בדק בית בדירה לאחר שיפוץ הכולל ניסור בטון

ניסור גג בטון

ניסור בטון הינה פעולה המתבצעת במבנים שנבנו בבנייה המסורתית, משמע: בנייה באמצעות בטון. פעולת הניסור נועדה לאפשר שינויים במבנה, כמו: הוספת חלון, פתיחת דלת, קידוח בטון לשם החלפה או הוספה תשתיות ועוד. אבל מדוע חשוב בזמן הפעולה לבצע בדק בית? כל התשובות בהמשך.

בדק בית בדירה לאחר שיפוץ הכולל ניסור בטון

בכל הנוגע לשיפוצים ושינויים במבנה קיים או כזה שנמצא בבנייה – חשוב לדעת כי פעולת קידוח בטון נועדה לאפשר (באמצעות מקדחים מסיביים תעשייתיים או "מקדח יהלום") פעולות כגון: חציבה, הריסה, ניסור ופתיחת פתחים בקירות המבנה ובשאר אלמנטים עשויים בטון.

פעולה זאת חייבת להיות מלווה באיש מקצוע העוסק בבדק בית בעת שיפוצים, וזאת כדי לוודא כי המבנה עמיד וחזק, כמו גם יציב – גם לאחר שבוצעו בו השינויים האמורים.

מי מבצע בדק בית בדירה לאחר שיפוץ הכולל ניסור בטון?

קבוצת הדר בדק בית בזמן שיפוצים ובעיקר בזמן ניסור בטון, נעשה על ידי אנשי מקצוע מומחים, בדרך כלל קונסטרקטורים מקצועיים ומהנדסים, אשר יודעים לסקור את המבנה בצורה נכונה ויסודית, גם בזמן הקדיחה כמו גם לאחריה.

איש המקצוע אשר עוסק בתחום, יגיע למבנה, יבדוק את כתליו, ישים את הדגש על בדיקות הקירות או האלמנטים שנקדחו או נחצבו, יבדוק את העמידות כמו גם היציבות של המבנה ודרך הפעולה בה התבצע הקידוח על ידי המומחים, ולאחר מכן: יפיק דוח מפורט אודות תקינות המבנה, ליקויים שיש להסדיר, ואף יאפשר עצות ודרכי טיפול משמעותיות שיסייעו ליהנות ממבנה בטוח ותקין.

האם בדק בית הינו חובה?

בדק בית בדירה לאחר שיפוץ הינו תהליך חשוב שכל בעל מבנה חייב לבצע, כמו גם יזם או קבלן אשר מציע דירות למכירה או השכרה. את הפעולה חובה לבצע לפני השלמת הבנייה או השיפוצים, כמו גם לפני השלמת תהליכי בנייה של דירה בית פרטי, מבנה ציבורי, או כל מבנה שנועד לשימוש של בני אדם ובעלי חיים.

כיצד מוצאים חברת קידוח טובה?

כדי שהבדיקה של המבנה תתנהל על הצד הטוב ביותר וכדי שלא תצטרכו "לשרוף" זמן יקר בביצוע תיקונים – מומלץ לבחור חברה מקצועית העוסקת בקידוח בטון. חברות כאלה יציעו קידוח וניסור בטון, חציבה ושלל פעולות אשר יתבצעו במקצועיות, תוך מתן תשומת לב לבטיחות כמו גם קידוח עד 4 צול, בצורה מעגלית או קידוח בצורות ובשיטות משתנות וזאת בהתאם לתכנית ההנדסית.

עם זאת, גם לאחר שתבחרו חברה טובה לקידוח וניסור בטון, רצוי לבחור גם בעל מקצוע מתאים שיבצע בדק בית בדירה לאחר שיפוץ הכולל ניסור בטון, (אם אתם מחפשים קבלן שיפוצים מומלץ אז אנו תמיד ממליצים על קבוצת עידן) על מנת לקבל חוות דעת מקצועית אודות בטיחות המבנה.

