סימון מדויק על ידי מודד מוסמך לפני ניסור בטון

ניסור קיר בטון

רגע לפני שאתם מאשרים התחלה של ניסור בטון בבית שלכם, חשוב שתקראו את המאמר הזה! כאן נסביר על החשיבות של סימון מדויק על ידי מודד מוסמך לפני ניסור בטון.

סיבות עיקריות לניסור בטון

ישנן שתי סיבות עיקריות ונפוצות במיוחד, שמובילות לצורך לנסר בטון. הראשונה היא, כשעולה הרצון לפתוח או להגדיל חלון באחד מחדרי הבית בקיר עשוי בטון במהלך שיפוץ או בזמן תהליך הבנייה, כשרוצים להוסיף מדרגות לבית וכדומה. הסיבה הנפוצה השנייה היא כאשר קיים כשל בבדיקה של יסודות בניין, אותם בדרך כלל בודקים תוך כדי תהליך הבנייה, וצריך לתקן את היסודות שנמצאו בלתי בטיחותיים. בהמשך נעסוק בניסור בטון במבנה קיים ובתהליכי שיפוץ.

הסיכונים שבניסור בטון בבית

בתים מאוכלסים אינם מכילים רק דיירים, אלא גם את כל מה שהדיירים זקוקים לו בשביל לחיות ולהתנהל בבית והכוונה היא לתשתיות. תשתיות אלו כוללות, בין היתר: חשמל, מים, אינטרנט, טלפוניה, טלוויזיה ועוד. החלקים העיקריים של תשתיות אלו עוברים בתוך קירות הבית ואינם גלויים לעין. כלומר, ניסור קיר מבטון בבית עלול לפגוע בתשתיות הקיימות בבית, אלא אם תבוצע בדיקה שלהן.

מטרת הסימון

סימון לפני ניסור בטון נועד לוודא שני דברים. האחד, שלא ייגרם נזק לתשתיות שהזכרנו לעיל והשני הוא, לוודא שהניסור מתבצע במיקום לפי הצורך. כלומר, הסימון נועד לוודא שהשטח המנוסר הוא אכן השטח הרצוי וכך למנוע ניסור נוסף או מילוי מחדש וגם למנוע פגיעה בתשתיות החבויות, פשוט מפני שהן אינן נראות לעין.

אופן הסימון

פעולת הסימון עצמה לפני ניסור בטון היא מאוד פשוטה ונטולת כל מורכבות שהיא כאשר יש צורך בדיוק מקסימלי ממליצים להזמין מודד מוסמך מחברת מודדים ישראל המתמחה בביצוע מדידות מדויקות מדידות ארנונה ועוד הכל מבוצע על ידי מודדים מוסמכים . המורכבות הגדולה טמונה במציאת הנקודות המדויקות לסימון לקראת הניסור. כלומר, יש לערוך השוואה מדויקת בין הקיר המיועד לניסור לבין התשתיות שעוברות בתוכו, להבין את הצרכים והבקשות של הלקוח ולבצע את ההתאמה בין כל הגורמים. 

החשיבות של סימון על ידי מודד מוסמך 

לסימון מדויק על ידי מודד מוסמך לפני ניסור בטון יש חשיבות גדולה מאוד. כפי שהזכרנו קודם, לניסור לא מדויק יכולות להיות השפעות משמעותיות, על תהליך השיפוץ ועל איכות החיים של דיירי הבית ואף השלכות כלכליות. למעשה, כפי שלא הייתם מוותרים על סימון הגוף לפני ניתוח, כך אסור גם לוותר על סימון מדויק על ידי מודד מוסמך לפני ניסור בטון, ללא קשר לסוג הניסור או המיקום שלו!

POWER ניסור וקידוח בטון לוגו

התוכן באתר נכתב על ידי חברת POWER​

אנו עושים הכל כדי לתת לכם הגולשים חווית משתמש יוצאת מין הכלל ותוכן רלוונטי שייתן לכם את המידע שאתם מחפשים, אם מצאתם טעות או דבר שאינו נכון אנו נשמח לקבל תגובה בנושא.

