ניסור בטון בכפר קאסם

ניסור בטון בכפר קאסם

תושבי כפר קאסם הזקוקים לשירות של ניסור בטון, כבר יודעים. חברת POWER. החברה שעומדת לשירותם בכל עבודה שהם זקוקים לה, ניסור בטון בכפר קאסם עם שירות מקצועי של צוות מנוסה לצד מחירים נוחים במיוחד.

אז אם גם אתם רוצים לשפץ, לשנות, לשדרג ולבנות בבית שלכם, את ניסור הבטון השאירו עבורנו. אתם תהיו מרוצים מהתוצאות!

מתי אתם זקוקים לשירות כזה של ניסור בטון?

אז מתי בעצם עולה הצורך בניסור בטון?

כאשר אתם רוצים להוריד קיר מבטון, אתם רוצים לפתוח דלת בקיר בטון, מבקשים להרחיב חלון קיים לדלת, מתכננים להוריד גרם מדרגות ולהעתיק אותו למקום אחר, כל המקרים הללו מחייבים עבודה מקצועית עם הבטון. מה שאומר כלים מקצועיים ומיוחדים המיועדים לשם כך. מסור הבטון הינו כלי חזק המיועד בדיוק לזה. מסור הבטון הוא מסור חד מאוד, הוא מצויד בלהב חד במיוחד שמסוגל להסתובב במהירות אדירה. את הלהב הזה מצפים שבבי יהלום שנכתשו במיוחד וזה למעשה הופך את מסור הבטון למה שהוא. מסור שמסוגל לחדור את הבטון העבה והקשיח בצורה קלילה ומהירה ממש כמו שחותכים עוגה. התוצאה היא עבודה מדויקת מאוד בלי תופעות הלוואי שדורשות תיקון ושיפוץ לאחר העבודה.

כמה עולה ניסור בטון?

כדי לקבל הצעת מחיר על העבודה ועל השירות שאתם זקוקים לו, חשוב שתבדקו בדיוק את המידות של הניסור המתבקש. אתם צריכים גם להתייחס לעובי של הבטון אותו אתם מבקשים לנסר יחד עם המיקום המדויק אשר בו העבודה אמורה להתבצע. בשקלול כל הנתונים הללו יחד אנחנו נגבש עבורכם את הצעת המחיר המשתלמת ביותר.

להלן מחירים לדוגמא מתוך המחירון המלא –

סוג העבודהמחיר למטר
פתיחת חלוןהחל מ 1,000 ש"ח (מחיר עבור חלון סטנדרטי בעובי קיר 20 ס"מ)
ניסור רצפת בטוןהחל מ 280 ש"ח
ניסור גג בטוןהחל מ 280 ש"ח
ניסור קורות בטוןהחל מ 500 ש"ח
ניסור צינורות בטוןהחל מ 500 ש"ח
ניסור מדרגות בטוןהחל מ 450 ש"ח
ניסור קרניזיםהחל מ 300 ש"ח

ניסור מדרגות בטון

ניסור בטון זה POWER

חברת POWER מציעה שירותי ניסור בטון ברמה מקצועית של צוות מיומן ומנוסה שעבר את כל ההכשרה הדרושה ויש לו את כל הניסיון ואת כל הידע הנדרשים לשם כך.

הצוות שלנו מתאים את כל סוגי העבודות של ניסור בבטון על פי צרכי הלקוח. מה שמבטיח שביעות רצון מלאה מהתוצאות בשטח. העבודה נעשית בכלים הכי מתקדמים הקיימים בשוק, על ידי צוות אמין ומנוסה מה שמבטיח לכם עבודה מדויקת מאוד בדיוק כפי שאתם רוצים או צריכים.

הכלים העומדים לרשותנו הם מהמתקדמים ביותר בשוק כך שלכל סוג של עבודה יש לנו את הטכניקה ואת הכלים המתאימים ביותר.

לאחר ביצוע הניסור לא יהיה עליכם לשפץ או לתקן את אזור החיתוך כי הוא יהיה בדיוק במקום ובגודל שרציתם. אם מדובר בניסור בטון לצורך יצירת פתח, הרי שמיד עם סיום העבודה תוכלו כבר להרכיב את המשקופים ואת הדלת. מעבר לכך גם מבחינת הניקיון של סביבת העבודה, הניסור במסור היהלום אינו מותיר פסולת ואפילו אבק הבנייה נאסף עם המים הניתזים במהלך ביצוע הניסור.

שלבי העבודה עם מסור היהלום

כשאתם פונים אלינו לצורך ביצוע עבודת ניסור כלשהי בבטון, אנחנו נוודא בראש ובראשונה שאין כל סיכון בביצוע הניסור. במקרה הצורך נדרוש אישור מהנדס לכך. העבודה תתבצע במלוא האחריות תוך הקפדה על כל כללי הבטיחות כדי שהתוצאות תהיינה מושלמות מכל הבחינות בלי לגרום חלילה לנזק סביבתי כזה או אחר.

עוד כתבות שיעניינו אותך:

הכללים שלנו

אנו בחברת POWER ניסור בטון מקפידים על שלושה עיקרים

בטיחות בעבודה

הכלל החשוב ביותר עברנו היינו לשמור על כל כללי הבטיחות אנחנו מבינים את האחריות שיש לנו בידיים.

עמידה בזמנים וביעדים

אצלנו זמן זה זמן ואנחנו מודעים לעובדה שעיכוב מצידנו יכול לעכב פרויקט שלם.

שירות אדיב ומקצועי

אנחנו שואפים ליצור מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו ולתת את השירות על הצד הטוב ביותר.

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.