האם אפשר לוותר על אדריכל בשיפוץ דירה?

אדריכל לשיפוץ הבית

פעמים רבות לפני השיפוץ אנו שואלים את עצמנו כיצד אפשר לחסוך בעלויות? מה כדאי להוריד ובמה כדאי להשקיע יותר? במאמר זה אנחנו נדבר על השאלה. האם אפשר לוותר על אדריכל בשיפוץ דירה? וגם נענה על השאלה. מה ההבדל בין אדריכל למעצב פנים?

האם אפשר לוותר על אדריכל בשיפוץ דירה?

שיפוץ דירה – היא מילה כללית, גם צביעה לבדה הינה סוג של שיפוץ. ולעיתים לפעולות קטנות כמו החלטה על החלפת דלתות פנים, החלפת אסלה ואמבטיה במיקום הקיים, החלפת ריצוף,. או החלפת מטבח, הן פעולות שניתן לעשות בדילוג על תפקיד האדריכל.

במעצבי פנים – מעצב פנים, יועץ מטבחים, יועצי צבע של חברות ייצור ושיווק צבעים המוכרות שיש להן גם מרכזי הדגמה וייעוץ. יוכלו להיות מספיקים לפעולות שיפוץ דירה שכאלו, ואז ניתן לוותר על אדריכל בשיפוץ דירה.  צריך לזכור שיועצי מכירות באולמות התצוגה, יש להם אוריינטציה עיצובית, אך כמובן גם שיווקית.

הסתבכות בעלילה – לעיתים קרובות המוטיבציה לשיפוץ מתחילה מהחלפה של רק משהו קטן ופשוט. ועם קולות העבודה של הקבלן בשטח, בא התיאבון. במצב זה הקבלן הופך להיות כביכול האדריכל, וכאן כנראה הוא ינווט את התהליך לפי מה שמתאים לו.שזה לאו דווקא מה שמתאים מלכתחילה ללקוח.

במצב כזה לא כדאי לוותר על אדריכל לשיפוץ דירה.

מה ההבדל בין אדריכל למעצב פנים?

תחומי אדריכל

תחומים של שינויים בבניין הדורשים היתרי בניה כגון שינוי חלונות, שינוי צורת גג, תוספת בניה. ושינויי קונסטרוקציה בבניין הם תחומי האדריכל, שנעזר בהיתר גם המהנדס קונסטרוקציה.

תחומי מעצב פנים

תכנון שאינו דורש היתר בניה, הוא לרוב ביכולת המקצועית של מעצב פנים. חלק ממעצבי פנים מתמקצעים בהום סטיילינג, ובכך נכללים שינויי צבע, הוספת ריהוט, הלבשת הבית בכריות ווילונות. החלפת גופי תאורה, ללא כל שבירה של מערכות בנויות בבית.

הנדסאי אדריכלות, והנדסאי אדריכלות פנים

יכולים להגיש היתרי בניה בהגבלות מסוימות של תוספת, מפתחים, וקומות. עוסקים בפועל בישראל גם באדריכלות וגם בעיצוב פנים.

בפועל בישראל, עבודת האדריכלות נושקת וחופפת את עבודת עיצוב פנים. ובעלי מקצוע אדריכלים עוסקים גם בעיצוב פנים, כמו כן בעלי תעודת מעצבי פנים, עוסקים באדריכלות. ההתאמות נעשות ע"י הוספת חתימה רשמית הנדרשת בחוק על התוכניות המוגשות.

לאור זה, במקביל לבדיקת תעודת בעל המקצוע, כדאי לבדוק עבודות קודמות ונסיון, וכמובן המלצות והצעות מחיר.

אדריכל לשיפוץ דירה
האם אפשר לוותר על אדריכל בשיפוץ דירה? מה ההבדל בין אדריכל למעצב פנים?

שירות נוסף הנצרך לשיפוץ הבית – "ניסור בטון". בזמן השיפוץ תצטרכו לחתוך קירות רבים בבית, ולהשתמש בקבלן הריסות מקצועי. וכאן התשובה היא חד משמעית שאין מה לחסוך בעלויות האלו.

ניסור בטון זוהי בעצם מכונה מיוחדת עבור חיתוך בטון בצורה מדויקת, ובדרך זו אתם שומרים על מבנה הבניין ומונעים זעזועים מיותרים בשלד. וגם זה לוקח צ'יק צ'ק מגיעים מחברים את המסור ובתוך שעה מורידים קיר שלם.

