ניסור תקרת בטון עם המומחים של power

ניסור תקרת בטון

מחפשים ניסור תקרת בטון? הגעתם למקום הנכון.

המומחים של power מבצעים את כל סוגי עבודות הניסור בבטון, עם מכשור מתקדם בשיטת היהלום, שיטה אשר הוכיחה עצמה כשיטה הטובה ביותר בעולם המודרני, שיטת ניסור ביהלום מתאפשר אודות לדיסק פלדה מיוחד עם סגמנט יהלום, אשר נותן לו את היכולת להתמודד מול החומר החזק בהיסטוריה- הבטון

 

 לpower צוות עובדים מיומן אשר צבר ניסיון במאות אתרים

חברת power היא הפתרון הטוב ביותר לעבודת ניסור תקרת בטון ולכלל עבודות הניסור.

כיצד מתבצע ניסור תקרת בטון?

כשאנו ניגשים לקראת ניסור תקרת בטון ישנם מספר פרמטרים הכרחיים שאנו חייבים לבדוק ובהם תלויה עבודת הניסור. ראשית מידות התקרה, בדיקה מקיפה של גודל הניסור הכוללת בתוכה את בדיקת עובי התקרה על מנת להתאים את סוג הדיסק הנצרך לביצוע העבודה. בין היתר חשוב לדעת על מה עומדת התקרה כך נוכל גם לתכנן את דרך הפלת התקרה בעת הניסור. לכל תקרה מהנדס משלה וקבלן משלה ודרכי הטיפול משתנים בהתאם לבדיקות אלו.

ניסור תקרת בטון מתבצע באופן הבטיחותי ביותר לכן ניסור תקרת בטון לעולם תעשה מלמעלה, כך אנו מבטיחים את בטיחות המפעיל ואת בטיחות הכלים, ניסור מלמעלה נותן לנו גם זוויות רבות יותר בעת הניסור כך אנחנו מקבלים את התמונה הטובה ביותר לניסור ונמנעים משאלות בטיחות רבות.

ניסור בטון הוא לא משחק, ותכנון הפלת תקרה הוא קריטי למהלך העבודה ולהפלת תקרת בטון יש דרכים רבות.

כאשר אנו מדברים על ניסור תקרת בטון שמתחתיה ישנה רצפה שאנו רוצים לשמר לבל תינזק, ישנם מספר אפשריות.

  1. 1. בניית פיגום- הפתרון האולטימטיבי הוא בניית פיגום מתחת ליציקת הבטון, מצב זה נותן לנו את האפשרות להניח את החתיכות המנוסרות על הפיגום ולאחר מכן לפנות אותם.
  2.  
  3. 2. כננת- אפשרות נוספת לאיסוף הבטון המנוסר בעת ניסור תקרת בטון, הוא במידה ומעל התקרה ישנה עוד תקרה, ניתן לחבר כננת אשר תקובע לתקרה העליונה, ותתפוס את חתיכות הבטון במנוסרות ולפנות אותם בבטיחות מרבית.
  1.  
  2. 3. כאשר אין אפשרות לבניית פיגום או להפלה של הבטון, חברת power תבצע את עבודות הניסור בסיוע מנוף. עבודות הסיוע במנוף נעשית על ידי קשירת ברזלים המותאמים ומיועדים לצורך עבודה בסגנון זה אל הבטון, כאשר מסתיים הניסור המנוף מרים את החתיכה המנוסרת ומפנה בבטיחות המקסימלית

 

חשוב לציין: אלמנט הבטיחות הוא ערך עליון בחברת power וכלל הברזלים והטפסנים איתם אנו משתמשים בשיטה זו, אלו חתומים על ידי מהנדס המתמחה לעניין זה מרמת הריתוך ועד רמת הטופסן

 

  1. 4. במידה ואין עניין בלשמור על הריצוף שמתחת לתקרה במידה ואנו מחדשים אותו וכדו'. המומחים של power מנסרים את התקרה לחתיכות מבוקרות, שהן כמטר על מטר או 50 ס"מ על 50 ס"מ ומפילים את אותן חתיכות בצורה מבוקרת על צמיגים שהונחו מבעוד מועד על הרצפה שתחת התקרה המנוסרת.

בטיחות- בקשיחות.!

חברת power שמה לה דגש רחב על כלל נושאי הבטיחות באתרים. עבודת ניסור תקרת בטון לרוב מתבצעת בגובה רב לצרכי הוספת קומה וכדו', לכן כלל העובדים בחברה עברו קורס עבודה בגובה והם מצוידים בכל הידע הדרוש לסוג עבודה זו. שימוש בכלי עבודה כבדים בגובה הם מלאכת מחשבת הנתונה אך ורק למומחים בנושא לכן אם נושא הבטיחות בוער בדמכם, המומחים של power היא התשובה.
חברת power מזמינה אתכם להצטרף למעגל לקוחות רחב, שזוכה למקצועיות, זריזות ושירות הטוב ביותר כי אצל power כל לקוח הוא יהלום.
הצעת מחיר עבור ניסור בטון
דיסק ניסור בטון

לקבלת הצעת מחיר
מלאו את הפרטים!

המלצות
Google ג גוגל
4.5
מבוסס על 12 ביקורות
Facebook ג גוגל
5.0
מבוסס על 3 ביקורות
השירותים שלנו
עוד בנושא
POWER בפייסבוק
הצעת מחיר לניסור בטון
לקבלת הצעת מחיר
חייגו עכשיו וקבלו הצעה ישירות לנייד
הכללים שלנו

אנו בחברת POWER ניסור בטון מקפידים על שלושה עיקרים

בטיחות בעבודה

הכלל החשוב ביותר עברנו היינו לשמור על כל כללי הבטיחות אנחנו מבינים את האחריות שיש לנו בידיים.

עמידה בזמנים וביעדים

אצלנו זמן זה זמן ואנחנו מודעים לעובדה שעיכוב מצידנו יכול לעכב פרויקט שלם.

שירות אדיב ומקצועי

אנחנו שואפים ליצור מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו ולתת את השירות על הצד הטוב ביותר.

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.