הסרת קיר בטון

שדרוג חלל הבית ע"י ניסור קירות בטון

כיום, במקום להרוס קירות באיטיות באמצעות פטישים כבדים, לייצר כמויות בלתי נתפסות של אבק ולכלוך, אפשר לעשות הכול בחצי מהזמן בעזרת מכשור ואמצעים לניסור בטון. 

דירות מיושנות ואפילו כאלה שנבנו בשנות השמונים של המאה שעברה, כלומר עד לפני ארבעים שנים, נבנו בצורה פחות מתאימה לסגנון החיים שלנו היום: חללים שכיום נראים מבוזבזים, כמו הולים או פינות אוכל גדולות, מבואות שונים ואפילו חדרי אמבטיה ושירותים נפרדים. 

דירות כאלה, כמו דירות שנמצאות בשכונות ותיקות של חיפה, עשויות להיות דירות מבוקשות מאוד. עבודות שיפוצים מקיפות, שכוללות חלוקה מחדש של החללים השונים, יכולות להפוך אותן לפנינים של ממש ולהעלות את ערכן בצורה משמעותית. 

מה פרוש "ניסור בטון"?

הטכניקה של ניסור בטון שמשה עד לפני כמה שנים בלבד, בעיקר בעבודות גדולות, בבנייה מסחרית או תעשייתית. זו הייתה שיטת הריסה יחסית יקרה ואפילו מסורבלת ולא התאימה לשימושים בבנייה פרטית, ועוד פחות מזה, בשיפוצים. 

כיום הכול השתנה: המכשור זמין יותר והמחירים בתחום נוחים יותר. באופן הזה נפתח כיום האופציה להשתמש בדיסקים ובמכונות הייעודיות גם כדי לפתוח חלון חדש או להרחיב פתח בבית קיים, שלא לדבר על הריסת קירות שלמים. 

איך אפשר להשתמש בניסור בטון במסגרת שיפוץ?

הורדה של קירות פנימיים – לא פגיעה בעמודים, קורות או קירות תמך – מועילה כאשר רוצים לשנות לחלוטין חלוקה פנימית של דירה קיימת, לפתוח גישה גדולה ורחבה יותר למרפסת או להגדיל מפתחים אחרים. 

ניסור בטון יכול להועיל בניסור קירות טרומיים למשל, במיוחד כאשר מדובר בבתים ישנים או דירות שנבנו בשנים שבהן הבנייה הזו הייתה פופולרית. קירות טרומיים עשויים כך שהם יצוקים בבטון במפעל, ואז מובאים לאתר, להרכבה. שינויים בהם עשויים  לחייב ביקורת קונסטרוקטור. 

בניסור בטון אפשר להשתמש לניסור והורדה של קירות יצוקים אך גם של קירות בלוקים: בטכנולוגיה זו מתקבלת הורדה חלקה מאוד של הקיר, כאשר בגלל שלא שוברים אותו בפטיש, אין הרבה לכלכוך מסביב (יחסית). הציוד המודרני בתחום פועל עם מינימום רטט, ולא גורם נזק לקירות סמוכים, לא לסדקים בקירות או לשבר בציפויי קיר, גם לא אצל השכנים. העבודה עצמה כמובן מהירה הרבה יותר ובסופו של דבר גורמת פחות סבל לשכנים או לפועלים עצמם. 

שימוש נוסף בניסור בטון הוא בהפרדה של מבנה קיים ממבנה סמוך. דבר זה נפוץ מאוד בבנייה דו או רב משפחתית צמודת קרקע. אופציה נוספת לשימוש בניסור בטון היא בניסור רצפות, ויש כמובן שימושים נוספים. 

אהבתם? שתפו עם חברים:

WhatsApp
Email
Telegram
Facebook
POWER ניסור בטון
התוכן באתר נכתב ע"י חברת POWER​

אנו עושים הכל כדי לתת לכם הגולשים חווית משתמש יוצאת מין הכלל ותוכן רלוונטי שייתן לכם את המידע שאתם מחפשים, אם מצאתם טעות או דבר שאינו נכון אנו נשמח לקבל תגובה בנושא.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם
הצעת מחיר לניסור בטון
לקבל הצעת מחיר ישירות לנייד

השאירו פרטים ונשלח לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד, בתוך זמן קצר.