נ.ב את המחירים שלנו כבר ראיתם?:)

POWER ניסור וקידוח בטון לוגו

התוכן באתר נכתב על ידי חברת POWER​

אנו עושים הכל כדי לתת לכם הגולשים חווית משתמש יוצאת מין הכלל ותוכן רלוונטי שייתן לכם את המידע שאתם מחפשים, אם מצאתם טעות או דבר שאינו נכון אנו נשמח לקבל תגובה בנושא.

שתפו עם חברים

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב facebook
Facebook
מאמרים בנושא

מאמרים ופוסטים שיתנו לכם הרבה ידע בנושא ניסור בטון

חיתוך קירות
בטון מזוין
איך לחתוך בטון? המדריך המלא

איך לחתוך קיר או משטח בטון – המדריך המלא בטון, אחד החומרים החזקים ביקום ועל כן העבודה מולו מצריכה כוח חזק מאד. לחברת POWER יש את הכלים הייעודיים עבור לחתוך בטון כאשר העיקרי שבהם הוא מכונת ניסור בטון ביהלום. אז איך חותכים את הבטון? המדריך המלא. חיתוך מדויק בבטון על

ניסור גג בטון
חיתוך בטון
כל מה שחשוב לדעת על יציקת בטון בחצר

בטון הוא חומר גלם נפוץ מאוד בענפי הבנייה והשיפוצים. השימוש המקובל ביותר בו הוא לצורך קירוי, אבל בשנים האחרונות הוא הופך לפופולרי יותר ויותר גם עבור ריצוף. יותר ויותר אדריכלים בוחרים במשטחי בטון כדי להעניק לחללים שונים מראה ייחודי ומרשים, ועוד מקום שבו אפשר למצוא משטח כזה הוא בחצרות של

קבלני ניסור בטון
חיתוך בטון
ניסור בטון של כלונסאות לאחר כשל בדיקה סונית

מהם כלונסאות ומהי בדיקה סונית? ומה קורה אם יש כשל בבדיקה? כל התשובות לשאלות אלו ועוד – בהמשך! מהם כלונסאות? כלונסאות הם סוג של יסודות של בניין, שתפקידם הוא לתמוך בעומס של הבניין. הכלונס תומך בבניין על ידי כך, שהוא בנוי ממתכת ומוכנס אל תוך האדמה ועליו יוצקים בטון לכל

ניסור קיר בטון
חיתוך בטון
סימון מדויק על ידי מודד מוסמך לפני ניסור בטון

רגע לפני שאתם מאשרים התחלה של ניסור בטון בבית שלכם, חשוב שתקראו את המאמר הזה! כאן נסביר על החשיבות של סימון מדויק על ידי מודד מוסמך לפני ניסור בטון. סיבות עיקריות לניסור בטון ישנן שתי סיבות עיקריות ונפוצות במיוחד, שמובילות לצורך לנסר בטון. הראשונה היא, כשעולה הרצון לפתוח או להגדיל

ניסור רצפת בטון
חיתוך בטון
בדיקות חובה לפני ניסור בטון

מתכננים שינויים ושיפוצים בבית? כאן נסביר כל מה שצריך לדעת על בדיקות חובה לפני ניסור בטון! מתי צריך לנסר בטון? ישנם מקרים שונים, בהם עולה הצורך לנסר בטון. אחד הנפוצים שבהם הוא, כאשר רוצים להוסיף חלון באחד מדרי הבית, כשהקיר עשוי בטון. סיבה נוספת היא, כאשר רוצים להוסיף חדר, בדרך

קידוח בטון 6 צול
חיתוך בטון
מיפוי תשתיות רגע לפני ביצוע ניסור בטון

שיפוצים בבניינים כוללים עבודה עם חומרים כמו בטון, שמחייבים כלים וטכניקות מיוחדות להתמודדות אתם. בניין כולל לא רק חומרי בנייה אלא גם תשתיות כמו צנרת וכבלים, שמונחות בכל מקום אפשרי, קירות, רצפות, תקרות. כדי לעבוד נכון ולא לפגוע בהן חובה למפות אותן במדויק, מיקום ומידות, כדי לא לפגוע בהן אם

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.