כל מה שחשוב וכדאי לדעת על מקדח יהלום

מקדח ודיסק יהלום

קידוח בבטון הוא דבר נדרש בעת שיפוץ ובנייה. עבודות קידוח הן עבודות מורכבות הדורשות מיומנות בהפעלת מכשירי הקידוח וניסיון רב. עיקר עבודת קידוח הבטון נעשית בשימוש במקדחת יהלום שהיא מקדחת ענק שקודחת חורים בבטון בעוצמה רבה ובגודל של 2 עד 12 צול. אז אם אתם עומדים לפני שיפוץ בבית, שיפוץ מבנה או בנייה, הינה כל מה שאתם צריכים לדעת על קידוח בבטון. 

מקדחת יהלום

מקדחת יהלום היא המקדחה הייעודית לעבודות קידוח בבטון והיא מאפשרת עבודה מהירה, חיתוך חלק במידות מדויקות ומניעת תזוזה בבטון. המקדחה מוצמדת למקום שמיועד לקידוח ומקובעת אליו באמצעות ואקום חזק או באמצעות הברגת רגלי המברגה לרצפה. קיבוע מברגת יהלום לרצפה הוא הכרחי וקל לביצוע במברגה מקיטה V18. ראש מברגת יהלום מותאם לגודל הקידוח הנדרש והעבודה עם המברגה היא קלה, נוחה ונקייה יחסית. מפעיל מקדחת יהלום חייב להיות מיומן ומורשה לעבודה בה. 

יתרונות הקידוח במקדחת יהלום

מקדחת יהלום מאפשרת עבודה באיכות גבוהה. הקידוח בה הוא מדויק וחסכוני באופן שמפחית נזק מבני ועלויות תיקון בכל מקרה של נזק. קידוח במקדחת יהלום הוא הדרך הטובה ביותר לביצוע עבודת קידוח מהירה וחלקה. עבודת המקדחה היא שקטה יחסית ועוצמת הרעש שהיא מפיקה אינה מזיקה. גם כמות האבק שנוצר בעת עבודת הקידוח היא מזערית וזאת בשל הדיוק שהמקדחה מאפשרת והרטטים הנמוכים שהיא מפיקה. 

בטיחות בעבודה

קידוח בבטון בכלל והפעלת מקדחת יהלום בפרט דורשים הקפדה ושמירה על כללי בטיחות מחמירים. כאמור, מפעיל מקדחת יהלום חייב להיות מיומן ומורשה לעבודה בה. הוא חייב להרכיב משקפי מגן לשמירה על עיניו ולעטות מסכת חמצן על פניו להגנה מפני חלקיקי האבק שהם תוצר של עבודות הקידוח. כמו כן עליו להשתמש במגני אוזניים להגנה מפני הרעש ולנעול נעליים בטיחותיות. 

מגוון עבודות קידוח

קידוח בטון נדרש במגוון עבודות כגון קידוח חורים למכשירי חשמל כמו מזגן ומכונת כביסה, קידוח חורים כהכנה להתקנת לקמין, קידוח בסגנון תפר (קידוח כמות רבה של חורים הסמוכים אלה לאלה) וקידוח אופקי שלרוב מבוצע לצורך הסרה חלקית או מלאה של קירות. קידוח אופקי חייב לשמור על התשתיות הקיימות בקיר – חשמל, גז ומים ומחייב בדיקה מקיפה בטרם ביצוע העבודה. 

ציוד חדשני, ידע מקצועי וסטנדרט גבוה

עבודות קידוח בבטון הן עבודות מורכבות שמחייבות בדיקות מעמיקות של השטח בטרם ניגשים אליהן. הפעלת מקדחת יהלום דורשת ידע מקיף, מיומנות ומקצועיות. מקדחת יהלום היא המקדחה המובילה כיום לביצוע עבודות הקידוח בבטון וחשוב לשמור עליה תקינה ומתוחזקת היטב. סטנדרטים גבוהים של עבודה הם הכרח לעבודה חלקה ונקייה ולקבלת תוצאות מיטביות. כל עבודת קידוח לכל צורך שהוא מחייבת שמירה על התשתיות הקיימות במבנה וצריכה להיעשות כך שהן לא ייפגעו. עבודת קידוח בטון ברמה גבוהה היא הסטנדרט הנדרש כיום בכל עבודות השיפוץ והבנייה ואין להתפשר עליו.  

לשירותי קידוח בבטון לחצו כאן »

POWER ניסור וקידוח בטון לוגו

התוכן באתר נכתב על ידי חברת POWER​

אנו עושים הכל כדי לתת לכם הגולשים חווית משתמש יוצאת מין הכלל ותוכן רלוונטי שייתן לכם את המידע שאתם מחפשים, אם מצאתם טעות או דבר שאינו נכון אנו נשמח לקבל תגובה בנושא.

שתפו עם חברים

WhatsApp
Email
Telegram
Facebook
מאמרים בנושא

מאמרים ופוסטים שיתנו לכם הרבה ידע בנושא ניסור בטון

קידוח בטון לשדרוג הדירה
קידוח בטון
קידוח בטון לשדרוג הדירה

יש בני אדם שרוכשים דירות מתוך תובנה שהן מושלמות כפי שהן למן ההתחלה, ונדרש מהם רק להכניס מפתח למנעול, לפתוח את הדלת, להיכנס לדירה, ולהעמיס את הרכוש שלהם. אך לא כל האנשים בוחרים באפשרות הזאת, יש מי שלא רואה בכך את האידיאל, וחשוב לו לשפר את הדירה, להתאים אותה באופן

ניסור מרפסת שירות
ניסור בטון
8 צעדים לניסור, שבירה והסרה של בטון

אתה צריך לנסר, לשבור ולהסיר בטון בבית כדי לשפץ חדר או כדי לטפל בנזילה בצינור שמתחת לשביל הגישה, אבל זהו פרויקט לא פשוט. בין אם תבחר לעשות זאת בעצמך או לשכור חברה מקצועית לניסור בטון, כמו Power ניסור בטון, אתה עדיין צריך לדעת מהם הצעדים הבסיסיים לניסור, שבירה והסרת בטון.

קידוח בטון 6 צול
חיתוך בטון
איך לבחור קבלן לקידוחי בטון שנדרשים בבניין מגורים?

ניסיתם פעם לדמיין את חיינו אלמלא היה קיים הבטון? כיצד היו נבנים מיליארדי המבנים בעולם? כיצד היו נראים חיינו? יש להעריך שהרבה פחות טובים. השימוש בבטון בבנייה הוא בלתי נפרד, וכך גם עבודות הבטון השונות הנדרשות מעת לעת, ובראשן קידוחי בטון. נדרשתם לעבודה הדורשת קידוח בטון בבניין מגורים? כך תבחרו

קידוח יהלום וואקום
קידוח בטון
ניקיון לאחר קידוח בבית

הבית של כל אחד מאתנו הוא ממש כמו סיפור החושף את חיינו. לכל בית יש את האופי שלו, האופי מתבטא בעיקר בעיצוב של הבית וכיצד הוא נראה לאנשים שלא מתגוררים בו. כל אחד בוחר לעצב את ביתו בהתאם לבחירה האישית שלו, לדוגמה אנשים שאוהבים את התחושה הביתית והרגועה יבחרו לעצב

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.