ניסור בבטון לקמין

קידוח חור לקמין

POWER ניסור וקידוח בבטון

חברתינו תבצע עבורכם את כל סוגי עבודות החיתוך וההריסה בכל תנאי אפשרי

ניסור בטון בפרויקט שיפוץ דירה

ניסור בטון בפרויקט שיפוץ דירה POWER ניסור וקידוח בבטון...

ניסור בטון בפרויקט הוספת מרפסות

בכל פרויקט הוספת מרפסות חייבת להתבצע פעולה של ניסור בטון...

במה כדאי לבחור – קידוח בטון או ניסור בטון?

במה כדאי לבחור קידוח בטון VS ניסור בטון?POWER ניסור וקידוח...

פיקוח בניה לעבודות ניסור בטון

  עבודות ניסור בטון מתבצעות במבנים אשר דורשים עבודות...

הדרכות עבודה בגובה למנסרי בטון

מה זה ניסור בטון? ומדוע עבודה בגובה מחייבת הדרכה מקצועית?...

בדק בית בדירה לאחר שיפוץ הכולל ניסור בטון

  ניסור בטון הינה פעולה המתבצעת במבנים שנבנו בבנייה...

רישום קבלן שיפוצים

ענף השיפוצים הוא ענף אשר סובל מליקויים שונים הכוללים כ"א...

אזהרה! – קידוח בטון על ידי חובבנים יעלה לך ביוקר

אזהרה!  - קידוח בטון על ידי חובבנים יעלה לך ביוקר POWER...

איך לנסר רצפת בטון כדי לתקן את הצנרת שלכם

איך לנסר רצפת בטון כדי לתקן את הצנרת שלכם POWER ניסור...

נזקי מים בעקבות ניסור וקידוח בטון

נזקי מים בעקבות ניסור וקידוח בטון POWER ניסור וקידוח בבטון...

לקבלת הצעת מחיר

קידוח חור לקמין

חודשי החורף בארץ החלו להיות קרירים והחלטתם להוסיף קמין, המעניק תחושה של חמימות לכל בית וחומו נשאר לאורך כל היום. את הקמין יש להתקין רק לאחר שדאגתם ליצור פתח אוורור מתאים. כיצד עושים זאת? יוצרים חור בקיר ובתקרה דרכו הגזים המופקים בעת הבעירה יכולים להתנדף (אם על בסיס סולר, גז או בשיטה הקלאסית בשריפת בולי עץ). אנו יכולים לסייע לכם לגלות היכן כדאי לקדוח את החור המבוקש ולהעניק שירות מקצועי מבלי לפגוע, חלילה, בחלקים אחרים במבנה. כי אין תחליף לעבודה מקצועית כאשר משפצים את הבית.

איך קודחים חור לקמין?

קידוח חור לקמין מתבצע באמצעות מכשיר המשמש לחיתוך בטון, ומסתובב במהירות גבוהה. המכשיר חודר לכל סוגי הבטון ומסוגל גם לגמור מרחק של עשרות סנטימטרים לתוך הקיר. על מנת לבצע פעולה זו עליכם לשכור אנשי מקצוע מומחים בתחום הניסור יהלום שימצאו את המקום הנכון ביותר ליצור את תהליך האוורור והפליטה של הגזים.

מה הגודל של החור לקמין והיכן הוא ממוקם?

חור לקמין (או לאח) משתנה בהתאם לעובי צינור הפליטה המחובר לקמין שלכם. לעתים, מדובר ברדיוס של 20 ס"מ אך החור עשוי להיות אך גדול יותר כאשר הקמין בו אתם עושים שימוש עובד על בסיס שריפת בולי עץ והחור ישמש ליצירה של מעין ארובה אליה הגזים יתנקזו. בדרך כלל גודלו של החור המיועד לארובה יהיה סביב 6-8 צול. אם בחרתם בחברה מומחית בתחומה החור יבנה בצורה מושלמת כך שלא יהי ניתן לראותו אם אתם עומדים לפני הקמין, ויהיה במרחק של כ-25 ס"מ מהקיר העומד מאחורי הקמין.

איך חותכים את הבטון? הכירו את תפקידו של היהלום בעולם השיפוצים

כאשר מבצעים עבודות ניסור בטון וחותכים קיר בטון אז עושים שימוש במקדחה משולבת בחלקי יהלום שאינו מלוטש. היהלום, אחד מהחומרים החזקים ביותר בעולם, מסוגל לחדור כאשר הוא מסתובב בעוצמה גבוהה גם לקיר הבטון המוצק ביותר. יש הבוחרים גם למקם את הקמין עצמו בתוך הקיר וליצור מראה משובב עם אבנים המקיפות את הקמין. גם כאן ניתן להשתמש בכוחו של היהלום על מנת לבקוע את הקיר וליצור את המתחם הדרוש לקמין.

יחידת אוורור כפולה

בחלק מהבתים מומלץ להתקין יותר מארובה אחת במיוחד כאשר עושים שימוש בקמין העובד על גז. יחידת אוורור כפולה מאפשרת לוודא כי הגז יוצא מהבית ואינו חוזר חזרה. כאשר משתמשים בבערה של עץ נראה לרוב ארובה אחת – עבה יותר הממשיכה מעלה לכיוון גג הבית. בחודשי החורף, מראה בערת העצים לצד העשן העדין המיתמר בעצלתיים מהארובה מזכיר את הניחוח והאווירה של הבתים באזורים הכפריים באירופה.

אל תסתפקו רק בחור לקמין

דאגתם לחימום הבית בחורף? מצוין! אך מה עם הקירור בקיץ? כאשר אתם מתכננים את החימום לחורף תוכלו באותה העת גם לתכנן פתח מיוחד למזגן בבית, אם באותו החדר או בחדרים אחרים. אנו מתמחים בניסור בטון מקצועי ויכולים לתת תשתית מקיפה ברחבי הבית להתקנה של מזגנים שונים ואף להוספת מייבש כביסה לבית הדורש אף הוא אוורור מיוחד בפתח עגלגל בקיר מאחוריו.

חור לקמין? רק עם POWER

לסיכום, אם אתם מחפשים חברה אמינה בעלת ניסיון רב בקידוח חורים לאח או לקמין הגעתם למקום הנכון. ב Power  ניסור וקידוח בטון אנו מתמחים בקידוח מגוון רחב של חומרים ובמיוחד בטון. המכשירים בהם אנו עושים שימוש עומדים בשיא הטכנולוגיה ומסוגלים להתמודד גם מול בטון מזויין – כפי שניתן למצוא למשל בגג בטון.

לקבלת יעוץ מקצועי בתחום קידוח חור לקמין צרו עמנו קשר עוד היום באתר הבית או טלפונית ונשמח להגיע לפגישה ולתת הצעת מחיר.

לקבלת הצעת מחיר

שיחה מהירה