היבטים בטיחותיים בקידוחי בטון למבנים מסחריים

קידוח בטון 6 צול

קידוח בבטון מאפשר לבצע מגוון רחב של עבודות במבנים מסחריים ולהתאים אותם באופן מושלם לצרכים. בין השאר, ניתן לשנות קירות, לאפשר מעברים, להכין מקומות שבהם יונחו תשתיות חיוניות כמו חשמל, גז, תקשורת, אינסטלציה וכו', ליצור פתחים לשחרור עשן בחדרי המדרגות במסגרת הפעולות הנדרשות על-מנת להוציא אישור כיבוי אש, ועוד.

באופן טבעי נעשה שימוש בציוד עוצמתי מאוד לצורך הקידוח או הניסור של חומר הגלם הקשיח במיוחד, ובהתאם חובה גם להקפיד על כל ההיבטים הבטיחותיים הבאים.

ליווי של מהנדס קונסטרוקציה

קידוח בעמוד תומך או פעולת ניסור בקיר שאסור לבצע בו שינויים עלולים לערער את יציבות המבנה המסחרי ולגרום לנזקים חמורים במיוחד.

בהתאם, חובה לבחון את תוכנית העבודה בעזרת מהנדס קונסטרוקציה מוסמך, שבחלק מהמקרים גם מלווה את העבודות בשטח על-מנת לוודא שהן לא מסכנות את המבנה ואת האנשים הרבים שמגיעים אליו מדי יום.

בדיקת התשתיות הקיימות

היבט משמעותי נוסף מבחינה בטיחותית שיש לבחון בקפידה הוא מיקומן של מערכות החשמל, התקשורת, האינסטלציה והגז הקיימות – כך שאף קידוח לא יפגע בהן. רק אחרי שמוודאים כי המקומות שבהם קודחים ומבצעים עבודות ניסור בטון נקיים מכל דבר שעלול להיפגע או להזיק לציוד יקר הערך, ניתן להתחיל בעבודה עצמה.

שימוש בציוד מגן

תוך כדי קידוח בבטון עלולים להינתז שבבים קשיחים של חומר הגלם הזה. בנוסף, עלולים חלקים מהקיר או העמוד שבהם קודחים ליפול על רגלי העובדים. בהתאם, חשוב להצטייד במשקפיים ייעודיות להגנה על העיניים, כפפות עבודה וכמובן קסדה. גם ביגוד ארוך ונעלי עבודה הם חובה. בחלק מהקידוחים תופעת לוואי משמעותית היא אבק – על-מנת להגן על דרכי הנשימה יש להשתמש במסכה מתאימה וכן במים כדי למזער את כמות האבק במקום. 

מסור איכותי של חברה אמינה

קידוחים בבטון מתבצעים באמצעות ציוד מתקדם ובפרט מסורי יהלום רבי עוצמה. על-מנת שהכלי עצמו לא יסכן את האוחזים בו, חשוב שהוא יהיה של חברה אמינה ומוכרת בתחום כלי העבודה.

פינוי הסביבה

כשמבצעים עבודות בבטון חשוב מאוד להרחיק מהמקום את כל מי שלא אמור להיות בו, כולל עובדים שהקידוח הוא לא חלק מהתפקיד שלהם. במבנה מסחרי פעיל זהו דגש חשוב במיוחד, וגם כשמדובר על עבודות חוץ במבנה כזה, וכשחלקי בטון עלולים ליפול על העוברים והשבים, חובה לוודא שהאזור סטרילי וחסום לגישה.

ניקוי מסודר של הפסולת

האנשים האחראיים על מבנים מסחריים מודעים לחובת ההתנהלות על-פי החוקים והתקנות. כך למשל כשהם רוצים להוציא אישור כיבוי אש למבנה, ועוד דוגמה היא קבלת רישיון עסק. כשמבוצעות במקום קידוחי בטון היבט חיוני אחרי סיום העבודות הוא פינוי מלא ומסודר של הפסולת, לאתרים מורשים – כך שבמבנה עצמו לא יישאר שום דבר שעלול להפריע למבקרים בו או להזיק להם, ובנוסף לא תתרחש פגיעה בסביבה.

POWER ניסור וקידוח בטון לוגו

התוכן באתר נכתב על ידי חברת POWER​

אנו עושים הכל כדי לתת לכם הגולשים חווית משתמש יוצאת מין הכלל ותוכן רלוונטי שייתן לכם את המידע שאתם מחפשים, אם מצאתם טעות או דבר שאינו נכון אנו נשמח לקבל תגובה בנושא.

