סימון מדויק על ידי מודד מוסמך לפני ניסור בטון

ניסור קיר בטון

רגע לפני שאתם מאשרים התחלה של ניסור בטון בבית שלכם, חשוב שתקראו את המאמר הזה! כאן נסביר על החשיבות של סימון מדויק על ידי מודד מוסמך לפני ניסור בטון.

סיבות עיקריות לניסור בטון

ישנן שתי סיבות עיקריות ונפוצות במיוחד, שמובילות לצורך לנסר בטון. הראשונה היא, כשעולה הרצון לפתוח או להגדיל חלון באחד מחדרי הבית בקיר עשוי בטון במהלך שיפוץ או בזמן תהליך הבנייה, כשרוצים להוסיף מדרגות לבית וכדומה. הסיבה הנפוצה השנייה היא כאשר קיים כשל בבדיקה של יסודות בניין, אותם בדרך כלל בודקים תוך כדי תהליך הבנייה, וצריך לתקן את היסודות שנמצאו בלתי בטיחותיים. בהמשך נעסוק בניסור בטון במבנה קיים ובתהליכי שיפוץ.

הסיכונים שבניסור בטון בבית

בתים מאוכלסים אינם מכילים רק דיירים, אלא גם את כל מה שהדיירים זקוקים לו בשביל לחיות ולהתנהל בבית והכוונה היא לתשתיות. תשתיות אלו כוללות, בין היתר: חשמל, מים, אינטרנט, טלפוניה, טלוויזיה ועוד. החלקים העיקריים של תשתיות אלו עוברים בתוך קירות הבית ואינם גלויים לעין. כלומר, ניסור קיר מבטון בבית עלול לפגוע בתשתיות הקיימות בבית, אלא אם תבוצע בדיקה שלהן.

מטרת הסימון

סימון לפני ניסור בטון נועד לוודא שני דברים. האחד, שלא ייגרם נזק לתשתיות שהזכרנו לעיל והשני הוא, לוודא שהניסור מתבצע במיקום לפי הצורך. כלומר, הסימון נועד לוודא שהשטח המנוסר הוא אכן השטח הרצוי וכך למנוע ניסור נוסף או מילוי מחדש וגם למנוע פגיעה בתשתיות החבויות, פשוט מפני שהן אינן נראות לעין.

אופן הסימון

פעולת הסימון עצמה לפני ניסור בטון היא מאוד פשוטה ונטולת כל מורכבות שהיא כאשר יש צורך בדיוק מקסימלי ממליצים להזמין מודד מוסמך מחברת מודדים ישראל המתמחה בביצוע מדידות מדויקות מדידות ארנונה ועוד הכל מבוצע על ידי מודדים מוסמכים . המורכבות הגדולה טמונה במציאת הנקודות המדויקות לסימון לקראת הניסור. כלומר, יש לערוך השוואה מדויקת בין הקיר המיועד לניסור לבין התשתיות שעוברות בתוכו, להבין את הצרכים והבקשות של הלקוח ולבצע את ההתאמה בין כל הגורמים. 

החשיבות של סימון על ידי מודד מוסמך 

לסימון מדויק על ידי מודד מוסמך לפני ניסור בטון יש חשיבות גדולה מאוד. כפי שהזכרנו קודם, לניסור לא מדויק יכולות להיות השפעות משמעותיות, על תהליך השיפוץ ועל איכות החיים של דיירי הבית ואף השלכות כלכליות. למעשה, כפי שלא הייתם מוותרים על סימון הגוף לפני ניתוח, כך אסור גם לוותר על סימון מדויק על ידי מודד מוסמך לפני ניסור בטון, ללא קשר לסוג הניסור או המיקום שלו!

POWER ניסור וקידוח בטון לוגו

התוכן באתר נכתב על ידי חברת POWER​

אנו עושים הכל כדי לתת לכם הגולשים חווית משתמש יוצאת מין הכלל ותוכן רלוונטי שייתן לכם את המידע שאתם מחפשים, אם מצאתם טעות או דבר שאינו נכון אנו נשמח לקבל תגובה בנושא.

שתפו עם חברים

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב facebook
Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השירותים שלנו

מאמרים חדשים

הצעת מחיר עבור ניסור בטון
דיסק ניסור בטון

POWER בפייסבוק

הכללים שלנו

אנו בחברת POWER ניסור בטון מקפידים על שלושה עיקרים שהם:

בטיחות בעבודה

הכלל החשוב ביותר עברנו היינו לשמור על כל כללי הבטיחות אנחנו מבינים את האחריות שיש לנו בידיים.

עמידה בזמנים וביעדים

אצלנו זמן זה זמן ואנחנו מודעים לעובדה שעיכוב מצידנו יכול לעכב פרויקט שלם.

שירות אדיב ומקצועי

אנחנו שואפים ליצור מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו ולתת את השירות על הצד הטוב ביותר.

מאמרים בנושא

מאמרים ופוסטים שיתנו לכם הרבה ידע בנושא ניסור בטון

קבלני ניסור בטון
כללי

ניסור בטון של כלונסאות לאחר כשל בדיקה סונית

מהם כלונסאות ומהי בדיקה סונית? ומה קורה אם יש כשל בבדיקה? כל התשובות לשאלות אלו ועוד – בהמשך! מהם כלונסאות? כלונסאות הם סוג של יסודות של בניין, שתפקידם הוא לתמוך בעומס של הבניין. הכלונס תומך בבניין על ידי כך, שהוא בנוי ממתכת ומוכנס אל תוך האדמה ועליו יוצקים בטון לכל

קרא עוד »
ניסור רצפת בטון
כללי

בדיקות חובה לפני ניסור בטון

מתכננים שינויים ושיפוצים בבית? כאן נסביר כל מה שצריך לדעת על בדיקות חובה לפני ניסור בטון! מתי צריך לנסר בטון? ישנם מקרים שונים, בהם עולה הצורך לנסר בטון. אחד הנפוצים שבהם הוא, כאשר רוצים להוסיף חלון באחד מדרי הבית, כשהקיר עשוי בטון. סיבה נוספת היא, כאשר רוצים להוסיף חדר, בדרך

קרא עוד »

מאמרים נוספים

הכללים שלנו

אנו בחברת POWER ניסור בטון מקפידים על שלושה עיקרים שהם:

בטיחות בעבודה

הכלל החשוב ביותר עברנו היינו לשמור על כל כללי הבטיחות אנחנו מבינים את האחריות שיש לנו בידיים.

עמידה בזמנים וביעדים

אצלנו זמן זה זמן ואנחנו מודעים לעובדה שעיכוב מצידנו יכול לעכב פרויקט שלם.

שירות אדיב ומקצועי

אנחנו שואפים ליצור מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו ולתת את השירות על הצד הטוב ביותר.

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.