ניסור בטון הינה פעולה המתבצעת במבנים שנבנו בבנייה המסורתית, משמע: בנייה באמצעות בטון. פעולת הניסור נועדה לאפשר שינויים במבנה, כמו: הוספת חלון, פתיחת דלת, קידוח בטון לשם החלפה או הוספה תשתיות ועוד. אבל מדוע חשוב בזמן הפעולה לבצע בדק בית? כל התשובות בהמשך.

בדק בית בדירה לאחר שיפוץ הכולל ניסור בטון

בכל הנוגע לשיפוצים ושינויים במבנה קיים או כזה שנמצא בבנייה – חשוב לדעת כי פעולת קידוח בטון נועדה לאפשר (באמצעות מקדחים מסיביים תעשייתיים או "מקדח יהלום") פעולות כגון: חציבה, הריסה, ניסור ופתיחת פתחים בקירות המבנה ובשאר אלמנטים עשויים בטון.

פעולה זאת חייבת להיות מלווה באיש מקצוע העוסק בבדק בית בעת שיפוצים, וזאת כדי לוודא כי המבנה עמיד וחזק, כמו גם יציב – גם לאחר שבוצעו בו השינויים האמורים.

מי מבצע בדק בית בדירה לאחר שיפוץ הכולל ניסור בטון?

קבוצת הדר בדק בית בזמן שיפוצים ובעיקר בזמן ניסור בטון, נעשה על ידי אנשי מקצוע מומחים, בדרך כלל קונסטרקטורים מקצועיים ומהנדסים, אשר יודעים לסקור את המבנה בצורה נכונה ויסודית, גם בזמן הקדיחה כמו גם לאחריה.

איש המקצוע אשר עוסק בתחום, יגיע למבנה, יבדוק את כתליו, ישים את הדגש על בדיקות הקירות או האלמנטים שנקדחו או נחצבו, יבדוק את העמידות כמו גם היציבות של המבנה ודרך הפעולה בה התבצע הקידוח על ידי המומחים, ולאחר מכן: יפיק דוח מפורט אודות תקינות המבנה, ליקויים שיש להסדיר, ואף יאפשר עצות ודרכי טיפול משמעותיות שיסייעו ליהנות ממבנה בטוח ותקין.

האם בדק בית הינו חובה?

בדק בית בדירה לאחר שיפוץ הינו תהליך חשוב שכל בעל מבנה חייב לבצע, כמו גם יזם או קבלן אשר מציע דירות למכירה או השכרה. את הפעולה חובה לבצע לפני השלמת הבנייה או השיפוצים, כמו גם לפני השלמת תהליכי בנייה של דירה בית פרטי, מבנה ציבורי, או כל מבנה שנועד לשימוש של בני אדם ובעלי חיים.

כיצד מוצאים חברת קידוח טובה?

כדי שהבדיקה של המבנה תתנהל על הצד הטוב ביותר וכדי שלא תצטרכו "לשרוף" זמן יקר בביצוע תיקונים – מומלץ לבחור חברה מקצועית העוסקת בקידוח בטון. חברות כאלה יציעו קידוח וניסור בטון, חציבה ושלל פעולות אשר יתבצעו במקצועיות, תוך מתן תשומת לב לבטיחות כמו גם קידוח עד 4 צול, בצורה מעגלית או קידוח בצורות ובשיטות משתנות וזאת בהתאם לתכנית ההנדסית.

עם זאת, גם לאחר שתבחרו חברה טובה לקידוח וניסור בטון, רצוי לבחור גם בעל מקצוע מתאים שיבצע בדק בית בדירה לאחר שיפוץ הכולל ניסור בטון, (אם אתם מחפשים קבלן שיפוצים מומלץ אז אנו תמיד ממליצים על קבוצת עידן) על מנת לקבל חוות דעת מקצועית אודות בטיחות המבנה.

נ.ב את המחירים שלנו כבר ראיתם?:)

שיחה מהירה