POWER ניסור וקידוח בטון לוגו

התוכן באתר נכתב על ידי חברת POWER​

אנו עושים הכל כדי לתת לכם הגולשים חווית משתמש יוצאת מין הכלל ותוכן רלוונטי שייתן לכם את המידע שאתם מחפשים, אם מצאתם טעות או דבר שאינו נכון אנו נשמח לקבל תגובה בנושא.

שתפו עם חברים

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב facebook
Facebook
הצעת מחיר עבור ניסור בטון
דיסק ניסור בטון

לקבלת הצעת מחיר
מלאו את הפרטים!

המלצות
Google ג גוגל
4.5
מבוסס על 12 ביקורות
Facebook ג גוגל
5.0
מבוסס על 3 ביקורות
השירותים שלנו
עוד בנושא
POWER בפייסבוק
הצעת מחיר לניסור בטון
לקבלת הצעת מחיר
חייגו עכשיו וקבלו הצעה ישירות לנייד
מאמרים בנושא

מאמרים ופוסטים שיתנו לכם הרבה ידע בנושא ניסור בטון

איך תולים תמונה על קיר בטון?
שיפוצים ובנייה
איך תולים תמונה על קיר בטון?

איך תולים תמונה על קיר בטון? הסתבכתם עם הקיר והתמונה? קבלו 5 טיפים לתלות את התמונה על הקיר הכי טוב שאפשר ולהימנע מנזקים בקיר.

ריצוף על בטון
בטון מזוין
איך מרצפים על בטון

בכל מה שקשור לתחום הריצוף, יש כללים ברורים. לא על כל סוג של משטח אפשר לבצע את הריצוף. לפני שמתחילים בעבודה חשוב לפזר חול או סומסום, בטון או יריעות ביטומונית. אנחנו כאן על מנת ללמד אתכם על הנושא של ריצוף המיושם על גבי בטון. למעשה הבטון הוא המשטח הכי נוח

מחירים של אדריכל לשיפוץ דירה
שיפוצים ובנייה
טווח מחירים של אדריכל לשיפוץ דירה

מהו טווח מחירים של אדריכל לשיפוץ דירה? על מה בעצם אדריכל מקבל תשלום? מאמר העוסק בשיטות תמחור של אדריכל לשיפוץ דירה. שיטות תמחור של אדריכל לשיפוץ שיטות תמחור של אדריכל לשיפוץ דירה מתייחסות בין היתר לשלבי עבודה של אדריכל בתהליך תכנון שיפוץ. פגישה ראשונית – להיכרות עם הלקוח ועם הפרוגרמה.

איך עושים שיפוצים
שיפוצים ובנייה
איך עושים שיפוצים? המדריך המלא למתחילים בשיפוץ

איך עושים שיפוצים? אם הגעתם לכאן הרשו לנו לברך אתכם בברכת יישוב טוב. הגעתם לכדי החלטה לשפץ את דירתכם ולהפוך את החלום למציאות. הגיע הזמן לענות על השאלה: איך עושים שיפוצים? פרי דמיונכם כבר רץ קדימה אל שלבי הסיום וההרגשה על המקום שאתם עומדים להיות גאים בו בפני כולם? אז

מה זה קבלן
שיפוצים ובנייה
מה זה קבלן

מה זה קבלן? קבלן הוא כל ארגון או אדם העוסק בהקמתו של מבנה, מוצר או מתן שירות בהתאם לחוזה שנערך בין הקבלן למזמין המוצר/ שירות. קבלת שירות בענף הבנייה או השיפוצים מחייבת את מערובתם של אנשי מקצוע רבים בשלל תחומים שנמצאים בענף. ועל מנת שהלקוח שמעוניין בשירות כזה יוכל להוציא

כמה מרוויח קבלן שיפוצים
שיפוצים ובנייה
כמה מרוויח קבלן שיפוצים

כמה מרוויח קבלן שיפוצים? אם כששאלו אתכם בגיל קטן מה הייתם רוצים להיות כשתהיו גדולים? ועניתם קבלם שיפוצים. טוב נו בחרתם נכון. כי מסתבר שקבל שיפוצים מרוויח יותר מקבלן בניין. על פי נתח הרווחים של השיפוצניק מול קבלן בניין ניתן לראות שהשיפוצניק בעלי שולי רווח גדולים יותר כ50 אחוז רווח.

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.