ניסור בטון בתקופת הקורונה

על אף החרגה של ענף הבניה בשיא משבר הקורונה, בזכות היותו ענף חיוני למשק, רבים ביטלו עבודות ניסור בטון בתקופת הקורונה, עקב חשש מפגיעה במצבם הכלכלי וחשש מפני הדבקה.  למרות זאת, אנחנו בחברת POWER ניסור וקידוח בטון, ממשיכים לתת שירות מקצועי ואישי, בעזרת צוות מיומן והקפדה יתרה על כללי הזהירות.

אז מה בכל זאת חשוב שתדעו, אם אתם מתכננים להזמין עבודת ניסור בטון בימים אלה?

שיפוצים ובניה בימי קורונה - ענף חיוני למשק

במסגרת תקנות החירום, כידוע לכם, ממשלת ישראל החליטה להחריג את ענף הבניה ובכללו גם את ענף השיפוצים ולהגדירו ענף חיוני למשק.

הדבר מאפשר לנו בחברת POWER ניסור וקידוח בטון להמשיך לתת לכם שירות מקצועי כמו שאנחנו יודעים ואוהבים, בתוספת המגבלות וההנחיות המחמירות לשמירה על בריאות הציבור.

השפעת משבר הקורונה על עבודות ניסור וקידוח בטון

אנחנו בחברת POWER ניסור וקידוח בטון, כחלק בלתי נפרד מענף השיפוצי והבנייה, חווינו היטב את הקושי שלכם להמשיך בשגרה ואת הירידה בכמות העבודה.

הסיבות לכך ברורות ומובנות לכולנו ולכן חשוב לנו להסביר לכם מה אנחנו עושים כדי לשמור על בריאותכם, כדי לשמור על יחסי אמון ואמינות, כדי שתדעו שאנחנו כאן בשבילכם בכל זמן ובכל מצב.

תקנות לשעת חירום

הנחיות לעבודות ניסור בטון בתקופת הקורונה

כדי לשמור על בריאותכם גם בעת ביצוע עבודות ניסור וקידוח בטון, אנחנו בחברת POWER ניסור וקידוח בטון מקפידים על כמה כללים חיוניים:

לסיכום

הפגיעה בענף השיפוצים והבניה בכלל וענף ניסור וקידוח בטון בתוכו היא ניכרת ואף מובנת, אבל חשוב לנו בחברת POWER ניסור וקידוח בטון, לחזור ולהדגיש כי בריאותכם היא העדיפות הראשונה העומדת לנגד עינינו בכל פרויקט שאנחנו מבצעים.

כפי שאנו מורגלים בשמירה על כללי בטיחות מחמירים במיוחד, בגלל הסכנות הנלוות לתחום העיסוק המקצועי שלנו, אנו מקבלים באהבה והבנה את הצורך באימוץ תקנות חדשות, כדי לשמור על הלגיטימיות שלנו כנותני שירות בזמן משבר וכדי להגן על בריאות הלקוחות שלנו.

חברת POWER ניסור וקידוח בטון - אתכם בכל מצב.

הצעת מחיר לניסור בטון
לקבל הצעת מחיר ישירות לנייד

השאירו פרטים ונשלח לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד, בתוך זמן קצר.