ניסור מסתור כביסה

ניסור מסתור כביסה עם חברת POWER

בשנים האחרונות, פיתוחים בתחום הבנייה ושיפור הדיור אפשרו לאנשים רבים ברחבי הארץ להקנות לביתם מראה אסתטי יותר, ולקבלנים לתכנן מבנים עם יתרונות שלא היו קיימים בעבר. אחת התוספות הטובות ביותר לבתים ולבנייני מגורים היא אזור שבו ניתן לתלות את הכביסה בלי שהיא תהיה בולטת כלפיי חוץ ותהווה מטרד עבור דיירי הבית או שכניהם. ניסור מתקן כביסה מאפשר לתכנן ולבנות אזור כביסה ייעודי בבית שלא תופס משטחו וגם מהווה תוספת אסתטית במיוחד לבית.

חיתוך מסתור כביסה בעזרת יהלום.

מסתור כביסה הוא אזור שבו ניתן לתלות כאמור כביסה, ואחד היתרונות המשמעותיים שלו הוא שבונים אותו כלפיי חוץ, כך שהוא אינו תופס מקום בתוך שטח הבית. בעוד שמסתורי כביסה בימים עברו היו עשויים מבטון שצבר לכלוך ולא נראה נעים לעין, כיום ניסור מסתור כביסה הוא הרבה יותר מתקדם וכולל ניסור ובנייה של אזור כביסה מאלומיניום קל משקל ונאה למראה.

כדי להקים אזור שכזה בבית, צריך תחילה לבצע ניסור מסתור כביסה מסתורי בבטון, מה שמהווה אתגר משמעותי בעת בנייה של בית או בעת שיפוץ שלו. ניסור מסתור כביסה בכלים לא מקצועיים, או ניסיון לעשות זאת בעצמכם, עלול לגרום לא רק לנזק אסתטי למבנה, אלא אף לפגוע בחלקים חשובים שלו ולגרום לו להיות לא בטיחותי.

לכן, ניסור יהלום של מסתור כביסה יש לבצע בעזרת מקצוענים בלבד שיש להם את הידע ואת הכלים הנכונים לניסור בטון בצורה חלקה, אסתטית ובטיחותית.

מחיר ניסור מסתור כביסה

כל המחירים הם החל מ…

מחיר ניסור בטון לפי מטר

 • ניסור למטר אורך החל מ- 170₪

  עובי קיר 20 ס"מ

 • ניסור למטר אורך החל מ- 190₪

  עובי קיר 30 ס"מ

 • ניסור למטר אורך החל מ- 280₪

  עובי קיר 40 ס"מ

 • ניסור למטר אורך החל מ- 400₪

  עובי קיר 50 ס"מ

*המחירים הם החל מ- (המחיר המצוין) המדד המרכזי בעלות המחיר לפי מטר היא: כמות המטרים שיש בפרויקט, וכמובן שהמחיר יכול להשתנות לפי תנאי העבודה וכדומה.

מחיר ניסור בטון לפי סוג פרויקט

 • פתיחת דלת החל מ- 1200₪

  מחיר עבור דלת סטנדרטית בעובי קיר 20 ס"מ

 • פתיחת חלון החל מ- 1000₪

  מחיר עבור חלון סטנדרטי בעובי קיר 20 ס"מ

 • ניסור רצפת בטון החל מ- 280₪

  מחיר למטר

 • ניסור גג בטון החל מ - 280₪

  מחיר למטר

 • ניסור קורות בטון החל מ- 500₪

  מחיר למטר

 • ניסור צינורות בטון החל מ- 500₪

  מחיר למטר

 • ניסור מדרגות בטון החל מ- 470₪

  מחיר למטר

 • ניסור קרניזים החל מ- 300₪

  מחיר למטר

למחירים נוספים והצעת מחיר צרו קשר בטלפון 077-804-8773

ניסור מסתור כביסה – כך עושים זאת בדרך הנכונה

בטון, אשר מרכיב את הרוב הגדול של המבנים בישראל, הוא חזק, קשיח ודורש שבירה בכלים מקצועיים. שבירת בטון בעזרת פטישים או כלי הריסה אחרים מותירה אותו עם קצוות לא אחידים, ועלולה לגרום לשבירה של אזורים נוספים שכלל לא רציתם לשבור.

