ניסור קיר בטון

סימון מדויק על ידי מודד מוסמך לפני ניסור בטון

רגע לפני שאתם מאשרים התחלה של ניסור בטון בבית שלכם, חשוב שתקראו את המאמר הזה! כאן נסביר על החשיבות של סימון מדויק על ידי מודד מוסמך לפני ניסור בטון.

סיבות עיקריות לניסור בטון

ישנן שתי סיבות עיקריות ונפוצות במיוחד, שמובילות לצורך לנסר בטון. הראשונה היא, כשעולה הרצון לפתוח או להגדיל חלון באחד מחדרי הבית בקיר עשוי בטון במהלך שיפוץ או בזמן תהליך הבנייה, כשרוצים להוסיף מדרגות לבית וכדומה. הסיבה הנפוצה השנייה היא כאשר קיים כשל בבדיקה של יסודות בניין, אותם בדרך כלל בודקים תוך כדי תהליך הבנייה, וצריך לתקן את היסודות שנמצאו בלתי בטיחותיים. בהמשך נעסוק בניסור בטון במבנה קיים ובתהליכי שיפוץ.

הסיכונים שבניסור בטון בבית

בתים מאוכלסים אינם מכילים רק דיירים, אלא גם את כל מה שהדיירים זקוקים לו בשביל לחיות ולהתנהל בבית והכוונה היא לתשתיות. תשתיות אלו כוללות, בין היתר: חשמל, מים, אינטרנט, טלפוניה, טלוויזיה ועוד. החלקים העיקריים של תשתיות אלו עוברים בתוך קירות הבית ואינם גלויים לעין. כלומר, ניסור קיר מבטון בבית עלול לפגוע בתשתיות הקיימות בבית, אלא אם תבוצע בדיקה שלהן.

מטרת הסימון

סימון לפני ניסור בטון נועד לוודא שני דברים. האחד, שלא ייגרם נזק לתשתיות שהזכרנו לעיל והשני הוא, לוודא שהניסור מתבצע במיקום לפי הצורך. כלומר, הסימון נועד לוודא שהשטח המנוסר הוא אכן השטח הרצוי וכך למנוע ניסור נוסף או מילוי מחדש וגם למנוע פגיעה בתשתיות החבויות, פשוט מפני שהן אינן נראות לעין.

אופן הסימון

פעולת הסימון עצמה לפני ניסור בטון היא מאוד פשוטה ונטולת כל מורכבות שהיא כאשר יש צורך בדיוק מקסימלי ממליצים להזמין מודד מוסמך מחברת מודדים ישראל המתמחה בביצוע מדידות מדויקות מדידות ארנונה ועוד הכל מבוצע על ידי מודדים מוסמכים . המורכבות הגדולה טמונה במציאת הנקודות המדויקות לסימון לקראת הניסור. כלומר, יש לערוך השוואה מדויקת בין הקיר המיועד לניסור לבין התשתיות שעוברות בתוכו, להבין את הצרכים והבקשות של הלקוח ולבצע את ההתאמה בין כל הגורמים. 

החשיבות של סימון על ידי מודד מוסמך 

לסימון מדויק על ידי מודד מוסמך לפני ניסור בטון יש חשיבות גדולה מאוד. כפי שהזכרנו קודם, לניסור לא מדויק יכולות להיות השפעות משמעותיות, על תהליך השיפוץ ועל איכות החיים של דיירי הבית ואף השלכות כלכליות. למעשה, כפי שלא הייתם מוותרים על סימון הגוף לפני ניתוח, כך אסור גם לוותר על סימון מדויק על ידי מודד מוסמך לפני ניסור בטון, ללא קשר לסוג הניסור או המיקום שלו!

אהבתם? שתפו עם חברים:

WhatsApp
Email
Telegram
Facebook
POWER ניסור בטון
התוכן באתר נכתב ע"י חברת POWER​

אנו עושים הכל כדי לתת לכם הגולשים חווית משתמש יוצאת מין הכלל ותוכן רלוונטי שייתן לכם את המידע שאתם מחפשים, אם מצאתם טעות או דבר שאינו נכון אנו נשמח לקבל תגובה בנושא.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם
הצעת מחיר לניסור בטון
לקבל הצעת מחיר ישירות לנייד

השאירו פרטים ונשלח לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד, בתוך זמן קצר.