קידוח חור למייבש כביסה

POWER ניסור וקידוח בטון

POWER ניסור וקידוח בבטון

חברתינו תבצע עבורכם את כל סוגי עבודות החיתוך וההריסה בכל תנאי אפשרי

ניסור בטון בפרויקט שיפוץ דירה

ניסור בטון בפרויקט שיפוץ דירה POWER ניסור וקידוח בבטון...

ניסור בטון בפרויקט הוספת מרפסות

בכל פרויקט הוספת מרפסות חייבת להתבצע פעולה של ניסור בטון...

במה כדאי לבחור – קידוח בטון או ניסור בטון?

במה כדאי לבחור קידוח בטון VS ניסור בטון?POWER ניסור וקידוח...

פיקוח בניה לעבודות ניסור בטון

  עבודות ניסור בטון מתבצעות במבנים אשר דורשים עבודות...

הדרכות עבודה בגובה למנסרי בטון

מה זה ניסור בטון? ומדוע עבודה בגובה מחייבת הדרכה מקצועית?...

בדק בית בדירה לאחר שיפוץ הכולל ניסור בטון

  ניסור בטון הינה פעולה המתבצעת במבנים שנבנו בבנייה...

רישום קבלן שיפוצים

ענף השיפוצים הוא ענף אשר סובל מליקויים שונים הכוללים כ"א...

אזהרה! – קידוח בטון על ידי חובבנים יעלה לך ביוקר

אזהרה!  - קידוח בטון על ידי חובבנים יעלה לך ביוקר POWER...

איך לנסר רצפת בטון כדי לתקן את הצנרת שלכם

איך לנסר רצפת בטון כדי לתקן את הצנרת שלכם POWER ניסור...

נזקי מים בעקבות ניסור וקידוח בטון

נזקי מים בעקבות ניסור וקידוח בטון POWER ניסור וקידוח בבטון...

לקבלת הצעת מחיר

קידוח חור למייבש כביסה

קדיחת חור למכונת כביסה

מתכננים להוסיף מייבש כביסה לבית? במידה וכן תצטרכו לקדוח חור בקיר על מנת שהאדים והחום יוכלו למצוא את דרכם אל מחוץ לבית ולמנוע סכנת התלקחות למייבש. התקן הישראלי בתחום מגדיר את החור בקיר במינימום רדיוס של 4 צול ולכן לא ניתן להסתפק רק בקידוח של חור קטן בקיר באמצעות מקדחה. קירות רבים עשויי בטון ולכן קשה מאד ליצור את החור בעצמכם. מה הפתרון? פנו אלינו לשירותי קידוח חור למייבש כביסה. איך אנו עושים זאת?

איך קודחים חור למייבש כביסה?

קידוח חור למייבש כביסה מתבצע באמצעות מקדחה מיוחדת הכוללת מתקן קידוח מסתובב בצורת כוס. את המתקן אפשר להתאים לגודל החור המבוקש – כאשר במקרה של מייבשי הכביסה אנו נדרשים ליצור חור ברוחב של ארבעה אינצ'ים. כאשר מדובר בקיר לבנים קל יותר לבצע את העבודה, אך עדיין, על מנת ליצור חור עגול ואסתטי יש להשתמש במכשיר מתאים לקידוח בטון.

לא קודחים לפני שבודקים מה נמצא מאחורי הקיר

לפני שאנו מתחילים את הקידוח אנו בוחנים מה כולל הקיר אותו תרצו לקדוח. האם יש בו חוטי חשמל או צינורות מים שעלולים להינזק? במידה וכן אנו מקפידים לבצע את הקידוח רק באזור שבו אין סכנה לפגוע בצינורות. במקרים רבים חדר האמבטיה הוא החדר בו בוחרים למקם את מייבש הכביסה והוא כולל חיפוי קרמיקה על הקיר. אנו מקפידים לבצע את כל עבודות השיפוץ בצורה נקיה ומושלמת על מנת לשמור על הפן האסתטי בחללים שאנו משנים.

אנשי מקצוע אמינים ושירות מצוין

ב Power ניסור וקידוח בטון תמצאו מגוון אנשי מקצוע מומחים בתחומם העוסקים במגוון רחב של שירותי קידוח וניסור בטון. אנו עובדים בבתים פרטים, במתחמי משרדי ובשטחים ציבוריים – ומעניקים לכל אחד מלקוחותינו שירות ברמה של חמישה כוכבים. כאשר בוחרים לקדוח חור בקיר הבית לעתים עולות תהיות מה יהיו ההשלכות העתידיות של חור זה. אנו שמחים להגיע ולייעץ היכן כדאי למקם את החור של מייבש הכביסה ולהתאים אותו בצורה מושלמת למיקום של המייבש. אם עדיין לא רכשתם את המייבש מומלץ להכין את החור בקיר שישמש לאוורור מראש.

כמה עולה ליצור חור בקיר למייבש?

כנסו למחירון שלנו, הכל כבר רשום שם. מפחדים לשפץ את הבית? יצירה של חור בקיר אינה בהכרח קשורה ל"חור בכיס". ניסור חורים בקיר נע בדרך כלל סביב מספר מאות שקלים – בהתאם לסוג הקיר ולמורכבות העבודה. החור נקדח בתוך זמן קצר בלבד, כאשר אנו מקפידים לבצע עבודה נקייה ככל האפשר. כאשר החור מוכן נשארים מספר שאריות של הבטון או הלבנים בקיר אותן ניתן לנקות בקלות עם מטאטא ויעה ולשטוף את הרצפה על מנת "להפרד" משאריות האבק שנשארו.

מגוון רחב של אפשרויות נוספות לשדרוג הבית לצד החור למייבש

אנחנו מגיעים אליכם בכל מקרה, אז מדוע לא למצוא עוד שדרוגים שתוכלו לבצע בבית עם הצוות שלנו? השמש הקופחת מעודדת אותנו להוסיף מזגן נוסף לאחד מחדרי הבית? הכינו לו מקום באמצעות קידוח חור בקיר למזגן. מעוניינים לפתוח פתח לעליית הגג שלכם? אנו מנסרים את התקרה ויוצרים מקום נוח לעלות ולרדת – במיוחד אם אתם גרים בבית פרטי ללא כניסה לגג אפשרות זו יכולה להוות שדרוג משמעותי כאשר אתם יכולים לתקן ולסדר חלק מהתקלות בגג ישירות מפנים הבית במקום לעלות מבחוץ עם סולם.

בכל פרויקט של קידוח חור למייבש הכביסה ופרויקטים נוספים הקשורים לקידוח ולניסור בטון אל תהססו לרגע – התקשרו עוד היום ל Power וקבלו יעוץ מקצועי והצעות מחיר אטרקטיביות.

לקבלת הצעת מחיר

שיחה מהירה