ההבדלים בין ציוד של קידוח בטון לבין כלים לקידוח ביתי

פאוור ניסור וקידוח בבטון - כלי עבודה של HILTI 2

הנה רשימה קצרה של סיכונים אפשריים אשר מזהירים את הקבלנים.

יש כמה וכמה כלי עבודה שנועדו מעצם טבעם לביצוע פעולות של קידוח. הסיבה לכך שיש הרבה מאוד כלים לביצוע קידוחים היא כזאת – יש כלים מקצועיים יותר ויש כלים מקצועיים פחות. כמו כן, יש כלים וציוד שנועדו לביצוע קידוח בחומרים לא כל כך קשים, כגון עץ או פלסטיק, ויש כלים וציוד שנועדו לבצע קידוח או ניסור בתוך חומרים קשים, למשל בטון לסוגיו השונים. ראוי לתת את הדעת להבדלים שבין כלים כדוגמת מקדחה מקיטה שיכולה להיות טובה מאוד לצורך עבודות קידוח ביתיות לבין כלים אחרים וציוד שנועד במהותו לפעולות יותר קשות, למשל בבטון.

יותר עוצמה, יותר כוח

אין שום ספק כי מקדחה מקיטה הינה כלי עבודה טוב מאוד. אבל הייעוד המקורי שלה בדרך כלל לא יהיה טיפול בקידוח או ניסור כל משטחי הבטון. הבדל אחד שבין מקדחה רגילה לבין פטישון נעוץ בכך שכלי לביצוע קידוח בבטון יהיה בעל יותר עוצמה ויותר כוח. כלי לעבודת קידוח ביתית לא נועד על פי רוב לעבוד במשך זמן רב ללא מנוחה. איש מקצוע שעוסק בקידוח וניסור בבטון צריך כלי שעובד ועובד לאורך זמן.

כשהשרירים לא מספיקים

קידוח בבטון עשוי לשמש אותנו במגוון מקרים, למשל כאשר רוצים להתקין מזגן, כאשר צריכים ליצור חור לצורך מיבש כביסה, קמין נאה. לצד קידוח עשוי איש מקצוע להידרש לפעולות אפילו יותר מורכבות, למשל ניסור של מדרגות מבטון, מסתורי כביסה מבטון, חיתוך גגות בטון ועוד. כאשר מפעילים מקדחה מקיטה לצורך קידוח קיר לבנים פשוט או קרמיקה, לדוגמא, לא צריכים להפעיל מצב של דפיקה. סיבוב המקדחה ביחד עם מעט הפעלת כוח השרירים מספיק בהחלט. וכאן ניתן למצוא עוד הבדל בין כלי לקידוח ביתי לבין ציוד לקידוח בטון.

כלים כמו פטישון התברכו ביכולת לבצע פעולה של דפיקה. הדפיקה הולמת בקיר או במשטח הבטון לא על מנת לבצע שבירה מסיבית בהכרח אלא כלי לאפשר למקדח שבקצה להיכנס לתוך הבטון בצורה חלקה, טובה ודי קלה. אי אפשר לומר שכל אחד יוכל להפעיל כלים לחיתוך בטון ללא כל קושי, אבל הכלי ייעודי שהולם בבטון מחייב הרבה פחות הפעלה של כוח שרירים מכפי שניתן לחשוב.

מסיבי, רועש, אבל יעיל

ציוד לקידוח בטון, הרבה יותר מאשר ציוד לעבודות קידוח ביתי רגיל, זה ציוד למקצוענים. זה ציוד שנראה יותר מסיבי, ציוד שיהיה בדרך כלל יותר כבד וגם יותר רועש אבל ללא ספק, לביצוע העבודה זה גם ציוד יותר יעיל. יש לזכור כי אנשי המקצוע יודעים היטב כיצד להפעיל את הציוד המקצועי, שלפעמים יכלול עוד תוספות מיוחדות. למשל, מברגי בטון שמתחברים לפוטר של הפטישון עשויים לכלול גם תוספת של שבבי יהלומים. אנשי המקצוע יודעים לעבוד עם הכלים הללו בצורה נכונה וטובה ולהפיק מהם את המרב.

לסיום, נדגיש כי כאשר עושים שימוש בכלי לחיתוך, ניסור או קידוח בבטון יש לקחת בחשבון את רמת הדיוק הנדרשת. צריך גם להיות ערים להבדלים שבין עובי משטחי הבטון. קירות, משטחי בטון, רצפות בטון וכיוצא באלה יכולים להיות בעובי של 20 ס"מ ולפעמים גם כפול מכך ויותר. ובעוד שבעבודה ביתית ניתן בצורה די פשוטה להתגבר על תקלה או לתקן עבודה פחות איכותית, עבודה בבטון שלא בוצעה כהלכה כבר הרבה פחות קל לתקן. אז אם נעזרים באנשי מקצוע, חשוב לבחור חברה המתמחה בבטון כדי שהתוצאות תהינה טובות מאוד.

POWER ניסור וקידוח בטון לוגו

התוכן באתר נכתב על ידי חברת POWER​

אנו עושים הכל כדי לתת לכם הגולשים חווית משתמש יוצאת מין הכלל ותוכן רלוונטי שייתן לכם את המידע שאתם מחפשים, אם מצאתם טעות או דבר שאינו נכון אנו נשמח לקבל תגובה בנושא.

שתפו עם חברים

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב facebook
Facebook
הצעת מחיר עבור ניסור בטון
דיסק ניסור בטון

לקבלת הצעת מחיר
מלאו את הפרטים!

המלצות
Google ג גוגל
4.5
מבוסס על 12 ביקורות
Facebook ג גוגל
5.0
מבוסס על 3 ביקורות
השירותים שלנו
עוד בנושא
POWER בפייסבוק
הצעת מחיר לניסור בטון
לקבלת הצעת מחיר
חייגו עכשיו וקבלו הצעה ישירות לנייד
מאמרים בנושא

מאמרים ופוסטים שיתנו לכם הרבה ידע בנושא ניסור בטון

ניסור בטון ללא חריגות
ניסור וקידוח בטון
כיצד מתבצע ניסור בטון ללא חריגות

ניסור בטון פלאצ' אפס – ניסור בטון ללא חריגות איך לחתוך את הבטון שיהיה צמוד לקיר במרחק של אפס סנטימטר? מה שנקרה ניסור בטון ללא חריגות. בשנים האחרונות הפכו עבודות ניסור בטון לנפוצות ביותר בעולם הבנייה והשיפוץ. מי שלא בקיא בתחום ניסור הבטון עשוי לחשוב שמדובר בפעולה פשוטה. אך למעשה

חיתוך קירות
ניסור וקידוח בטון
שבירת קיר בטון או ניסור קיר בטון – מה כדאי?

מה כדאי לשבור את הקיר או להזמין ניסור בטון? שבירה של קיר בטון היא דרך ותיקה ומוכרת לצורך עריכת שינויים במבנה עם קירות בטון ואף בחומת בטון. לצורך זה נעזרים בכלי עבודה כמו פטישונים, המאפשרים ריסוק של הבטון לפי המידות הדרושות. מנגד, בשנים האחרונות, עם כניסת מסורי יהלום לתחום, עוברים

מדידת עובי קיר בטון
ניסור וקידוח בטון
איך מודדים עובי קיר בטון לצורך ניסור?

ניסור בטון הוא תהליך מורכב, הדורש ידע מקצועי רב, כדי לבצע את העבודה באופן מקצועי ונכון. אחד השלבים הראשונים בהכנת העבודה הוא מדידת עובי קיר בטון לפני הניסור, כדי שאפשר יהיה לבחור את המסור המתאים, את דרך הפעולה הנכונה ואף כדי לתכנן בצורה נכונה את פינוי הפסולת הכבדה. אז אם

עבודה בטיחותית
חיתוך בטון
ציוד חובה לשמירה על בטיחות העובדים בעת ביצוע עבודות ניסור וקידוח בטון

אין זה מקרי שלפחות פעם בשבוע אנו שומעים או קוראים ידיעה אודות תאונת עבודה זו או אחרת והתוצאה הרת האסון שלה באתר הבנייה. נכון להיום אחד מהענפים החיוניים ביותר והמסוכנים ביותר הינו ענף הבנייה. הסיבה לכך היא חוסר זהירות, אי שימוש בציוד חובה המיועד לשמירה על בטיחות העובדים והעובדה שעבודות

ניסור בטון
ניסור וקידוח בטון
ניסור בטון כחלק משיפוץ והרחבה

אין ספק שמדובר בתהליך שצריך להיות מרגש ומהנה, ואם אתם לקראת שיפוץ בית, הרחבת בית או עבודות שיפוצים מכל סוג, כדאי לבדוק אילו אופציות עומדות בפניכם אם תשקלו לבצע ניסור בטון. ניסור פתח מבטון עשוי לתת לכם טוויסט עיצובי מרהיב בבית, בואו לקרוא על ניסור בטון כחלק משיפוץ דירה ובתים. 

איך מתכננים קידוח חור לקמין כחלק מתהליך התקנתו?

אם החלטתם שמגיע לכם ליהנות החורף הזה מקמין, הגיע הזמן להבין כיצד מתקינים אותו ואיך מתכננים את כל הקשור אל קידוח החור לקמין. התחילו לקרוא.. קמין – כרטיס ביקור קמין הוא אח ורבים מכנים אותו גם בשם תנור ארובה.  כלומר, מתקן סגור בו מדליקים אש אם למטרת חימום, בישול ותאורה

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.