ניסור בטון בפרויקט הוספת מרפסות

POWER פינוי פסולת

פרויקט הוספת מרפסות

בכל פרויקט הוספת מרפסות חייבת להתבצע פעולה של ניסור בטון לצורך פתיחת מפתח דלת לחיבור החלל הפנימי של הבית עם המרפסת. במקרים מסוימים נדרשות פעולות ניסור נוספות לטובת העברת תשתיות מהבית אל המרפסת כגון חור למייבש כביסהניסור בטון בפרויקט הוספת מרפסות מחייב פיקוח של איש מקצוע מוסמך, או במילים אחרות מהנדס בניין שמאשר את הפעולה לאחר שווידא כי פעולה זו לא תפגע בחוזקו המבני של המבנה כולו.

מהן פעולות ניסור הבטון הנדרשות בפרויקט הוספת מרפסות?

הוספת מרפסות היא פעולת שיפוץ נפוצה מאוד, וגם אנשים שרכשו בית ללא מרפסת, שואפים מתישהו לפתוח להם לפחות מרפסת אחת כזאת כדי ליצור פינה של רגיעה וחוויה נעימה בבית. בפרויקט כזה יש להתמודד עם האתגר של הוספת המרפסת עצמה, בדרך כלל באמצעות הטכניקה של מרפסת תלויה, אך גם עם החיבור בין החלל הפנימי של הבית ובין המרפסת החדשה. במידה והמרפסת ממוקמת באזור של חלון, ניתן לבצע את החיבור באמצעות הארכת מפתח החלון כלפי מטה ומעלה על פי הצורך, והרחבתו לכיוון אחד או שני הכיוונים. במידה והמרפסת ממוקמת באזור ללא חלון, יש לבצע ניסור של מפתח שלם לדלת.

לכאורה, ניסור בטון להרחבת חלון למפתח דלת נשמע כמו משימה קלה ופשוטה יותר מאשר ניסור לפתיחת מפתח דלת מקיר שלם, אלא שבמרבית המקרים, הארכת החלון לגובה אינה מספיקה ויש גם להרחיב אותו, מה שהופך את המשימה למורכבת לפחות כמו ניסור מפתח דלת מקיר שלם.

מה צריך לעשות לפני שמתחילים לנסר?

כאמור, ניסור בטון בפרויקט הוספת מרפסות הוא מהלך שכיח ונפוץ, במיוחד בפרויקטים כמו תמ"א 38, אך לחלוטין לא רק. בכל פרויקט כזה, חשוב מאוד לוודא כי ישנה אפשרות הנדסית לנסר את הבטון, וכי הניסור לא צפוי לפגוע בחוזק המבני של המבנה כולו. במקרים רבים, קירות בטון משמשים כקירות תמך, ובקירות כאלה אסור לבצע כל ניסור. על כן, לפני שאתם מזמינים איש מקצוע בתחום ניסור הבטון, אתם רוצים לקבל אישור מהנדס לביצוע הניסור. אישור כזה יינתן לאחר בדיקת תכניות הבניה של המבנה ווידוא כי אין כל בעיה לבצע את הניסור.

לאחר מכן, יש לתכנן בדיוק את המיקום בו יש לבצע את הניסור, לשרטט את קווי המתאר של הניסור ולהתחיל לנסר. ניסור בטון בפרויקט הוספת מרפסות או בכל מקרה אחר, היא פעולה מקצועית הדורשת ידע מקצועי, כלים מקצועיים והרבה סבלנות. אל תתחילו לעשות את זה בעצמכם אם אין לכם הידע הנדרש, ובטח אם אין לכם את הציוד הנדרש. הזמינו איש מקצוע שיוכל לסיים את המשימה בתוך שעות ספורות ולעשות את זה מדויק ונכון.

ניסור בטון בפרויקט הוספת מרפסות מחייב קבלת אישור מהנדס וביצוע הניסור על ידי איש מקצוע בעל הידע המקצועי והכלים המקצועיים הנדרשים, אבל בסופו של דבר גם קיר בטון ניתן לניסור ושום דבר לא באמת יכול לעצור אתכם בדרככם אל המרפסת המיוחלת.

קראו גם על קידוח חור למזגן.

POWER ניסור וקידוח בטון לוגו

התוכן באתר נכתב על ידי חברת POWER​

אנו עושים הכל כדי לתת לכם הגולשים חווית משתמש יוצאת מין הכלל ותוכן רלוונטי שייתן לכם את המידע שאתם מחפשים, אם מצאתם טעות או דבר שאינו נכון אנו נשמח לקבל תגובה בנושא.

שתפו עם חברים

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב facebook
Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השירותים שלנו

מאמרים חדשים

הצעת מחיר עבור ניסור בטון
דיסק ניסור בטון

POWER בפייסבוק

הכללים שלנו

אנו בחברת POWER ניסור בטון מקפידים על שלושה עיקרים שהם:

בטיחות בעבודה

הכלל החשוב ביותר עברנו היינו לשמור על כל כללי הבטיחות אנחנו מבינים את האחריות שיש לנו בידיים.

עמידה בזמנים וביעדים

אצלנו זמן זה זמן ואנחנו מודעים לעובדה שעיכוב מצידנו יכול לעכב פרויקט שלם.

שירות אדיב ומקצועי

אנחנו שואפים ליצור מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו ולתת את השירות על הצד הטוב ביותר.

מאמרים בנושא

מאמרים ופוסטים שיתנו לכם הרבה ידע בנושא ניסור בטון

קבלני ניסור בטון
כללי

ניסור בטון של כלונסאות לאחר כשל בדיקה סונית

מהם כלונסאות ומהי בדיקה סונית? ומה קורה אם יש כשל בבדיקה? כל התשובות לשאלות אלו ועוד – בהמשך! מהם כלונסאות? כלונסאות הם סוג של יסודות של בניין, שתפקידם הוא לתמוך בעומס של הבניין. הכלונס תומך בבניין על ידי כך, שהוא בנוי ממתכת ומוכנס אל תוך האדמה ועליו יוצקים בטון לכל

קרא עוד »
ניסור קיר בטון
כללי

סימון מדויק על ידי מודד מוסמך לפני ניסור בטון

רגע לפני שאתם מאשרים התחלה של ניסור בטון בבית שלכם, חשוב שתקראו את המאמר הזה! כאן נסביר על החשיבות של סימון מדויק על ידי מודד מוסמך לפני ניסור בטון. סיבות עיקריות לניסור בטון ישנן שתי סיבות עיקריות ונפוצות במיוחד, שמובילות לצורך לנסר בטון. הראשונה היא, כשעולה הרצון לפתוח או להגדיל

קרא עוד »

מאמרים נוספים

הכללים שלנו

אנו בחברת POWER ניסור בטון מקפידים על שלושה עיקרים שהם:

בטיחות בעבודה

הכלל החשוב ביותר עברנו היינו לשמור על כל כללי הבטיחות אנחנו מבינים את האחריות שיש לנו בידיים.

עמידה בזמנים וביעדים

אצלנו זמן זה זמן ואנחנו מודעים לעובדה שעיכוב מצידנו יכול לעכב פרויקט שלם.

שירות אדיב ומקצועי

אנחנו שואפים ליצור מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו ולתת את השירות על הצד הטוב ביותר.

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.