ניסור בטון בהוד השרון

ניסור בטון בהוד השרון

רוצים לשפץ את הבית בהוד השרון? זקוקים לשירות של חיתוך או ניסור בטון? אנחנו כאן לשירותכם. שירות מקצועי במיוחד של צוות מיומן ומנוסה שיעשה עבורכם את העבודה בצורה הכי טובה והכי יעילה.

אתם תיהנו גם ממחיר נוח במיוחד ומעבודה מהירה תוך עמידה מלאה בלוח הזמנים.

מי זקוק לשירות של ניסור בטון בהוד השרון?

אחת הפעולות הנדרשות כמעט בכל פעם ופעם הוא ניסור בטון בו מבקשים ליצור שינויים שונים בבית בלי להרוס את כל הבית מהיסוד. כך למשל אנשים שרוצים להסיר את מסתור הכביסה ולספח אותו לבית, יוכלו לעשות את זה בצורה מאוד מדויקת ונקודתית בלי שיהיה צורך אחר כך בתיקונים ושיפוצים של כל החלקים בבית סביב מסתור הכביסה. כך גם הורדת קיר בטון בבית או פתיחת חלון או פתח בתוך קיר בטון. כאשר זה ייעשה באמצעות מסור הבטון על ידי אנשי מקצוע מומחים לתחום הרי שהתוצאה תהיה מדויקת לגמרי בלי שיהיה צורך  לשפץ או לתקן אחרי העבודה את השטח בו התבצעה העבודה.

בגדול, מסור הבטון הוא כלי יעיל מאין כמותו ובעזרתו ניתן להגיע לתוצאות הכי מדויקות וגם הכי בטוחות של ניסור הבטון הן עבור המבנה אותו מנסרים והן עבור הצוות שמבצע את העבודה והאנשים הנמצאים באזור.

כמה עולה שירות של ניסור בטון?

כאשר באים לתמחר עבודות כאלה של ניסור בטון לא יהיה זה נכון לומר שהמחיר הוא לפי מטרים בלבד. יש פרמטרים נוספים שבהם יש להתחשב בגיבוש הצעת המחיר ורק אחרי שמשקללים את כל הנתונים בשטח, אכן יהיה אפשר לקבל את הצעת המחיר המדויקת בפועל.

לכן, אם חשוב לכם לדעת מראש כמה אתם תצטרכו לשלם על השירות, קחו בחשבון את כל הפרמטרים הכרוכים בעבודה הצפויה ועל פי זה תחשבו את העלויות.

מחירים לדוגמא –

סוג העבודהמחיר למטר
ניסור גג בטון החל מ – 280 ש"ח
ניסור רצפת בטון החל מ- 280 ש"ח
ניסור מדרגות בטון החל מ- 450 ש"ח
ניסור צינורות בטון החל מ- 500 ש"ח
ניסור קורות בטון החל מ- 500 ש"ח
ניסור קרניזים החל מ- 300 ש"ח
/

תוכלו למצוא באתר את המחירון המלא כדי לקבל אינדיקציה לקראת מה אתם הולכים וכמה בערך אמורה לעלות לכם העבודה בפועל בהתאם לתנאים של השטח שלכם והיקף העבודה הנדרש במקום.

למה דווקא חברת POWER?

אנחנו מציעים שירות ייחודי של צוות מיומן ומנוסה שצבר ניסיון רב שנים בתחום. מדובר בעבודה של צוות המכיר היטב את כל העבודות הנדרשות בתחום הזה של ניסור בבטון. מדובר באנשים שכבר ניסרו קירות בטון ומשטחי בטון במקומות שונים, בעוביים משתנים ובדרגות חוזק משתנות. מה שמקנה להם את השליטה ואת היכולת לבצע את העבודה בצורה הכי מקצועית, הכי טובה וגם הכי מדויקת.

לא כל מי שאוחז בידיו את הציוד שמיועד לניסור בטון אכן מסוגל לבצע את העבודה בצורה הנכונה ובאופן הנדרש. רק לאחר התנסות בעבודה כזו אפשר להגיע לתוצאות הרצויות. זה בדיוק מה שאנחנו בחברת POWER מציעים.

איך העבודה של ניסור בבטון מתבצע בפועל?

אז איך זה מתבצע בפועל? ניסור בטון נעשה בעזרת מסור עוצמתי וחזק במיוחד. מסור שמצויד בלהב חד המצופה בשבבי יהלום כתושים. היהלום החזק מסוגל לחדור את הבטון העבה והחזק וליצור בו את השינויים הנדרשים בצורה מדויקת מאוד באופן ממוקד במקומות אותם מסמנים מראש.

מסור היהלום קיים גם בפורמט של מסור ידני אך הוא משמש יותר בגרסתו האוטומטית כאשר כך אפשר לתכנן מראש עבודות מורכבות וגדולות ולבצע אותם באמצעות שלט.

אולי יעניין אותך לקרוא:

הכללים שלנו

אנו בחברת POWER ניסור בטון מקפידים על שלושה עיקרים

בטיחות בעבודה

הכלל החשוב ביותר עברנו היינו לשמור על כל כללי הבטיחות אנחנו מבינים את האחריות שיש לנו בידיים.

עמידה בזמנים וביעדים

אצלנו זמן זה זמן ואנחנו מודעים לעובדה שעיכוב מצידנו יכול לעכב פרויקט שלם.

שירות אדיב ומקצועי

אנחנו שואפים ליצור מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו ולתת את השירות על הצד הטוב ביותר.

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.