שתפו עם חברים

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב facebook
Facebook
הצעת מחיר עבור ניסור בטון
דיסק ניסור בטון

לקבלת הצעת מחיר
מלאו את הפרטים!

המלצות
Google ג גוגל
4.3
מבוסס על 9 ביקורות
Facebook ג גוגל
5.0
מבוסס על 3 ביקורות
השירותים שלנו
עוד בנושא
POWER בפייסבוק
הצעת מחיר לניסור בטון
לקבלת הצעת מחיר
חייגו עכשיו וקבלו הצעה ישירות לנייד
מאמרים בנושא

מאמרים ופוסטים שיתנו לכם הרבה ידע בנושא ניסור בטון

ניסור גג בטון
חיתוך בטון
כל מה שחשוב לדעת על יציקת בטון בחצר

בטון הוא חומר גלם נפוץ מאוד בענפי הבנייה והשיפוצים. השימוש המקובל ביותר בו הוא לצורך קירוי, אבל בשנים האחרונות הוא הופך לפופולרי יותר ויותר גם עבור ריצוף. יותר ויותר אדריכלים בוחרים במשטחי בטון כדי להעניק לחללים שונים מראה ייחודי ומרשים, ועוד מקום שבו אפשר למצוא משטח כזה הוא בחצרות של

קבלני ניסור בטון
חיתוך בטון
ניסור בטון של כלונסאות לאחר כשל בדיקה סונית

מהם כלונסאות ומהי בדיקה סונית? ומה קורה אם יש כשל בבדיקה? כל התשובות לשאלות אלו ועוד – בהמשך! מהם כלונסאות? כלונסאות הם סוג של יסודות של בניין, שתפקידם הוא לתמוך בעומס של הבניין. הכלונס תומך בבניין על ידי כך, שהוא בנוי ממתכת ומוכנס אל תוך האדמה ועליו יוצקים בטון לכל

ניסור קיר בטון
חיתוך בטון
סימון מדויק על ידי מודד מוסמך לפני ניסור בטון

רגע לפני שאתם מאשרים התחלה של ניסור בטון בבית שלכם, חשוב שתקראו את המאמר הזה! כאן נסביר על החשיבות של סימון מדויק על ידי מודד מוסמך לפני ניסור בטון. סיבות עיקריות לניסור בטון ישנן שתי סיבות עיקריות ונפוצות במיוחד, שמובילות לצורך לנסר בטון. הראשונה היא, כשעולה הרצון לפתוח או להגדיל

ניסור רצפת בטון
חיתוך בטון
בדיקות חובה לפני ניסור בטון

מתכננים שינויים ושיפוצים בבית? כאן נסביר כל מה שצריך לדעת על בדיקות חובה לפני ניסור בטון! מתי צריך לנסר בטון? ישנם מקרים שונים, בהם עולה הצורך לנסר בטון. אחד הנפוצים שבהם הוא, כאשר רוצים להוסיף חלון באחד מדרי הבית, כשהקיר עשוי בטון. סיבה נוספת היא, כאשר רוצים להוסיף חדר, בדרך

קידוח בטון 6 צול
חיתוך בטון
מיפוי תשתיות רגע לפני ביצוע ניסור בטון

שיפוצים בבניינים כוללים עבודה עם חומרים כמו בטון, שמחייבים כלים וטכניקות מיוחדות להתמודדות אתם. בניין כולל לא רק חומרי בנייה אלא גם תשתיות כמו צנרת וכבלים, שמונחות בכל מקום אפשרי, קירות, רצפות, תקרות. כדי לעבוד נכון ולא לפגוע בהן חובה למפות אותן במדויק, מיקום ומידות, כדי לא לפגוע בהן אם

קידוח יהלום בבטון
חיתוך בטון
כיצד מבצעים ניקיון לאחר עבודה עם בטון?

פרויקטים בהם נעשית עבודת בטון דורשים עבודה מקצועית תוך דגש על בטיחות ועמידה בתקנים המחמירים ביותר, מכשור מתקדם וצוות מנוסה. בין אם מדובר בתהליכי בנייה או שיפוץ הכוללים קידוח, ניסור של קירות, מדרגות או גג בטון, אין ספק שעבודת הבטון מותירה אחריה שאריות וכאן נכנסת לתמונה פעולת הניקיון המתבקשת בעקבות

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.