לכן, ניסור מסתור כביסה צריך להתבצע בעזרת מכשירים ומכונות המסוגלים לעמוד במשימה ולשבור בטון בצורה חלקה ובלי להותיר קצוות שאינם אחידים. לשם כך, ישנה מכונה לניסור בטון המבוססת על טכנולוגיית היהלום והמסוגלת לעמוד במשימות מאתגרות של שבירה ושל ניסור בטון למטרות שונות, כמו במקרה של ניסור מסתור כביסה.

חיתוך בטון מתבצע על גבי מסילה מיוחדת המאפשרת לשמור על דיוק בחיתוך וגם לגרום למכשיר החיתוך להישאר במקומו. רובוט הניסור, אשר "מתיישב" על המסילה נע לאורכה ומבצע חיתוכים מדויקים במיוחד בבטון, מה שמאפשר ליצור חללים ברחבי הבית או הבניין עבור מטרות שונות. ניסור מסתור כביסה צריך להתבצע בעזרת מכשיר ניסור בטון מקצועי שיספק לכם תוצאות מיטביות ושיאפשר לכם ליהנות מאזור כביסה ייעודי בביתכם שתוכלו להשתמש בו בכל עת.

ניסור בטון ביהלום – יתרונות השיטה

ניסור מסתור כביסה בטכנולוגיית יהלום הוא בעל יתרונות רבים שאין לשיטות אחרות.

מהירות – ניסור מסתור כביסה בעזרת מנסר בטון מקצועי מתבצעת במהירות רבה לעומת שבירת קיר.
תנועה חלקה – ניסור בטון בעזרת יהלום אינו גורם לתזוזה ולרעידות של הבטון, מה שמונע סדקים במבנה ונזקים אחרים.
חיתוך חלק – ניסור בטון בשיטת היהלום מותיר את הבטון עם קצוות חלקים שקל לעבוד איתם, לעומת קצוות לא אחידים המתקבלים בשבירת בטון.
דיוק – ניסור מסתור כביסה בשיטת היהלום מביא לתוצאות מדויקות, כך שניתן יהיה לעשות כל עבודות החיתוך והניסור שאתם רוצים בדיוק מרבי.

ניסור מסתור כביסה מאפשר לכם ליהנות מאזור כביסה ייעודי בעל מראה אסתטי במיוחד, ועל מנת שזה אכן יהיה כך, חשוב שתפנו למקצוענים בלבד.

חברת POWER, המתמחה במגוון עבודות בנייה, עבודות ניסור בטון, יכולה לספר לכם את השירות המקצועי ביותר בשוק ולאפשר לכם ליהנות מאזור כביסה סמוי ובעל מראה חלק ונקי.

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
POWER ניסור בטון
על צוות 'POWER ניסור בטון'

חברת POWER מתמחה בכל שירותי ניסור בטון ביהלום. מה הופך אותה לחברה המובילה בתחום הניסור בטון בישראל? צוותים שעובדים בפריסה ארצית. ביטוח צד ג' עד 2 מיליון שח. עמידה בזמנים וביעדים ושמירה על כללי הבטיחות ועוד המון יתרונות.

לקבלת הצעת מחיר עבור ניסור מסתור כביסה

חייגו עכשיו 077-804-8773 או לחצו על הכפתור, ומלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

מאמרים בקטגוריית ניסור בטון
ניסור דלת בטון
ניסור דלת בקיר בטון – להרחבה או פתיחת דלת
ניסור צינורות בטון
חיתוך וניסור צינורות בטון – עבודה מקצועית ויעילה
ניסור תקרת בטון
ניסור גג ותקרת בטון – כך עושים זאת נכון
ניסור בטון בצפון
ניסור בטון בצפון – מחיר טוב ושירות מקצועי
ניסור בטון מחיר
ניסור בטון מחיר – בדיקה מקיפה לפני בחירה
ניסור בטון במרכז
ניסור בטון במרכז – טכניקה ודיוק לצד מקצועיות
הצעת מחיר לניסור בטון
לקבל הצעת מחיר ישירות לנייד

השאירו פרטים ונשלח לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד, בתוך זמן קצר.