ניסור רצפת בטון

בדיקות חובה לפני ניסור בטון

מתכננים שינויים ושיפוצים בבית? כאן נסביר כל מה שצריך לדעת על בדיקות חובה לפני ניסור בטון!

מתי צריך לנסר בטון?

ישנם מקרים שונים, בהם עולה הצורך לנסר בטון. אחד הנפוצים שבהם הוא, כאשר רוצים להוסיף חלון באחד מדרי הבית, כשהקיר עשוי בטון. סיבה נוספת היא, כאשר רוצים להוסיף חדר, בדרך כלל ממ"ד. כמו כן, גם כאשר בונים מבנה חדש וחלקים ממנו, העשויים בטון, זקוקים לשינוי או תיקון. יחד עם זאת חשוב לזכור, שניסור בטון עלול לגרום לנזק משני ובמניעת נזק זה נתמקד בהמשך.

איתור תשתיות

אחת מבדיקות החובה לפני ניסור בטון החשובות ביותר היא איתור תשתיות שמומלץ להזמין את המומחים של חברת גו פנדה. הכוונה היא לתשתית המים ותשתית החשמל הביתיות, תשתית הגז והאינטרנט וכך הלאה, בהן ממש לא היינו רוצים לפגוע. כידוע, בתוך הקירות עוברים כבלי חשמל רבים וכך גם לגבי צינורות המים. פגיעה בתשתיות אלו תשפיע ישירות על איכות החיים שלכם והתיקון שלהן יוביל לעוגמת נפש ולהוצאות גדולות ובלתי רצויות. איתור תשתיות  ניתן לבצע בדרכים שונות, אבל מה שבטוח הוא, שזה חייב להיעשות על ידי אנשי מקצוע! 

https://gopanda.co.il/ חברת GO-panda מתמחים בביצוע איתור ומיפוי תשתיות

ניסור בטון בממ"ד

הממ"דים, שהפכו לחלק בלתי נפרד מהבנייה של ימינו, הם חדרים מיוחדים, שאינם דומים לשאר חדרי הבית, בין היתר, בגלל היותם בנויים מבטון מזוין מלא והתקנות הברורות שלהם. היות שכך, כאשר מנסרים בטון בממ"ד חשוב לוודא, שגם לאחר הבנייה או השיפוץ הממ"ד יעמוד בתקן. למעשה, כל שינוי בממ"ד עלול לפגוע בעמידה שלו בתקן ולכן חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע מומחים בתחום.

ניסור בטון של כלונסאות

סוג זה של ניסור בטון רלוונטי למי שבונה מבנה חדש ונעזר בכלונסאות לייצוב וחיזוק הבניין. לעתים קורה, שלאחר יציקת הבטון בכלונסאות נוצרים כיסי אוויר, שעלולים לפגוע באיכות הכלונסאות ובתפקוד שלהם ובמקרים אלו, יש לנסר את הבטון היבש ולבצע את היציקה מחדש. אבל לפני שעושים זאת, יש לבדוק את איכות הכלונסאות כדי לבדוק האם יש בכלל צורך בניסור של הבטון. כדי לבדוק את הכלונסאות, ניתן לבצע בדיקה סונית או בדיקה אולטרה סונית, אשר ימדדו את האיכות והבטיחות של כל כלונס וכלונס. 

שימו לב – המכנה המשותף לכל הבדיקות הנחוצות לפני ניסור בטון הוא, שעליהן להתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים ובעזרת הציוד המתאים ומן הסתם, גם עבודת הניסור עצמה צריכה להתבצע גם כן באותם התנאים!

אהבתם? שתפו עם חברים:

WhatsApp
Email
Telegram
Facebook
POWER ניסור בטון
התוכן באתר נכתב ע"י חברת POWER​

אנו עושים הכל כדי לתת לכם הגולשים חווית משתמש יוצאת מין הכלל ותוכן רלוונטי שייתן לכם את המידע שאתם מחפשים, אם מצאתם טעות או דבר שאינו נכון אנו נשמח לקבל תגובה בנושא.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם
הצעת מחיר לניסור בטון
לקבל הצעת מחיר ישירות לנייד

השאירו פרטים ונשלח לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד, בתוך זמן קצר.