מיפוי תשתיות רגע לפני ביצוע ניסור בטון

קידוח בטון 6 צול

שיפוצים בבניינים כוללים עבודה עם חומרים כמו בטון, שמחייבים כלים וטכניקות מיוחדות להתמודדות אתם. בניין כולל לא רק חומרי בנייה אלא גם תשתיות כמו צנרת וכבלים, שמונחות בכל מקום אפשרי, קירות, רצפות, תקרות. כדי לעבוד נכון ולא לפגוע בהן חובה למפות אותן במדויק, מיקום ומידות, כדי לא לפגוע בהן אם רוצים להשאיר אותן במקומן. לחילופין, המיפוי מתבצע כדי לדעת כיצד להגיע אליהן בכמה שפחות טרחה ושבירת קירות.

למה צריך לנסר בטון?

ניסור בטון מתבצע רק על ידי מומחים מיומנים בכך ובעזרת כלים מיוחדים כמו מקדח יהלום, שהוא חומר קשה שמסוגל להתמודד עם בטון. יש לעבוד בצורה בטוחה בפיקוח שלמהנדס בטיחות ומפקח בנייה גם כדי למנוע תאונות וגם פגיעה בתשתיות. המיפוי והערכת הסיכונים עוזרים לנו לעבוד בצורה בטוחה הן לצורך החלפת תשתיות והן לצורך החדרת תשתיות חדשות, וכך גם אפשר לחשוף את הצנרת והכבלים בצורה בטוחה. הפרויקט כולל הכנות והצמדה נכונה של המכשור לקיר הבטון.

איפה מוצאים בטון?

חובה לבנות היום בבטון אפילו ממ"ד, ורבים משיפוצי תמ"א 38 שנעשים היום כוללים אותו. הבטון נמצא בקירות פנימיים או חיצוניים, ובעיקר בקירות תומכים. הם גם אלה שיישאו את רוב התשתיות. בבטון מחדירים את התשתיות שכוללות גם צינורות גז וניקוז. זה הכרחי גם אם רוצים להוסיף דלתות וחלונות או תוספת בנייה כלשהי לבית. החיתוך חייב לדייק ברמת המילימטרים לצורך כך משום שאי אפשר לתקן אחר כך ביציקה מחודשת ואי אפשר לתקן קיר תומך שקורס.

איך ממפים תשתיות?

כל בניין נבנה על ידי כמה קבלנים ומהנדסים לפי תכניות מדויקות. לתכנון האדריכלי מוסיפים גם תכניות תשתיות מים, חשמל, מיזוג, אנרגיה ותקשורת. כל תשתית כזאת חייבת להיות ממופה ומתועדת, אם עובדים עם קבלנים מוסמכים וטובים. לכן, בבוא הזמן אפשר לסמן ולבדוק בעזרת מכשור חדיש את המיקום המדויק של התשתיות בקירות הבטון. כדי למפות לפני ניסור בטון יש לשכור חברה שמתמחה בדיוק בעבודה כזאת ולא להמר על ניסור ללא היכרות עם תקנות הבטיחות.

חברת  go-panda איתור ומיפוי תשתיות תת קרקעיות מובילה

דרישות טכנולוגיות וניסיון רב

ניסיון הוא מרכיב רב חשיבות כשמזמינים עבודת ניסור בטון. הניסיון מלמד שאפשר גם לזהות תשתיות לפי התכניות ולפי אופן הבנייה עצמה. מומחים לניסור בטון יוכלו לזהות בקלות את החריגות מהבנייה התקנית והנכונה ולחסוך לכם תקלות ותאונות בטיחות, כסף וזמן וכמובן נזקים בלתי הפיכים בגלל ניסור לא מחושב. הם גם יחזיקו את הציוד המתקדם הנכון והטוב ביותר למשימה כזאת. 

POWER ניסור וקידוח בטון לוגו

התוכן באתר נכתב על ידי חברת POWER​

אנו עושים הכל כדי לתת לכם הגולשים חווית משתמש יוצאת מין הכלל ותוכן רלוונטי שייתן לכם את המידע שאתם מחפשים, אם מצאתם טעות או דבר שאינו נכון אנו נשמח לקבל תגובה בנושא.

שתפו עם חברים

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב facebook
Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השירותים שלנו

מאמרים חדשים

הצעת מחיר עבור ניסור בטון
דיסק ניסור בטון

POWER בפייסבוק

הכללים שלנו

אנו בחברת POWER ניסור בטון מקפידים על שלושה עיקרים שהם:

בטיחות בעבודה

הכלל החשוב ביותר עברנו היינו לשמור על כל כללי הבטיחות אנחנו מבינים את האחריות שיש לנו בידיים.

עמידה בזמנים וביעדים

אצלנו זמן זה זמן ואנחנו מודעים לעובדה שעיכוב מצידנו יכול לעכב פרויקט שלם.

שירות אדיב ומקצועי

אנחנו שואפים ליצור מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו ולתת את השירות על הצד הטוב ביותר.

מאמרים בנושא

מאמרים ופוסטים שיתנו לכם הרבה ידע בנושא ניסור בטון

קבלני ניסור בטון
כללי

ניסור בטון של כלונסאות לאחר כשל בדיקה סונית

מהם כלונסאות ומהי בדיקה סונית? ומה קורה אם יש כשל בבדיקה? כל התשובות לשאלות אלו ועוד – בהמשך! מהם כלונסאות? כלונסאות הם סוג של יסודות של בניין, שתפקידם הוא לתמוך בעומס של הבניין. הכלונס תומך בבניין על ידי כך, שהוא בנוי ממתכת ומוכנס אל תוך האדמה ועליו יוצקים בטון לכל

קרא עוד »
ניסור קיר בטון
כללי

סימון מדויק על ידי מודד מוסמך לפני ניסור בטון

רגע לפני שאתם מאשרים התחלה של ניסור בטון בבית שלכם, חשוב שתקראו את המאמר הזה! כאן נסביר על החשיבות של סימון מדויק על ידי מודד מוסמך לפני ניסור בטון. סיבות עיקריות לניסור בטון ישנן שתי סיבות עיקריות ונפוצות במיוחד, שמובילות לצורך לנסר בטון. הראשונה היא, כשעולה הרצון לפתוח או להגדיל

קרא עוד »

מאמרים נוספים

הכללים שלנו

אנו בחברת POWER ניסור בטון מקפידים על שלושה עיקרים שהם:

בטיחות בעבודה

הכלל החשוב ביותר עברנו היינו לשמור על כל כללי הבטיחות אנחנו מבינים את האחריות שיש לנו בידיים.

עמידה בזמנים וביעדים

אצלנו זמן זה זמן ואנחנו מודעים לעובדה שעיכוב מצידנו יכול לעכב פרויקט שלם.

שירות אדיב ומקצועי

אנחנו שואפים ליצור מערכת יחסים טובה עם הלקוחות שלנו ולתת את השירות על הצד הטוב ביותר.

כמה פרטים ויש לך הצעה

הזינו את הפרטים במלואם וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם.