POWER ניסור וקידוח בטון

ניסור בטון בצפון

POWER ניסור וקידוח בבטון

חברתינו תבצע עבורכם את כל סוגי עבודות החיתוך וההריסה בכל תנאי אפשרי

מה הדברים שאתם צריכים להכין מראש לפני שאתם מזמינים קידוח יהלום

מה הדברים שאתם צריכים להכין מראש לפני שאתם מזמינים קידוח...

עובדות שלא ידעתם על ניסור בטון ביהלום

POWER ניסור בטון   עובדות שלא ידעתם על ניסור בטון ביהלום...

ניסור ריצוף בטון אדריכלי

POWER ניסור בטון ניסור ריצוף בטון אדריכלי POWER ניסור...

צ'קליסט וטיפים כדי שיצא לכם את הניסור בטון על הצד הטוב ביותר

POWER ניסור בטון טיפים לעבודות ניסור בטון POWER ניסור...

כל מה שאתם צריכים לדעת על ניסור בטון ביהלום

כל מה שאתם צריכים לדעת על ניסור בטון ביהלום POWER ניסור...

אילו חומרים ניתן לחתוך בעזרת קידוח וניסור ביהלום?

אילו חומרים ניתן לחתוך בעזרת מקדח ומסור יהלום? POWER ניסור...

לקבלת הצעת מחיר

ניסור בטון בצפון 

צפון הארץ נמצא היום בהתחדשות מתמדת. מגוון רחב של פרוייקטים של בנייה ושדרוג מתחילים וביניהם גם פרויקטים חדשים, פרויקטים  של פינוי בינוי וכן תמ"א 38. בכל פרויקט כזה אנו מלווים את הקבלנים בתחום ההתמחות העיקרי שלנו – ניסור וקידוח בטון. אנו יודעים כי לעתים יש אתגרים מיוחדים הנובעים מהדרך בה העיר בנויה ולפעמים ניסור בטון בצפון עשוי לכלול גם עבודה בשטח בזוויות שונות מהערים ה"שטוחות" יותר. נשמח להציג לפניכם שלל פרויקטים שביצענו בכל אזור הצפון ולהראות לכם הצלחות מהצפון ועד הדרום בתחומינו.  אז מה מייחד את Power בתחום ניסור הבטון?

שילוב של אמינות ואיכות

כאשר מתחילים לעבוד עם קבלנים חדשים בכל תחום, ובמיוחד כאשר מדובר בניסור בטון הדורש מיומנות רבה וזהירות בעבודה שמשלבת ציוד כבד מחד, ודיוק מרבי מאידך, יש חשש להתקשר עם קבלן לא מקצועי. מאחורי "Power  ניסור וקידוח בטון" עומדות שנים של ניסיון בעבודות מורכבות ופשוטות של ניסור בטון. אנו מקפידים כל העת להתעדכן בציוד חדשני על מנת לבצע את העבודות בצורה הטובה ביותר. לצד התפקיד החשוב שיש לעבודות ניסור בטון, קיימות גם מגוון עבודות בתחום הקשורות דווקא להריסה של מבנים.

ניסור גגות, קירות ומתחמים נוספים להריסה

כאשר אנו מבצעים פרויקט הריסה אמנם רמות הדיוק של ניסור הבטון חשובות פחות, אך כאן דווקא פרמטר אחר הופך למשמעותי – מהירות העבודה. באמצעות ציוד מקצועי אנו מסירים כל אחד ממשטחי הבטון, אם מדובר בתקרה או בקיר, ודואגים לבצע את העבודה בצורה בטוחה על מנת שאיש לא יפגע בתהליך הריסת הבניין. חלק מהעבודות מבוצעות תוך תכנון קפדני ואחרות בהחלטה בשטח לאחר שחלק מהבטון כבר חתוך ונשאר להרוס קיר או משטח אחרון.

עובדים גם עם רשויות עירוניות

לצד העבודה עם לקוחות פרטיים ומסחריים אנו מבצעים גם שלל עבודות ניסור בטון ביהלום עבור רשויות עירוניות. לעיתים יש לנסר מקלטים ציבוריים על מנת להכינם לשימוש השוטף (במיוחד בתקופה שבה המתיחות בצפון גואה מעט), או לחתוך צינורות עבים עשויי בטון ולהתאימם לתשתיות המים והביוב העירוניות. אנו נמצאים שם עבורכם בכל פרויקט גדול כקטן ומשתמשים בציוד מקצועי על מנת לבצע את הניסור בדיוק רב, מבלי לגרום נזק לבטון המנוסר.

מפנים את הבטון המנוסר

לאחר עבודות הניסור עצמן מגיע אתגר חשוב לא פחות. כיצד מפנים את כל הבטון שנוסר? הקיר שעמד וכרגע מחולק לאינספור חלקי בטון? יש הבוחרים למחזר את הבטון כלבנים לפרויקטים נוספים, אך רבים אחרים דווקא יעדיפו לפנותו. טונות רבים של בטון מבוקע זקוקים לשינוע – אותו אנו מבצעים בתחילה באמצעות עגורן ולאחר מכן בכלי רכב שהותאמו לנשיאת משקל כה כבד. אנו יודעים כי העבודה לא הסתיימה כאן, ולעתים גם מוסיפים שירות נוסף (בתשלום) הכולל ניקוי יסודי של השטח על מנת להפכו למתחם לבנייה מחודשת.

איך מתכוננים לקראת עבודות ניסור הבטון?

לפני שמתחילים עבודות של ניסור בטון יש לקחת בחשבון כי חלק מהעבודות משפיעות גם על צדו השני של הקיר או הגג. אם מתחילים לחתוך את הבטון מהגג תהיה השפעה על החדר או החלל שמתחתיו – אם חותכים קיר, תהיה השפעה דומה על החלל מאחוריו. לכן, לפני שמתחילים לעבוד על כל פרויקט של ניסור בטון בוחנים היטב את השטח על מנת לוודא שלא פוגעים חלילה באיש, או בציוד, הנמצאים מאחורי משטח הבטון.

שמירה על תשתיות

נציין, לסיכום, כי לעתים יש לקחת בחשבון אספקט נוסף – שמירה על תשתיות הקיימות בקיר כמו חשמל, גז או מים העשויים להיפגע בתהליך קידוח הבטון. לפני שאנו מתחילים לעבוד אנו בוחנים היטב את תכניות הבניין וממפים מראש את הסכנות הצפויות.

להתחלת פרויקט ניסור בטון בצפון פנו אלינו באמצעות טופס יצירת קשר או טלפונית ונשמח להגיע לפגישת יעוץ.

 

 

לקבלת הצעת מחיר