שתפו עם חברים

WhatsApp
Email
Telegram
Facebook
מאמרים בנושא

מאמרים ופוסטים שיתנו לכם הרבה ידע בנושא ניסור בטון

שיפוצים ובנייה
התקנת פאנלים סולאריים על הגג

מתכננים שיפוץ בבית? יתכן שזה הזמן הנכון לשלב התקנה של פאנלים סולאריים. לא משנה אם מתכננים  למשל ניסור קיר בטון לטובת התקנת חלון סטנדרטי, הסרת מדרגות בטון ישנות לצורך התקנת מדרגות חדישות עם מעקות זכוכית או שיפוץ הגג, נסביר למה זה הזמן הנכון, להצטרף לטרנד של התקנת פאנלים סולאריים.   הגג

עבודות בטון ושיפוצים
בטון מזוין
עבודות בטון ושיפוצים לבית חדש

יש הרבה רכוש שחשוב לנו בחיים כמו מחשב, מכונית או מקרר אך בסופו של יום הרכוש החשוב ביותר בחיינו הוא ללא ספק הבית שלנו. ככל שהבית שלנו נמצא במצב יותר טוב כך איכות החיים שלנו יותר גבוהה. על רקע זה יש לציין כי כמו כל דבר גם הבית שלנו סובל

ניסור מדרגות
ניסור בטון
מנסרים את המדרגות בבית? כך תשמרו על בטיחות

מתכוונים לבצע עבודת ניסור של מדרגות בבית? חשוב שתשמרו על הבריאות שלכם. בכתבה הבאה אספנו מספר טיפים שיעזרו לכם לבצע ניסור איכותי, בלי להתפשר על הבטיחות שלכם בזמן התהליך. בהצלחה! השתמשו במשקפי מגן תהליך הניסור עלול לגרום לכך ששבבים שונים יסכנו את עיניכם ולכן חשוב להצטייד במשקפי מגן איכותיות לפני

שיפוץ דירה חדשה
שיפוצים ובנייה
משפצים דירה חדשה מהניילון? זה מה שתצטרכו לדעת

הרבה אנשים שקונים דירת קבלן חדשה לא מרוצים מהצורה של הבית ולא מעוניינים לקבל אותה כפי שהיא. אז יש אנשים שבכל זאת נכנסים להתגורר בבית ורק אחרי שהם כבר חיים במקום הם יודעים להגיד מה הם רוצים לשנות ואיך הם רוצים לראות את הבית כאשר התכנון ייעשה מתוך החיים בשטח.

תקן 413
מידע מקצועי חיזוק מבנים
תקן 413: כל מה שצריך לדעת

עד לשנת 1975 לא הייתה כלל מודעות לעניין הזה של בניית מבנים באופן כזה שהם יוכלו להתמודד במצבים של רעידות אדמה מול הכוחות האופקיים שמופעלים על מבנים בסיטואציות מעין אלו. "תקן עמידות מבנים ברעידת אדמה" הוא תקן שהתחדש ונכנס לתוקף בשנת 1975. התקן קובע כי יש להתייחס להוראות קונסטרוקטיביות בבניית

קבלן הריסה
חיתוך בטון
כיצד לדעת לבחור קבלן הריסה שאפשר לסמוך עליו

בשנים האחרונות אנחנו עדים לפרויקטים רבים של פינוי בינוי כאשר הורסים את כל המבנה מהיסוד ובונים תחתיו מבנה חדש. במקרים כאלה ובדומים להם חשוב לבחור בחכמה את קבלן ההריסה ולוודא כי העבודה אכן תיעשה בשיטה הכי מתאימה ובצורה הכי בטוחה. איך עושים את זה? איך הורסים מבנה קיים? ישנן שיטות

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.

לקבל הצעת מחיר
בתוך כמה דק'
ישירות לנייד שלך

התקשר עכשיו! ופרט על הפרויקט..
ואנו נשלח לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד עברוך.