שצברו שחיקה מאוד משמעותית כדוגמת כבישים, או לרצפות בטון ישנות שצברו

פנלים מבודדים
שיפוצים ובנייה
מהם פנלים מבודדים? ומה היתרונות שלהם?

סוגיית הבידוד במבנה היא אחת הסוגיות המאתגרות בעבור קבלנים בענף הבנייה, כאשר הבידוד התרמי נועד ליצור מבנים מאווררים ונעימים לשהייה, ללא תלות במזג האוויר החיצוני. טכנולוגיות ופיתוחים מתקדמים לא פסחו על ענף הבנייה, והביאו אלינו את הפנלים המבודדים, ככלי ליצירת בידוד מעולה בבניה קלה ומהירה, באמצעות מגוון פרופילים בהתאמה לצרכים

דוח בטיחות לשנת 2021
שיפוצים ובנייה
דו"ח בטיחות שנתי הסוקר את אירועי הבטיחות מתחילת שנת 2021

דו"ח מנהל הבטיחות השנתי הסוקר את אירועי הבטיחות מתחילת שנת 2021, בדק ומצא כי עד לחודש יוני נהרגו בתאונות עבודה בישראל 23 עובדים. מחצית מן ההרוגים, 12 עובדים, נהרגו בתאונות עבודה בענף הבנייה, ואילו יתרתם בתאונות בענפי התעשייה, המסחר והשירותים. שלושה כתבי אישום הוגשו כנגד חברות שונות בגין רשלנות שהביאה

הכלים הכבדים שצריך בבניית מבנים
שיפוצים ובנייה
כל הכלים הכבדים שצריך בבניית מבנים

בפרויקטים שונים של בניה עושים שימוש בכלים כבדים, כאשר בחירת סוג הכלים תלויה לא פעם באופי העבודה ובסדר הגודל של הפרויקט. הכלים הכבדים מציעים יתרונות רבים ובעיקר – הם הופכים את תהליך הבנייה לקל ומהיר יותר.  אילו כלים כבדים צריך בעת בניית מבנים? ומה השימוש שלהם? כולנו יודעים על הכלים

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.