בדק בית בדירה לאחר שיפוץ הכולל ניסור בטון

ניסור גג בטון

ניסור בטון הינה פעולה המתבצעת במבנים שנבנו בבנייה המסורתית, משמע: בנייה באמצעות בטון. פעולת הניסור נועדה לאפשר שינויים במבנה, כמו: הוספת חלון, פתיחת דלת, קידוח בטון לשם החלפה או הוספה תשתיות ועוד. אבל מדוע חשוב בזמן הפעולה לבצע בדק בית? כל התשובות בהמשך.

בדק בית בדירה לאחר שיפוץ הכולל ניסור בטון

בכל הנוגע לשיפוצים ושינויים במבנה קיים או כזה שנמצא בבנייה – חשוב לדעת כי פעולת קידוח בטון נועדה לאפשר (באמצעות מקדחים מסיביים תעשייתיים או "מקדח יהלום") פעולות כגון: חציבה, הריסה, ניסור ופתיחת פתחים בקירות המבנה ובשאר אלמנטים עשויים בטון.

פעולה זאת חייבת להיות מלווה באיש מקצוע העוסק בבדק בית בעת שיפוצים, וזאת כדי לוודא כי המבנה עמיד וחזק, כמו גם יציב – גם לאחר שבוצעו בו השינויים האמורים.

מי מבצע בדק בית בדירה לאחר שיפוץ הכולל ניסור בטון?

קבוצת הדר בדק בית בזמן שיפוצים ובעיקר בזמן ניסור בטון, נעשה על ידי אנשי מקצוע מומחים, בדרך כלל קונסטרקטורים מקצועיים ומהנדסים, אשר יודעים לסקור את המבנה בצורה נכונה ויסודית, גם בזמן הקדיחה כמו גם לאחריה.

איש המקצוע אשר עוסק בתחום, יגיע למבנה, יבדוק את כתליו, ישים את הדגש על בדיקות הקירות או האלמנטים שנקדחו או נחצבו, יבדוק את העמידות כמו גם היציבות של המבנה ודרך הפעולה בה התבצע הקידוח על ידי המומחים, ולאחר מכן: יפיק דוח מפורט אודות תקינות המבנה, ליקויים שיש להסדיר, ואף יאפשר עצות ודרכי טיפול משמעותיות שיסייעו ליהנות ממבנה בטוח ותקין.

האם בדק בית הינו חובה?

בדק בית בדירה לאחר שיפוץ הינו תהליך חשוב שכל בעל מבנה חייב לבצע, כמו גם יזם או קבלן אשר מציע דירות למכירה או השכרה. את הפעולה חובה לבצע לפני השלמת הבנייה או השיפוצים, כמו גם לפני השלמת תהליכי בנייה של דירה בית פרטי, מבנה ציבורי, או כל מבנה שנועד לשימוש של בני אדם ובעלי חיים.

כיצד מוצאים חברת קידוח טובה?

כדי שהבדיקה של המבנה תתנהל על הצד הטוב ביותר וכדי שלא תצטרכו "לשרוף" זמן יקר בביצוע תיקונים – מומלץ לבחור חברה מקצועית העוסקת בקידוח בטון. חברות כאלה יציעו קידוח וניסור בטון, חציבה ושלל פעולות אשר יתבצעו במקצועיות, תוך מתן תשומת לב לבטיחות כמו גם קידוח עד 4 צול, בצורה מעגלית או קידוח בצורות ובשיטות משתנות וזאת בהתאם לתכנית ההנדסית.

עם זאת, גם לאחר שתבחרו חברה טובה לקידוח וניסור בטון, רצוי לבחור גם בעל מקצוע מתאים שיבצע בדק בית בדירה לאחר שיפוץ הכולל ניסור בטון, (אם אתם מחפשים קבלן שיפוצים מומלץ אז אנו תמיד ממליצים על קבוצת עידן) על מנת לקבל חוות דעת מקצועית אודות בטיחות המבנה.

נ.ב את המחירים שלנו כבר ראיתם?:)

POWER ניסור וקידוח בטון לוגו

התוכן באתר נכתב על ידי חברת POWER​

אנו עושים הכל כדי לתת לכם הגולשים חווית משתמש יוצאת מין הכלל ותוכן רלוונטי שייתן לכם את המידע שאתם מחפשים, אם מצאתם טעות או דבר שאינו נכון אנו נשמח לקבל תגובה בנושא.

שתפו עם חברים

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב facebook
Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השירותים שלנו

מאמרים חדשים

הצעת מחיר עבור ניסור בטון
דיסק ניסור בטון

POWER בפייסבוק

הכללים שלנו

אנו בחברת POWER ניסור בטון מקפידים על שלושה עיקרים שהם:

בטיחות בעבודה

הכלל החשוב ביותר עברנו היינו לשמור על כל כללי הבטיחות אנחנו מבינים את האחריות שיש לנו בידיים.

עמידה בזמנים וביעדים

אצלנו זמן זה זמן ואנחנו מודעים לעובדה שעיכוב מצידנו יכול לעכב פרויקט שלם.

שירות אדיב ומקצועי

אנחנו שואפים ליצור מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו ולתת את השירות על הצד הטוב ביותר.

מאמרים בנושא

מאמרים ופוסטים שיתנו לכם הרבה ידע בנושא ניסור בטון

קבלני ניסור בטון
כללי

ניסור בטון של כלונסאות לאחר כשל בדיקה סונית

מהם כלונסאות ומהי בדיקה סונית? ומה קורה אם יש כשל בבדיקה? כל התשובות לשאלות אלו ועוד – בהמשך! מהם כלונסאות? כלונסאות הם סוג של יסודות של בניין, שתפקידם הוא לתמוך בעומס של הבניין. הכלונס תומך בבניין על ידי כך, שהוא בנוי ממתכת ומוכנס אל תוך האדמה ועליו יוצקים בטון לכל

קרא עוד »
ניסור קיר בטון
כללי

סימון מדויק על ידי מודד מוסמך לפני ניסור בטון

רגע לפני שאתם מאשרים התחלה של ניסור בטון בבית שלכם, חשוב שתקראו את המאמר הזה! כאן נסביר על החשיבות של סימון מדויק על ידי מודד מוסמך לפני ניסור בטון. סיבות עיקריות לניסור בטון ישנן שתי סיבות עיקריות ונפוצות במיוחד, שמובילות לצורך לנסר בטון. הראשונה היא, כשעולה הרצון לפתוח או להגדיל

קרא עוד »

מאמרים נוספים

הכללים שלנו

אנו בחברת POWER ניסור בטון מקפידים על שלושה עיקרים שהם:

בטיחות בעבודה

הכלל החשוב ביותר עברנו היינו לשמור על כל כללי הבטיחות אנחנו מבינים את האחריות שיש לנו בידיים.

עמידה בזמנים וביעדים

אצלנו זמן זה זמן ואנחנו מודעים לעובדה שעיכוב מצידנו יכול לעכב פרויקט שלם.

שירות אדיב ומקצועי

אנחנו שואפים ליצור מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו ולתת את השירות על הצד הטוב ביותר.

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.